VAŠE VÝHODY.

  Pancéřované vozy BMW Security.

  Úroveň potřebné ochrany závisí na okolnostech – kde bydlíte a pracujete, na náplni vaší práce a společenském postavení. BMW je jedinou automobilkou, která bere v úvahu tyto odlišné potřeby a nabízí tři úrovně bezpečnosti. Ty těží z více než 30 let zkušeností s výrobou pancéřovaných vozů. BMW nabízí rozsáhlou řadu řešení pro bezpečné cestování po silnicích – každý dostane přesně to, co potřebuje, aby se cítil bezpečně.

  Více informací

  BEZ KOMPROMISŮ.

  Díky pancéřovaným vozům BMW Security nemusíte dělat ústupky v žádné oblasti, na které vám záleží. BMW má přes 30 let zkušeností s vývojem a výrobou pancéřovaných vozů – a neustále přichází s inovacemi, které chrání nejen vás, ale také pocit čisté radosti z jízdy. Můžete se tedy zcela spolehnout, že získáte nejlepší možnou ochranu a nemusíte kvůli ní dělat žádné kompromisy. Protože od prvních nákresů po poslední vrstvu laku je všechno naše vlastní práce. Osobní bezpečnost je natolik důležitá, že ji můžeme svěřit pouze opravdovým expertům. Každý vůz BMW je samozřejmě vyroben s nesmírnou přesností a péčí a v rámci celé globální výrobní sítě BMW jsou dodržovány nejpřísnější standardy kvality. Proto pouze BMW nabízí maximální ochranu – vyrobenou BMW.

  • Jízdní dynamika
  • Funkčnost a komfort

  DISKRÉTNOST.

  Protože ochrana je mnohem účinnější, když lidé nevědí, že ji máte. Anonymita je silné bezpečnostní opatření. Proto BMW vynakládá takové úsilí na ochranu svých vozů způsobem, kterého si ostatní nevšimnou.

  BMW CONNECTEDDRIVE A BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉMY.

  BMW ConnectedDrive realizuje filozofii integrace vozu, řidiče a prostředí do inteligentní sítě. Krátké vzdálenosti jsou překonávány ultrazvukem, zatímco mobilní rádiová technologie je používána pro vzdálenosti delší. Inteligentní interakce mezi online službami, asistenčními systémy řidiče, službami telefonických center a integrovanými řešeními pro chytré telefony poskytuje řidičům vozů BMW podporu v mnoha směrech – ať jde o zajištění lepšího komfortu, správné informace ve správný čas nebo uklidňující pocit bezpečí na všech silnicích.

  • Bezpečnostní alarm a interkomunikační systém
  • Noční vidění

  DOPLŇKOVÉ VYBAVENÍ PRO SPECIÁLNÍ POTŘEBY.

  Občas potřebujete více než jen ochranu. Pro úkoly, jako je přeprava vysokých činitelů nebo bezpečnostní eskortní služby, musí být vozidlo schopné během pár sekund odhalit, že je v oficiální službě, aby mohlo provést požadovaný úkon. BMW vyrábí zásahové vozy již více než 50 let a úzce spolupracuje s úřady a vládními agenturami na celém světě. Majáky, akustické systémy AHD s různými efekty sirén, signalizační zařízení, vysílačky a dokonce držáky vlajek pro oficiální použití – to vše je k dispozici.

  • Zásahové vybavení
  • Držák vlajek pro diplomatické a oficiální použití
  • Zachování mobility

  KURZY BMW SECURITY DRIVER TRAINING.

  Příprava na nejhorší možné scénáře je dobrým způsobem, jak zajistit, aby k nim nikdy nedošlo. Přístup BMW k bezpečnosti nekončí samotným vozidlem. Nabízíme také speciálně přizpůsobené výcvikové kurzy pro řidiče, v nichž si řidiči pancéřovaných vozů osvojí užitečné dovednosti a dozvědí se, jak získat maximum z modelů BMW X5 Security a BMW X5 Security Plus. Ve třech různých typech školení mají řidiči možnost procvičit si nejlepší způsoby zvládnutí nebezpečných situací – protože díky tomu k nim snad nikdy nedojde. Podrobné informace o třech kurzech BMW Security Driver Training, které nabízíme, naleznete v brožuře.

  • BMW Basic Training pro profesionály
  • BMW Security Intensive Training pro profesionály
  • BMW Security Perfection Training pro profesionály