BMW INDIVIDUAL.

Vyjádření osobnosti.

Program BMW Individual vždy představoval jedinečný zápal pro detail a skutečnou exkluzivitu. Prvky výbavy, které se vyznačují ručně tvořenou dokonalostí, svojí jedinečností podtrhují osobní charakter. Nabídka BMW Individual ohromuje těmi nejkvalitnějšími materiály a fascinujícími barevnými kombinacemi. Díky tomu se vašim přáním a prostoru k individuální realizaci meze nekladou. Objevte téměř neomezené možnosti BMW Individual a vytvořte takové BMW, které se bude hodit k vašemu já.

Více informací
BMW INDIVIDUAL.Vyjádření osobnosti.

  BEZ HRANIC.

  Široké možnosti individuální výbavy exteriéru.

  Zaručený rej barev: BMW Individual má pro vás připraveno více jak 100 exkluzivních barev v těch nejkvalitnějších odstínech. Matné barvy zdůrazňující výrazné tvary, zářivé metalízy s jedinečnými zářivými efekty a fascinujícím hlubokým leskem. Vytvoříte nápadná dvoubarevná provedení nebo s našimi designéry namícháte svůj vlastní barevný odstín – pro maximální individualitu a styl odrážející vaši skutečnou osobnost.

  Více informací

  BEZ HRANIC.

  Široké možnosti individuální výbavy exteriéru.

  MATNÁ VS. METALICKÁ.

  Matné barvy od BMW Individual odvážným způsobem zdůrazňují výrazný designový jazyk každého BMW. Ani světlo, ani stín nedokážou zakrýt fascinující souhru mezi precizně tvarovanými plochami. Naproti tomu metalické laky BMW Individual umožňují každému vozu vyzařovat svůj vlastní jedinečný lesk. Díky svým nenapodobitelným třpytivým efektům, jedinečnému lomu světla a fascinujícímu hlubokému lesku vytvářejí nezapomenutelný dojem.

  LÁSKA K DETAILU.

  Barevné sladění karoserie s prvky, jako je charakteristická maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek, vzduchové průduchy Air Breather, ozdobná vykládání klik dveří nebo zadní lišta, vytváří dokonalý vzhled ušitý na míru. Ať už v černém nebo jiném provedení, díky BMW Individual se každý detail stává exkluzivním akcentem harmonicky navržené kompozice nebo jejím pečlivě promyšleným kontrastem.

  „BMW Individual Manufaktur je prodlouženou rukou našich zákazníků. Nástroj, který jim umožňuje, aby zhmotnili své automobilové sny.“
  Lothar Schupet, vedoucí oddělení Sales Management Regions & Marketing BMW M GmbH

  NABÍDKA MATERIÁLŮ.

  Široké možnosti individuální výbavy interiéru.

  Vychutnejte si svobodu, kterou vám BMW Individual nabízí při konfiguraci interiéru vašeho vozidla. Kombinujte kůži, hedvábí, alcantaru, dřevo a mnoho dalších vzácných materiálů a vytvořte si přesně takový interiér, o jakém jste vždy snili. Fantazii se meze nekladou: BMW Individual Manufaktur splní každé vaše přání bez ohledu na to, jak je neobvyklé. A za předpokladu, že vaše přání nebudou v rozporu s bezpečnostními požadavky nebo identitou značky, je možné úplně vše.

  Více informací

  NABÍDKA MATERIÁLŮ.

  Široké možnosti individuální výbavy interiéru.

  POSLEDNÍ DETAIL.

  Decentní ozdobné vykládání jako umělecká dekorace. Zapuštěné diamanty jako oslnivé prvky poutající vaši pozornost. Obložení interiéru BMW Individual, vyrobené z těch nejvzácnějších materiálů na světě, nejrůznějšími způsoby dokazuje, že je bezkonkurenčním prvkem výbavy. Můžete například proměnit konkrétní vzor dřeva, které je pro vás jedinečné, v mimořádně velkolepý dekorativní prvek. Nebo pravým stříbrem dodat interiéru skutečnou exkluzivitu.

  NEZAMĚNITELNÉ.

  BMW Individual vám při konfiguraci detailů interiéru čalouněného precizní jemnou kůží Merino nechává zcela volnou ruku. Vše je možné, od výběru barvy až po skladbu působivých dvoubarevných kožených čalounění. Exkluzivní charakter vytváří mistrovské kontrastní prošívání. Zlatým hřebem procesu individualizace jsou personalizované znaky a monogramy.

  VÁŠ KONTAKT NA BMW INDIVIDUAL.

  Pro další informace nebo požadavky týkající se BMW Individual, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného dealera. Rádi vám také poskytneme podrobné odpovědi na vaše dotazy ohledně BMW Individual Manufaktur.

  BMW Individual můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy: contact@bmw-individual.cz

  25 LET RUČNĚ VYRÁBĚNÉ K DOKONALOSTI.

  BMW Individual slaví výročí.

  Stejně jako před 25 lety, i dnes BMW Individual znamená vyjádření osobnosti. Prostřednictvím principu ručně vyráběné dokonalosti a skutečné exkluzivity je vše podřízeno přáním zákazníků a jejich jedinečným osobnostem. Díky tomuto přístupu bylo uplynulých 25 let svědkem vzniku modelů BMW Individual s výjimečným charakterem a nadčasovým vzhledem.

  U příležitosti 25. výročí představilo BMW Individual jedinečné mistrovské dílo: BMW Individual M760Li xDrive inspired by Nautor’s Swan. Tento unikátní automobil, vytvořený ve spolupráci s tradičním finským výrobcem jachet Nautor's Swan, je ódou na individuální pojetí luxusu a dokonalé řemeslné zpracování. Vřelou atmosféru navozující teakové dřevo je stěžejním materiálem v interiéru a úchvatným způsobem symbolizuje snahu o dokonalost v kontextu elementů větru a vody.

  Na příštích 25 let je už nyní jedna věc jasná – BMW Individual zůstane věrné svému přesvědčení a udělá vše pro to, aby zákazníci mohli jezdit přesně takovým BMW, které odpovídá jejich osobnosti.


  Více informací

  25 LET RUČNĚ VYRÁBĚNÉ K DOKONALOSTI.

  BMW Individual slaví výročí.

  ZDROJE INSPIRACE.

  Aplikace BMW Individual.

  Objevte exkluzivní svět BMW Individual ve všech jeho aspektech. Interaktivně pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Naše intuitivní aplikace ukazují rozmanitost kolekce BMW Individual a neomezené možnosti BMW Individual Manufaktur.

  Více informací

  Vyjádření vaší osobnosti.

  Tato aplikace promění nadšení z BMW Individual v interaktivní zážitek. Intuitivní prvky zobrazují rozmanitost kolekce BMW Individual a unikátní prvky výbavy od BMW Individual Manufaktur. Exkluzivní výbavu interiéru a exteriéru lze vizualizovat přímo na voze tak, že vzácné materiály jsou téměř hmatatelné. Načerpejte inspiraci a vytvořte takové BMW, které se bude hodit k vašemu já.

  Více informací

  Objevte rozličnost.

  BMW řady 7 je dokonalou symbiózou estetiky, dynamiky a komfortu. Model prošpikovaný inovacemi a moderní podobou luxusu. A také vůz, který lze vylepšit exkluzivními prvky od BMW Individual. Aplikace rozšířené reality BMW Individual řady 7 Augmented Reality promění toto nadšení ve skutečný zážitek. Objevte jedinečnou rozmanitost kolekce BMW Individual a navrhněte si tyto vynikající vozy podle vašich preferencí. Pohodlně a intuitivně pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Zlatý hřeb: Váš vysněný automobil si můžete díky rozšířené realitě zblízka prohlédnout v reálné velikosti a z každého úhlu.

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW M4 Coupé:
   Spotřeba paliva (kombinovaná), l/100 km: 9,1 [8,3]
   Emise CO2 (kombinované), g/km: 209 (194)

   BMW 540i Sedan:
   Spotřeba paliva (kombinovaná), l/100 km: 6,9–6,5
   Emise CO2 (kombinované), g/km: 159–149

   BMW M760Li xDrive a BMW M760Li xDrive Model V12 Excellence:
   Spotřeba paliva (kombinovaná), l/100 km: 12,8
   Emise CO2 (kombinované), g/km: 294

   Čísla v závorkách se vztahují k modelu s M sedmistupňovou dvouspojkovou převodovkou s funkcí Drivelogic.

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva a emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.