BMW Velkoobchodní prodej pro společnosti a firemní klientelu muž před BMW

BMW KORPORÁTNÍ PRODEJ.

Vylepšete Vaši flotilu.

Již nemusíte volit mezi nízkými provozními náklady, dynamickým výkonem či atraktivitou prémiové značky. Spojte síly s oddělením korporátního prodeje BMW a vylepšete Vaši flotilu po všech stránkách.

Více informací
BMW KORPORÁTNÍ PRODEJ.Vylepšete Vaši flotilu.
BMW Velkoobchodní prodej konzultace a produkty Muž při konverzaci

MODELOVÉ PORTFOLIO BMW.

Špičkový vůz pro každou příležitost.

MODELOVÉ PORTFOLIO BMW.

Špičkový vůz pro každou příležitost.

BMW MODELY PRO KORPORÁTNÍ ZÁKAZNÍKY.

Ať už se jedná o agilní BMW řady 1 pro pohyb ve městě, prostorné BMW řady 5 pro manažerské cestování, či o prestižní BMW řady 7 ke splnění nejvyšších nároků VIP dopravy, BMW Vám nabízí špičkový vůz pro každou příležitost. K výběrů jsou také modely, které vynikají svou úsporností a produkují méně než 50 g CO₂/km, jako například BMW 330e či BMW iX3. Tyto modely Vám umožní čerpat i všechny další výhody mezinárodně platné „EL“ SPZ.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 1

BMW řady 1.

Agilní vůz pro nejen městský pohyb. Vstupte do světa BMW prostřednictvím osvědčené „jedničky“, která Vám přinese komfortní a ekonomické, avšak stylovou mobilitu.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 2

BMW řady 2.

Typicky dynamický design BMW, který je zároveň kompaktní, funkční a flexibilní – objevte naše modely BMW řady 2, mezi něž patří BMW Active Tourer, BMW Gran Tourer nebo BMW Coupé, Cabrio a Gran Coupé. Ať už plánujete cokoliv, sportovní aktivity, prázdniny nebo každodenní ježdění, touhu vyrazit pocítíte vždycky.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 3

BMW řady 3.

Dechberoucí dynamika, perfektní proporce, působivá technika a tři výbavové linie BMW řady 3 v provedení Sedan nebo Touring propůjčují jednoznačně osobitý vzhled a dovolují udávat krok v oblastech hospodárnosti a jízdní dynamiky.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 4

BMW řady 4.

Sportovnost kombinovaná s dechberoucí estetikou: BMW řady 4 Coupé a Cabrio jsou působivými zástupci zcela nové generace vozů BMW. Celou modelovou řadu skvěle doplňuje BMW řady 4 Gran Coupé, které zaujme přirozenou kombinací elegance a praktičnosti.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 5

BMW řady 5.

Mimořádně expresivní a dokonale navržené tak, aby splnilo nejvyšší nároky. BMW řady 5 předvádí sílu a styl ve všem, co dělá, bez ohledu na to, jestli preferujete BMW řady 5 Sedan nebo BMW řady 5 Touring.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 6

BMW řady 6.

Velká tradice nadčasové fascinace: BMW řady 6 Gran Turismo je unikátním spojením agilních dynamických vlastností a exkluzivní elegance.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 7

BMW řady 7.

BMW řady 7 je pro ty, kteří chtějí víc. Luxusu této limuzíny se těžko vyrovnává.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady 8

BMW řady 8.

Akcelerace zvyšující pulz a šitá na míru: modely BMW řady 8 v provedeních Coupé, Cabrio a Gran Coupé spojují charaktery sportovních vozů s duchem luxusní třídy BMW a vytvářejí novou formu estetiky.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady X

BMW řady X.

Být flexibilní znamená zůstat mobilní. Modely BMW řady X nabízejí neomezené možnosti ve městě i v terénu, ale i dramatickou živelnost v každém svém detailu. Jejich výjimečné charaktery Vám dají všechno, co si přejete.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW řady i

BMW řady i.

BMW i se svými modely BMW iX, BMW i4, BMW iX3 a BMW  i3/i3s nabízí revoluční elektrické vozy a služby mobility pro vozové parky. Napříč celou modelovou řadou je patrné zaměření na dlouhodobou udržitelnost.

Více informací
BMW Velkoobchodní prodej pro firemní klienty modely BMW na ulici

KOMPLEXNÍ PORTFOLIO VOZIDEL S NÍZKÝMI EMISEMI.

Technologie BMW eDrive pro dosažení co možná nejčistšího a nejhospodárnějšího způsobu jízdy kombinuje tři komponenty: inovativní elektrický pohon, lithium-iontovou vysokovýkonnou baterii a inteligentní řízení energií. Na základě úrovně nabití baterie, rychlosti jízdy a profilu trasy vždy vybere ideální jízdní režim pro dosažení co nejefektivnějšího provozu. Jízda v čistě elektrickém režimu v plně elektrických modelech BMW iX, BMW i4, BMW iX3 a BMW  i3/i3s je lokálně bez emisí, a přitom nabízí působivou akceleraci.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW Velkoobchodní prodej BMW EfficientDynamics městský provoz

Z důvodu splnění vysokých standardů nového, transparentnějšího a individuálnějšího testovacího procesu WLTP se technologie BMW Efficient Dynamics stávají relevantnější než kdy předtím. V rámci udržitelné, hospodárné a k životnímu prostředí zodpovědné strategie obsahují ještě hospodárnější motory, automatickou funkci Start/Stop, vylepšenou aerodynamiku, regeneraci energie při brzdění a mnoho dalšího.

BMW Korporátní prodejný služby pro firemní klientelu BMW na dobíjecí stanici

BMW KORPORÁTNÍ PRODEJ: SLUŽBY.

Individuální řešení BMW pro Vaší společnost.

V BMW usilujeme o zodpovědnost a preciznost. S naší širokou nabídkou speciálních produktů a služeb jsme připraveni naplnit požadavky Vaší firmy na míru. Nabízíme produkty a služby, které jsou na míru přizpůsobeny Vašemu místnímu trhu. Máme celosvětovou síť prodejních organizací a dealerství a společně připravíme řešení, které bude navrženo individuálně pro Vaši společnost. K tomu patří i faktory jako typ vozidla, financování a služby mobility, jako například ShareNow.

 

Více informací

BMW KORPORÁTNÍ PRODEJ: SLUŽBY.

Individuální řešení BMW pro Vaší společnost.

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ & LEASING.

BMW Velkoobchodní prodej služby BMW financování a leasing pro obchodní klientelu Muži jdou k vozidlu BMW

BMW Financial Services

BMW Financial Services nabízí celou řadu možností individuálního financování vozidla, které Vám umožní Vaše BMW vlastnit nebo si ho pronajmout. V každém dealerství BMW najdete specialistu na finanční služby, který Vám nabídne pomoc dle specifik Vašeho vozového parku.

BMW Velkoobchodní prodej služby BMW ConnectedDrive pro obchodní klientelu žena řidička

BMW CONNECTED DRIVE.

BMW ConnectedDrive Vám umožní zřídit si kancelář i ve Vašem vozidle. Tento soubor technologií je plný sigitálních služeb a aplikací, s nimiž zůstanete ve spojení s vnějším světem. Se službami BMW ConnectedDrive můžete přijímat a číst e-maily a odpovídat na ně, nebo s vozidlem synchronizovat své údaje, jako například adresář. Můžete se zcela spolehnout například na asistenta BMW Intelligent Personal Assistant, se kterým je Vaše BMW ještě chytřejší a pomůže Vám v jakékoliv situaci.

KONTAKT.


V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Se všemi přijatými informacemi bude zacházeno jako s důvěrnými.Tel: 296 330 555

Více informací