BMW řady 2 Coupé G42 2021 metalický lak Thundernight (fialová) jízdní tříčtvrteční záběr zepředu
M240i xDrive Coupe
Shop The Look
Cena vč. DPH980 200 Kč
VýkonAž 275 kW (374 k)
Motor a druh palivaBenzínDiesel

THE 2

NOVÉ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

Cena vč. DPH980 200 Kč
VýkonAž 275 kW (374 k)
Motor a druh palivaBenzínDiesel
THE 2NOVÉ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  Svalnaté proporce se snoubí se sportovní dynamikou: poznejte zcela nové BMW řady 2 Coupé. Díky o 31 mm rozšířenému rozchodu kol ve srovnání s předchůdcem a koncepci s pohonem zadních kol, která je v této třídě unikátní, nabízí BMW řady 2 Coupé výrazně podmanivější řízení a mimořádně agilní jízdní vlastnosti. Nabídka výkonných motorů zajistí jak hospodárné, tak i dynamické svezení.

   

  BMW M240i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8.8–8.1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 200–185

  Více informací

  PŘEDVOLENÉ KONFIGURACE BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  220d Coupe

  ESSENCE.

  220i Coupe

  BALANCE.

  M240i xDrive Coupe

  SIGNATURE.

  POHON, TECHNOLOGIE A KONEKTIVITA BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  BMW M TwinPower Turbo zážehový 6válec M240i BMW řady 2 Coupé G42 2021

  Mimořádně hospodárné motory BMW řady 2 Coupé.

  BMW řady 2 Coupé může být vybaveno efektivním zážehovým nebo vznětovým čtyřválcem BMW TwinPower Turbo, zatímco BMW M240i xDrive pohání řadový zážehový 6válec BMW M TwinPower Turbo o výkonu 374 koní.
  Automatická převodovka Steptronic Sport BMW řady 2 Coupé G42 2021 středová konzola s řadicí pákou

  Automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně rychlé řazení.

  Volitelná 8stupňová samočinná převodovka Steptronic Sport nabízí mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT PLUS a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  Adaptivní M podvozek BMW řady 2 Coupé G42 2021

  Adaptivní M podvozek zajistí optimální intenzitu tlumení.

  Volitelný adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby se přizpůsobil stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů upravit nastavení podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou.
  M sportovní diferenciál BMW řady 2 Coupé G42 metalický lak Thundernight (fialová) příčný detailní pohled zepředu

  M sportovní diferenciál pro dokonalou trakci.

  Volitelný M sportovní diferenciál přináší trakci a jízdní stabilitu při náhlých změnách směru jízdy, akceleraci ze zatáčky, projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na površích s měnící se přilnavostí. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.
  Koncepce displejů BMW řady 2 Coupé G42 palubní deska interiér

  Koncepce displejů BMW řady 2 Coupé.

  Multifunkční displej volitelné výbavy BMW Live Cockpit Professional BMW řady 2 Coupé se skládá z 12,3" přístrojového panelu a 10,25" kontrolního displeje. Společně vám zajistí nejlepší možný přehled o všech informacích důležitých pro jízdu a snadné a intuitivní ovládání digitálních funkcí.
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 2 Coupé G42 kontrolní displej, detail

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Asistent BMW Intelligent Personal Assistant v novém BMW řady 2 Coupé zaujme svým přirozeným a osobním způsobem interakce. Od první jízdy se plně věnuje vašim přáním a poté se automaticky učí, jak nejlépe vyhovět vašim zvykům a potřebám. Pomocí hlasového příkazu můžete například přepnout do režimu SPORT nebo získat vysvětlení k různým tématům souvisejícím s vozidlem. Dostupné pouze v anglickém a německém jazyce.

  DESIGN EXTERIÉRU BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  Tříprostorová karoserie BMW řady 2 Coupé kombinuje tradici kompaktních kupé BMW s moderním vzhledem. Kromě typických proporcí BMW a širokého postoje definují dynamický vzhled BMW řady 2 Coupé trojúhelníkové tvary a diagonální linie.