BMW i5 eDrive40 Touring

SHOP THE LOOK

BMW i5 eDrive40 Touring

BMW i5 Touring Konfigurieren

THE NEW

i5

BMW i

JIŽ OD 19 990 KČ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ.[3]
NYNÍ SE STÁTNÍ DOTACÍ 200 000 KČ A ÚVĚREM JIŽ OD 0 % P.A.

BMW i5 eDrive40 Touring[1]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 19,3–16,5; Elektrický dojezd, WLTP v km: 483–560 


[1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.i5

0% ÚROK. 100% BMW.

JIŽ OD 19 990 KČ MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ.[3]

Nyní se státní dotací 200 000 Kč a úvěrem již od 0 % p.a.
V případě zájmu se obraťte na svého BMW Autorizovaného Dealera.

PLNĚ ELEKTRICKÝ POHON PRO VELKÉ PLÁNY.

Díky výkonnému akumulátoru s novým BMW i5 Touring vždy dojedete do cíle. A nabízí obrovský zavazadlový prostor, takže snadno pojme všechny Vaše plány. Objevte všechny modelové varianty nového BMW i5 Touring, možnosti jeho výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VERZE.

   {popis.modelu}
   BMW i5 eDrive40 Touring

   Výkon

   250 kW (340 k)

   0–100 km/h

   6,1 s

   Maximální rychlost

   193 km/h

   Dojezd (až)[1]

   560 km

   BMW i5 eDrive40 Touring

   VELKÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR.
   DLOUHÝ DOJEZD.

   Nové BMW i5 Touring eDrive40 Vás odveze do cíle na čistě elektrický pohon. Bez lokálních emisí, zato s prostorným interiérem, ve kterém si mohou cestující užívat pohodlí. Vzhledem k zavazadlovému prostoru o objemu 570–1700 l snadno naložíte i větší zavazadla. A díky sportovnímu výkonu 250 kW (340 k) a digitálním funkcím, včetně BMW Curved Display, si budete opakovaně užívat radost z jízdy. Objevte variantu BMW i5 Touring s maximálním dojezdem.

   KONFIGUROVAT

   VAŠE NOVÉ BMW i5 TOURING.

    Místo pro obsah IngoI

    DOJEZD & NABÍJENÍ

    ELEKTRICKÁ JÍZDA V NOVÉM BMW i5 TOURING.

    SNADNO DOJEDETE DO CÍLE: JÍZDA A NABÍJENÍ S BMW i5 TOURING.

    Více informací

    UKÁZKOVÉ TRASY

    zobrazit ukázkové trasy
     Zastávka(y)

     Nezbytné zastávky pro nabíjení

     Celkový čas, který budete muset pravděpodobně strávit na své cestě nabíjením.

     V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí stanice (k 25. dubnu 2023) co nejblíže trasy a počáteční nabití baterie na 100 %.

     Upřednostňují se vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože jsou schopné nabíjet Váš vůz jeho nejvyšším možným nabíjecím výkonem.

     Jak byly tyto hodnoty vypočítány?

     Ukázkové trasy poskytují odhad předpokládané doby jízdy včetně případných nutných zastávek na nabíjení při počáteční úrovni nabití baterie na 100 %. Předpokládají, že nabíjecí místa jsou volná a funkční, a ukazují nejrychlejší variantu trasy bez jakýchkoli dopravních kolon nebo jiných zdržení. Informace o přestávkách na nabíjení a jejich délce předpokládají, že k nabíjení dorazíte s nejméně 10 % kapacity baterie.

      

     Další důležité informace: Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu a používání doplňkových spotřebičů. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.

     h

     Celková doba nabíjení

     Celkový čas, který budete muset pravděpodobně strávit na své cestě nabíjením. V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí stanice (k 25. dubnu 2023) co nejblíže trasy a počáteční nabití baterie na 100 %.

      

     Upřednostňují se vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože jsou schopné nabíjet Váš vůz jeho nejvyšším možným nabíjecím výkonem.

     h

     Celková doba cesty

     Uvedená celková doba cesty je součtem odhadované doby jízdy a pokud bude potřeba nabíjet, tak také doby strávené u nabíjecích stanic.

      

     Předpokládá se, že jedete nejrychlejší trasou bez dopravních kolon nebo jiných zdržení.

     Nabíjecí výkon závisí na úrovni nabití, okolní teplotě, individuálním stylu jízdy a používání dalších spotřebičů, jakož i na aktuálně zvoleném vozidle. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Uvedené hodnoty jsou příklady pro základní konfiguraci vybraného modelu. Hodnoty se mohou lišit, pokud má stejné vozidlo různou výbavu.

      

     S aplikací  My BMW  máte kdykoli a odkudkoli přehled o dojezdu a stavu nabití akumulátoru. Jednoduše naplánujte trasy optimalizované pro nabíjení a odešlete je do svého vozidla. Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte si ji v demo režimu.

     Více informací

     Nabíjecí časy pro

     Nabíjení na cestách

     Vysokovýkonná nabíjecí stanice

     Svůj BMW i5 Touring můžete obzvláště rychle nabít na vysokovýkonné nabíjecí stanici (např. v síti IONITY). Stejnosměrný proud (DC) poskytovaný na těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou vysoce výkonné nabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím maximálního nabíjecího výkonu vozu. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny vysokovýkonné nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

     Rychlonabíjecí stanice

     Pokud potřebujete rychle nabít ve městě nebo na cestách, jsou rychlonabíjecí stanice tou správnou volbou. To proto, že jimi dodávaný stejnosměrný proud (DC) nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou rychlonabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Zobrazena je minimální doba potřebná k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím nabíjecího výkonu až 50 kW. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny rychlonabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

     AC nabíjecí stanice (střídavý proud)

     Veřejné nabíjecí stanice na střídavý proud najdete téměř všude. Jsou vhodné zejména pro pravidelné nabíjení po delší dobu, jako například přes noc nebo když jste v práci. Zobrazena je minimální doba nabíjení z 0 na 100 % úrovně nabití baterie výkonem 22 kW. Nabíjecí výkon závisí na výbavě konkrétního vozu. Pohled na mapu Vám ukáže všechny AC nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

     Nabíjení doma

     Wallbox/Flexible Fast Charger

     Doma můžete své BMW i5 Touring vůz nabíjet pomocí nabíječky Wallbox nebo flexibilní rychlonabíječky Flexible Fast Charger. V obou případech se používá střídavý proud (AC). V závislosti na vozidle, speciální výbavě a trhu poskytuje Wallbox maximální nabíjecí výkon 22 kW, Flexible Fast Charger maximálně 11 kW. Zobrazena je minimální doba nabíjení od 0 do 100 % úrovně nabití baterie při výkonu 11 kW.

     Nabíjecí výkon závisí na úrovni nabití, okolní teplotě, individuálním stylu jízdy a používání dalších spotřebičů, jakož i na aktuálně zvoleném vozidle. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Uvedené hodnoty jsou příklady pro základní konfiguraci vybraného modelu. Hodnoty se mohou lišit, pokud má stejné vozidlo různou výbavu.

      

     S aplikací  My BMW  máte kdykoli a odkudkoli přehled o dojezdu a stavu nabití akumulátoru. Jednoduše naplánujte trasy optimalizované pro nabíjení a odešlete je do svého vozidla. Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte si ji v demo režimu.

     MOŽNOSTI NABÍJENÍ.

     Udržitelnost BMW i5 eDrive40 Touring

     UDRŽITELNOST.

     BMW Group je globální společností, uvědomuje si proto, že představuje důležitou součást společenství a přebírá odpovědnost v oblasti udržitelnosti. Zjistěte více informací o oběhovém hospodářství a opatřeních, která jsme přijali v zájmu snížení množství emisí CO₂ a ochrany zdrojů.

     DESIGN INTERIÉRU

     VÝJIMEČNÝ VZHLED, PRAKTICKÝ DESIGN.

     Spousta místa pro všechny Vaše plány. Do prostorného zavazadlového prostoru snadno uložíte golfové bagy, zavazadla nebo dokonce jízdní kola. Nechybí praktické přihrádky nebo háčky pro zavěšení.

     PRVOTŘÍDNÍ KOMFORT NA KAŽDÉM SEDADLE.

     INTEGROVANÉ STREAMOVÁNÍ VIDEA.

     Pokud se nemusíte věnovat řízení vozidla nebo sledovat situaci v provozu, pohodlně sledujte filmy a televizní seriály na kontrolním displeji svého BMW. Videa ve vysokém rozlišení zkracují čekání a nabízejí tu nejlepší zábavu[2].

     DESIGN EXTERIÉRU

     ZJEVNĚ FUTURISTICKÝ. VE DNE I V NOCI.

     TECHNOLOGIE

     INTELIGENTNĚ NA VAŠÍ STRANĚ.

     Vždy ve správném jízdním pruhu a se správným odstupem.

     Driving Assistant Professional udržuje vozidlo bezpečně v jízdním pruhu a v odstupu od vozidla jedoucího před vámi při rychlosti až 210 km/h. Jeho přínos pocítíte zejména v hustém provozu. V nouzové situaci Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede.

     Vaše BMW zaparkuje samo.

     Zaparkujte, aniž byste při tom museli sedět ve vozidle. Parkovací asistent Professional dokáže automaticky zaparkovat nebo vyparkovat Vaše BMW z parkovacího místa. Proveďte jednou jízdní manévr dlouhý až 200 m a poté jej uložte.

     Registrujte mnohem více, než jen silnici

     Do svého cíle dojedete přesněji. BMW Head-Up Displej promítá informace navigace a o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje navigační pokyny přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji a na přístrojovém panelu.

     Více než pouhý klíč.

     Používejte svůj smartphone jako klíč k vozidlu. Pomocí služby BMW Digital Key Plus jej můžete digitálně sdílet až s 5 lidmi. Jakmile se přiblížíte ke svému BMW, automaticky se za doprovodu světelného představení otevře. A v závislosti na zvoleném osobním profilu nastaví různé prvky interiéru podle Vašich preferencí.

     BMW i5 Touring Financování a leasing

     FINANCOVÁNÍ A SLUŽBY

     VAŠE NOVÉ BMW i5 TOURING.

     Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

      

     Obsahuje vše. Do detailů promyšlená. BMW Financial Services

     PROAKTIVNÍ ZÁKAZNICKÁ PÉČE PRO NOVÉ BMW i5 TOURING.

     Servis – přesně, když je potřeba.

     Vždy o krok napřed. Ať už je třeba provést servisní prohlídku nebo máte opotřebované pneumatiky: včas Vás kontaktujeme. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

     ČASTO KLADENÉ OTÁZKY K NOVÉMU BMW i5 TOURING.

     Spotřeba paliva a emise CO₂.

     BMW i5 eDrive40 Touring[1]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 19,3–16,5; Elektrický dojezd, WLTP v km: 483–560

      

     [1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

      

     [2] Zobrazené služby a funkce nemusí být dostupné na všech trzích a ve všech jazycích a mohou vyžadovat samostatné předplatné.

     [3] Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW i5 Touring eDrive40 s pořizovací cenou 1 805 699 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro délku úvěru 60 měsíců s ročním nájezdem 15 000 km, akontací 541 710 Kč a poslední navýšenou splátkou 475738 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru Select jsou dostupné na www.bmwfs.cz.  Tato akce platí do odvolání, nejpozději do  30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 19,2 - 16,5 kWh/100 km, Emise CO2 (kombinované): 0 g/km.

     Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp