0:00
0:00 /  0:00

SHOP THE LOOK

ELEKTRICKÉ VOZY BMW.

DYNAMICKÉ. POHODLNÉ. 100% ELEKTRICKÉ.

BMW iX3: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 461–471

BMW iX M60: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 24,7–21,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 501–564

Vstupte do světa elektromobility BMW. Naše elektromobily kombinují moderní jízdní projev s technologiemi zvyšujícími hospodárnost. Najděte si vůz, který vyhovuje Vašemu životnímu stylu, vybírat můžete od elegantních sedanů až po výkonná SUV. Zjistěte více o moderním způsobu nabíjení prostřednictvím komfortní nabíjecí infrastruktury. Využijte na maximum elektrický dojezd, který Vás přiblíží k Vašim cílům v každodenním životě i na delších cestách.

 

 

 

 

STÁTNÍ DOTACE NA ELEKTROMOBILY.

Pořiďte si elektromobil BMW na úvěr. Nyní s možností vládní dotace pro podnikatele až 200 000 Kč.

 

 • Plný odpočet DPH a odpisy zkrácené na 24 měsíců
 • Dotace až 200 000 Kč na nákup osobního vozu (M1) s pořizovací cenou do 1 500 000,- Kč bez DPH*
 • Bezemisní vozidlo do 6 měsíců stáří (uvedení do provozu) a s nájezdem do 6 000 km
 • Finanční příspěvek až 50 000 Kč na pořízení AC nabíjecí stanice a až 150 000 Kč na pořízení DC nabíjecí stanice

 

*Z portfolia vozů BMW lze nabídku uplatnit na modely BMW iX1, BMW iX2, BMW iX3, BMW i4 a některé motorizace BMW i5 a BMW iX.

V případě zájmu se prosím obraťte na Vašeho BMW Autorizovaného Dealera.

PŘEDNOSTI ELEKTRICKÝCH VOZŮ BMW.

BMW elektrické vozy udržitelná mobilita

LOKÁLNĚ BEZEMISNÍ.

Nyní můžete na kratší cesty nebo po městě jezdit bez emisí a téměř neslyšně. To znamená, že můžete snížit emise CO₂ a úroveň hluku ve městě a zároveň jít příkladem environmentálně uvědomělé mobility. Zjistěte více o vlivu elektromobility na životní prostředí.

BMW elektrické vozy BMW Wallbox

SNADNÉ NABÍJENÍ.

Použijte vlastní wallbox a nabíjejte elektromobil jednoduše z pohodlí domova. Nabíjejte automobil přes noc, abyste mohli ráno vyrazit s nabitou baterií. Výhody vlastní nabíjecí stanice: ušetříte čas a Váš elektrický vůz se spolehlivě nabije doma.

BMW elektrické vozy náklady na údržbu

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY.

Snížíte emise CO₂ a ušetříte náklady. Průběžné servisní náklady elektromobilu jsou ve srovnání s automobilem se spalovacím motorem nižší. Protože některé díly, jako například zapalovací svíčky, olejové filtry nebo výfukový systém, nepodléhají opotřebení, jsou náklady na servis nižší.

TECHNOLOGIE ELEKTRICKÉHO POHONU.

BMW elektrické vozy rychlá akcelerace

RYCHLÁ AKCELERACE.

Elektromotor přináší okamžitě a efektivně plnou hnací sílu. Maximální točivý moment je k dispozici od rozjezdu a umožňuje dosáhnout maximální rychlosti bez nutnosti řadit. . Maximální točivý moment je k dispozici od rozjezdu a umožňuje dosáhnout maximální rychlosti bez nutnosti řadit.

BMW elektrické vozy bezpečná ovladatelnost

BEZPEČNÁ OVLADATELNOST DÍKY NÍZKO POLOŽENÉMU TĚŽIŠTI.

Lepší jízdní vlastnosti a sportovnější zážitek z jízdy. Motor i baterie jsou umístěny v podvozku elektrického vozu. Vůz proto jistě sedí na silnici a ochotně zatáčí.

BMW elektrické vozy BMW IconicSounds

VOLITELNÝ ZVUK VOZU.

Zvuk se přizpůsobí jízdnímu stylu. BMW IconicSounds Electric od Hanse Zimmera pro sportovní, hospodárný i individuální jízdní režimy.

BMW elektrické vozy dojezd

DOJEZD ELEKTRICKÉHO VOZU

DALEKO. JEŠTĚ DÁLE. DOJEZD NA ELEKTŘINU.

Díky dojezdu našich elektrických vozů se snadno dostanete i do vzdálených destinací. Plánovač trasy ve voze automaticky vyhledá nejlepší a nejrychlejší možnosti nabíjení na trase přizpůsobené Vašim preferencím. Předvídavý a rovnoměrný styl jízdy dále prodlouží dojezd elektřinou poháněného vozu. Trasu si můžete pohodlně naplánovat předem z pohodlí domova v aplikaci My BMW.

ZOBRAZIT NABÍJECÍ STANICE A DOJEZD PRO VÁŠ ELEKTROMOBIL.

Více informací

Nabíjecí časy pro

Nabíjení na cestách

Vysokovýkonná nabíjecí stanice

Svůj vůz můžete obzvláště rychle nabít na vysokovýkonné nabíjecí stanici (např. v síti IONITY). Stejnosměrný proud (DC) poskytovaný na těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou vysoce výkonné nabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím maximálního nabíjecího výkonu vozu. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny vysokovýkonné nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

Rychlonabíjecí stanice

Pokud potřebujete rychle nabít ve městě nebo na cestách, jsou rychlonabíjecí stanice tou správnou volbou. To proto, že jimi dodávaný stejnosměrný proud (DC) nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou rychlonabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Zobrazena je minimální doba potřebná k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím nabíjecího výkonu až 50 kW. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny rychlonabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

AC nabíjecí stanice (střídavý proud)

Veřejné nabíjecí stanice na střídavý proud najdete téměř všude. Jsou vhodné zejména pro pravidelné nabíjení po delší dobu, jako například přes noc nebo když jste v práci. Zobrazena je minimální doba nabíjení z 0 na 100 % úrovně nabití baterie výkonem 22 kW. Nabíjecí výkon závisí na výbavě konkrétního vozu. Pohled na mapu Vám ukáže všechny AC nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

Nabíjení doma

Wallbox/Flexible Fast Charger

Doma můžete vůz nabíjet pomocí wallboxu nebo univerzální nabíječky Flexible Fast Charger. V obou případech se používá střídavý proud (AC). V závislosti na vozidle, speciální výbavě a trhu poskytuje Wallbox maximální nabíjecí výkon 22 kW, Flexible Fast Charger maximálně 11 kW. Zobrazena je minimální doba nabíjení od 0 do 100 % úrovně nabití baterie při výkonu 11 kW.

Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu a používání doplňkových spotřebičů, a také na konkrétním voze. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.

 

Pomocí aplikace My BMW můžete vyhledávat nabíjecí stanice a také plánovat, kontrolovat a spravovat nabíjení, a to jak doma, tak i na cestách. V demo režimu si můžete vyzkoušet širokou nabídku funkcí aplikace My BMW.

BEZSTAROSTNÉ NABÍJENÍ VAŠEHO ELEKTRICKÉHO VOZU.

Více informací o různých možnostech nabíjení dostupných od BMW Charging. Ať už potřebujete rychle nabít na dlouhé cestě, v blízkosti kavárny nebo pohodlně doma pomocí wallboxu. Pro svůj elektrický vůz vždy najdete tu správnou možnost nabíjení, která bude vyhovovat Vašemu životnímu stylu.

MOBILITA BUDOUCNOSTI.

0:00
0:00 /  0:00

BMW iX1 xDrive30: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,1–16,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 417–439

BMW i5 eDrive40: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,9–15,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 498–582

BMW iX3: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 461–471

BMW i7 xDrive60 Sedan: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 19,6–18,5; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 589–624

BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 19,1–16,1; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 492–590

BMW iX M60: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 24,7–21,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 501–564

BMW elektrické vozy Nabídky financování a leasingu

NABÍDKA ELEKTRICKÝCH VOZŮ BMW.

Ať už se rozhodnete pro pronájem nebo koupi elektrického vozu, máme pro Vás širokou nabídku možností, jak začít s elektromobilitou. Naše atraktivní nabídky leasingu elektrických vozů a finanční produkty lze přizpůsobit Vašim specifickým potřebám. Pokud si chcete koupit elektrický vůz, rádi s Vámi probereme naše atraktivní nabídky a ceny. Nakonfigurujte si svůj nový vůz, který bude odpovídat Vašim specifickým požadavkům. Máme také zajímavé nabídky ojetých elektrických vozů. Nakonfigurujte si svůj nový vůz, který bude odpovídat Vašim specifickým požadavkům. Máme také zajímavé nabídky ojetých elektrických vozů.

ŠIROKÁ NABÍDKA ELEKTRICKÝCH MODELŮ BMW.

Poznejte budoucnost mobility pomocí elektrických modelů BMW i. Ať už hledáte kompaktní elektrický vůz, elegantní sedan, prostorný cestovní vůz nebo čistě elektrické SUV, v naší nabídce si zaručeně vybere každý. Elektrické vozy BMW i kombinují inovativní technologie a materiály s působivým designem a maximální hospodárností.

PŘEHLED O DOJEZDU

ELEKTRICKÉ VOZY BMW

BMW i5 eDrive40 Touring
BMW i5 eDrive40
i4 eDrive40
i7 xDrive60
  • BMW i5 eDrive40 Touring

  • Od 1 799 199,88 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd (WLTP)[2]

   499–579 km

  • DC doba nabíjení (10–80 % kapacity baterie)[5]

   30 min

  • BMW i5 eDrive40

  • Od 1 749 800 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   498–582 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   30 min

  • i4 eDrive40

  • Od 1 497 600,12 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   492 - 589 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   30 min

  • i7 xDrive60

  • Od 3 552 900 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   572 - 624 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   34 min

BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 19,1–16,1

 

BMW i5 eDrive40 Touring: Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 19,3-16,5


BMW i5 eDrive40 Sedan: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 18,9–15,9

BMW i7 xDrive60 Sedan: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 19,6–18,5

iX2 xDrive30
iX xDrive40
iX1 eDrive20
iX3
  • iX2 xDrive30

  • Od 1 384 499,88 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   417 - 449 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   29 min

  • iX xDrive40

  • Od 2 067 000 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   403 - 435 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   31 min

  • iX1 eDrive20

  • Od 1 059 500,12 Kč

   Ilustrace zobrazují zvláštní výbavu, která je k dispozici za příplatek. Uvedené ceny představují nezávazné, nekartelové doporučení výrobce včetně DPH a standardní spotřební daně (NOVA) založené na daném modelu bez zvláštní výbavy, bez přepravních nákladů. Případné chyby a opomenutí jsou vyhrazeny. Závaznou cenovou nabídku získáte od svého BMW Partnera.

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   430 - 474 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   29 min

  • iX3

  • Od 1 810 899,88 Kč

  • Dojezd na elektřinu (WLTP)[2]

   461 - 471 km

  • DC doba nabíjení (10–80% stavu nabití)[3]

   31 min

BMW iX1 xDrive30: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 17,2–15,4

BMW iX2 xDrive30: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 17,8–16,3

BMW iX3: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 18,0–17,6

BMW iX xDrive40: spotřeba elektřiny, kombinovaná podle WLTP v kWh/100 km[1]: 21,4–19,4

OD ZÁKAZNÍKŮ PRO ZÁKAZNÍKY: ELEKTROMOBILITA V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ.

„Hned mi došlo, jak zábavná může jízda s elektromobilem být.“

Jednou BMW, navždy BMW. Jednou elektromobil, navždy elektromobil. Podívejte se na video, ve kterém se dozvíte, jak dlouholetý fanoušek spalovacích motorů objevil fascinaci a radost z jízdy v čistě elektrickém vozidlu.

0:00
0:00 /  0:00
BMW elektrické vozy náklady

NÁKLADY NA ELEKTRICKÉ VOZY.

Kolik stojí nabíjení elektrického vozu? Ušetřete peníze díky nižším nákladům na servis a nižším daním. Existují dotace nebo zvýhodnění pro elektromobily? Zjistěte, zda pro Vás má elektrický vůz smysl.

BMW elektrické vozy plug-in hybridní modely

PLUG-IN HYBRIDY:
MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA POUŽITÍ.

Plug-in hybridní modely BMW kombinují to nejlepší z obou světů. Na kratší vzdálenosti nebo po městě s nimi můžete jezdit elektricky a tudíž bez emisí. A jako obvykle Vám bezstarostnost na dlouhých cestách zajistí zážehový motor. 

BMW elektrické vozy BMW iX5 Hydrogen

VODÍK: PALIVO BUDOUCNOSTI.

BMW iX5 Hydrogen je nejinovativnější vodíkový vůz BMW. Tento koncept potřebuje k doplnění paliva pouhé 3 až 4 minuty a ujede až 504 km. Můžete jej tedy používat jako vůz se spalovacím motorem, ovšem se všemi výhodami elektromobility.

NABÍDKA ELEKTRICKÝCH VOZŮ.

NAJDĚTE SI SVŮJ ELEKTRICKÝ VŮZ.

BMW elektrické nové vozy

VÁŠ NOVÝ ELEKTRICKÝ VŮZ.

Prohlédněte si dostupné modely BMW a kupte si nebo si pronajměte své BMW jednoduše online. Čistě elektrické nebo plug-in hybridní. Například BMW iX, BMW i4 nebo BMW i3. Na výběr máte z mnoha vozů.

BMW elektrické ojeté vozy

OJETÉ ELEKTRICKÉ VOZY BMW.

Ojeté vozy BMW se nemusí skrývat. To stejné samozřejmě platí i pro elektrické vozy. Najděte si dostupné ojeté elektrické vozy BMW na prodej nebo na leasing.

BMW Elektromobily – Udržitelnost

UDRŽITELNOST.

Jako globální společnost BMW Group chápe svoji důležitou roli ve společnosti a přebírá odpovědnost s ohledem na udržitelnost. Zjistěte více o principu oběhového hospodářství a opatřeních, která přijímáme ke snížení CO2 a k ochraně zdrojů.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY.

BMW Elektromobily – Udržitelnost

UDRŽITELNOST.

Jako globální společnost BMW Group chápe svoji důležitou roli ve společnosti a přebírá odpovědnost s ohledem na udržitelnost. Zjistěte více o principu oběhového hospodářství a opatřeních, která přijímáme ke snížení CO₂ a k ochraně zdrojů.

VÍCE INFORMACÍ.

BMW elektrické vozy testovací jízda

TESTOVACÍ JÍZDA S BMW
PODLE VAŠEHO VÝBĚRU.

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet, jak jezdí a jak se řídí pro Vás ideální elektrický model? Jednoduše si online domluvte zkušební jízdu podle toho, jak se Vám to hodí. Váš BMW Autorizovaný Dealer Vás bude kontaktovat a poskytne Vám všechny potřebné informace.

BMW elektrické vozy BMW Servisní partner

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

V případě jakýchkoli dotazů nebo pro více informací či cenovou nabídku se obraťte na Vašeho BMW Autorizovaného Dealera. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo osobně.  

BMW elektrické vozy zákaznické služby BMW

BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

BMW Zákaznický servis je Vám k dispozici, aby Vám pomohl se všemi otázkami týkajícími se BMW a abyste dostali odpovědi na všechny své otázky. A to ať už BMW již řídíte, nebo si plánujete pořídit nové.  

BMW domácí nabíjení BMW Online Genius

BMW ONLINE GENIUS VÁM MŮŽE POMOCI.

Máte ještě další otázky? BMW Online Genius zná všechny odpovědi. Najděte odpovědi na nejčastější otázky. Jednoduše napište své dotazy nebo je vyhledávejte podle kategorií.

Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW iX1 xDrive30: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,1–16,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 417–439

 

BMW i5 eDrive40 Touring: Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 19,3-16,5; Elektrický dojezd, WLTP v km[2]: 483-560

 

BMW i5 eDrive40 Sedan: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,9–15,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 498–582

BMW iX3: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 461–471

BMW i7 xDrive60 Sedan: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 19,6–18,5; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 589–624

BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 19,1–16,1; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 492–590

BMW iX M60: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km[1]: 24,7–21,9; Dojezd na elektřinu, WLTP v km[2]: 501–564

[1]
 Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂, spotřebě elektřiny a dojezdu byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp

Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.

[2] Dojezd závisí na různých faktorech, jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

[3] 
Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu a používání doplňkových spotřebičů. Uvedené dojezdy jsou vypočítány podle metodiky WLTP. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.