Skip to main content

Web momentálně není plně k dispozici.

Náš nástroj pro správu vašeho oprávnění, které jste nám udělili, abychom mohli používat soubory cookie, je dočasně offline. Některé funkce vyžadující váš souhlas s používáním souborů cookie proto mohou chybět.

THE NEW

5

BMW i

BMW ŘADY 5 TOURING NYNÍ S ÚROKEM JIŽ OD 0 % P.A.¹

¹ Tato příkladová kalkulace úvěru je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro model BMW 520d Touring na délku úvěru 24 měsíců, pořizovací cena vozidla 1 583 300 Kč vč. DPH, s akontací 30% 474 990 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky podnikatelského úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 5,9-5,3 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 154-140 g/km.

Nákupní nástroje

OBJEVTE SVÉ BMW.

Objevte nový vůz

Objevte nový vůz

Objevte ojetý vůz

Objevte ojetý vůz

Configure your vehicle

Vlastní konfigurace

THE NEW

1

NOVÉ BMW ŘADY 1.

THE NEW

i4

BMW i

NOVÉ BMW i4 GRAN COUPÉ.

Udělejte to nejlepší ještě lepší.

BMW ELEKTROMOBILITA

BMW i

POŘIĎTE SI ELEKTROMOBIL NA ÚVĚR.

Nyní s možností vládní dotace pro podnikatele až 200 000 Kč.

Výzva MPO se dotýká elektromobilů kategorie M1 s pořizovací cenou do 1 500 000,- Kč bez DPH. Bližší informace o podmínkách přidělení podpory naleznete na stránkách Ministerstva průmyslu a obchodu a na stránkách NRB.

THE NEW

M4

BMW M

M MODELY BMW ŘADY 4 COUPÉ.

BMW STOCKLOCATOR

BMW STOCKLOCATOR

VOZY IHNED K DISPOZICI.

BMW Accessories

BMW SERVICE

RELAX. WE CARE.

Dobrý servis je nezávislý na čase a místě. Zažijte nový druh servisu. Kdykoliv. Odkudkoliv.

#WhateverHappens