BMW Service 2024 přehled

BMW SERVICE.

RELAXUJTE. MY SE O VÁS POSTARÁME.

Vy a Váš vůz budete u svého BMW Servisního partnera v nejlepších rukách. Proaktivní zákaznická péče zajistí, že budete neustále mobilní. Uvolněte se a spolehněte se na servisní balíčky BMW Service Inclusive navržené na míru. Nebo využijte naše atraktivní ceny obsažené v programu BMW FIT Servis. Vždy máme pro Vás připravenou ideální nabídku. Je navržena na míru Vašim individuálním potřebám a Vašemu BMW a pro mnoho bezstarostných kilometrů, které máte před sebou. #WhateverHappens

PŘÍNOSY

PŘEHLED VÝHOD.

BMW Service 2024 Proaktivní péče ikona

PROAKTIVNĚ.

BMW Service 2024 Nejlepší kvalita ikona

KVALITA A ZKUŠENOSTI.

BMW Service 2024 Široká servisní síť ikona

ŠIROKÁ SERVISNÍ SÍŤ.

BMW Service 2024 BMW Originální díly ikona

BMW ORIGINÁLNÍ DÍLY.

BMW Service 2024 Široká nabídka služeb ikona

ŠIROKÁ NABÍDKA SERVISNÍCH SLUŽEB.

BMW Proaktivní zákaznická péče

NÁŠ SERVISNÍ ZÁVAZEK PRO VÁS.

BMW Proaktivní zákaznická péče 2024

Postaráme se o Vaše problémy ještě předtím, než nastanou. Proaktivní zákaznická péče od BMW Service s předstihem rozpozná všechny potřebné úkony, jako je údržba či výměna opotřebených dílů nebo technické problémy. Naši specialisté Vám poskytnou profesionální pomoc zcela v souladu s Vašimi osobními preferencemi. Zajistíme, abyste na cestách zůstali v bezpečí.

BMW PROHLÍDKA A SERVIS

PRÉMIOVÁ KVALITA A UDRŽENÍ HODNOTY VAŠEHO VOZU.

BMW Service Inclusive 2024

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Jedna platba, bezstarostné ježdění. Nabídka servisních balíčků BMW Service Inclusive Vám umožní zvolit si dobu trvání nebo počet kilometrů a zaplatit jednu pevnou částku. V této ceně pak máte obsažené všechny servisní práce. Vaše BMW je v nejlepších rukách. Platnost u všech participujících BMW Servisních partnerů po celém světě.

BMW FIT Servis 2024

BMW FIT SERVIS

Je Vaše BMW starší než 5 let? Potom můžete využít zvýhodněné ceny a exkluzivní servisní služby BMW k tomu, abyste měli zajištěnou bezpečnost, Váš vůz si udržel svoji hodnotu a Vy jste zažili opravdovou radost z jízdy. Za naše atraktivní ceny získáte BMW Originální díly pro brzdy, palivové filtry a mikrofiltry, stejně jako čas našich specialistů.

BMW Prodloužená záruka 2024

BMW PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA.

Buďte krytí. BMW Prodloužená záruka umožňuje rozšířit Vaši standardní dvouletou záruku na 3 až 5 let nebo do ujetí 200 000 kilometrů. Během tohoto období se můžete spolehnout na rozsáhlé servisní služby, jako jsou třeba rychlé opravy s využitím BMW Originálních dílů

DALŠÍ BMW SERVISNÍ SLUŽBY

OPTIMÁLNÍ SERVIS PRO KAŽDOU SITUACI.

Kosmetické opravy, výměna pneumatik nebo asistenční služba – Vaše bezpečnost je u nás na prvním místě.

APLIKACE MY BMW

PŘÍMÉ SPOJENÍ S VAŠÍM BMW.

Aplikace My BMW Vám zajišťuje neustálé spojení s Vaším BMW a poskytuje jasný přehled o všech důležitých informacích. Budeme Vás informovat třeba o termínu servisní prohlídky, zobrazeném chybovém hlášení nebo o naší rozsáhlé nabídce servisních služeb.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY.