VAŠE VÝHODY.

  BMW Zásahové vozy.

  Zásahové vozy BMW nenabízejí pouze vynikající výkon; jejich provoz je také mimořádně úsporný. Nízká spotřeba paliva, dlouhá životnost, minimální provozní náklady a vysoké hodnoty ojetých vozů zaručují, že investice do zásahových vozů BMW Authority Vehicles se z dlouhodobého hlediska vyplatí v každém ohledu.

  Více informací

  FLEXIBILITA KONFIGURACE.

  Zásahové vozy BMW slouží po celém světě. Plní různé role a funkce v různých zemích – a BMW je vždy vybaví tak, aby byly na míru přizpůsobené zamýšlenému použití. To samozřejmě znamená správné barevné provedení a instalaci správných majáků a sirén. Zároveň to však znamená také zajištění, že budou mít odpovídající specifikaci a speciální vybavení. Některé vlastnosti však mají společné – dynamický výkon, pohotovost a ekonomické provozní náklady.

  ZARUČENÁ KVALITA DODAVATELE ORIGINÁLNÍCH DÍLŮ.

  Pouze BMW nabízí zásahové vozy se zárukou výrobce, která pokrývá veškeré speciální vybavení pro oficiální použití. Aby byly zaručeny stejné vysoké úrovně bezpečnosti jako u standardních modelů, BMW své zásahové vozy podrobuje řadě náročných testů po instalaci všech modifikací.

  Tento program výrazně přesahuje povinné minimální požadavky. Crash testy a zkoušky naklápění/pevnosti střechy zaručují, že vozidla dokáží splnit své zamýšlené funkce v jakýchkoli podmínkách.

  Systém servisu závislého na skutečné potřebě a dostupnost originálních dílů BMW veškerého speciálního vybavení pro oficiální použití minimalizuje prostoje a maximalizuje výkon a nákladovou efektivitu všech zásahových vozů BMW.

  PŘÍKLADNÁ EFEKTIVITA NÁKLADŮ.

  Zásahové vozy BMW neposkytují jen výjimečný výkon, ale jejich provoz je navíc extrémně ekonomický. Nízká spotřeba paliva, dlouhá životnost, minimální provozní náklady a vysoké hodnoty ojetých vozů zaručují, že z dlouhodobého hlediska se investice do zásahových vozů BMW vyplatí v každém ohledu.

  • Nízké nároky na údržbu
  • Nižší provozní náklady
  • Bezkonkurenční spotřeba paliva

  BMW EFFICIENTDYNAMICS.

  BMW EfficientDynamics je firemní strategie BMW Group, jejímž cílem je vždy kombinovat nejlepší možnou hospodárnost a maximální dynamické vlastnosti. Pokrývá všechna opatření, která se neustále soustřeďují na zvyšování účinnosti a zlepšování dynamických vlastností všech vozů BMW. To vše ovlivňuje především celkový koncept vozu, hnací ústrojí a řízení toků energií. Podstatná je také inteligentní lehká konstrukce, účinná aerodynamika, systém BMW eDrive a motory BMW TwinPower Turbo. Výsledkem není kompromis, ale čistá radost z jízdy. BMW EfficientDynamics proto efektivně překonává mezeru mezi motivací zaměstnanců a optimalizací nákladů.

  • Celkový koncept vozu
  • Koncept pohonu
  • Inteligentní řízení toků energií

  BMW CONNECTEDDRIVE.

  BMW ConnectedDrive – soubor technologií plný služeb, aplikací a asistenčních systémů řidiče, na které se můžete zcela spolehnout. Provedou vás dopravními zácpami, v případě potřeby vás udrží v bezpečné vzdálenosti a bleskurychle zareagují v nebezpečných situacích. A díky inovativním technologiím pro dokonalý výhled ve vašem BMW budete mít vše v zorném poli. Služby a aplikace od BMW ConnectedDrive vám nabízejí řadu každodenních informací, jako jsou zprávy a počasí, nebo přenášejí do vašeho BMW osobní data − mějte vždy dokonalý přehled a užijte si při každém výletu nový zážitek.

  JÍZDA S PŘIPOJENÍM DO SÍTĚ JIŽ NENÍ VIZE. JE TO ZÁŽITEK.

  • BMW Night Vision
  • E-Call (manuální/automatické volání v případě nouze)
  • Aktivní ochrana