BMW PREMIUM SELECTION

BMW PREMIUM SELECTION.

CERTIFIKOVANÉ OJETÉ VOZY.

BMW PREMIUM SELECTION.CERTIFIKOVANÉ OJETÉ VOZY.

Více o BMW Premium Selection.

Kvalita pro nás není pouhým příslibem, ale principem. Pouze vozidla splňující naše přesně definované standardy získají certifikaci BMW Premium Selection.

Když zvolíte certifikovaný ojetý vůz z programu BMW Premium Selection, uděláte dobré rozhodnutí. Dané vozidlo totiž úspěšně prošlo 360° prohlídkou, která předchází získání certifikátu BMW Premium Selection. Mimo ověřené kvality získáváte s vozem BMW Premium Selection také mnoho dalších benefitů. Po koupi vozu můžete využívat mnoho exkluzivních služeb nabízených BMW.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici exkluzivně u autorizovaných dealerů BMW Premium Selection, abychom vždy mohli zaručit jejich maximální kvalitu. Přijďte a přesvědčte se sami!

Více informací

BENEFITY.

Dvouleté pojištění záruky BMW Premium Selection.

24 months’ warranty

Automobil, na který se můžete spolehnout: s vaším novým vozem z programu BMW Premium Selection automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Můžete si tak bez starostí užívat radost z jízdy po celé Evropě. V případě poruchy, stačí pouze kontaktovat jakýkoliv autorizovaný servis BMW a ten se o vás postará. 

360° prohlídka vozu.

360° vehicle check

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici výhradně u partnerů programu BMW Premium Selection. Naše certifikované ojeté vozy splňují nejvyšší standardy, a to jak z optického, tak technického pohledu, v interiéru i na karoserii. Každé vozidlo zařazené do programu BMW Premium Selection úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídku, která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy. 

Servis bez starostí.

6 months / 10.000 km free maintanance

V okamžiku předání nebude vaše vozidlo vykazovat žádnou hrazenou údržbu v následujících 6 měsících nebo 10 000 kilometrech.

Financování BMW Premium Selection.

Leasing and financing offer

Váš BMW Premium Selection partner vám pro každý vůz BMW Premium Selection připraví atraktivní nabídky leasingu a financování.

Ověřená historie vozu.

Verified vehicle history

Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy. Proto má každý certifikovaný ojetý vůz BMW Premium Selection kompletní ověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou vaším BMW Premium Selection partnerem.

KROK K VAŠEMU NOVÉMU OJETÉMU BMW.

Váš vybraný vůz z programu BMW Premium Selection je připraven k testovací jízdě kdykoliv si řeknete.

Vyberte si vůz podle svého přání. Profitujte z našich unikátních benefitů. Stačí jen přímo kontaktovat vašeho BMW Premium Selection partnera nebo si vybrat z nových modelů ve vynikajícím stavu, jež se zde pravidelně objevují.

V naší neustále se obměňující nabídce najdete vůz, který splní všechny vaše požadavky. Potom zažijete radost z jízdy s BMW Premium Selection - první volbou, když hledáte ojeté BMW.

Více informací