BMW na lesní cestě s mužem a dívkou

„NA SLUNCI I NA SNĚHU: NAŠE PNEUMATIKY ZVLÁDNOU VŠE.“

Převezměte kontrolu. BMW Originální kola a pneumatiky s označením hvězdou.

Jste na cestách, z reproduktorů zní hudba a najednou přijde dešťová přeháňka. Převezměte kontrolu a zvolte BMW Originální kola a pneumatiky s označením hvězdou. Absolutně spolehlivé – bezpečnější v nepříznivém počasí, za jakékoliv jízdní situace a na jakémkoliv povrchu. Radost z jízdy a bezpečnost přinášejí všestranně dobrý pocit.

Více informací
„NA SLUNCI I NA SNĚHU: NAŠE PNEUMATIKY ZVLÁDNOU VŠE.“Převezměte kontrolu. BMW Originální kola a pneumatiky s označením hvězdou.

  TŘI PŘESVĚDČIVÉ DŮVODY.

  Na silnici s větším klidem: BMW Kola a pneumatiky s označením hvězdou.

  Natočené kolo s blatníkem, BMW M
  Natočené kolo s blatníkem, BMW M

  NA MÍRU.

  Natočené kolo s blatníkem, BMW M
  Natočené kolo s blatníkem, BMW M

  TESTOVÁNO.

  Rotující kolo BMW s logem BMW
  Rotující kolo BMW s logem BMW

  BEZPEČÍ.

  „ZKOUŠÍME VŠECHNO, ABYSTE SE NEMUSELI SPOLÉHAT NA ŠTĚSTÍ.“

  BMW Originální kola a pneumatiky s označením hvězdou.

  Symbol hvězdy označuje pneumatiku, která byla vyrobena speciálně pro BMW v souladu s nejvyššími standardy značky. Vývoj pneumatik začíná již v rané fázi vývoje vozu a může, včetně rozsáhlého testování, zabrat až tři roky. Pneumatiky označené hvězdou jsou testovány v šesti obecných ohledech: bezpečnosti, odolnosti vůči opotřebení, komfortu, hospodárnosti a, jak je pro BMW typické, ve dvou ohledech, které mají vliv na radost z jízdy: jízdním stylu a sportovním chování. Navíc jsou vyvíjeny ve spolupráci s vybranými prémiovými výrobci (např. Dunlop, Goodyear, Michelin a Pirelli). Jednoduše u svého BMW Servisního partnera žádejte pneumatiky s označením hvězdy. Dokonale padnou, jsou otestované a bezpečné.

  BMW kolo s označením hvězdou, detail
  Muž a dívka v lese se zvednutýma rukama

  Na míru.

  Všechny BMW Originální kola a pneumatiky jsou individuálně vyvíjeny s ohledem na jízdní dynamiku a designový jazyk specifického modelu BMW.
  Záběr zezadu na muže a dívku v lese

  Vyzkoušeno.

  Každá pneumatika prošla náročnými testy v až 50 různých kvalitativních kritériích (EU označení pneumatiky vyžaduje splnění jen tří kritérií).
  Smějící se dívka před horskou vyhlídkou

  Bezpečné.

  Pneumatiky s označením hvězdy vás přesvědčí zvláště dlouhou životností, špičkovým hodnocením bezpečnosti a nejmodernější technologií runflat.

  BEZPEČNÁ A VŠESTRANNĚ STYLOVÁ.

  BMW Originální kompletní kola.

  Proč si vybírat, když můžete mít všechno. S BMW Originálními kompletními koly jde bezpečnost ruku v ruce s perfektním designem. Když jsou BMW Originální kompletní kola testována, není nic ponecháno náhodě. V náročných simulacích a nejnáročnějších reálných situacích musí dokázat, že si zaslouží titul „Originální BMW“ za všech jízdních podmínek. Designová rozmanitost nejrůznějších stylů přináší každému zákazníkovi to správné kompletní kolo.
  BMW kolo, pohled zblízka
  20'' M Performance kola Y-spoke 795 M, kovaná

  795 M.

  Kvalitní 20'' M Performance kola Y-spoke 795 M Jet Black, matná, kovaná. Kompletní sada letních kol, s pneumatikami runflat.
  EU kvalitativní normy
  20" BMW M Performance kola z lehké slitiny

  624 M.

  20" BMW M Performance kola z lehké slitiny, kovaná, Bicolor matně černá, broušená. S logem BMW M. Kompletní kola s kombinovanými pneumatikami runflat.
  EU kvalitativní normy
  20" BMW M Performance kola z lehké slitiny

  669 M.

  20" BMW M Performance kola z lehké slitiny Bicolor, matně černá, kovaná, frézovaná, s leštěnými čelními plochami. Kompletní sada kol s kombinovanými pneumatikami runflat.
  EU kvalitativní normy
  20" M Performance kola z lehké slitiny Multi-spoke 732 M, kovaná

  732 M.

  Kvalitní 20" M Performance kovaná kola Multi-spoke 732 M Bicolor Night Golf, leštěná. TPMS kompletní letní kola s kombinovanými pneumatikami runflat.
  EU kvalitativní normy
  22" M Performance kola z lehké slitiny Star-spoke 749 M

  749 M.

  Odlehčená 22" M Performance kola z lehké slitiny 749 M Bicolor Jet Black, leštěná. TPMS letní kompletní kola s kombinovanými pneumatikami.
  EU kvalitativní normy
  18'' M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 796 M

  796 M.

  18'' M Performance kola z lehké slitiny Double-spoke 796 M Jet Black, matná, vhodná pro sněhové řetězy. TPMS kompletní zimní kola s kombinovanými pneumatikami runflat.
  EU kvalitativní normy
  20'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 648 M

  648 M.

  Kvalitní 20'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 648 M Bicolor Orbit Grey, leštěná. TPMS kompletní zimní kola s kombinovanými pneumatikami.
  EU kvalitativní normy
  19'' M Performance kovaná kola Double-spoke 786 M

  786 M.

  19'' M Performance kovaná kola Double-spoke 786 M v matném provedení Jet Black s pneumatikami runflat, vhodná pro sněhové řetězy. TPMS kompletní zimní kolo.
  EU kvalitativní normy
  19'' M kolo z lehké slitiny Double-spoke 727 M

  727 M.

  Kvalitní 19'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 727 M Bicolor Orbit Grey, leštěná. TPMS kompletní zimní kolo s kombinovaným rozměrem runflat.
  EU kvalitativní normy
  20'' M kolo z lehké slitiny Star-spoke 748 M

  748 M.

  Kvalitní 20'' M kola z lehké slitiny Star-spoke 748 M v matném provedení Jet Black, vhodná pro sněhové řetězy. TPMS kompletní zimní kola s kombinovanými pneumatikami runflat.
  EU kvalitativní normy
  BMW hliníkové krytky ventilů

  Krytky ventilů.

  Vysoce kvalitní hliníkové krytky ventilů pro efektivní ochranu hliníkových ventilků s TPMS. S logem BMW.
  Konfigurovat
  Středová krytka

  Středová krytka.

  Plovoucí středová krytka nese logo BMW, které se neotáčí, ale zůstává v rovině.
  Konfigurovat
  Systém zamykání šroubů kol

  Systém zamykání šroubů kol.

  Extrémně spolehlivý systém zamykání šroubů kol v prémiové kvalitě tvoří čtyři bezpečnostní šrouby se speciálním soustruženým kódováním BMW.
  Konfigurovat
  Sněhové řetězy

  Sněhové řetězy.

  Sněhové řetězy „Disc“ lze neobyčejně snadno a rychle nasadit díky pružným ocelovým obručím a rychloupínání.
  Konfigurovat
  • Výhody kompletních kol
  • Výhody kol z lehké slitiny

  JAK SI PŘEJETE.

  Nekonečné možnosti: rozhodněte se pro to správné kolo a pneumatiku a udělejte své BMW jedinečným.

  Více informací
  Muž a dívka skáčou na louce v horském údolí, pohled zezadu

  BEZPEČNOST SPOJENÁ S DYNAMIKOU

  BMW Originální kompletní kola a pneumatiky.

  Pokud jde o ovladatelnost na jakémkoliv povrchu, všichni se shodují na tom, že nejdůležitější je maximální přilnavost. Ale neexistuje žádné univerzální řešení. Každý model se chová jinak, a proto je zapotřebí individuální přístup. Jen BMW dokonale zná jedinečné jízdní vlastnosti a designový styl každého svého modelu, a tomu také přizpůsobuje vývoj pneumatik. Co můžete udělat vy? Měňte pravidelně pneumatiky. Váš BMW Servisní partner je vždy k dispozici, aby vám pomohl zodpovědět vaše dotazy a nabídl radu ohledně dostupných služeb.

  Více informací

  BEZPEČNOST SPOJENÁ S DYNAMIKOU

  BMW Originální kompletní kola a pneumatiky.

  Vzorek letních pneumatik, detail

  Letní kola.

  Ideální pneumatiky pro teplé měsíce roku: letní pneumatiky představují optimální kombinaci komfortu, akustických vlastností a valivého odporu. Speciální struktura jejich vzorku využívá gumové směsi, která příliš neměkne ani za velmi vysokých teplot. S většími plochami vzorku a méně hustou lamelovou strukturou spolehlivě zabraňují aquaplaningu a přinášejí lepší směrovou stabilitu a preciznost řízení i ve vysokých rychlostech. Tím nejenže zvyšují bezpečnost vašich jízd, ale přinášejí také špičkový komfort a ovladatelnost dokonce i ve vysokých rychlostech. Co je dobré vědět: když teploty překročí 7 °C, měli byste přezout na letní pneumatiky.

  Více informací
  Skica silnice, zimní a letní pneumatiky

  Zimní kola.

  Perfektní pro zimní podmínky. Díky speciální směsi gumy jsou zimní pneumatiky bezpečnější na silnici při teplotách pod 7 °C. Jsou také vybaveny podélnými a horizontálními žebry, která se při otáčení otvírají. Tak vznikají přilnavé hrany zajišťující vysokou trakci a směrovou stabilitu na sněhu a v bahně, což může být rozhodujícím faktorem pro bezpečnost. Další bezpečnostní výhodou je kratší brzdná dráha ve srovnání s letními pneumatikami, až o 10 % kratší na mokru a o 50 % na ledu nebo sněhu.

  Více informací
  Grafy brzdných drah pro různé profily pneumatik

  Brzdná dráha.

  Významné rozdíly v brzdné dráze u stejného modelu jsou nejen výsledkem vlastností produktu, ale také podmínek na silnici, které mohou brzdnou dráhu až desetkrát prodloužit, například pokud je vozovka kluzká. Pro zajištění co nejkratší brzdné dráhy doporučujeme sezónní BMW Originální kompletní kola s označením hvězdy, která jsou ideálně sladěna s vaším BMW. Hloubka vzorku je z hlediska správné funkce pneumatiky zvláště důležitá: experti doporučují výměnu pneumatik, pokud hloubka vzorku klesne pod 4 mm.

  Více informací
  Muž ve slunečních brýlích před modrým BMW

  BMW POJIŠTĚNÍ PNEUMATIK NA 36 MĚSÍCŮ.

  Všechna BMW Originální kompletní kola a pneumatiky s označením hvězdy, která si koupíte u BMW Servisního partnera, mohou využít BMW Pojištění pneumatik. Je platné po 36 měsíců od data koupě a nabízí optimální ochranu s až 100% proplacením nákladů.

  • Plnění
  • Kompenzace škod

  SLOVNÍK BMW KOL A PNEUMATIK.

  Tento slovník obsahuje definice všeho, co je spojeno s koly a pneumatikami.

  • Komponenty pneumatik
  • Bočnice
  • TPMS senzory
  • Celoroční pneumatiky
  • Hloubka vzorku
  • Runflat
  • Typy pneumatik