NOVÁ ŘADA 3

NOVÁ ŘADA 3

Klasický sportovní sedan, který rozjasní každodenní život.

NOVÁ ŘADA 3Klasický sportovní sedan, který rozjasní každodenní život.

 

 

DYNAMIKA A EKOLOGIE.

NOVÁ ŘADA 3 – BMW Charging

S novým BMW řady 3 zažijete odpovědnou mobilitu a současně vzrušující jízdní dynamiku. Zrychlení z klidu na 100 km/h může trvat jen 4,4 sekundy a motory s výkony od 90 do 275 kW (122 až 374 k) poskytují působivé zážitky ze sportovní jízdy. Díky funkci eDrive Zones je možné vlastnosti plug-in hybridního pohonu využít na maximum. Automaticky a plynule se totiž dokáže přepnout do čistě elektrického režimu, přičemž vždy můžete spalovací motor znovu nastartovat. V režimu BMW eDrive lze na elektřinu a bez lokálně produkovaných emisí ujet více než 60 km. A navíc díky službě BMW Charging poznáte, jak pohodlné může být nabíjení Vašeho vozu na veřejných nabíjecích stanicích.

  O OKROK NAPŘED.

  Některé vozy budou mít vždy náskok. Stejně jako je tomu u BMW řady 3.

  Ať už jde o odemykání Vaším telefonem, inteligentní asistent BMW Intelligent Personal Assistant nebo nový designový styl, vše v BMW řady 3 je navrženo s ohledem na Vaše potřeby. Čistá radost z jízdy je na něm viditelnější než kdykoli předtím, protože jeho design je navržen tak, aby ji zdůrazňoval.
  Přední část NOVÉ řady 3 s novými světlomety a maskou chladiče ve tvaru ledvinek

  NOVÝ TVAR SVĚTLOMETŮ.

  Nové světlomety zvýrazňují nejen šířku přední části řady 3, ale také jeho upravenou masku ve tvaru ledvinek. Podobně jako u BMW řady 4 jsou směrová světla integrována přímo do světlometů. Ty jsou díky svému tvaru, barevnému provedení nebo celkové funkčnosti výraznou součástí designu nové řady 3.

  NOVÁ řada 3 interiér – středová konzola

  MINIMALISMUS.

  Nový interiér zaujme svojí elegancí. Přepracovány byly ovládací prvky na středové konzole, a to včetně voliče převodovky s velmi minimalistickým provedením. Všechny modely jsou nyní standardně vybaveny řadicími páčkami na volantu.

  Prostorný interiér NOVÉ řady 3

  PROSTOR PRO ZÁŽITKY.

  Vysoká středová konzola nového BMW řady 3 Sedan nabízí sportovní pozici za volantem s jasně vymezenými prostory pro řidiče a spolujezdce. Zachovány přitom zůstaly rozměry interiéru, takže ve Vašem voze může snadno cestovat 5 osob.

  Dotykový prohnutý displej s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 14,9 palce

  ZŮSTAŇTE PŘIPOJENI.

  Nové BMW řady 3 nevyniká pouze svým vzhledem, ale také svými systémy. BMW Operační systém 8 a BMW Live Cockpit s 12,3“ přístrojovým panelem a 14,9“ brilantním dotykovým kontrolním displejem zjednoduší Váš život tím, že se stane intuitivnějším...

  Interiér s prostorem pro řidiče

  NA ÚROVNI DOBY.

  Zůstaňte ve spojení s hudbou, mějte k dispozici možnosti placení nebo nejnovější funkce navigace. Díky mnoha novým možnostem dojedete všude včas a současně budete mít o všech jasný přehled. Mezi dostupné digitální funkce patří třeba BMW Maps s propojenou navigací, integrace asistentu Amazon Alexa, Apple CarPlay® nebo Spotify.

  18“ M kola z lehké slitiny Double-spoke 848 M Bicolour s kombinovanými pneumatikami

  CHECK UP.

  Aplikace My BMW přichází s novou funkcí digitální diagnostiky pneumatik, která zajistí, že máte svůj vůz pod kontrolou, stejně jako nejlepší sportovci. Umělá inteligence dokáže vyhodnocením různých dat na serverech BMW detekovat opotřebení pneumatik a pomalou ztrátu tlaku vzduchu. Když je to potřeba, nabídne nejbližší servisní místa.

  Najděte si svou ideální řadu 3

  BMW 000 model

  BMW 000 model

  BMW 3 Series
  from 56 000
  • M Sportpaket
  • Driving Assistant
  • Komfortzugang 2.0

  BMW 000 model

  BMW 000 model

  BMW 3 Series
  from 69 000
  • Head-Up Display
  • Cocktail Leather Seats
  • Ambient Light Package

  BMW 000 model

  BMW 000 model

  BMW 3 Series
  from 71 000
  • Leather Interieur
  • 19" Alloy Wheels
  • Laser LED Lights

  POZNEJTE DALŠÍ MOŽNOSTI.

  Modely NOVÉ řady 3 – řada 3 Sedan 33i a řada 3 Touring 330i xDrive

  BMW řady 3 nabízí velké množství úžasných variant.

  Ani zde nic nekončí. Přečtěte si více o novém BMW řady 3 a jeho úžasných možnostech konfigurace. Která z nich u Vás zvítězí?

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW 320d Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,3-4,0 (NEDC) / 5,3-4,6 (WLTP)
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 112-105 (NEDC) / 139-120 (WLTP)

   BMW 320d xDrive Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 4,6–4,3 (NEDC) / 5,6-4,9 (WLTP)
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 122–114 (NEDC) / 148-129 (WLTP)

   BMW 330i Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,0-5,6 (NEDC) / 7,3-6,4 (WLTP)
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 138-129 (NEDC) / 166-147 (WLTP)

   BMW 320i Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 5,7-5,3 (NEDC) / 7,2-6,3 (WLTP)
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 130–120 (NEDC) / 163- 142 (WLTP)

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených