VÝJIMEČNÉ. STYLOVÉ.

BMW řady 5 Sedan.

VÝJIMEČNÉ. STYLOVÉ.BMW řady 5 Sedan.

Kombinovaná spotřeba v l/100 km (M550d)

6,2

Max. výkon v kW (k) při 1/min (M550d)    

280 (381)/4 000

Zrychlení 0–100 km/h v s (M550d)

4,7

Maximální rychlost (km/h) (M550d)

250

BMW řady 5 Sedan splní i ty nejvyšší požadavky. Inteligentní propojení a nejmodernější technologie BMW ConnectedDrive jsou základem dříve nedosažitelné svobody a flexibility. Dokonalé pro ty, kdo od sedanu očekávají více než jen stylový vzhled: nejdokonalejší sedan řady 5 všech dob.

JÍZDA PRVNÍ TŘÍDOU SE SPORTOVNÍM AKCENTEM.

Jízdní dynamika BMW řady 5 Sedan.

Všechna vozidla BMW se vyznačují jednou společnou vlastností: bezkonkurenční dynamikou. Ta je patrná zvláště u BMW řady 5 Sedan – s každým ujetým metrem máte možnost prožívat ryzí radost z jízdy.

Exteriér

Zkonstruováno pro splnění nejnáročnějších požadavků: BMW řady 5 je díky svým dynamickým proporcím a moderním tvarům ohromující na první pohled. Jeho vzhled je konzistentní od přední části přes boky až po zadní partie. Nové volitelné LED světlomety jsou v horní části mírně zkosené a vynikají svým charismatickým výrazem. Výrazná maska chladiče ve tvaru ledvinek se mírně naklání dopředu, což naznačuje energii, která se za ní ukrývá, a předurčuje BMW řady 5 Sedan pro hlavní úlohu v záři reflektorů. Celá kompozice přechází z přední části do sebevědomých bočních linií, které jsou známkou elegance. Kromě klasických tvarů sedanu BMW s prodlouženou kapotou, krátkými převisy a dlouhým rozvorem kol se BMW řady 5 Sedan pyšní také svým sportovním charakterem. Se stejnou suverenitou dává na odiv také nová zadní světla. Díky své optické síle a tvaru do písmene L jsou v zadní části dokonale sladěny s novým provedením nárazníků. Jejich propracovaná estetika podtrhuje dynamický vzhled.

Služby & Aplikace

Komunikace, informace a zábava – zažijte zcela nový způsob mobility se službami a aplikacemi BMW ConnectedDrive.

Modely & Výbava

BMW řady 5 Sedan v provedení Luxury Line vás ohromí zejména spojením klasického a elegantního vzhledu. Diskrétní a rafinované designové chromové prvky ve vysoce lesklém provedení spojují exkluzivitu exteriéru a sportovní agilitu a jsou charakteristickým rysem individuální výbavy této modelové řady.

280 kW

Ať už se jedná o zážehový nebo vznětový motor, všechny hnací jednotky BMW řady 5 Sedan poskytují ohromující výkon, dynamický přenos síly a vysoký točivý moment. Soubor inteligentních opatření a technologií BMW EfficientDynamics a jedinečná technologie BMW TwinPower Turbo zaručují nejvyšší možnou účinnost – pro dosažení maximálního výkonu a snížení spotřeby paliva a emisí.