NEJSILNĚJŠÍ PÍSMENO SVĚTA.

BMW M

BMW M GmbH: Pro individualisty.

Motorsport jako vášeň. Radost z jízdy jako mise. Dokonalost jako hnací síla. A vždy s jedním cílem v mysli: vytvořit automobily, které mají potenciál stát se legendou. Nic menšího neakceptujeme.

NEJSILNĚJŠÍ PÍSMENO SVĚTA.BMW M GmbH: Pro individualisty.

Motorsport jako vášeň. Radost z jízdy jako mise. Dokonalost jako hnací síla. A vždy s jedním cílem v mysli: vytvořit automobily, které mají potenciál stát se legendou. Nic menšího neakceptujeme.

Více informací

  VOZY BMW M A M PERFORMANCE S INDIVIDUAL LAKEM ZDARMA.

  Nyní máte jedinečnou příležitost vystoupit z davu, odlišit se od ostatních a podrtrhnout svou individualitu. Objednejte si nový vůz BMW M nebo M Performance do 31. 3. 2019 a získejte lak BMW Individual dle vašeho výběru zdarma jako bonus. Ukažte svou jedinečnost.

   

  Nabídka platí pro vozy BMW M4, M5, X3 M40i, X3 M40d, X4 M40i, X4 M40d, X5 M50d, X6 M50d, X7 M50d, M550i, M550d a M760Li při objednání do 31. 3. 2019.

   

  M AUTOMOBILY: POZNEJTE VÁŠEŇ.

  Zrozeni na závodní trati, doma na každé silnici – to je krédo M Automobilů. Jsou poháněné motorsportem, disponují bohatou výbavou a vždy jsou připravené s lehkostí nabídnout nejvyšší standardy agility, dynamiky a výkonnosti. Výkonné motory a expresivní design ve spojení s prvotřídní funkčností jasně ukazují, kolik nadšení a vášně je v každém jednotlivém voze.

  BMW INDIVIDUAL.

  Již to, že dokážete definovat, co pro vás znamená luxus, je samotným luxusem. Exkluzivní výbava z kolekce BMW Individual umožní navrhnout BMW přesně podle vašich představ. Kombinace fascinujících barev karoserie, nejkvalitnější kůže, vzácného dřeva a další vzrušující doplňky individualizují vaše BMW a podnítí všechny vaše smysly. Posuňte se na další úroveň a postavte si svůj vysněný a jedinečný vůz. Můžete si být jisti nepřekonatelným stylem a dokonalým zpracováním. BMW Individual Manufaktur splní všechna vaše přání, vytvoří zcela unikátní automobil pro individuální radost z jízdy, který v maximální možné míře vyjádří vaši osobnost.

  BMW DRIVING EXPERIENCE: NADŠENÍ, KTERÉ ZA SEBOU NECHÁVÁ STOPU.

  Prožijte nové zážitky bez omezení dopravními předpisy. Poznejte hranice fyzikálních zákonů v extrémních jízdních situacích a naučte se techniky bezpečné jízdy. Na unikátních tratích můžete poznat ducha klasických automobilových závodů. K tomu všemu nabízíme různé druhy jízdních tréninků, v nichž se v hojné míře využívají M Automobily. V krátkosti: BMW Driving Experience.

  BMW M V MOTOGP.

  Dlouhodobé a úspěšné partnerství: od roku 1999 je BMW M „Oficiálním vozem MotoGP“, a také silným a spolehlivým partnerem šampionátu MotoGP organizovaného společností Dorna Sports. Hlavním bodem partnerství je poskytnutí Safety Carů a také dalších automobilů pro vozový park organizátora. V této sezoně bude tvořit vozový park pět automobilů BMW M a M Performance, jejichž vrcholným typem je BMW M4 Coupé v pozici Safety Caru. V posledních letech BMW M GmbH zintenzivnilo své aktivity v rámci MotoGP. Od roku 2003 se například vyhlašuje speciální cena BMW M Award pro nejlepšího jezdce v kvalifikacích. Nezapomenutelný víkend zažijí hosté programu BMW M MotoGP Experience. Budou moci vstoupit za oponu celého šampionátu, který je vrcholnou disciplínou závodů motocyklů, garážemi je provede někdejší mistr světa Loris Capirossi a součástí programu bude i taxi jízda v aktuálním Safety Caru od BMW M. To je jen několik aktivit BMW M v MotoGP. Detailní informace o kooperaci s MotoGP jsou k dispozici na následujícím linku.