BMW řady 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey (šedá) muž před stojícím BMW ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
Cena vč. DPH1 769 300 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,8 - 8,2 l/100 km*
Druh pohonuBenzínDiesel

THE 6

BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

Cena vč. DPH1 769 300 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,8 - 8,2 l/100 km*
Druh pohonuBenzínDiesel
THE 6BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

Propracované v každém detailu: BMW řady 6 Gran Turismo zaujme elegantním a originálním designem, vysokou mírou komfortu a suverénní jízdní dynamikou. Výrazný vzhled je nyní zásluhou masky chladiče ve tvaru ledvinek s upraveným tvarem a nově řešených světlometů ještě progresivnější. V interiéru má hlavní slovo luxus daný mimořádnou prostorností, velmi kvalitními materiály a inovativní výbavou. Ve spojení s dokonale naladěným podvozkem není žádná cesta v BMW řady 6 Gran Turismo dost dlouhá.

Více informací

  DESIGN BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  Unikátně elegantní: Exteriér BMW řady 6 Gran Turismo zaujme dynamickým vzhledem, který má zcela jedinečný charakter. Hranatější maska chladiče ve tvaru ledvinek spolu s přepracovaným designem světlometů dodávají přední části výraznější, a přitom jednoznačně soustředěnější vzhled. I přes značné rozměry působí BMW řady 6 Gran Turismo zásluhou plynule navržených linií, střechy svým tvarem evokujícím kupé, široké zádi, nepravidelně tvarovaných koncovek výfuku a mnoha dynamicky navržených detailů příjemně sportovně. Elegantní a mimořádně prostorný interiér poskytuje špičkový komfort a s propracovanými detaily, jako jsou kožený sportovní volant nebo leskle černý povrch vybraných ovladačů, působí jak dynamicky, tak elegantně.

  Více informací

  PŮSOBIVÉ PRVKY DESIGNU.

  Panoramatická skleněná střecha BMW řady 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 interiér

  Panoramatická skleněná střecha.

  Když je panoramatická skleněná střecha otevřená, poskytuje dostatek čerstvého vzduchu. Když je zavřená, vytváří v interiéru jasnou a prosvětlenou atmosféru. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.
  M sportovní brzdy BMW řady 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 detail kola

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy s vícepístkovými pevnými třmeny v tmavě modrém provedení a s logem M se vyznačují mimořádným brzdným výkonem. Jsou přizpůsobeny velmi vysokému dynamickému potenciálu vozu i mimořádně sportovnímu jízdnímu stylu, zajišťují vynikající brzdný výkon za mokra.
  Keramické povrchy ovladačů BMW řady 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 interiér

  Keramické povrchy ovladačů.

  Exkluzivní keramické povrchy voliče převodovky, otočných ovladačů pro nastavení teploty a hlasitosti a rovněž rámečku kolem ovladače iDrive dodávají interiéru mimořádně kvalitní a luxusní výraz.

  DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  Zábava a kancelářské funkce, digitální služby a inteligentní asistenční systémy.

  Informační displej BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 interiér
  Driving Assistant Professional BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
  Couvací asistent BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

  Couvací asistent.

  Couvací asistent si zapamatuje nejméně 50 m cesty při jízdě dopředu rychlostí do 35 km/h a v případě potřeby je schopen ji zopakovat při couvání. Řidiči tím usnadní práci, protože ten se může soustředit pouze na sledování okolí vozu.
  Laserové světlomety BMW Laserlight BMW řady 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey (šedá)

  Laserové světlomety BMW Laserlight.

  Laserové světlomety BMW Laserlight v režimu dálkových světel a v závislosti na rychlosti jízdy vyzařují světlo do vzdálenosti až 650 metrů, což je téměř dvojnásobná vzdálenost než u běžných světlometů. Lépe osvětlená silnice ve tmě výrazně zvyšuje bezpečnost. Modré prvky a nápisy BMW Laser jednoznačně podtrhují technologické standardy a sportovní charakter vozu.
  BMW Live Cockpit Professional BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  Paket Connected Professional BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

  Paket Connected Professional.

  Využijte při jízdě na maximum tři digitální služby. Nepříjemnostem na trase se vyhnete pomocí neustále připojené navigace BMW Maps, která je součástí paketu Connected Professional. Ve voze máte také automaticky prostřednictvím Apple CarPlay® nebo Android Auto™ k dispozici své oblíbené aplikace. Sladěné zvuky a vnitřní osvětlení funkce In-Car Experience Vám během cesty umožní „dobít baterky“.

  BMW Intelligent Personal Assistant BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

  Remote Software Upgrade.

  Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce Vašeho BMW.

  Integrace chytrého telefonu BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 interiér

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Těsné propojení chytrého telefonu s vozidlem například zajišťuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay® a Android Auto®. Díky nim můžete i ve voze snadno používat oblíbené funkce a různé aplikace.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  Hospodárné motory, inteligentní pohon všech kol a komfortní technika podvozku.

  Mimořádně dynamické a komfortní: BMW řady 6 Gran Turismo spojuje dokonale naladěný podvozek a pokrokovou techniku budoucnosti. Ve spojení s kultivovaným a přirozeně vyváženým vznětovým řadovým 6válcem nebo točivým zážehovým 6válcem s působivým zátahem jsou rozdány všechny karty pro čistou radost z jízdy na krátkých i dlouhých cestách.
  Adaptivní vzduchové odpružení na obou nápravách BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020, tříčtvrteční pohled zepředu

  Adaptivní vzduchové odpružení na zadní nápravě.

  Adaptivní vzduchové odpružení na zadní nápravě zajišťuje extrémní jízdní komfort a vynikající dynamiku. Na rozdíl od ocelového podvozku, je vzduchové odpružení tvořeno vzduchem naplněnými gumovými elementy, které pomocí plynulé změny tlaku vzduchu zajišťují stálou světlou výšku, a to bez ohledu na zvolený jízdní režim nebo hmotnost nákladu.

  Integrální aktivní řízení BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 jízdní tříčtvrteční záběr zepředu

  Integrální aktivní řízení.

  Integrální aktivní řízení kombinuje v závislosti na úhlu natočení volantu proměnný převod řízení s aktivním řízením zadních kol. V nižších rychlostech se zadní kola natáčejí opačně než přední. Tím se usnadňuje manévrování a zlepšuje agilita. Od rychlosti přibližně 60 až 80 km/h se zadní kola natáčejí stejným směrem jako přední. Tím se zvyšuje stabilita a zlepšuje komfort.
  xDrive BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  BMW xDrive.

  Inteligentní systém pohonu všech kol BMW xDrive plynule a variabilně rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní kola s cílem zajištění nejlepší možné trakce, jízdní dynamiky a bezpečnosti v každé jízdní situaci. Elektronicky řízené rozdělování hnací síly mezi nápravy například vyrovnává přetáčivost nebo nedotáčivost v zatáčkách, a tím dále zlepšuje agilitu.

  BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO MODELY.

  BMW řady 6 Gran Turismo

  V sériovém provedení BMW řady 6 Gran Turismo zaujme rozmanitostí a šíří funkčních prvků výbavy zvyšujících komfort a bezpečnost.
  BMW řady 6 Gran Turismo G32 620d 2020 v sériovém provedení v metalickém laku Mineral White (bílá)

  Luxury Line

  Model Luxury Line zvýrazňuje elegantní stránku vozu. Elegantní designové elementy v leskle chromovaném provedení dodávají exteriéru jedinečný vzhled. Stylový dojem pokračuje i v interiéru. Luxus zde charakterizují prvotřídní kůže a vysoce kvalitní obložení.
  BMW řady 6 Gran Turismo G32 640d 2020 Luxury Line Dravit Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

  M sportovní paket

  M sportovní paket dodává vozu výrazně sportovní charakter. Sportovně navržené prvky na přídi a zádi dodávají vozu ještě dynamičtější vzhled. Dynamický profil vozu dokreslují exkluzivní laky karoserie, sportovní M kola z lehké slitiny a mnoho detailů v interiéru.
  BMW řady 6 Gran Turismo G32 640i xDrive 2020 M sportovní paket Bernina Grey (šedá) s jantarovým efektem ze tříčtvrtečního pohledu zepředu
  • BMW řady 6 Gran Turismo
  • Luxury Line
  • M sportovní paket

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ A DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  Cítit se dobře, cítit se důvěrně.

  Díly BMW M Performance Parts maximalizují závodní charakter Vašeho BMW řady 6 Gran Turismo. Vyberte si z opticky výraznějších designových doplňků exteriéru, atraktivních kovaných kol a kol z lehké slitiny. S BMW Originálním příslušenstvím přizpůsobíte své BMW Vašim osobním přáním: produkty jsou navrženy přímo pro BMW řady 6 Gran Turismo z hlediska kvality, designu a skutečných vlastností.
  Zadní držák kol BMW Pro 2.0 BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  Zadní držák kol BMW Pro 2.0.

  Zadní držák kol BMW Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.
  BMW ramínko na šaty, černé, Travel & Comfort BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  BMW ramínko na šaty, černé, Travel & Comfort.

  BMW ramínko na šaty umožňuje převážet oblečení na zadní straně opěradla sedadla. Nasazovací spojka byla testována pro případ nehody a spojuje se se samostatně dodávaným hlavním držákem systému Travel & Comfort. Ramínko má také hotelovou funkci (běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidlo.
  Kryt pro bezdrátové nabíjení BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  Kryt pro bezdrátové nabíjení.

  Kryt pro bezdrátové nabíjení umožňuje indukční nabíjení telefonů Apple iPhone™ 5/5s/SE. Inovativní nabíjecí kryt pro telefony je plně kompatibilní se všemi zařízeními standardu Qi a navíc účinně ochrání telefon.
  Volant M Performance BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  M Performance volant.

  Pevně uchopitelná fakta: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení takže přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.
  M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

  Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek M Performance jsou ručně vyrobeny z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozidla. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu individuální dotyk sportovnosti.
  M Performance matně černé polepy BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020, detail

  M Performance matně černé polepy.

  Sportovnost na palubě: Černo stříbrná nalepovací fólie M Performance posiluje individualitu a sportovní vzhled vozu. Je umístěna nad nástavci prahů a ladí s typickým designem a proporcemi.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  BMW 640i xDrive Gran Turismo.

  Výkon motoru v kW (k) :

  245 (333)

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  5,4

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  8,8 - 8,2

  Kombinované emise CO₂ v g/km:

  201–187

  BMW řady 6 Gran Turismo (G32), technické údaje

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  BMW řady 6 Gran Turismo 640i xDrive (G32), Bernina Grey (šedá), muž stojící před BMW z bočního pohledu

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více informací o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW řady 6 Gran Turismo.

  BMW SLUŽBY.

  SERVIS A ASISTENCE PRO BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  #whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
  • Prohlídka vozu
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny
  Zjistěte více o BMW Service Inclusive
  BMW Teleservices

  BMW Teleservices.

  S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.

  Více informací o BMW Teleservices
  BMW Asistenční služba

  BMW Asistenční služba.

  BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Stačí jeden telefonát a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.

  Více informací o BMW Asistenční službě
  Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW řady 6 Gran Turismo, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

  BMW 640i xDrive:

  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,2
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 201–187

   

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  BMW 640i xDrive:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,2
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 201–187

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO2.

  • BMW 640i xDrive:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,2
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 187 - 201

   Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp