KOMUNIKACE A ZÁBAVA – VŽDY AKTUÁLNÍ.

  Update softwaru s BMW ConnectedDrive – další kompatibilní přístroje.

  Počet mobilních přístrojů, mobilních telefonů a přehrávačů MP3 na trhu se každým dnem zvyšuje. Abyste ve vozech BMW mohli používat ty nejatraktivnější z nich, testují naší experti kontinuálně kompatibilitu těchto přístrojů s produkty Connectivity BMW:

  • Příprava na mobilní telefon Business s rozhráním Bluetooth (SA633)
  • Příprava na mobilní telefon s rozhráním Bluetooth (SA 644)
  • USA audio rozhrání pro podporu media přehrávačů (SA 6FL)

  BMW Group nabízí možnost používat nově otestované přístroje s Bluetooth nebo USB ve vozech BMW (po odpovídající aktualizaci softwaru). Aktualizaci softwaru můžete provést samostatně. Potřebujete k tomu pouze běžný USB klíč s dostatečnou kapacitou. USB klíč si samozřejmě můžete koupit i u svého servisního partnera BMW.
  Abyste aktualizaci softwaru mohli provést, potřebujete USB audio rozhrání (SA 6FL), kontrolní displej a iDrive. Váš vůz může být aktualizován, pokud se v hlavním „menu“ pod nastavením nachází možnost „aktualizace softwaru“. Zdali je aktualizovaný software k dispozici i pro váš přístroj a váš vůz, si můžete zjistit v aktuálních poznámkách k aktualizaci softwaru.

   

  Akceptuji uživatelské podmínky.

  Více informací

  VŽDY AKTUÁLNÍ.

  Aktualizace softwaru.

  Systémy pro smartphony, přehrávače hudby a tablety se neustále vyvíjejí. Aktualizace softwaru zajistí, že vaše aplikace společně s vaším BMW budou držet krok s nejnovějšími inovacemi. Díky tomu můžete používat své mobilní zařízení ve svém vozidle kdykoli chcete.

  Více informací