Jakmile se na 3dveřové BMW řady 1 podíváte, už na něj nezapomenete. Tento působivý kompaktní vůz je typický svou dravou elegancí a sportovním charakterem, který vychází z atletického designu. Výkonné motory zaručují nezapomenutelné dynamické momenty a jejich portfolio sahá od sportovního a přitom hospodárného zážehového tříválce BMW TwinPower Turbo, přes dravé čtyřválce BMW TwinPower Turbo až k vrcholnému řadovému šestiválci M Performance TwinPower Turbo v BMW M140i.
 

Ať už si zvolíte kterýkoliv motor, můžete si být jisti, že získáte pohonné ústrojí, které v kompaktní třídě nemá konkurenci. Na tom mají nemalou zásluhu technologie BMW EfficientDynamics, včetně automatické funkce Start/Stop, indikátoru optimálního řazení a rekuperace kinetické energie.
 

Stejné motory využívá i 5dveřové BMW řady 1, které je díky svému ergonomickému interiéru s nesčetnými odkládacími prostory a flexibilním zavazadlovým prostorem ideálním vozem pro každodenní používání. Manuální šestistupňová převodovka nebo osmistupňová převodovka Steptronic zaručují senzační agilitu. V provedeních Urban Line, Sport Line nebo M Sport přichází také osobitější charakter. Díky inteligentním řešením komunikace a zábavy od BMW ConnectedDrive se 5dveřové BMW řady 1 transformuje v rozhraní mezi individuální mobilitou a každodenními aktivitami. A obohatí vás na každé trase do cíle vaší cesty.
 

Ať už hledáte nové nebo ojeté BMW řady 1, zde naleznete všechny informace, testy a finanční nabídky včetně leasingu. A samozřejmě také prodejce, s nímž si domluvíte testovací jízdu.