0:00
0:00 /  0:00

SHOP THE LOOK

DOJEZD ELEKTRICKÝCH VOZŮ.

SNADNÉ KAŽDODENNÍ CESTOVÁNÍ.

BMW iX3: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 461–471

Daleko. Ještě dál. Dojezd na elektřinu. Právě od něj se odvíjí univerzálnost elektrického vozu pro každodenní použití. Elektrické vozy BMW mají díky použití inovativních technologií vysokou kapacitu baterií. Jsou proto udržitelné a velmi výkonné. Například BMW i7 eDrive50 a i7 xDrive60 a BMW iX xDrive50 dosahují podle cyklu WLTP dojezdu na čistě elektrický pohon více než 600 km. Pro jejich nabíjení máte k dispozici jednu z největších a neustále se rozšiřujících nabíjecích sítí v Evropě. Chytré technologie dále zlepšují dojezd vozu. Trasy optimalizované pro nabíjení automaticky přebírají plánování nabíjení při delších cestách.

DOJEZD

SROVNÁNÍ DOJEZDU ELEKTRICKÝCH VOZŮ.

Více informací

UKÁZKOVÉ TRASY

zobrazit ukázkové trasy
  Zastávka(y)
  h
  h

  Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu a používání doplňkových spotřebičů, a také na konkrétním voze. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Zobrazené hodnoty jsou ukázky na standardní konfiguraci zvoleného modelu. Hodnoty se mohou lišit, pokud má stejný model další volitelnou výbavu.

   

  S aplikací My BMW máte kdykoli a odkudkoli přehled o dojezdu a průběhu nabíjení. Snadno naplánujete trasy optimalizované pro nabíjení a odešlete je do svého vozu. Stáhněte si tuto aplikaci a vyzkoušejte si ji v demo režimu.

  DOJEĎTE DO CÍLOVÉ DESTINACE ODPOČATÍ.

  Plánovač tras My BMW

  VÁŠ OSOBNÍ PLÁNOVAČ TRASY VE VOZE.

  Aplikace My BMW se postará o plánování zastávek a tras před delšími cestami. Stačí zadat cíl cesty a plánovač trasy optimalizované pro nabíjení určí nejlepší trasu včetně časově ideálních zastávek pro nabíjení elektrického vozu během cesty. Díky tomu budete vždy vědět, kolik času Vám zabere dlouhá cesta, a můžete se na ni vydat bez stresu a s klidným vědomím. I když nemáte vlastní BMW, v demoverzi si můžete udělat představu o tom, jaké funkce aplikace My BMW nabízí. Jednoduše si aplikaci stáhněte, přihlaste se a vyzkoušejte ji.

  Zobrazení dojezdu na mapě

  VŽDY MĚJTE NA OČÍCH, JAK DALEKO DOJEDETE.

  Okamžitě zjistíte, jak daleko ještě můžete dojet: modrý kruh kolem aktuální polohy Vašeho vozu zobrazuje na mapě aktuální rádius dojezdu. To Vám pomůže jednoduše a snadno odhadnout, jak daleko můžete aktuálně dojet bez zastávky na nabíjení.

  Dojezd elektrických vozů tipy

  JAK PRODLOŽIT DOJEZD. TIPY A NÁPADY PRO ELEKTRICKÉ VOZY.

  Pro maximalizaci dojezdu svého elektrického vozu můžete udělat hned několik věcí. Předvídavý styl jízdy je důležitý zejména při jízdě po dálnici. Za prvé, na dálnicích jezděte předvídavě. Na delších cestách jezděte pokud možno rychlostí 120 až 150 km/h. Vyhněte se intenzivnímu brzdění. Stačí sundat nohu z „plynového pedálu“ nebo mírně sešlápnout brzdu. Chlaďte nebo vytápějte svůj elektrický vůz ještě během nabíjení. A vždy používejte režim BMW Efficient.

  OD ZÁKAZNÍKŮ PRO ZÁKAZNÍKY: ELEKTROMOBILITA V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ.

  „Někdy je to dokonce snazší než jízda v autě se spalovacím motorem.“

  Podívejte se na video a zjistěte, jak si zákazníci oblíbili nabíjení doma. Jak pohodlné může být nabíjení na dlouhých cestách a jaké nové příležitosti nabízí.

  0:00
  0:00 /  0:00
  Dojezd

  MAXIMÁLNÍ DOJEZD S MINIMÁLNÍM ÚSILÍM.


  Jak dojet dál. Režim Efficient Vám nabídne užitečné informace o tom, jak jezdit hospodárněji. Podívejte se na displej: při úsporné jízdě má displej toků energií modré pozadí. Pokud však jezdíte nehospodárně, zešedne. Pokud by se však zbývající dojezd jevil jako hraniční, můžete zapnout režim MAX RANGE a zvětšit zbývající dojezd až o 20 % dalšími opatřeními pro zvýšení hospodárnosti.[1] Hrubý odhad aktuálního dojezdu můžete získat také z barevného kruhu na mapě v aplikaci My BMW. 

  [1] Dosažitelný dojezd závisí na stylu jízdy a okolních podmínkách.

  VŠE O ELEKTROMOBILITĚ.

  ČASTO KLADENÉ OTÁZKY.

  VÍCE INFORMACÍ.

  BMW dojezd testovací jízda

  TESTOVACÍ JÍZDA S BMW
  PODLE VAŠEHO VÝBĚRU.

  Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jak jezdí a jak se řídí pro Vás ideální elektrický model? Jednoduše si online domluvte zkušební jízdu podle toho, jak se Vám to hodí. Váš BMW Autorizovaný Dealer Vás bude kontaktovat a poskytne Vám všechny potřebné informace.

  BMW elektrické vozy BMW Servisní partner

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  V případě jakýchkoli dotazů nebo pro více informací či cenovou nabídku se obraťte na Vašeho BMW Autorizovaného Dealera. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo osobně.  

  BMW dojezd BMW zákaznický servis

  BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

  BMW Zákaznický servis je Vám k dispozici, aby Vám pomohl se všemi otázkami týkajícími se BMW a abyste dostali odpovědi na všechny své otázky. A to ať už BMW již řídíte, nebo si plánujete pořídit nové.

  BMW Dojezd BMW Online Genius

  BMW ONLINE GENIUS VÁM MŮŽE POMOCI.

  Máte ještě další otázky? BMW Online Genius zná všechny odpovědi. Najděte odpovědi na nejčastější otázky. Jednoduše napište své dotazy nebo je vyhledávejte podle kategorií.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  BMW iX3: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 461–471

  [1] Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂, spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp

  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.

  [2] Dojezd závisí na různých faktorech, jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.