Integrace chytrého telefonu Android Auto na kontrolním displeji BMW ConnectedDrive

ANDROID AUTO.

Android Auto vám při řízení vašeho BMW poskytuje přístup k mnoha funkcím a obsahu vašeho chytrého telefonu Android.

Chcete váš chytrý telefon Android používat také při řízení vašeho BMW? Android Auto vám během jízdy umožňuje přístup k mnoha funkcím a obsahu vašeho chytrého telefonu. Váš chytrý telefon je s vaším vozem propojen bezdrátově. Všechny hlavní informace se na kontrolním displeji zobrazují ve standardní grafice dané aplikace Android. To znamená, že Android Auto poskytuje během řízení rychlý a bezpečný přístup k vašim osobním aplikacím pro chytré telefony.

Android Auto můžete za jízdy používat k telefonování, diktování a odesílání zpráv nebo k ovládání zařízení Smart Home. A pokud v rádiu nevysílají nic zajímavého, pomocí TuneIn můžete najít tu správnou stanici, prostřednictvím aplikace Audible poslouchat audioknihy nebo v YouTube Music přehrávat nejnovější podcasty a oblíbené playlisty. Po celou dobu, kdy jste do cíle naváděni pomocí Google Maps, se na Head-Up Displeji přímo ve vašem zorném poli zobrazují navigační pokyny.

Aplikace pro chytré telefony se ovládají pomocí ovládacího systému vašeho BMW nebo pohodlně hlasově prostřednictvím Google Assistant. Pro aktivaci digitálního hlasového asistenta na vašem chytrém telefonu jednoduše řekněte „OK, Google“ nebo stiskněte tlačítko hlasového ovládání na volantu.

Více informací
ANDROID AUTO. Android Auto vám při řízení vašeho BMW poskytuje přístup k mnoha funkcím a obsahu vašeho chytrého telefonu Android.
  Funkce a výhody integrace chytrých telefonů Android Auto vysvětlené v ukázkovém videu

  VÍCE INFORMACÍ O ANDROID AUTO V NAŠEM UKÁZKOVÉM VIDEU.

  POŽADAVKY PRO ANDROID AUTO.

  Android Auto je k dispozici od roku 2020. Abyste mohli používat Android Auto, budete potřebovat chytrý telefon Android 11 a 5 Ghz Wi-Fi bez ohledu na výrobce. Kompatibilní jsou také chytré telefony od výrobců Google a Samsung s operačním systémem Android 10.


  Android Auto ve vašem voze vyžaduje BMW operační systém 7. Služba je součástí volitelného paketu Connected Professional (6C3/4). Je k dispozici pouze ve spojení s BMW Live Cockpit Plus (6U2) nebo BMW Live Cockpit Professional (6U3). Vhodně vybavené vozy s BMW operačním systémem 7 lze dovybavit Android Auto upgradem softwaru.


  V zemích, kde není paket Connected Professional k dispozici, je Android Auto součástí volitelné výbavy integrace chytrého telefonu (6CP).


  Funkčnost Android Auto není časově omezena a je trvalou součástí vašeho BMW.


  Poznámka: Požadavky se mohou v jednotlivých zemích lišit.

  Více informací

  BMW CONNECTED DRIVE: DALŠÍ INFORMACE & ODKAZY.

  BMW ConnectedDrive Zákaznický servis

  BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

  V případě dotazů nebo potřebě dalších informací o službách a produktech BMW ConnectedDrive jednoduše kontaktujte zákaznický servis BMW.
  Otázky a odpovědi BMW ConnectedDrive žena s telefonem u okna

  OTÁZKY A ODPOVĚDI.

  Naše sekce otázek přináší odpovědi na často kladené otázky o službách a produktech BMW ConnectedDrive.
  Aplikace BMW Driver’s Guide je digitálním manuálem v telefonu

  BMW DRIVER’S GUIDE.

  BMW Driver's Guide je digitální příručkou pro vybrané modely BMW obsahující detaily o voze, jeho výbavě, vyhledávání podle fotografií a vysvětlující animace.
  BMW ConnectedDrive přehled digitálních služeb žena s telefonem před BMW

  ZPĚT NA PŘEHLED.

  Chcete poznat další služby a produkty od BMW ConnectedDrive? Pro návrat na přehled klikněte sem.