OBLASTI POUŽITÍ.

  Váš spolehlivý partner, když se počítá každá sekunda.

  Záchranáři, hasiči, uniformovaní i tajní policisté – všichni, kteří pracují v záchranných složkách, mají jednu věc společnou: jejich práce vyžaduje vynikající výkon v náročných situacích. A to samé požadují od svých vozů.

  Více informací

  POLICIE.

  Práce policie představuje pro BMW speciální výzvu. Každodenní použití a vysoký počet najetých kilometrů umožňují prokázat skutečný charakter: vysokou spolehlivost a výkon s příkladnou spotřebou paliva, dlouhé intervaly údržby a inovativní systém servisu vycházejícího ze skutečných potřeb vozu, který automaticky zařídí příští návštěvu servisu. Díky tomu je investice do zásahového vozu BMW dlouhodobě výhodným krokem.

  HASIČSKÉ VOZY.

  Požáry, dopravní nehody, záplavy a řada dalších situací – hasiči jsou neustále v pohybu a pomáhají lidem na celém světě. Prioritami jsou výkon, bezpečnost a spolehlivost. BMW je na takové operace náležitě vybaveno a dokáže zvládnout jakoukoli výzvu.

  SANITNÍ VOZY.

  V naléhavých případech často rozhodují o záchraně života pouhé sekundy. To znamená, že záchranné složky kladou na naše vozidla vysoké nároky – musí být spolehlivá, bezpečná a rychlá. BMW tyto požadavky splňuje v plném rozsahu: díky nejmodernějším aktivním a pasivním bezpečnostním systémům dostane posádku na místo v nejkratším možném čase.

  BMW MOTORRAD.

  Motocykly BMW Motorrad jsou ideální pro náročné úkoly v městském prostředí a na krátké vzdálenosti, kde je rozhodující rychlost zásahu. Společnost je s prvky jako ABS či lehká konstrukce více než 20 let průkopníkem standardů bezpečnosti pro motocykly. Nabízí také nejkomplexnější sortiment – poskytuje řadu motocyklů, bezpečnostních kombinéz a helem speciálně navržených pro použití záchrannými složkami. Všechny stanovují nové standardy kvality, bezpečnosti a aerodynamických vlastností.