NOVÉ BMW X3.

NOVÉ BMW X3. DOBRODRUŽSTVÍ UŽ ČEKÁ.

Užijte si pocit svobody – na každé cestě.

NOVÉ BMW X3. DOBRODRUŽSTVÍ UŽ ČEKÁ.Užijte si pocit svobody – na každé cestě.

 

 

  STYLOVÝ PRŮZKUMNÍK.

  Objevte v NOVÉM BMW X3 svého vysněného společníka na cesty

  BMW X3, které bylo navržené tak, aby ohromilo svými dynamickými vlastnostmi a na cestách nabídlo prvotřídní komfort a bezpečnost, vzniklo proto, aby na každé cestě bylo vaším nejspolehlivějším partnerem. Jeho lehká konstrukce, precizní vyváženost a špičkové aerodynamické vlastnosti dodávají každé jízdě maximální jistotu. Podmanivý jízdní projev a dokonalou kontrolu zajišťuje mnoho specificky řešených detailů. Celkový obraz jedinečného stylu doplňuje luxusní interiér s promyšlenými designovými prvky.
  Exteriér

  AKTIVNÍ KLAPKY MASKY CHLADIČE.

  Objevte masku chladiče ve tvaru ledvinek s aktivními klapkami, která zlepšuje aerodynamiku a snižuje spotřebu paliva. Není-li zapotřebí chladicí vzduch, maska se automaticky uzavře.
  xDrive

  BMW xDRIVE.

  BMW xDrive je pohon všech kol, který spolupracuje se stabilizačním systémem DSC. Systém reaguje na prokluz jakéhokoliv z kol a následně točivý moment přesměruje na nápravu, která ho dokáže nejlépe přenést na vozovku. To přináší okamžité reakce na povrch pod koly.
  AERODYNAMIKA

  AERODYNAMIKA.

  BMW X3 se opírá o nově řešený aerodynamický koncept, který se vyznačuje nižším koeficientem odporu vzduchu a lepší akustikou interiéru. To ve výsledku přináší více komfortu a současně nižší spotřebu paliva.
  AKUSTICKÉ ČELNÍ SKLO

  AKUSTICKÉ ČELNÍ SKLO.

  BMW X3 je vybaveno akustickým čelním sklem, které účinně snižuje přenos hluku do interiéru od větru, hluku okolní dopravy, motoru, kol a vibrací automobilu.
  Interiér

  LIVE COCKPIT PLUS.

  Objevte prvky, jako je přístrojový panel s displejem o úhlopříčce 5,7“, 8,8“ displej s vysokým rozlišením nebo mezi sedadly prakticky umístěný ovladač iDrive.
  NAVIGAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL

  NAVIGAČNÍ SYSTÉM PROFESSIONAL.

  S navigačním systémem BMW Professional proběhne každá cesta hladce a bez jakéhokoliv narušení. Možnost individuálně přizpůsobených zkratek vám pomůže dojet do vašich oblíbených destinací v nejkratším možném čase. Funkce dopravních informací v reálném čase RTTI vás bude informovat o jakýchkoliv nezvyklých situacích na plánované trase.
  DrIVING ASSISTANT PLUS

  DRIVING ASSISTANT PLUS.

  Paket Driving Assistant Plus nabízí naprostý komfort a větší bezpečnost v každodenních dopravních situacích. Abychom zajistili bezpečnost a učinili z vaší cesty skutečně příjemný zážitek, vyvinuli jsme řadu inovativních asistenčních funkcí, jako je varování před čelní srážkou, asistent pro udržování v jízdním pruhu, asistent pro jízdu v dopravní zácpě nebo parkovací asistent.
  WI-FI HOTSPOT

  WI-FI HOTSPOT.

  Buďte na cestách online! Díky integrovanému LTE Wi-Fi Hotspotu si nyní můžete na každé cestě vychutnat stabilnější připojení k internetu. BMW Wi-Fi Hotspot vám na cestách zajistí připojení k internetu, aniž byste museli čerpat mobilní data.

  VYBRANÉ KONFIGURACE PRO BMW X3.

  BMW X3

  ESSENCE

  G01 - model
  • M sportovní paket
  • Driving Assistant
  • Komfortní přístup 2.0

  BMW X3

  BALANCE

  G01 - model
  • Head-Up Displej
  • Kožené čalounění Cocktail
  • Paket prostorového vnitřního osvětlení

  BMW X3

  SIGNATURE

  G01 - model
  • Kožené čalounění
  • 19" kola z lehké slitiny
  • LED světlomety

  OBJEVTE VŠECHNY MOŽNOSTI.

  All Information

  Podívejte se detailněji na celou rodinu BMW X3.

  BMW X3 je nabízeno v mnoha verzích, které skvěle vyhovují všem specifickým jízdním potřebám. Ať už se jedná o plug-in hybridní verzi nebo o výkonný zážehový či vznětový motor. Prozkoumejte všechny možnosti a najděte variantu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW X3 M40i:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,1-7,8 (NEDC) / 9,7-8,9 (WLTP);
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 187-178 (NEDC) / 221-204 (WLTP)

   BMW X3 M40d: Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,0-5,6 (NEDC) / 7,3-6,5 (WLTP);
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 157-148 (NEDC) / 190-171 (WLTP)

   BMW X3 M Competition: Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná) 11 (NEDC) 11,6-11,3 (WLTP);
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 253 (NEDC) / 264-258 (WLTP)

   BMW X3 xDrive20d: Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,1-4,8 (NEDC) / 6,7-5,9 (WLTP);
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 134-126 (NEDC) / 174-153 (WLTP)

   BMW X3 xDrive30d: Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná):5,6-5,2 (NEDC) / 7-6,1 (WLTP)
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 147-137 (NEDC) / 183-160 (WLTP)

   BMW X3 xDrive30e:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): od 2,4 (NEDC) 2,5-1,9 (WLTP)
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 54-48 (NEDC) / 58-43 (WLTP)

   Hodnoty označené (2) jsou předběžné.

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

   íce informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a od společnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Německo a na https://dat.de/co2.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.