NOVÉ BMW iX3

NOVÉ BMW iX3. DOBRODRUŽSTVÍ ČEKÁ.

THE 7. THE EXCELLENCE.

Vychutnejte si nikdy nekončící pocit svobody.

NOVÉ BMW iX3. DOBRODRUŽSTVÍ ČEKÁ.Vychutnejte si nikdy nekončící pocit svobody.

 

 

  OBJEVITEL S NADHLEDEM.

  Objevte v novém BMW iX3 svého vysněného společníka na cestování.

  BMW iX3 bylo navrženo tak, aby ohromilo svojí dynamikou a současně na cestách poskytlo mimořádný komfort a bezpečnost. Bylo navrženo jako Váš nejspolehlivější 100% elektrický partner pro každou cestu, na kterou se vydáte. Technologie BMW eDrive páté generace instalovaná v BMW iX3 dodá radosti z elektrické jízdy zásluhou svých impozantních jízdních výkonů, pečlivého vyvážení a aerodynamických vlastností další dávku intenzity. Luxusní interiér s promyšleným celkovým konceptem posunuje celkovou image BMW iX3 o třídu výš.
  NABÍJECÍ VÝKON NOVÉHO BMW iX3

  BMW CHARGING.

  Se službou BMW Charging můžete pro své BMW iX3 vybírat z mnoha na míru navržených nabídek určených pro řešení nabíjení doma, na cestách i v zaměstnání, stejně jako naplno využívat působivý maximální nabíjecí výkon 150 kW.

  BMW iX3 JEDOUCÍ PO ZATÁČKOVITÉ SILNICI

  DOJEZD.

  BMW iX3 dostalo nový soubor aerodynamických vylepšení, která snížila koeficient odporu vzduchu, přinesla tišší interiér a současně přispěla k prodloužení dojezdu až na 460 km.

  BMW iX3 S NOVÝMI ZADNÍMI SVĚTLY

  FULL-LED ZADNÍ SVĚTLA.

  Trojrozměrná Full LED zadní světla, která jsou součástí standardní výbavy, spolu s výrazně tvarovanou spodní ochranou nárazníku dodávají zadní části mimořádnou působivost.

  BMW iX3 ČELNÍ SKLO S DVOJITÝM ZASKLENÍM

  AKUSTICKÉ ČELNÍ OKNO.

  BMW iX3 bylo vybaveno čelním oknem s dvojitým akustickým sklem, které omezuje přenos aerodynamického šumu, okolních zvuků i hluku a vibrací od kol do interiéru.

  BMW iX3 DISPLEJ NA PALUBNÍ DESCE

  BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL.

  Součástí výbavy BMW Live Cockpit Professional s navigací je digitální přístrojový panel s úhlopříčkou 12,3" a stejně velký kontrolní displej s vysokým rozlišením. 

  INTERIÉR BMW iX3

  DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL.

  Driving Assistant Professional přináší maximální komfort a ještě více bezpečí v každodenních dopravních situacích. Poskytuje další funkce asistované jízdy, jako je aktivní systém udržování rychlosti s funkcí Stop&Go, asistent řízení a jízdy v jízdním pruhu, asistent rychlostních limitů, asistent nouzového zastavení nebo funkce detekce semaforů, která po aktivaci zajistí automatické zastavení vozidla na červenou.

  BMW iX3

  BMW DRIVE RECORDER.

  Kompletní záznam pro případ kolize. BMW Drive Recorder využívá kamery asistenčních systémů k nahrávání situace v okolí vozu. Pořízená videa lze následně ukládat, po zastavení přehrávat na kontrolním displeji a exportovat přes USB port. V případě nehody automaticky ukládá záběry z doby 20 sekund před nárazem a 20 sekund po něm.

  Najděte si v BMW iX3 svého spolehlivého společníka na cesty!

  BMW iX3

  PODSTATA.

  BMW iX3
  • M aerodynamický paket
  • Driving Assistant
  • Komfortní přístupový systém

  BMW iX3

  VYVÁŽENOST.

  BMW iX3
  • Head-Up Display
  • Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce
  • Ambientní osvětlení

  BMW iX3

  OSOBITOST.

  BMW iX3
  • Driving Assistant Professional
  • Parking Assistant Plus
  • BMW laserové světlomety

  OBJEVTE VŠECHNY MOŽNOSTI!

  BMW iX3

  Zjistěte více o NOVÉM BMW iX3

  BMW iX3 přichází s mnoha funkcemi a velmi bohatou výbavou. Prozkoumejte všechny možnosti a najděte si dokonalé BMW iX3 pro své potřeby.

  Spotřeba elektřiny a emise СО₂.

  • BMW iX3(1):
   Spotřeba elektřiny v kW/100 km: 17,8-17,5 (NEDC) / 19,0-18,6 (WLTP)
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
   Emise CO2 v g/km (kombinovaná): 0
   Hodnoty pro vozy označené (1) jsou předběžné.

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.