BMW PREMIUM SELECTION

BMW PREMIUM SELECTION.

CERTIFIKOVANÉ OJETÉ VOZY.

BMW PREMIUM SELECTION.CERTIFIKOVANÉ OJETÉ VOZY.

  Více o BMW Premium Selection.

  Kvalita pro nás není pouhým příslibem, ale principem. Pouze vozidla splňující naše přesně definované standardy získají certifikaci BMW Premium Selection.

  Když zvolíte certifikovaný ojetý vůz z programu BMW Premium Selection, uděláte dobré rozhodnutí. Dané vozidlo totiž úspěšně prošlo 360° prohlídkou, která předchází získání certifikátu BMW Premium Selection. Mimo ověřené kvality získáváte s vozem BMW Premium Selection také mnoho dalších benefitů. Po koupi vozu můžete využívat mnoho exkluzivních služeb nabízených BMW.

  Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici exkluzivně u autorizovaných dealerů BMW Premium Selection, abychom vždy mohli zaručit jejich maximální kvalitu. Přijďte a přesvědčte se sami!

  Více informací

  BENEFITY.

  Dvouleté pojištění záruky BMW Premium Selection.

  24 months’ warranty

  Automobil, na který se můžete spolehnout: s vaším novým vozem z programu BMW Premium Selection automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Můžete si tak bez starostí užívat radost z jízdy po celé Evropě. V případě poruchy, stačí pouze kontaktovat jakýkoliv autorizovaný servis BMW a ten se o vás postará. 

  360° prohlídka vozu.

  360° vehicle check

  Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici výhradně u partnerů programu BMW Premium Selection. Naše certifikované ojeté vozy splňují nejvyšší standardy, a to jak z optického, tak technického pohledu, v interiéru i na karoserii. Každé vozidlo zařazené do programu BMW Premium Selection úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídku, která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy. 

  Servis bez starostí.

  6 months / 10.000 km free maintanance

  V okamžiku předání nebude vaše vozidlo vykazovat žádnou hrazenou údržbu v následujících 6 měsících nebo 10 000 kilometrech.

  Financování BMW Premium Selection.

  Leasing and financing offer

  Váš BMW Premium Selection partner vám pro každý vůz BMW Premium Selection připraví atraktivní nabídky leasingu a financování.

  Ověřená historie vozu.

  Verified vehicle history

  Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy. Proto má každý certifikovaný ojetý vůz BMW Premium Selection kompletní ověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou vaším BMW Premium Selection partnerem.

  KROK K VAŠEMU NOVÉMU OJETÉMU BMW.

  Váš vybraný vůz z programu BMW Premium Selection je připraven k testovací jízdě kdykoliv si řeknete.

  Vyberte si vůz podle svého přání. Profitujte z našich unikátních benefitů. Stačí jen přímo kontaktovat vašeho BMW Premium Selection partnera nebo si vybrat z nových modelů ve vynikajícím stavu, jež se zde pravidelně objevují.

  V naší neustále se obměňující nabídce najdete vůz, který splní všechny vaše požadavky. Potom zažijete radost z jízdy s BMW Premium Selection - první volbou, když hledáte ojeté BMW.

  Více informací