BMW řady 4 Coupé v barvě Fire Red

M440i xDrive Coupe

SHOP THE LOOK

M440i xDrive Coupe

BMW M440i xDrive

THE NEW

4

NOVÉ BMW ŘADY 4 COUPÉ.

BMW M440i xDrive Coupé: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–7,7; Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 191–174


VÁŠ NEODOLATELNÝ SPORTOVNÍ SPOLEČNÍK NA KAŽDÝ DEN.

Nové BMW řady 4 Coupé přitahuje obdivné pohledy všude, kam přijede. Zvenku dává jeho mohutná maska chladiče ve tvaru ledvinek a štíhlé světlomety již zpočátku tušit jeho přesvědčivou sílu. A sportovní a funkční design interiéru v rámci sériové výbavy nemůže nezaujmout. Je čas objevit všechny modelové varianty nového BMW řady 4 Coupé, možnosti jeho výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VERZE.

   M440i xDrive Coupe
   M440i xDrive Coupe

   Výkon

   275 kW (374 k)

   Točivý moment

   500 Nm

   0–100 km/h

   4,5 s 

   Maximální rychlost

   250 km/h 

   BMW M440i xDrive Coupé: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–7,7; Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 191–174


   KONFIGUROVAT

   VAŠE NOVÉ BMW ŘADY 4 COUPÉ.

    Místo pro obsah IngoI

    DESIGN

    DESIGNOVÉ PRVKY INTERIÉRU A EXTERIÉRU.

    TECHNOLOGIE

    SPOJENÍ SE SVĚTEM. DIGITÁLNÍ ZÁŽITKY NA CESTÁCH.

    ASISTENČNÍ SYSTÉMY & KONEKTIVITA.

    Vždy ve správném jízdním pruhu a se správným odstupem.

    Driving Assistant Professional udržuje až do rychlosti 120 km/h Váš vůz bezpečně v jízdním pruhu a se správným odstupem. Jeho přínos pocítíte zejména v hustém provozu. V nouzové situaci Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede.

    Více kamer pro snazší parkování.

    Parkovací asistent Plus poskytuje během parkování dokonalý přehled o situaci. Jeho dodatečné kamery přenášejí 3D pohled na okolí vozu na kontrolní displej. Okamžitě tak vidíte, kolik prostoru máte při manévrování k dispozici.

    Klíče od vozidla nechejte klidně doma.

    Váš chytrý telefon se stane vaším BMW Digitálním klíčem. Stačí jej přiložit ke klice dveří a nastoupit. Chcete-li BMW nastartovat, vložte jej do určené přihrádky.

    Registrujte mnohem více, než jen to, co je přímo před vámi.

    Do svého cíle dojedete přesněji. BMW Head-Up Displej promítá informace navigace a o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje navigační pokyny přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji a mezi hlavními přístroji.

    Financování a leasing BMW řady 4 Coupé

    FINANCOVÁNÍ A SLUŽBY

    VAŠE NOVÉ BMW ŘADY 4 COUPÉ.

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

    Obsahuje vše. Do detailů promyšlené. BMW Financial Services

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K NOVÉMU BMW ŘADY 4 COUPÉ.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.


    BMW M440i xDrive Coupé: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,5–7,7; Emise CO2, kombinované WLTP v g/km: 191–174


    Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98.


    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp