430i xDrive Gran Coupe

SHOP THE LOOK

430i xDrive Gran Coupe

BMW 430i xDrive Gran Coupé

THE NEW

4

NOVÉ BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ.

430i xDrive Gran Coupe[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 7,8 - 7,1; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 177 - 161


[1] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.

RADOST Z JÍZDY.

Nové BMW řady 4 Gran Coupé kombinuje sportovní výkon s elegantním designem a dynamickými jízdními vlastnostmi. Moderní designové prvky v exteriéru zahrnují velkou BMW mřížku chladiče a nově tvarovaná sportovní zadní světla. Užijte si inovativní technologie, stylové čalounění a výjimečný komfort interiéru. Objevte všechny modelové varianty nového BMW řady 4 Gran Coupé, možnosti jeho výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VERZE.

   430i xDrive Gran Coupe
   430i xDrive Gran Coupe

   Výkon[1]

   180 kW (245 k)

   Točivý moment[1]

   400 Nm

   0–100 km/h[1]

   6,1 s

   Maximální rychlost[1]

   250 km/h

   430i xDrive Gran Coupe[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 7,8 - 7,1; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 177 - 161


   [1] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.

   BMW řady 4 Gran Coupé (G26) Nový designový jazyk exteriéru

   STYLOVÝ DESIGN. DLOUHOTRVAJÍCÍ DOJEM.

   Klesající linie střechy zdůrazňuje elegantní vzhled nového BMW řady 4 Gran Coupé. Působivě čisté tvary exteriéru doplňuje maska chladiče ve tvaru ledvinek s rámem v matně černém chromovaném provedení, přesná grafika zadních světel a kruhové obložení kolem koncovky výfuku. Uvnitř Vás čeká přepracovaný kokpit s dvouramenným volantem a šestiúhelníkovými výdechy ventilace, které zaručeně zaujmou. Dynamické jízdní výkony 430i xDrive Gran Coupé zaručují nezapomenutelné zážitky při každém usednutí za volant.

   VAŠE NOVÉ BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ.

    Místo pro obsah IngoI

    DESIGN EXTERIÉRU

    DYNAMICKÉ PO VŠECH STRÁNKÁCH.

    BMW řady 4 Gran Coupé (G26) M Shadowline ve vysoce lesklém provedení

    O NĚCO TEMNĚJŠÍ. O KAPKU SOFISTIKOVANĚJŠÍ.

    Ozdobné prvky exteriéru z výbavy M Shadowline ve vysoce lesklém provedení skvěle doplní jakýkoli odstín laku Vašeho BMW. Černé lišty kolem oken a zrcátek zvýrazňují jeho siluetu.

    DESIGN INTERIÉRU

    KOMBINACE KOMFORTU A ELEGANCE.

    BMW řady 4 Gran Coupé (G26) Nový design kokpitu a palubní desky

    VÍCE VÝKONU, VÍCE FUNKCÍ, VÍCE ČISTOTY.

    Nastupte a odpočívejte. Kombinace šestiúhelníkových výdechů klimatizace a progresivně tvarované palubní desky vytváří prostor pro unikátní jízdní zážitky. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru osvětlovacího systému s dynamickým kaskádovým osvětlením.

    TECHNOLOGIE

    INTELIGENTNÍ ASISTENCE.

    BMW řady 4 Gran Coupé (G26) BMW iDrive OS 8.5

    PŘÍSTUP KE VŠEM FUNKCÍM JE JEŠTĚ PŘÍMOČAŘEJŠÍ.

    Nová úvodní obrazovka se seznamem oblíbených položek. S BMW Operačním systémem 8.5 máte zábavu a kontakty na dosah ruky.

    ASISTENČNÍ SYSTÉMY & KONEKTIVITA.

    Váš pozorný asistent.

    Driving Assistant Professional udržuje vozidlo v jízdním pruhu a v bezpečné vzdálenosti až do rychlosti 210 km/h. V případě potřeby vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede. Jeho přínos oceníte zejména v hustém provozu.

    Více kamer pro snazší parkování.

    Parkovací asistent Plus poskytuje během parkování dokonalý přehled o situaci. Jeho dodatečné kamery přenášejí 3D pohled na okolí vozu na kontrolní displej. Okamžitě tak vidíte, kolik prostoru máte při manévrování k dispozici.

    Můžete jezdit s trvale zapnutými dálkovými světly.

    Vaše BMW s neoslňujícím asistentem dálkových světel BMW Selective Beam se automaticky postará o to, abyste ostatní účastníky silničního provozu neoslňovali. Nemusíte ručně přepínat dálkové světlomety. A silnice před Vámi bude vždy optimálně osvětlená.

    Klíče od vozidla nechejte klidně doma.

    Kompatibilní mobilní zařízení se stane vaším digitálním klíčem BMW Digital Key. K odemknutí a nastartování svého BMW můžete použít smartphone nebo chytré hodinky. Digitální klíč je možné sdílet s až pěti osobami.

    Vše podstatné dobře na očích.

    BMW Head-Up Displej promítá informace navigace a o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje navigační pokyny přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji a na přístrojovém panelu.

    BMW řady 4 Gran Coupé Financování a leasing

    FINANCOVÁNÍ A SLUŽBY

    VAŠE NOVÉ BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

     

    Obsahuje vše. Do detailů promyšlené. BMW Financial Services

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K BMW ŘADY 4 GRAN COUPÉ.

    DALŠÍ MOŽNOSTI VÝBAVY

    MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.

    430i xDrive Gran Coupe[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 7,8 - 7,1; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 177 - 161


    [1] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.


    Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98.

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp


    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.