BMW e-mobilita Nabíjení BMW

NABÍJENÍ S BMW: RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ, FLEXIBILNÍ.

NABÍJENÍ S BMW: RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ, FLEXIBILNÍ.

  Jednoduché nabíjení s BMW Charging.

  Bez ohledu na to, kde se nacházíte nebo co se svým elektrifikovaným BMW plánujete, řešení nabíjení od BMW Charging a jeho na míru šité nabídky zajistí, že vždy máte k dispozici všechny způsoby nabíjení doma, na cestách nebo v práci. Prozkoumejte jednoduchou, flexibilní, individuální a transparentní elektromobilitu, přesně takovou, jakou chcete mít.

  Už v základním provedení je vaše BMW vždy vybaveno vším potřebným pro nabíjení doma i na cestách. Konkrétně máme na mysli například kartu BMW Charging a v Evropě i nabíjecí kabel (Mode 3) pro veřejné nabíjení. Dále si pak můžete jednoduše vybrat produkty a služby od BMW Charging, které se vám nejlépe hodí. Váš BMW Autorizovaný Dealer se o vás s radostí postará.

  Více informací

  SVĚT NABÍJENÍ BMW CHARGING.

  BMW e-mobilita elektrický vůz nabíjecí stanice nabíjení doma

  Nabíjení doma.

  BMW Charging zajistí, že nabíjení doma je jednoduché a pohodlné. K tomuto účelu je k dispozici široká škála produktů a služeb, které umožní vaše elektrické a plug-in hybridní BMW nabít doma výkonem až 22 kW.
  Poznejte všechny produkty
  BMW e-mobilita elektrický vůz nabíjecí stanice veřejné nabíjení

  Veřejné nabíjení.

  Jste na cestách a potřebujete nabít vaše elektrické nebo plug-in hybridní BMW? S BMW Charging máte přístup k neustále se rozrůstající síti veřejných nabíjecích stanic ve městech, parkovištích a na nejdůležitějších silničních tazích.
  Poznejte všechny produkty
  BMW e-mobilita elektromobil nabíjecí stanice nabíjení v práci

  Nabíjení v práci.

  Pokud jezdíte s elektrickým či plug-in hybridním vozidlem BMW do práce, BMW Charging vám i v tomto případě nabízí různé možnosti nabíjení. Můžete také využít neustále se rozšiřující celostátní síť veřejných nabíjecích míst nebo nabíjecích stanic vašeho zaměstnavatele.
  Poznejte všechny produkty

  NABÍJENÍ DOMA.

  BMW Charging zajistí, že nabíjení doma je jednoduché a pohodlné. K tomuto účelu je k dispozici široká škála produktů a služeb, které umožní vaše elektrické a plug-in hybridní BMW nabít doma výkonem až 22 kW. Naše nabídka navíc zahrnuje instalační službu a speciální tarif na zelenou elektřinu pro nabíjení doma. Váš BMW Autorizovaný Dealer vám rád poradí s výběrem dostupných balíčků připravených na míru.
  BMW e-mobilita domácí nabíjení
  BMW e-mobilita elektromobil nabíjení BMW Wallbox Essential

  BMW Wallbox.

  Čerpací stanice přímo doma. Trvale nainstalovaná nabíječka BMW Wallbox vaše BMW nabije rychle, spolehlivě a pohodlně výkonem až 22 kW. Kromě kompaktních rozměrů a designu BMW umožní nabíječka BMW Wallbox také namotání kabelu. Displej umožňuje kdykoliv zkontrolovat aktuální stav nabíječky BMW Wallbox. Integrovaná detekce poruchy dodávky proudu umožňuje snadnou a ekonomickou instalaci.
  BMW e-mobilita elektromobil nabíjení flexibilní rychlonabíječkou

  Flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger.

  Ať už doma nebo na cestách – díky voděodolnému pouzdru a šestimetrovému kabelu je flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger nejen univerzální, ale také vhodná pro použití na cestách. S nabíjecím výkonem až 11 kW je vhodná jak pro domácí elektrickou síť, tak pro třífázový proud a je dodávána s příslušnými adaptéry. K využití plné kapacity je nutná průmyslová zásuvka se zvýšeným výkonem. V případě potřeby je k dispozici naše instalační služba.
  E-mobilita elektromobil nabíjení standardním nabíjecím kabelem

  Standardní nabíjecí kabel.

  Standardní nabíjecí kabel s kapacitou 2,3 kW je součástí standardní výbavy vašeho elektrického BMW.* S délkou 5 metrů obvykle umožňuje připojení do domácí zásuvky. Používání prodlužovacího kabelu a konektorů s více zásuvkami je zakázáno. Používání prodlužovacího kabelu a konektorů s více zásuvkami je zakázáno. Standardně je nastaveno nabíjení výkonem 1,3 kW při 6 A. Toto omezení proudu můžete vypnout v menu vozidla nebo nastavit nabíjecí střídavý proud na přesnou velikost proudu a podle vaší elektrické sítě. *nabídka pro konkrétní trh
  BMW e-mobilita nabíjení elektrických vozů Instalační služba

  Instalační služba.

  Společně s nabíječkou Wallbox si můžete jednoduše zarezervovat naši instalační službu. Tím je zaručeno, že vaše nabíječka Wallbox bude nainstalována a nastavena bezpečně a profesionálně. Pro třífázovou zásuvku si můžete domů pořídit také flexibilní rychlonabíječku BMW Flexible Fast Charger s příslušným adaptérem.
  BMW e-mobilita nabíjení elektrických vozů Zelená energie

  Zelená energie.

  Speciální tarify zelené energie vám umožní nabíjet vaše hybridní a plug-in hybridní BMW výhradně pomocí energie z obnovitelných zdrojů, což vám umožní dále minimalizovat vaši CO₂ stopu. Tento tarif můžete použít buď k nabíjení vašeho BMW, nebo také k pokrytí spotřeby energie celé vaší domácnosti.
  BMW e-mobilita nabíjení elektrických vozů Nabídka balíčků pro nabíjení doma

  Nabídka balíčků pro nabíjení doma.

  Praktické balíčky řešení kombinují přesně ty produkty a služby BMW Charging, které jsou optimálně přizpůsobeny vaší individuální situaci. Můžete si například vybrat balíček sestávající z nabíječky Wallbox, příslušné instalační služby a tarifu zelené energie pro obzvláště udržitelné nabíjení doma. Váš BMW Autorizovaný Dealer vám rád poradí a všechny potřebné informace předá našim partnerům, kteří se následně postarají o všechny potřebné kroky, jako je dodání, instalace a kompletní nastavení.
  BMW e-mobilita nabíjení elektrických vozů Connected Charging

  Connected Charging.

  S digitálními službami od Connected Charging najdete nejbližší nabíjecí stanici ve vaší zemi rychle a snadno. Systém vás informuje o jejich dostupnosti a nabíjecím výkonu. To vám ušetří čas i cestování při nabíjení elektrického a plug-in hybridního automobilu BMW.
  BMW e-mobilita BMW podpora nabíjení BMW Wallbox Gen 2

  Podpora nabíjení BMW Wallbox.

  BMW e-mobilita BMW podpora nabíjení BMW Flexibilní rychlonabíječka

  Podpora nabíjení BMW Flexibilní rychlonabíječka Flexible Fast Charger.

  NABÍJENÍ NA CESTÁCH.

  Jste na cestách a potřebujete nabít své elektrické nebo plug-in hybridní BMW? Se služnou BMW Charging máte přístup k neustále se rozrůstající síti veřejných nabíjecích stanic ve městech, parkovištích a na nejdůležitějších silničních tazích, a to včetně vysokovýkonných nabíjecích stanic pro ultra rychlé nabíjení vašeho elektrického automobilu. Nabíjecí stanice se zobrazují v navigačním systému vašeho BMW, prostřednictvím aplikace i online na webových stránkách www.bmw-charging.com a lze je aktivovat prostřednictvím aplikace nebo pomocí nabíjecí karty BMW Charging. Nabíjecí kartu BMW Charging a nabíjecí kabel (Mode 3) obdržíte společně s vaším elektrickým vozem BMW nebo plug-in hybridním modelem BMW.
  BMW e-mobilita BMW veřejné nabíjení
  BMW e-mobilita nabíjení elektrických vozů na cestách karta BMW Charging

  BMW Charging Card.

  Karta BMW Charging je již součástí dodávky společně s vaším BMW a nabízí přístup k nadnárodní a neustále se rozšiřující veřejné síti nabíjecích stanic BMW Charging. Zahrnuje také velké množství vysokovýkonných nabíjecích stanic pro velmi rychlé nabíjení na cestách po Evropě, například u našeho partnera IONITY. Nabíjecí stanice různých operátorů se zobrazují v navigačním systému BMW, v aplikaci nebo na webových stránkách a tyto stanice lze aktivovat prostřednictvím aplikace nebo nabíjecí karty BMW Charging. V přehledném měsíčním fakturačním výpisu jsou uvedena všechna nabíjení s BMW Charging.
  Více informací
  E-mobilita elektromobil nabíjení Nabíjecím kabelem (Mode 3) pro veřejné nabíjení

  Nabíjecí kabel (Mode 3) pro veřejné nabíjení.

  Nabíjecí kabel (mode 3) umožňuje komfortní nabíjení baterie automobilu na veřejných nabíjecích stanicích. Lze jej použít pro třífázový proud do výkonu 11 kW. Má délku pět metrů, vyznačuje se šedou barvou a součástí dodávky je praktická úložná taška. Kromě nabíjecí karty BMW Charging je součástí standardní výbavy vašeho BMW také nabíjecí kabel (Mode 3) pro nabíjení na veřejných stanicích.
  BMW e-mobilita nabíjení elektrických vozů IONITY

  IONITY.

  Společný podnik IONITY, v němž je BMW Group jedním ze zakladatelů, v Evropě buduje efektivní síť rychlého nabíjení elektrických vozidel, což je důležitý krok k zajištění elektrické mobility i na dlouhých cestách, a tím i jejího pevného zakotvení na trhu. Díky tomu je možné například BMW iX3 nabít z 0 % na 80 % za pouhých 34 minut. Rychlonabíjecí stanice IONITY jsou součástí veřejné sítě BMW Charging a prostřednictvím speciálního tarifu je lze používat za mimořádnou speciální cenu. BMW Charging nabízí stále atraktivnější cenové nabídky pro všechna elektrifikovaná vozidla. Nejnovější informace najdete také na www.bmw-charging.com. Nejnovější informace najdete také na www.bmw-charging.com.
  Více informací
  BMW e-mobilita tarify veřejného nabíjení

  Typy tarifů.

  Prostřednictvím BMW Charging nabízí BMW novou strukturu tarifů pro nabíjení na veřejných stanicích, jejímž cílem je, aby veřejné nabíjení bylo tak jednoduché a atraktivní jako nabíjení doma. Například bez základních poplatků v prvním roce od pořízení elektrického vozu. Prostřednictvím karty BMW Charging nebo aplikace BMW Charging je zajištěn přístup k mnoha nabíjecím stanicím provozovaným různými poskytovateli. Nejnovější informace najdete také na www.bmw-charging.com.
  BMW e-mobilita nabíjení elektrických vozů Connected Charging

  Connected Charging.

  Digitální služby Connected Charging umožní maximálně efektivně prodloužit dojezd vašeho elektrického BMW. Systém vás informuje o nejbližších nabíjecích stanicích na vaší trase a ukazuje zajímavá místa, jako jsou kavárny nebo restaurace, abyste mohli co nejlépe využít čas nabíjení.

  NAJÍT NEJBLIŽŠÍ NABÍJECÍ STANICI PRO VAŠE ELEKTRICKÉ A PLUG-IN HYBRIDNÍ BMW.

  NABÍJENÍ V ZAMĚSTNÁNÍ.

  BMW e-mobilita nabíjení v zaměstnání
  BMW e-mobilita nabíjení v zaměstnání možnosti nabíjení

  Řešení nabíjení pro zaměstnání.

  Pokud jezdíte s elektrickým či plug-in hybridním vozidlem BMW do práce, BMW Charging vám i v tomto případě nabízí různé možnosti nabíjení. Můžete také využít neustále se rozšiřující celostátní síť veřejných nabíjecích míst nebo nabíjecích stanic vašeho zaměstnavatele. Nejlepším řešením je využít podrobných informací o dostupnosti veřejné nabíjecí infrastruktury na www.bmw-charging.com, v aplikaci BMW Charging nebo v navigačním systému či v aplikaci My BMW*.
  E-mobilita elektromobil nabíjení Nabíjecím kabelem (Mode 3) pro veřejné nabíjení

  Nabíjecí kabel (Mode 3) pro veřejné nabíjení.

  Nabíjecí kabel (Mode 3) pro veřejné nabíjení, který je kromě nabíjecí karty BMW Charging na mnoha trzích standardní výbavou, umožňuje pohodlně nabíjet baterii vozidla na veřejných nabíjecích stanicích. Lze jej použít pro třífázový proud do výkonu 22 kW. Přesný nabíjecí výkon závisí na konkrétním vozidle a nabíjecí stanici. Nabíjecí kabel je pět metrů dlouhý a má čedičově šedou barvu.
  BMW e-mobilita nabíjení elektrických vozů Řešení nabíjení pro zaměstnance

  Řešení nabíjení pro zaměstnance

  Nabíjení v práci je pohodlnou a rychlou možností, jak nabít automobil a efektivně tak využít čas. To je místo, kde oddělení BMW firemních zákazníků a naše dceřiná společnost Alphabet nabízejí četné nabíjecí služby od leasingu až po správu vozového parku elektrických automobilů pro podniky a zaměstnavatele. Zahrnuje speciální nabíjecí techniku, jako jsou AC/DC nabíjecí stanice, nabíjecí stanice Wallbox nebo také zásuvky, pro něž je potřebná výbava již součástí standardní výbavy automobilu. Kromě toho existují způsoby fakturace pro nabíjení služebních automobilů doma i na cestách, stejně jako mnoho dalších možností, zejména pro komerční klienty. Tím jsou odstraněny všechny překážky na cestě k efektivnímu každodennímu používání.
  Více informací

  DOKONALE PŘIPOJENI.

  BMW e-mobilita Aplikace My BMW

  Aplikace My BMW*.

  Aplikace My BMW* vás kdykoliv a kdekoliv virtuálně spojí s vaším BMW a díky modernímu designu, intuitivnímu ovládání a mnoha integrovaným funkcím vám nabídne zcela nový zážitek z mobility. Při jejím používání máte neustále k dispozici nejen stav vašeho vozu, například úroveň nabití baterie nebo jeho aktuální dojezd, ale také s ním můžete velmi pohodlně komunikovat a obsluhovat ho prostřednictvím chytrého telefonu. Na svém chytrém telefonu si například můžete dopředu a v pohodlí naplánovat cestu a váš cíl poté jednoduše odeslat do navigačního systému vašeho vozu. Zároveň vám aplikace My BMW* vždy zobrazí nejbližší veřejnou nabíjecí stanici spolu s její dostupností. Během nabíjení lze kdykoliv zjistit aktuální úroveň nabití, před cestou si můžete vyhřát/vychladit interiér svého vozu nebo nastavit požadovaný čas nabíjení. V aplikaci My BMW také najdete podrobnosti o všech předchozích nabíjeních a zisku bodů do programu BMW Points. Díky těmto a mnoha dalším funkcím a službám vám aplikace My BMW zajistí bezstarostnou mobilitu a ještě větší radost z jízdy bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

  BMW e-mobilita BMW Connected Charging

  Connected Charging.

  Už žádné obavy z dojezdu: Digitální služby Connected Charging umožní maximálně efektivně využít dojezd Vašeho elektrického BMW. Cestu jste již naplánovali na vašem chytrém telefonu prostřednictvím aplikace My BMW* a odeslali ji do svého vozu. Navigační systém poté automaticky vypočítá optimální trasu a zobrazí ji. Pokud cíl leží mimo dostupný elektrický dojezd Vašeho vozu, který si můžete kdykoliv zobrazit, bude do Vaší trasy automaticky přidána zastávka na nabíjení. To znamená, že vždy máte doslova na dotyk prstu k dispozici všechny relevantní informace: požadovaný typ zásuvky, dostupný druh elektrického proudu, otevírací dobu a náklady na nabíjení a zajímavá místa v bezprostředním okolí, jako je například kavárna nebo restaurace. Na cestách se můžete na různé informace zeptat asistenta BMW Intelligent Personal Assistant, který Vám poskytne odpovědi a užitečné tipy.

  OTÁZKY A ODPOVĚDI: NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI TÝKAJÍCÍ SE NABÍJENÍ.

  • Co je to BMW Charging?
   BMW e-mobilita BMW domácí nabíjení otázky a odpovědi

   BMW Charging je naše všestranné a bezstarostné řešení pro nabíjení vašeho BMW. Produkty a služby od BMW Charging nabízejí řadu na míru šitých nabídek pro nabíjení doma i na veřejných nabíjecích stanicích. Nabíjecí kabel pro veřejné nabíjení (Mode 3) a nabíjecí karta BMW Charging Card jsou součástí standardní výbavy. Během maximálně 24 hodin, které jsou potřeba pro aktivaci, tak máte neomezený přístup k rozsáhlé nabíjecí síti ve městech, na parkovištích a podél klíčových hlavních tahů. A to včetně vysokovýkonných nabíjecích stanic pro ultrarychlé nabíjení. Obdržíte také dobíjecí poukaz, který můžete v závislosti na vozidle a trhu směnit za položky, jako je řešení pro domácí nabíjení. Získejte podrobné informace o dostupnosti veřejné infrastruktury nabíjení. Nejlepším způsobem je navštívit www.bmw-charging.com nebo jednoduše zobrazit veřejné nabíjecí stanice v navigačním systému nebo aplikaci My BMW*. Mimochodem, aplikace BMW Charging je vám k dispozici také jako portál pro veřejné nabíjení. Ať už se jedná o nabíjecí hardware, digitální řešení nebo jiné služby – náš sortiment se neustále rozrůstá. Součástí je také instalační služba pro vaši nabíječku Wallbox nebo speciální tarif na zelenou elektřinu pro nabíjení doma.

  • Jak si mohu doma nabít elektrický a plug-in hybridní vůz BMW?
  • Mohu jezdit elektromobilem, když doma nemám nabíjecí stanici?
  • Kde mohu na cestách nabíjet své elektrické a plug-in hybridní BMW?
  • Jak najdu vhodnou možnost nabíjení na cestách?
  • Jak získám přístup k veřejnému nabíjení a jak se nabíjení fakturuje?
  • Jak mohu zkontrolovat úroveň nabití akumulátoru mého elektrického a plug-in hybridního BMW?
  • Jaká je optimální úroveň nabití baterie mého elektrického BMW?
  • Na co bych si měl při nabíjení plug-in hybridního BMW dávat pozor?
  • Na co musím dávat pozor při nabíjení ze zásuvky?
  • Kdo mi doma nainstaluje nabíječku Wallbox nebo třífázovou zásuvku pro flexibilní rychlonabíječku BMW Flexible Fast Charger?
  • Jaký je rozdíl mezi nabíjením střídavým proudem (AC), stejnosměrným proudem (DC) a rychlonabíjecí stanicí (HPC)?
  • Jak získám tarif vysokorychlostního nabíjení High Power Charging?
  • Jaká úroveň nabití baterie je pro mé vozidlo optimální?
  • Mohu s elektrickým automobilem BMW jet také na delší vzdálenosti?
  BMW e-mobilita BMW elektrický vůz

  Chtěl/a bych se dozvědět více o elektrických vozech BMW.

  BMW e-mobility BMW plug-in hybrid

  Chtěl/a bych se dozvědět více o plug-in hybridních vozech BMW.

  BMW e-mobilita BMW dojezd

  Chtěl/a bych se dozvědět více o tématu dojezdu.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  *Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi modely BMW od modelového roku 2014 dále. Vyžaduje výbavu ConnectedDrive Services a kompatibilní chytrý telefon. Dostupnost a funkce aplikace My BMW se mohou lišit podle konkrétního trhu.

   

  BMW iX(1):
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): pod 21
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0


  BMW iX3:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,8–17,5

   

  Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,5
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 45–35
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,9–13,9

   

  Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 49–38
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,8–14,5

   

  Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 50–36
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,6–13,8


  Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,4–1,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 54–42
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,7–15,4

   

  BMW X5 xDrive45e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,7
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 46–38
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 23,5–21,3

   

  BMW X3 xDrive30e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,4–2,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 54–48
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,1–16,4

   

  BMW řady 2 Active Tourer 225xe:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 42
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,5

   

  Plug-in hybridní BMW řady 7 Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,5–2,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 57–48
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,2–15,1

   

  BMW X1 xDrive25e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 43
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,8

   

  BMW X2 xDrive25e:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
  Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,2–13,7

   

  Hodnoty označené (1) jsou předběžné.


  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

   

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

   

  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

   

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • *Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi modely BMW od modelového roku 2014 dále. Vyžaduje výbavu ConnectedDrive Services a kompatibilní chytrý telefon. Dostupnost a funkce aplikace My BMW se mohou lišit podle konkrétního trhu.

   BMW iX(1):
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): pod 21
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 0

   BMW iX3:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 0
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 0
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,8–17,5

   Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,5
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 45–35
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,9–13,9

   Plug-in hybridní BMW řady 3 Touring:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,2–1,7
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 49–38
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 15,8–14,5

   Plug-in hybridy BMW řady 5 Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,3–1,7
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 53–39
   Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 16,3–13,8

   Plug-in hybridní BMW řady 5 Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,4–1,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 54–42
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,7–15,4

   BMW X5 xDrive45e:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,0–1,7
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 46–38
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 23,5–21,3

   BMW X3 xDrive30e:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,4–2,1
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 54–48
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 17,1–16,4

   BMW řady 2 Active Tourer 225xe:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 42
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,5

   Plug-in hybridní BMW řady 7 Sedan:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,5–2,1
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 57–48
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 16,2–15,1

   BMW X1 xDrive25e:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 1,9
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 43
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 13,8

   BMW X2 xDrive25e:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 2,1–1,9
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 47–43
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 14,2–13,7

   Hodnoty označené (1) jsou předběžné.

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.