We are M – Setkání

WE ARE M.

WE ARE M.

WE ARE M – Při příležitosti 50. výročí slavíme se svojí komunitou pět desetiletí fascinující historie. Toto jubileum věnujeme nejen mnoha našim úspěchům, ale především našim nadšeným fanouškům, řidičům a všem M nadšencům. Začíná nová éra, éra emocí, elektrifikace a špičkových technologií. Budoucnost BMW M bude formovat naše vlastní interpretace výkonnosti, elektrifikace a expresivního životního stylu. Kromě mnoha nových produktů a akcí chystáme v průběhu roku několik překvapení. Oslavy 50. výročí zahájíme „Společným prohlášením“. WE ARE M.

Více informací
WE ARE M.
  We are M – Setkání

  SPOLEČNÉ PROHLÁŠENÍ.

  Posledních 50 let. Jeden tým. Jedna vášeň.

  Toto sportovní setkání ukazuje, co nás baví. Ať už jsou vozy a jejich majitelé jakkoli odlišní, všichni milujeme zrychlený tep, adrenalin a husí kůži, kterou vyvolává každé BMW M. Spojuje nás vášeň pro ten mimořádný pocit, který zažívá každý řidič BMW M. WE ARE M.

  Více informací

  Posledních 50 let jsme měli odvahu jít vlastní cestou. 

  Kolo za kolem. Zatáčku za zatáčkou. 

  A vy víte, že jsme takto šli hodně rychle.

   

  Ale dnes nejde o oslavu naší minulosti. 

  Jde o oslavu našeho dalšího závodu: budoucnosti. 

   

  WE ARE M! 

  Přeměňujeme energii vyjádření. 

  A odvahu do výrazného způsobu života. 

  Jsme nadšení. 

  Nadšení z každého centimetru závodu. 

   

  Husí kůže. Tlukot srdce. Touha.

  Pokud to vnímáte stejně, u nás máte vždycky dveře otevřené. 

   

  Společně jsme jeden tým, který má společnou vášeň. 

  A právě začínáme.

  Více informací
  WE ARE M logo
  50 LET M POWER!

  50 YEARS OF M POWER!

  Slavíme s největší M komunitou všech dob.

  We are M
  We are M
  We are M
  We are M
  We are M
  We are M
  We are M
  We are M
  We are M
  We are M

  LEGENDÁRNÍ LOGO MOTORSPORT.

  BMW M - Motorsport logo

  Na začátku jubilejního roku se vrací ikonické logo BMW Motorsport. BMW M tak dává znamení každému, kdo miluje tradice. Logo s rozloženými půlkruhy v modré, fialové a červené barvě bylo poprvé použito na závodních vozech oddělení BMW Motorsport GmbH, které bylo založené v roce 1972. Všechny modely BMW M a všechna BMW s M sportovním paketem mají nyní možnost mít toto historické logo na přídi, zádi a na středech kol.

  M BARVY.

  BMW M3 Competition v metalickém laku Macao Blue (modrá)

  V jubilejním roce je pro vybrané modely v nabídce široká škála historických laků, jako je žlutá Dakar Yellow, fialová Daytona Violet, modrá Macao Blue nebo červená Imola Red. Jak tyto barvy vypadají na Vámi zvoleném BMW M se můžete podívat v BMW Individual Visualizeru.

  MÁME JEDNU VÁŠEŇ. MY JSME M.

  BMW M1 Setkání

  Komunita postavená na 50 letech vášně. Vítaný je každý.

   

  Co nejlepšího jste zažili s BMW?

   

  Podělte se o to s námi prostřednictvím #50JahreBMWM nebo #WeAreM.

  NAŠE PŘÍBĚHY.

  Naše příběhy

  Zapojte se do akce: Projdeme si historii nejsilnějšího písmene na světě. 

  Ohlédnutí od roku 1972 do současnosti s originálními fotografiemi a napínavými videi. Zažijte 50 let BMW M zcela novým způsobem – na naší domácí půdě, na Nordschleife okruhu Nürburgring.

  BMW M 50 JAHRE EDITION.

  Speciální edice BMW M 50 Years

  Jubilejní speciální model.

  Limitovaná edice, jedinečné designové prvky, exkluzivní styl: Na počátku šestého desetiletí své existence přináší BMW M GmbH dvě exkluzivní edice vysokovýkonných sportovních vozů BMW M4 a BMW M3.

  BMW M LOVE.

  Kniha BMW M LOVE

  Kniha k příležitosti výročí.

  V nové knize „BMW MY LOVE“ najdete exkluzivní informace, rozhovory, fotografie a mnoho dalšího. Je k dispozici u Delius Klasing a na Amazonu.

  50 LET BMW BMW M.

  Slavte s námi.

  Concorso d’Eleganza Villa D’Este

  Concorso d’Eleganza Villa D’Este

  Koncem května 2022 proběhla na břehu jezera Como nejexkluzivnější přehlídka elegance historických automobilů na světě. Toto prostředí bylo ideálním místem pro připomenutí jubilea BMW M. Výstava historických automobilů BMW M, včetně unikátních vozů, exkluzivní světová premiéra nového M modelu BMW a přehlídka M Parade byly působivým důkazem charismatu BMW M od minulosti až po budoucnost.

  Více informací
  BMW Museum/M Výstava

  BMW Museum/M Výstava

  V BMW Museu je k tomuto významnému výročí připravena fascinující výstava. Od 24. května se na oslavu založení BMW M proměnila jedná část muzea na M sekci nabízející fascinující pohledy do historie značky s nejsilnějším písmenem na světě. Několik prototypů dokumentuje vývoj této divize a ilustruje různé koncepce své doby. Výstava v mnichovském BMW Tower potrvá do konce roku.

  Více informací
  24 hodin Nürburgringu

  24 hodin Nürburgringu

  Další vrchol roku 2022 se uskutečnil od 26. do 29. května 2022: 24 hodin na legendární Nordschleife poskytl 130 závodním vozům možnost zdolat nejdelší a nejtěžší závodní trať na světě. Byla to také skutečná vytrvalostní zkouška pro nové BMW M4 GT3, které si v jubilejním roce své premiéry na 24hodinovém závodě na Nordschleife odbylo svoji závodní premiéru. K oslavám přispěl také bohatý doprovodní program: přehlídka 50 let BMW M, výstava 50 let BMW M Motorsport a závod historických závodních vozů M Motorsport Race of Legend.

  Více informací
  Goodwood Festival of Speed

  Goodwood Festival of Speed

  Festival rychlosti v Goodwoodu (FoS) je akcí plnou automobilového nadšení. Jde o spojení výkonu, motoristického sportu a historie. Do Goodwood House ve Westhampnettu nedaleko Chichesteru v jižní Anglii se každoročně sjíždí více než 180 000 zahraničních návštěvníků. Jedná se o největší akci svého druhu na světě. Letošní rok je navíc zasvěcen právě BMW M.

  Více informací
  BMW M Track Days

  BMW M Track Days

  Už toužíte zažít motorsport naživo? Pak jsou právě dny ježdění na okruzích BMW M Track Days 2022 přesně tím, co potřebujete: Ať už jste zákazníkem BMW M s vlastním vozem, nebo členem týmu BMW M Motorsport, jde především o vaše schopnosti za volantem a vášeň pro motoristický sport. Na BMW M Track Days máte možnost vyzkoušet silniční modely BMW M i závodní vozy rozdělené do dvou skupin: STREET a RACE. Připravte se do akce 14. května na Red Bull Ringu, 8. a 9. července na Hockenheimu nebo 29. září na Nürburgringu.

  Více informací
  BMW M 50 Years. Společné prohlášení.

  ZAČÁTEK NOVÉ KAPITOLY.

  ZAČÁTEK NOVÉ KAPITOLY.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  • BMW M3 Competition Sedan: spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,8 (WLTP); emise CO2 v g/km (kombinované): 224–223 (WLTP)

  • BMW M3 Competition Sedan s M xDrive: spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 10,1–10,0 (WLTP); emise CO2 v g/km (kombinované): 230–228 (WLTP)

  • BMW X6 M Competition: spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 13,1 (NEDC)/13,4–13,1 (WLTP); emise CO2 v g/km (kombinované): 301 (NEDC)/305–299 (WLTP)

  • BMW i4 M50: spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 22,5–18,0 (WLTP); emise CO2 v g/km (kombinované): 0 g

  • BMW iX M60: spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 24,7–21,7* (WLTP); emise CO2 v g/km (kombinované): 0 g

  • BMW M 1000 RR: spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 6,5 (WMTC); emise CO2 v g/km (kombinované): 151 (WMTC)

  • Vyobrazené modely jsou doplněné volitelnou výbavou.

  • Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřebě elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle NEDC rozdíly způsobené konkrétní kombinací kol a pneumatik; hodnoty podle WLTP berou v potaz i další volitelnou výbavu. Hodnoty CO2 podle WLTP se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených. Uvedené hodnoty podle NEDC byly vyhodnoceny na základě nové metodiky WLTP a poté byly přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

   Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO2 nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO2 a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na https://www.dat.de/co2/.

   Všechny zde uvedené vozy, výbava, možnosti kombinací a varianty jsou příklady a mohou se ve vaší zemi lišit. V žádném případě nepředstavují závaznou nabídku společnosti BMW M GmbH. Navštivte místní webové stránky BMW nebo BMW M Autorizovaného Dealera, kde získáte přesné informace o nabídkách ve vaší zemi.