BMW PREMIUM SELECTION

BMW PREMIUM SELECTION.

CERTIFIKOVANÉ OJETÉ VOZY.

BMW PREMIUM SELECTION.CERTIFIKOVANÉ OJETÉ VOZY.

Více o BMW Premium Selection.

Kvalita pro nás není pouhým příslibem, ale principem. Pouze vozidla splňující naše přesně definované standardy získají certifikaci BMW Premium Selection.

Když zvolíte certifikovaný ojetý vůz z programu BMW Premium Selection, uděláte dobré rozhodnutí. Dané vozidlo totiž úspěšně prošlo 360° prohlídkou, která předchází získání certifikátu BMW Premium Selection. Mimo ověřené kvality získáváte s vozem BMW Premium Selection také mnoho dalších benefitů. Po koupi vozu můžete využívat mnoho exkluzivních služeb nabízených BMW.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici exkluzivně u autorizovaných dealerů BMW Premium Selection, abychom vždy mohli zaručit jejich maximální kvalitu. Přijďte a přesvědčte se sami!

Více informací

BENEFITY.

Dvouleté pojištění záruky BMW Premium Selection.

24 months’ warranty

Dvouleté pojištění záruky BMW Premium Selection.

Automobil, na který se můžete spolehnout: s vaším novým vozem z programu BMW Premium Selection automaticky získáváte kompletní dvouleté pojištění záruky na všechny mechanické a elektronické části vozu. Můžete si tak bez starostí užívat radost z jízdy po celé Evropě. V případě poruchy, stačí pouze kontaktovat jakýkoliv autorizovaný servis BMW a ten se o vás postará. 

360° prohlídka vozu.

360° vehicle check

360° prohlídka vozu.

Vozy BMW Premium Selection jsou k dispozici výhradně u partnerů programu BMW Premium Selection. Naše certifikované ojeté vozy splňují nejvyšší standardy, a to jak z optického, tak technického pohledu, v interiéru i na karoserii. Každé vozidlo zařazené do programu BMW Premium Selection úspěšně podstoupilo rozsáhlou 360° prohlídku, která je zárukou, že 100% splňuje všechny naše předem dané standardy. 

Servis bez starostí.

6 months / 10.000 km free maintanance

Servis bez starostí.

V okamžiku předání nebude vaše vozidlo vykazovat žádnou hrazenou údržbu v následujících 6 měsících nebo 10 000 kilometrech.

Financování BMW Premium Selection.

Leasing and financing offer

Financování BMW Premium Selection.

Váš BMW Premium Selection partner vám pro každý vůz BMW Premium Selection připraví atraktivní nabídky leasingu a financování.

Ověřená historie vozu.

Verified vehicle history

Ověřená historie vozu.

Při nákupu ojetého vozu o něm chcete vědět vše. Zajímají vás předchozí majitelé, zákaznické služby, nehody nebo případné opravy. Proto má každý certifikovaný ojetý vůz BMW Premium Selection kompletní ověřenou historii, zkontrolovanou a potvrzenou vaším BMW Premium Selection partnerem.

KROK K VAŠEMU NOVÉMU OJETÉMU BMW.

Váš vybraný vůz z programu BMW Premium Selection je připraven k testovací jízdě kdykoliv si řeknete.

Vyberte si vůz podle svého přání. Profitujte z našich unikátních benefitů. Stačí jen přímo kontaktovat vašeho BMW Premium Selection partnera nebo si vybrat z nových modelů ve vynikajícím stavu, jež se zde pravidelně objevují.

V naší neustále se obměňující nabídce najdete vůz, který splní všechny vaše požadavky. Potom zažijete radost z jízdy s BMW Premium Selection - první volbou, když hledáte ojeté BMW.

Více informací