PRODEJ ZÁSAHOVÝCH VOZŮ.

  Součást vašeho každodenního života.

  BMW Zásahové vozy se prodávají celonárodně všem veřejným orgánům a organizacím s bezpečnostními úkoly. Vozidla a motocykly od společnosti BMW jsou úspěšně používány policejními složkami, hasičskými a záchrannými sbory na celém světě. Důvodem jsou inovativní řešení týkající se bezpečnosti a technologií, stejně jako kvalita a spolehlivost. Tyto vlastnosti, v kombinaci s důmyslným konceptem bezpečnosti, zaručují nepřetržitou připravenost.

  Více informací

  BMW ŘADY 3.

  Síla zvládnout jakoukoli misi: BMW řady 3 je neskutečně agilní stroj. Hlavním důvodem je jeho podvozek, který má pro BMW typické rozložení hmotnosti 50:50 a pohon zadních kol. Protože hnací ústrojí nemůže zasahovat do řízení, odezva je přesná a bezprostřední. Pro lepší stabilitu a trakci je u řady modelů volitelně k dispozici inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive.

  BMW ŘADY 5.

  Dokonalá kombinace všestrannosti a dynamického výkonu: BMW řady 5 stále udává tempo – a největší přínos z jeho jedinečných vlastností budou mít záchranné složky. Například vznětové motory, které se nacházejí v modelu BMW 520d, stanovují nová měřítka ve své třídě a kombinují extrémně nízkou spotřebu paliva s okamžitou odezvou na polohu plynového pedálu. To je umožněno řadou inovativních technologií BMW EfficientDynamics. BMW řady 5 se může pochlubit také velmi nízkými provozními náklady, které souvisejí s bezkonkurenční spotřebou paliva.

  BMW X1.

  Opravdový univerzál si poradí se vším: BMW X1. Rychlost, všestrannost, pohotovost a schopnost dosáhnout maximálního efektu s minimálními zdroji. Přesně to je po záchranných složkách vyžadováno v náročných situacích. Jsou to rovněž kvality, které odlišují BMW X1. Čtyřválcové řadové zážehové a vznětové motory BMW TwinPower Turbo kombinují vysoký výkon s vynikající spotřebou paliva. Pozice za volantem je zvýšená, ale těžiště je posazené nízko. A sklopitelná zadní lavice sedadel, dělená v poměru 40:20:40, zaručuje vysoce flexibilní interiér. BMW X1 – žádný úkol není nad jeho síly.

  BMW X3.

  Všechno uvidíte, všechno zvládnete: všestranné BMW X3 je stvořeno pro náročné úkoly v jakémkoli terénu. Inovativní technologie, jako standardně dodávaný systém pohonu všech kol BMW xDrive, pomáhají řidiči udržet kontrolu v každé situaci. Interiér kombinuje vynikající výhled (díky nízké linii oken a zvýšené pozici za volantem) s maximální flexibilitou.

  BMW X3 je také pozitivním ekologickým příkladem. Díky cenami ověnčené technologii BMW EfficientDynamics je jeho výkon lepší než kdy předtím, přičemž došlo k dalšímu snížení spotřeby paliva a emisí. Osmistupňová převodovka Steptronic je v BMW X3 poprvé kombinována s funkcí Auto Start Stop, která dále zlepšuje spotřebu paliva, aniž by narušila typické jízdní reakce vozu BMW.

  BMW X5.

  Svoboda pohybu v jakémkoli terénu: BMW X5 je nejprostornější ze všech zásahových vozů BMW. Nabízí nejen velkorysý prostor pro cestující, ale díky zavazadlovému prostoru o objemu 620 litrů poskytuje také dostatečnou přepravní kapacitu pro potřebné vybavení. Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive zaručuje optimální trakci a přilnavost na silnici i v terénu.

  BMW MOTORRAD.

  BMW Motorrad je přední poskytovatel globálních a zakázkových řešení pro mobilní nároky různých složek. Zásahové motocykly BMW a jejich vybavení je navrženo, vyvinuto a koordinováno jediným zdrojem a splňuje standardy BMW. Jedná se o multifunkční řešení, které dokonale naplní individuální potřeby zákazníků a zahrnuje technickou podporu, poprodejní asistenční službu a jízdní a technická školení.