BMW Velkoobchodní prodej pro společnosti a firemní klientelu muž před BMW

BMW KORPORÁTNÍ PRODEJ.

Vylepšete Vaši flotilu.

Již nemusíte volit mezi nízkými provozními náklady, dynamickým výkonem či atraktivitou prémiové značky. Spojte síly s oddělením korporátního prodeje BMW a vylepšete Vaši flotilu po všech stránkách.

Více informací
BMW KORPORÁTNÍ PRODEJ.Vylepšete Vaši flotilu.
  BMW Velkoobchodní prodej konzultace a produkty Muž při konverzaci

  MODELOVÉ PORTFOLIO BMW.

  Špičkový vůz pro každou příležitost.

  MODELOVÉ PORTFOLIO BMW.

  Špičkový vůz pro každou příležitost.

  BMW MODELY PRO KORPORÁTNÍ ZÁKAZNÍKY.

  Ať už se jedná o agilní BMW řady 1 pro pohyb ve městě, prostorné BMW řady 5 pro manažerské cestování, či o prestižní BMW řady 7 ke splnění nejvyšších nároků VIP dopravy, BMW Vám nabízí špičkový vůz pro každou příležitost. K výběrů jsou také modely, které vynikají svou úsporností a produkují méně než 50 g Co2/km, jako například BMW 330e či BMW iX3. Tyto modely Vám umožní čerpat i všechny další výhody mezinárodně platné „EL“ SPZ.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 1

  BMW řady 1.

  Agilní vůz pro nejen městský pohyb. Vstupte do světa BMW prostřednictvím osvědčené „jedničky“, která Vám přinese komfortní a ekonomické, avšak stylovou mobilitu.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 2

  BMW řady 2.

  Kombinace kompaktnosti, funkčnosti a flexibility. Objevte naše modely BMW řady 2, mezi něž patří BMW řady 2 Active Tourer, BMW řady 2 Gran Tourer nebo BMW řady 2 Coupé, Cabrio či Gran Coupé. Ať už plánujete cokoliv, sportovní aktivity, prázdniny nebo každodenní ježdění, touhu vyrazit pocítíte vždycky.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 3

  BMW řady 3.

  Legendární model po desetiletí. BMW řady 3 představuje jedinečnou kombinaci dechberoucí dynamiky, perfektních proporcí a působivé technologie. K dispozici v provedení Sedan či Touring a také v inovativních elektrifikovaných variantách 320e či 330e.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 4

  BMW řady 4.

  Sportovnost kombinovaná s dechberoucí estetikou: BMW řady 4 Coupé a Cabrio jsou působivými zástupci zcela nové generace vozů BMW. Celou modelovou řadu skvěle doplňuje BMW řady 4 Gran Coupé, které zaujme přirozenou kombinací elegance a praktičnosti.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 5

  BMW řady 5.

  Osvědčená korporátní limuzína BMW řady 5. Nyní mimořádně expresivní a dokonale přizpůsobená na míru Vám tak, aby splnila všechny požadavky moderního manažera.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 6

  BMW řady 6.

  BMW řady 6 nepřijímá kompromisy. Tento jedinečný vůz představuje unikátní spojení agilních dynamických vlastností, exkluzivní elegance a praktické prostornosti. 

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 7

  BMW řady 7.

  BMW řady 7 je pro ty, kteří chtějí víc. Luxusu této limuzíny se těžko vyrovnává.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 8

  BMW řady 8.

  Zásluhou unikátního designu, mimořádné agility a působivých motorizací zrychluje BMW řady 8 jak pohyb otáčkoměru, tak tep srdce. K dispozici ve variantách Cabrio, Coupé a Gran Coupé.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady X

  BMW řady X.

  Být flexibilní znamená zůstat mobilní. Modely BMW řady X nabízejí neomezené možnosti ve městě i v terénu, ale i dramatickou živelnost v každém svém detailu. Jejich výjimečné charaktery Vám dají všechno, co si přejete.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady i

  BMW řady i.

  BMW i Vám přináší veškeré výhody revolučních elektrických vozů, které mění tvář moderní mobility. Napříč celou modelovou řadou je patrné zaměření na dlouhodobou udržitelnost.

  Více informací
  BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW na ulici

  KOMPLEXNÍ PORTFOLIO VOZIDEL S NÍZKYMI EMISEMI.

  Technologie BMW eDrive pro dosažení co možná nejčistšího a nejhospodárnějšího způsobu jízdy kombinuje tři komponenty: inovativní elektrický pohon, lithium-iontovou vysokovýkonnou baterii a inteligentní řízení energií. Na základě úrovně nabití baterie, rychlosti jízdy a profilu trasy vždy vybere ideální jízdní režim pro dosažení co nejefektivnějšího provozu. Jízda v čistě elektrickém režimu v plně elektrických modelech BMW i vozidel je lokálně bez emisí, a přitom nabízí působivé jízdní výkony.

  BMW EFFICIENT DYNAMICS.

  BMW Velkoobchodní prodej BMW EfficientDynamics městský provoz

  Z důvodu splnění vysokých standardů nového, transparentnějšího a individuálnějšího testovacího procesu WLTP se technologie BMW Efficient Dynamics stávají relevantnější než kdy předtím. V rámci udržitelné, hospodárné a k životnímu prostředí zodpovědné strategie obsahují ještě hospodárnější motory, automatickou funkci Start/Stop, vylepšenou aerodynamiku, regeneraci energie při brzdění a mnoho dalšího.

  BMW Velkoobchodní prodej pro obchodní klientelu Muž před elektrickými vozy BMW

  BMW KORPORÁTNÍ PRODEJ: SLUŽBY.

  Individuální řešení BMW pro Vaši společnost.

  V BMW jsme se zavázali, že uděláme vše, co je v našich silách, abychom v dlouhodobém horizontu naplnili potřeby a požadavky Vaší společnosti.  Disponujeme celosvětovou sítí prodejních organizací a dealerství a společně připravíme řešení, které bude navrženo individuálně dle Vašich představ.

  Více informací

  BMW KORPORÁTNÍ PRODEJ: SLUŽBY.

  Individuální řešení BMW pro Vaši společnost.

  MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ & LEASING.

  BMW Velkoobchodní prodej služby BMW financování a leasing pro obchodní klientelu Muži jdou k vozidlu BMW

  BMW Financial Services

  BMW Financial Services nabízí celou řadu možností individuálního financování vozidla, které Vám umožní Vaše BMW vlastnit nebo si ho pronajmout. V každém dealerství BMW najdete specialistu na finanční služby, který Vám nabídne pomoc dle specifik Vašeho vozového parku.

  BMW Velkoobchodní prodej služby BMW ConnectedDrive pro obchodní klientelu žena řidička

  BMW CONNECTED DRIVE.

  BMW ConnectedDrive Vám umožní zřídit si kancelář i ve Vašem vozidle. Tento soubor technologií je plný služeb, aplikací a asistenčních systémů, s nimiž zůstanete ve spojení s vnějším světem. Se službami BMW ConnectedDrive můžete přijímat a číst e-maily a odpovídat na ně, nebo s vozidlem synchronizovat údaje, jako například adresář či seznam hovorů. Vyspělé asistenční systémy BMW Vám pak zaručí cestování v maximálním bezpečí.

  KONTAKT.


  V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Se všemi přijatými informacemi bude zacházeno jako s důvěrnými.  Tel: 296 330 555

  Více informací