Vášeň vítězí: s větší dynamikou, více emocemi, masivnějšími inovacemi. BMW řady 3 Sedan vnáší do každé cesty náboj. Je bezprecedentním ztělesněním konceptu sportovního sedanu. Nyní ve své sedmé generaci, s ještě větším výkonem, lepší hospodárností a výraznější individualitou. Odpovídající výkon dodávají výkonné 6-, 4- a 3válcové motory, využívající nejnovější technologie BMW EfficientDynamics. Výsledkem je sedan s působivou dynamikou a nízkou spotřebou paliva. Specialitou nabídky jsou 2 modely BMW řady 3 Sedan* s plug-in hybridním systémem, který kombinuje zážehový 4válec s inovativní technologií BMW eDrive. Kromě toho všeho inteligentní pohon všech kol BMW xDrive upřednostňující zadní nápravu zaručuje radost z jízdy na každém typu silnice, v každé zatáčce a v každé jízdní situaci.
* BMW 330e xDrive bude dostupné od 07/2020. Údaje jsou předběžné.


BMW řady 3 Touring vás láká k objevování světa: kombinuje praktičnost a inovativní technologie se sportovním a sebejistým vzhledem. Nezáleží na tom, zda se jedná o rodinnou dovolenou, víkendový výlet nebo cestu za nákupy, žádný úkol pro něj není dost velký. Jeho zážehové a vznětové motory BMW TwinPower Turbo nabízejí mimořádnou dynamiku a výrazně sníženou spotřebu paliva.


První BMW řady 3 Touring – BMW 330e xDrive* – s plug-in hybridním pohonem je již nyní automobilovým snem kombinujícím maximální radost z jízdy s významně sníženou produkcí CO2. Toto spojení zajišťuje průkopnická technologie BMW eDrive zaměřená na jízdní dynamiku a současně umožňující elektrický, a tudíž lokálně bezemisní dojezd až 65 km.
* Dostupné od 07/2020. Údaje jsou předběžné.


Všestranný charakter plný nápadů a cílů: díky svému sportovnímu designu, vynikající dynamice a velkorysému prostoru představuje nové BMW řady 3 Gran Turismo jedinečný koncept vozidla. Linie střechy ve stylu coupé zdůrazňuje jeho nepřehlédnutelný a působivý design. Nové BMW řady 3 Gran Turismo je výrazné, všestranné a fascinující.


Ať už hledáte nové nebo ojeté BMW řady 3, na této stránce naleznete všechny informace, testy a finanční a leasingové nabídky současných modelů BMW řady 3 a samozřejmě také prodejce, s nímž si domluvíte testovací jízdu.

Více informací