BMW řady 4 Coupé charakterizuje výrazný vzhled a sportovní dynamika. Nabízí jedinečné zážitky z jízdy díky nízkému těžišti, ideálnímu rozdělení hmotnosti mezi nápravy, vysoké tuhosti karoserie a motorům využívajícím technologie TwinPower Turbo. Výbavové linie BMW Sport a Luxury společně s provedením M Sport umožňují přizpůsobit BMW řady 4 Coupé představám majitele. Jedním z hlavních prvků jsou zcela nové LED světlomety s funkcí neoslňujícího asistentu dálkových světel BMW Selective Beam. Inovativní vzduchové výdechy Air Breather neslouží pouze jako úžasný designový prvek, ale pomáhají také snižovat spotřebu paliva a množství emisí CO2. O ještě větší radost z jízdy se stará 8stupňová samočinná převodovka Steptronic Sport a asistenční systémy řidiče, jako je například BMW Head-Up Displej.

Přirozená elegance: BMW řady 4 Gran Coupé je kombinací fascinující estetiky a typického výkonu BMW s promyšlenou funkčností. Mezi hlavní prvky patří vynikající prostor v oblasti hlavy a nohou, velké víko zavazadlového prostoru a unikátní designové prvky. Dynamiku může podtrhnout M adaptivní podvozek spolu s hospodárnými a výkonnými motory TwinPower Turbo. To vše v případě BMW řady 4 Gran Coupé vytváří jedinečnou kombinaci dynamiky, elegance a komfortu.

BMW řady 4 Cabrio vstupuje do nové dimenze vzrušující sportovnosti kombinované se stylovou elegancí. Sportovní charakter BMW řady 4 Cabrio vyzařuje z dravé přídě, širokého rozchodu kol i působivé zadní části. Pevná skládací střecha nabízí ničím nerušenou radost z jízdy s větrem ve vlasech a jedinečný pocit z jízdy po celý rok. Elegantní design s dvojicí bočních linií zdůrazňuje vyváženost celkových proporcí. Mezi speciální prvky výbavy patří adaptivní LED světlomety BMW Selective Beam s neoslňující funkcí asistentu dálkových světel a inovativní průduchy Air Breathers v předních blatnících, zlepšující aerodynamiku a pomáhající snížit spotřebu paliva i emise. Motory s technologií TwinPower Turbo zaručují výjimečnou dynamiku. Opomenout nesmíme ani technologie BMW ConnectedDrive a prvotřídně zpracovaný interiér, navržený tak, aby vyhovoval všem potřebám řidiče. Skvělý komfort a promyšlená praktičnost podněcují aktivní životní styl a vhodně doplňují celkový koncept.