bmw

NABITÁ TROJKA.

Pořiďte si nové BMW z nabité trojky za nejvýhodnější cenu.

NABITÁ TROJKA.Pořiďte si nové BMW z nabité trojky za nejvýhodnější cenu.

  OBJEVTE SPECIÁLNÍ NABÍDKY OD BMW.

  Elektrizující BMW řady 3 Sedan již od 10.499 Kč bez DPH měsíčně. *

   

  BMW řady 3 je tady, aby vytvářelo nové standardy. A to nejen sportovnosti a designu, ale teď už i v dostupnosti. V plug-in hybridních modelech BMW řady 3 Sedan v podobě BMW 320e, BMW 330e a BMW 330e xDrive zažijete udržitelnou mobilitu v podobě mimořádně efektivní jízdní dynamiky. Poznejte mnoho předností těchto pokrokových hybridních modelů BMW. 

  Nechte se oslnit jeho všestranností a praktičností, které v kombinaci s inovativními technologiemi zaručují maximální komfort na každém ujetém metru. 

   

  Kontaktujte svého autorizovaného prodejce vozů BMW a vyberte si své vlastní BMW řady 3 Sedan na operativní leasing od 10 499 Kč měsíčně bez DPH. *

   

  Kombinovaná spotřeba paliva BMW 330e Sedan je 1,8 – 1,3 l/100 km a kombinované emise CO2 jsou 41 – 30 v g/km. Spotřeba elektrické energie je 24,6 - 20,9 kWh/100 km. Měřeno dle testovacího cyklu WLTP.

  Více informací

  Elektrizující BMW řady 3 Touring již od 10.999 Kč bez DPH měsíčně. *

  BMW řady 3 je tady, aby vytvářelo nové standardy. A to nejen sportovnosti a designu, ale teď už i v dostupnosti. V plug-in hybridních modelech BMW řady 3 Touring v podobě BMW 320e, BMW 330e, oba i ve verzi  xDrive, zažijete udržitelnou mobilitu v podobě mimořádně efektivní jízdní dynamiky. Poznejte mnoho předností těchto pokrokových hybridních modelů BMW. 

  Nechte se oslnit jeho všestranností a praktičností, které v kombinaci s inovativními technologiemi zaručují maximální komfort na každém ujetém metru. 

   

  Kontaktujte svého autorizovaného prodejce vozů BMW a vyberte si své vlastní BMW řady 3 Touring na operativní leasing od 10 999 Kč měsíčně bez DPH. *


  Kombinovaná spotřeba paliva BMW 330e Touring je 1,9 – 1,4 l/100 km a kombinované emise CO2 jsou 42 – 31 v g/km. Spotřeba elektrické energie je 24,6 - 20,9 kWh/100 km. Měřeno dle testovacího cyklu WLTP.

  Více informací
  x

  Elektrizující BMW X3 již od 14 999 Kč bez DPH měsíčně. *

  BMW X3 vyjadřuje neomezené možnosti a výraznou přítomnost a svobodu. Na první pohled okouzlí svým atletickým vzhledem a okouzlí vzrušujícími zážitky z jízdy. Díky částečně autonomní jízdě a inteligentnímu pohonu všech kol BMW xDrive nabízí dokonalý komfort z jízdy na silnici i v terénu. Při jízdě s BMW X3 xDrive30e zažijete udržitelnou mobilitu a hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu.

  Kontaktujte svého autorizovaného prodejce vozů BMW a vyberte si své vlastní BMW X3 na operativní leasing od 14 999 Kč měsíčně bez DPH. *


  Kombinovaná spotřeba paliva BMW X3 xDrive30e je 2,6–2,0 l/100 km a kombinované emise CO2 jsou 59–44 v g/km. Spotřeba elektrické energie je 30,2 - 25,8 kWh/100 km. Měřeno dle testovacího cyklu WLTP.

  Více informací
  MY BMW

  Aplikace My BMW.

  Aplikace My BMW má také mnoho mimořádně praktických funkcí navržených přímo pro Vaše elektrické nebo plug-in hybridní BMW. Snižte například spotřebu energie a náklady pomocí časovače nabíjení a klimatizace, a jakmile nastane čas další návštěvy servisu, aplikace Vás na to upozorní a umožní Vám ji napřímo domluvit s Vaším BMW Servisem, v případě dotazů můžete kontaktovat svého servisního poradce. Ať už to je kdykoliv a kdekoliv, aplikace My BMW zajistí bezstarostnou mobilitu a ještě více radosti z jízdy. Váš svět. My BMW.

  Více informací

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO VAŠE NOVÉ BMW.

  Financial services

  Informujte se u našich poradců.

  Uvažujete o financování Vašeho nového BMW, nebo potřebujete více informací? Stačí jednoduše kliknout na link níže a získáte detailní informace o finančně zajímavých nabídkách a produktech BMW Financial Services.

  PODMÍNKY AKCE "NABITÁ TROJKA."

  Obrázky vozidla jsou pouze ilustrační.
  Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák.č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. 
  Veškerá data, údaje a vyobrazení jsou určeny pouze k informačnímu účelu a tyto informace nejsou nabídkou. Konkrétní nabídku vám poskytne autorizovaný dealer BMW.
  Nabídka je platná do 30. 09. 2021 a platí u autorizovaných dealerů. Platnost akce je časově omezena.  
   

  * Podmínky operativního leasingu:

  THE 3 Sedan:

  Uvedená splátka operativního leasingu je kalkulovaná na model BMW 318i Sedan s volitelnou výbavou ve výši 94 666 Kč vč. DPH za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, nájezd 15 000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Splátka včetně DPH je 12 704 Kč.

  THE 3 Touring:
  Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na model BMW 318i Touring s volitelnou výbavou ve výši 94 666 Kč vč. DPH za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, nájezd 15 000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Splátka včetně DPH je 13 309 Kč.


  THE X3:

  Tato nabídka operativního leasingu je kalkulovaná na model BMW X3 xDrive20i s volitelnou výbavou ve výši 42 146 Kč vč. DPH za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, nájezd 15 000 km/rok obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Nabídka je určená pro plátce DPH. Splátka včetně DPH je 18 149 Kč. 


  Nabídky financování platí do 30.09. 2021. Výbavu si můžete nakonfigurovat dle Vašeho přání u autorizovaného dealera BMW, který Vám poté sdělí aktuální výši splátky dle zvolené výbavy. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW v České republice.

   

  Více informací