Divoké, nespoutané, jedinečné! BMW řady 2 Coupé má vše, co má správné sportovní coupé mít. Jeho nezaměnitelné sportovní tvary zdůrazňují jízdní dynamiku, která jej řadí na absolutní špičku v dané třídě. Coupé se vyznačuje především perfektně vyváženým rozložením hmotnosti v poměru 50 : 50, výkonnými motory BMW TwinPower Turbo a souborem inteligentních technologií BMW EfficientDynamics. Vrcholem dynamiky je model M240i s motorem schopným zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 s. Beze zbytku splňuje slogan: Méně pravidel. Více výkonu.

Dynamický vzhled a uvolněné proporce – to je první BMW řady 2 Cabrio. Atraktivní design se vyznačuje krátkými převisy a výraznými křivkami, svalnatá záď odráží jeho sebevědomý charakter. Celý design ještě dále okoření nejen provedení Luxury Line, Sport Line a M Sport, ale také kompletní nabídka Originálního příslušenství BMW. Nic podobného jako BMW řady 2 Cabrio zde dosud nebylo. Tento vůz si razí svou vlastní cestu. A BMW M240i je ještě impulzivnější. Se zážehovým řadovým šestiválcem M Performance TwinPower Turbo nechává plně vyniknout temperamentu BMW řady 2. Nejenže mu uděluje bezkonkurenční dynamiku, ale také povyšuje radost z jízdy na zcela novou úroveň.

Prostorné, všestranné, dynamické. Se svými kompaktními, dravými proporcemi a protaženými liniemi z BMW řady 2 Active Tourer vyzařuje sportovnost – ať už se na něj díváte z jakéhokoliv úhlu. S ohledem na jeho kompaktní exteriér je prostor uvnitř přímo ohromující. Nastavitelná sedadla, zavazadlový prostor s dvojitou podlahou a zdánlivě nekonečné množství odkládacích možností vytvářejí spoustu prostoru a přinášejí mimořádnou funkčnost. Díky kombinaci pohonu BMW eDrive a motoru BMW TwinPower Turbo nabízí BMW 225xe iPerformance Active Tourer zážitek z jízdy na elektřinu i neomezenou mobilitu.

Od vzrušení při každodenních aktivitách až po komfort na dlouhých cestách: se svým štědře dimenzovaným zavazadlovým prostorem, sedadly až pro sedm cestujících a nesčetnými odkládacími prostory splní BMW řady 2 Gran Tourer všechny vaše požadavky na komfort i všestrannost. A není jen chytré: se svými atletickými rysy a výkonnými tří- a čtyřválcovými motory s technologiemi BMW TwinPower Turbo nabízí i sportovní charakter.