Pohled zepředu BMW řady 3 Sedan (G20) ve dne pod skleněnou budovou.
Cena834 600 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná7,5 – 1,3 l/100 km
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

THE 3

BMW ŘADY 3 SEDAN.

Cena834 600 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná7,5 – 1,3 l/100 km
Motor a druh palivaBenzínDieselPlug-in Hybrid

Sotva vyrazilo na cesty a zcela nové BMW řady 3 Sedan zanechává vše ostatní za sebou, včetně konvencí a očekávání. Ikona opět ukázala, jak se posunout o stupeň dál. Koneckonců, se svým průkopnickým designovým stylem stojí na začátku zcela nové éry. Tento ultimativní sedan pohánějí ještě výkonnější a hospodárnější motory. Disponuje také nejnovějšími technologiemi, které usnadní život a vynásobí radost z jízdy

Více informací

KOMFORT V BMW ŘADY 3 SEDAN.

Dosahuje nové úrovně.

Také v oblasti komfortu je BMW řady 3 mnohem velkorysejší a praktičtější. Ať už je to přístup do vozidla prostřednictvím chytrého telefonu, akusticky izolační skla nebo inteligentní průchozí nakládací systém – každý detail zjednodušuje život a přináší větší komfort jízdy.

BMW řady 3 Sedan (G20), BMW Laserlight. Detailní pohled na levý laserový světlomet BMW Laserlight.

Laserové světlomety BMW Laserlight.

Adaptivní laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti vyzařují světlo do vzdálenosti až 530 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Optimální viditelnost ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré prvky a nápisy BMW Laser podtrhují technologické standardy a sportovní charakter vozidla.
Pohled seshora na BMW řady 3 Sedan (G20) se zavřeným skleněným střešním oknem.

Skleněné střešní okno.

Posuvné a výklopné skleněné střešní okno včetně elektricky posuvného krytu, ochrany před přiskřípnutím a funkcí komfortního otevírání a zavírání, vytváří příjemné klima v interiéru pomocí individuální regulace proudění vzduchu. Integrovaná větrná clona zabraňuje vznikání průvanu v interiéru a současně omezuje hlučnost tvořenou větrem.
Tříčtvrteční statický pohled zezadu na BMW řady 3 Sedan (G20) s řidičem automaticky otevírajícím víko zavazadlového prostoru pohybem nohy.

Elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru.

Elektrické ovládání víka zavazadlového prostoru umožňuje pohodlné otevírání a zavírání víka zavazadlového prostoru jednoduchým stisknutím tlačítka umístěného v panelu dveří nebo na klíčku od vozu. Víko zavazadlového prostoru lze také otevřít běžným způsobem zvenku pomocí madla a zavřít jej stisknutím tlačítka na vnitřní straně víka.
Pohled na palubní desku u řidiče BMW řady 3 Sedan (G20) s modrým nepřímým osvětlením prostoru pro nohy.

Nepřímé osvětlení.

Nepřímé osvětlení včetně světelných ozdobných linek v předních a zadních dveřích vytváří v interiéru pohodovou a útulnou světelnou atmosféru. Šest světelných designů doplňuje i dynamická funkce pro čtyři různé situace. Světelný koberec Welcome Light Carpet osvětluje při nastupování a vystupování oblast vedle vozu.

PLUG-IN HYBRIDNÍ MODELY BMW ŘADY 3 SEDAN.

Poznejte modely 320e, 330e a 330e xDrive BMW řady 3 Sedan s inovativním hybridním pohonem.

To nejlepší z obou světů. V plug-in hybridních BMW řady 3 Sedan v podobě modelů BMW 320e, BMW 330e a BMW 330e xDrive zažijete udržitelnou mobilitu a současně hospodárnou jízdní dynamiku. Poznejte mnoho předností tohoto pokrokového hybridního modelu BMW a zjistěte více o jeho technice, jízdní dynamice, nabíjecích službách BMW Charging a praktických digitálních službách od BMW ConnectedDrive.

Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan ze tříčtvrtečního pohledu zepředu při nabíjení s modelem

Plug-in hybridní technika BMW řady 3 Sedan.

V dokonalé harmonii. Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan v podobě modelů BMW 320e, BMW 330e a BMW 330e xDrive kombinují technologii elektrického pohonu BMW eDrive s výkonným spalovacím motorem. Společně tyto zdroje síly vytvářejí jízdní zážitky, v nichž se spojuje maximální hospodárnost a mimořádná radost z jízdy. A v závislosti na jízdním režimu také lokálně bezemisní a téměř neslyšná jízda s podmanivě vysokým točivým momentem a dostatečným dojezdem pro cesty na dlouhé vzdálenosti. BMW 330e xDrive je vybaveno pohonem všech kol BMW xDrive, který je v této třídě plug-in hybridních vozů unikátní a dále přispívá k vynikající dynamice a trakci. K hospodárnosti jízdy přispívá i takzvaná rekuperace, během níž se kinetická energie při brzdění mění na elektrickou, která se následně ukládá do baterie.
Více o inteligentních jízdních režimech
Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan 2021 G20 ze tříčtvrtečního pohledu zepředu na silnici

Jízdní režimy plug-in hybridních BMW BMW řady 3 Sedan.

Čistě elektrická a bezemisní jízda při cestě do práce nebo působivě dynamické svezení s potřebným dojezdem pro víkendové cesty – plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan v podobě modelů 320e, 330e a 330e xDrive má odpovědi na všechny požadavky. Budete využívat inteligentní jízdní režimy zajišťující v každé situaci ideální souhru mezi spalovacím motorem a elektromotorem a zažijete fascinaci technikou budoucnosti a unikátní jízdní vlastnosti.
Více informací o elektromobilitě BMW
Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan 2021 G20 pohled z boku u nabíjecí stanice

Nabíjení plug-in hybridních BMW řady 3 Sedan.

Doma nebo na cestách: BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení vašeho plug-in hybridního BMW řady 3 Sedan. Kromě kabelu pro nabíjení z běžné domácí zásuvky (mode 2), který je součástí standardní výbavy, zajistí extrémně komfortní, bezpečné a rychlé nabíjení doma také nabíječka BMW Wallbox. Nabíječka Smart Wallbox dodávaná našimi partnery nabízí dodatečné služby pro chytré nabíjení. Bezproblémové zprovoznění a instalaci zajistí naše instalační služba. Pro maximální flexibilitu nabíjení doma je připravena rovněž univerzální nabíječka Flexible Fast Charger, umožňující pomocí různých adaptérů vaše plug-in hybridní BMW nabíjet jak z domácí, tak z průmyslové zásuvky. Standardní výbavou plug-in hybridních BMW řady 3 Sedan je kromě nabíjecího kabelu pro domácí zásuvky (mode 2) také kabel pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích (mode 3), stejně jako nabíjecí karta BMW Charging Card s atraktivními tarify pro nabíjení na veřejných nabíjecích stanicích*. Nabíjecí čas (0–100 %) BMW řady 3 Sedan v podobě modelů BMW 320e, BMW 330e a BMW 330e xDrive je přibližně 3,6 hodiny při nabíjecím výkonu 3,7 kW (BMW Wallbox, Flexible Fast Charger, veřejné nabíjecí stanice) a zhruba 6,0 hodiny při nabíjení výkonem 2,3 kW (běžná domácí zásuvka). *Liší se podle trhu.
Více informací o BMW Charging
Plug-in hybridní BMW řady 3 Sedan 2021 G20 navigační systém, detail

Digitální služby pro plug-in hybridní modely BMW řady 3 Sedan.

Využijte každý metr cesty na maximum: BMW nabízí inovativní digitální služby, které Vám usnadní a zpříjemní každodenní život s modely 320e, 330e nebo 330e xDrive BMW řady 3 Sedan. BMW Connected Charging Vás navede přímo k nejbližší nabíjecí stanici na Vaší cestě a současně Vám o ní zprostředkuje detailnější informace, například v podobě obsazenosti jednotlivých přípojek, cen, ale také to, jak můžete nejlépe strávit čas v okolí při nabíjení. Aplikace My BMW Vám poskytne informaci o aktuálním stavu nabití a o posledních nabíjecích cyklech. Jakmile je vozidlo nabité, aplikace Vám o tom pošle oznámení. Další digitální služby, jako je BMW Intelligent Personal Assistant nebo integrace chytrého telefonu, Vám také usnadní každodenní mobilitu. Tím zažijete uvolněnou radost z jízdy ve Vašem BMW řady 3 Sedan s plug-in hybridním pohonem.
Více informací o digitálních službách

ASISTENČNÍ SYSTÉMY A KONEKTIVITA BMW ŘADY 3 SEDAN.

Inovace jsou vaším rovnocenným partnerem.

BMW řady 3 nabízí velké množství inteligentních asistenčních systémů a inovativních technologií, díky nimž bude Vaše cestování ještě bezpečnější a pohodlnější. Ať už se jedná o asistent jízdy v kolonách, parkovací asistent nebo ovládání gesty, zásluhou BMW Live Cockpit Professional a plně digitálního 12,3" přístrojového panelu získáte všechny informace jediným pohledem.

Detailní pohled zepředu na displej palubní desky BMW řady 3 Sedan (G20) s Parkovacím asistentem Plus.

Parkovací asistent Plus.

Parkovací asistent Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
Detailní pohled zepředu na displej palubní desky BMW řady 3 Sedan (G20) s výbavou BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí výbavy BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Dotykový kontrolní displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel s úhlopříčkou 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
Detailní pohled zepředu na displej palubní desky BMW řady 3 Sedan (G20) s výbavou Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent při změně jízdního pruhu a nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
Detail na displej palubní desky BMW řady 3 Sedan (G20) s Couvacím asistentem.

NEJLEPŠÍ ASISTENTI PRACUJÍ V POZADÍ.

BMW řady 3 Sedan s Couvacím asistentem.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Detailní pohled zepředu na displej palubní desky BMW řady 3 Sedan (G20) s výbavou BMW Intelligent Personal Assistant.

Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na Váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat. Dostupné pouze v anglickém nebo německém jazyce.

Jízdní záběr na BMW řady 3 Sedan (G20) z boku ve dne v městském prostředí.

PRO VŠECHNY ZATÁČKY, KTERÉ MÁTE PŘED SEBOU.

Jízdní dynamika BMW řady 3 Sedan.

JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW ŘADY 3 SEDAN.

Dokonalost v akci.

Excelentní stabilita, sportovní obratnost a mimořádná agilita: BMW řady 3 Sedan posunuje jízdní dynamiku na novou úroveň. Svoji pověst ultimativního sportovního sedanu dokládá pokrokovými a ještě výkonnějšími motory, dokonale naladěným podvozkem a dále zlepšeným rozložením hmotnosti.

Pohled z boku na záď BMW řady 3 Sedan (G20) z podhledu.

M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdního pruhu nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakce je optimalizována za pomoci elektronicky regulované svornosti diferenciálu, který omezuje rozdíly v rychlostech otáčení jednotlivých zadních kol.
Detail na kolo BMW řady 3 Sedan (G20) s M sportovními brzdami.

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.
Tříčtvrteční pohled zezadu na jedoucí BMW řady 3 Sedan (G20) s Adaptivním M podvozkem.

Adaptivní M podvozek.

Adaptivní M podvozek je o 10 milimetrů snížený a lze jej kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdní situaci. Řidič může kdykoliv pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy – od komfortního až po extrémně sportovní s výrazně agilním chováním.
Detail z ptačí perspektivy na středovou konzolu BMW řady 3 Sedan (G20) s voličem automatické převodovky Steptronic Sport.

Automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.

MODELY BMW ŘADY 3 SEDAN.

Model Advantage

Model Advantage žije svým jménem a nabízí zákazníkům hmatatelné výhody. V interiéru ho lze rozpoznat podle celé řady funkčních prvků, které zvyšují komfort a bezpečnost.
Pohled z boku na BMW řady 3 Sedan (G20) Model Advantage.

Model Sport Line

V provedení Model Sport Line vypadá BMW řady 3 Sedan ještě sportovněji. Výrazné detaily exteriéru a interiéru v leskle černém provedení podtrhují sportovní charakter vozidla. Sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce v černé kombinaci látka/Sensatec poskytují maximální komfort a účinnou boční oporu. Součástí Modelu Sport Line je výbava Modelu Advantage doplněná o nepřímé osvětlení interiéru.
Pohled z boku na BMW řady 3 Sedan (G20) Model Sport Line.

Model Luxury Line

Model Luxury Line zintenzivňuje elegantní stránku BMW řady 3 Sedan. Elegantní designové elementy v leskle chromovaném provedení dodávají exteriéru jedinečný vzhled. Stylový dojem pokračuje i v interiéru. Luxus zde charakterizují prvotřídní kůže a vysoce kvalitní obložení.
Pohled z boku na BMW řady 3 Sedan (G20) Model Luxury Line.

Model M Sport

Model M Sport dodává BMW řady 3 Sedan ještě sportovnější výraz. K vybroušenějšímu vzhledu exteriéru a interiéru přidává i další porci radosti z jízdy. M sportovní podvozek, M sportovní brzdy a M aerodynamický paket významně zlepšují jízdní dynamiku.
Pohled z boku na BMW řady 3 Sedan (G20) Model M Sport.
 • Model Advantage
 • Model Sport Line
 • Model Luxury Line
 • Model M Sport

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW ŘADY 3 SEDAN.

Cítit se dobře, cítit se důvěrně.

Díly BMW M Performance Parts maximalizují závodní charakter Vašeho BMW řady 3 Sedan. Vyberte si z opticky výraznějších designových doplňků exteriéru, atraktivních kovaných kol a kol z lehké slitiny. S BMW Originálním příslušenstvím přizpůsobíte své BMW Vašim osobním přáním: produkty jsou navrženy přímo pro BMW řady 3 Sedan z hlediska kvality, designu a skutečných vlastností.

BMW řady 3 Sedan (G20), BMW Střešní box

BMW Střešní box.

Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 420 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
K produktu
BMW řady 3 Sedan (G20), BMW Advanced Car Eye 2.0

Kamera BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 je citlivá full-HD kamera snímající oblast před a za vozem, i když je zaparkovaný. V případě narušení nebo mimořádného pohybu mimo vozidlo kamera automaticky zaznamená situaci, aby zdokumentovala možné nehody nebo (pokus o) vloupání.
K produktu
BMW řady 3 Sedan (G20), BMW Univerzální bezdrátová nabíječka

BMW Univerzální bezdrátová nabíječka.

Bezdrátové nabíjení kdykoliv a kdekoliv: Díky BMW Univerzální bezdrátové nabíjecí stanici lze ve voze nabíjet chytrý telefon pohodlně a efektivně bez kabelu. Mobilní telefon je pevně a bezpečně uložen. Obzvláště chytré: Integrovanou nabíjecí stanici lze vyjmout a dovoluje bezdrátové nabíjení mimo vůz.
K produktu
BMW řady 3 Sedan (G20), BMW M Performance leskle černá maska chladiče

M Performance leskle černá maska chladiče.

Silný charakter: Lamely a rámeček masky chladiče v leskle černém provedení vyzařují sílu a dynamiku. Pro jedinečný vzhled, který sděluje jasné poselství.
K produktu
BMW řady 3 Sedan (G20), M Performance zadní karbonový spoiler

M Performance zadní karbonový spoiler.

Ještě působivější: M Performance zadní karbonový spoiler posiluje dojem prémiové kvality a dynamického vzhledu. Technologicky špičkový materiál karbon je extrémně lehký, a zároveň velmi pevný. Zadní spoiler optimalizuje aerodynamické vlastnosti a umožňuje ještě sportovnější jízdní projev.
K produktu

M Performance volant.

Pevně uchopitelná fakta: Díky úchopům z Alcantary padne volant M Performance skvěle do ruky a neklouže. Díky tomu poskytuje ještě sportovnější pocit z řízení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu. Navíc: Obložení volantu M Performance kombinací karbonu a Alcantary a M Performance karbonové řadicí páčky.
K produktu

TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 3 SEDAN.

BMW 330i Sedan.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

190 (258)/5000–6500

Zrychlení 0–100 km/h v s:

5,9

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

7,3–6,4

Kombinované emise CO₂ v g/km:

166–147

BMW řady 3 Sedan (G20), technické údaje

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 3 SEDAN.

BMW řady 3 Sedan (G20), metalický lak Portimao Blue (modrá), 7/8 zepředu při parkování s osobou v popředí

BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 3 SEDAN.

Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro vaše nové BMW řady 3 Sedan.

BMW SERVIS.

SERVIS A ASISTENČNÍ SLUŽBA PRO BMW ŘADY 3 SEDAN.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive.

#whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
 • Prohlídka vozu
 • Výměna mikrofiltru
 • Výměna brzdové kapaliny
Více informací o BMW Service Inclusive
BMW Teleservices

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte Vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.
Více informací o BMW Teleservices
BMW Asistenční služba

Asistenční služba BMW Mobile care.

BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
Více informací o BMW Asistenční službě
Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 3 Sedan, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

BMW 330i Sedan:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,4
Emise CO2 v g/km (kombinované): 166–147

 

Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO₂.

 • BMW 330i Sedan:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 166–147

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu.
  U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP.
  Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp