BMW Z4 G29 2022 Thundernight (fialová)
Cena vč. DPH1 267 500 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,1–6,9 l/100 km
Druh pohonuBenzín

THE Z4

BMW Z4 ROADSTER.

Cena vč. DPH1 267 500 Kč
Spotřeba paliva, kombinovaná (WLTP)8,1–6,9 l/100 km
Druh pohonuBenzín

  BMW Z4 kombinuje dynamiku sportovního vozu se svobodným duchem roadsterů. Poznejte ho sami:

   

  • Progresivní design v ikonickém pojetí klasického roadsteru.
  • Působivá jízdní dynamika zásluhou výkonu až 250 kW (340 k) a přesné chování v zatáčkách.
  • M aerodynamický paket pro lepší hospodárnost i dynamiku.

   

  Více informací

  ZVOLTE SI VZHLED VAŠÍ Z4.

  M AERODYNAMICKÝ PAKET.

  BMW Z4 G29 2022 M aerodynamický paket

  Standardně dodávaný M aerodynamický paket zlepšuje aerodynamiku a současně posiluje dynamický styl roadsteru.

   

   

  • M specifické přední a zadní nárazníky a boční prahy v barvě vozu. 
  • Maska chladiče s leskle chromovaným rámečkem a mřížkovanými výplněmi.
  • Vsadka difuzoru v metalickém laku Dark Shadow.

   

  DESIGN BMW Z4 ROADSTER.

  EXTERIÉR BMW Z4 ROADSTER.

  BMW Z4 G29 2022 Thundernight (fialová) exteriér
  BMW Z4 G29 2022 Thundernight (fialová) pohled zepředu

  Design přední části.

  BMW maska ve tvaru ledvinek svým širokým a nízkým tvarem podtrhuje sportovní výraz vozu, zatímco její mřížkované výplně odkazující na svět motorsportu jí dodávají hloubku a propracovanost.

  BMW Z4 G29 2022 Thundernight (fialová) pohled z boku

  Pohled z boku.

  Hlavní boční linie je vzadu umístěna nad zadním blatníkem a svým řešením dodává bočním partiím napětí. Výrazné boční průduchy omezují turbulence vzduchu a dodávají automobilu sportovní charakter. Do tvarů vozu harmonicky zapadá i černá plátěná střecha.

  BMW Z4 G29 2022 Thundernight (fialová) pohled zezadu

  Design zadní části.

  Zadní světla jsou extrémně tenká a zasahují daleko do boků vozu, zadní spoiler přitom harmonicky vystupuje z tvarů zádi. Typické designové prvky, jako je zadní difuzor a koncovky výfuku s nepravidelným tvarem, dotvářejí sportovní výraz zadní části.

  BMW Z4 G29 2022 Thundernight (fialová) plátěná střecha

  ODKRYJTE VAŠI SVOBODU.

  Plátěná skládací střecha BMW Z4 Roadster.

  ODKRYJTE VAŠI SVOBODU.

  Plátěná skládací střecha BMW Z4 Roadster.

  INTERIÉR BMW Z4 ROADSTER.

  BMW Z4 G29 2022 M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu

  M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

  M sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami, hlubokými sedáky a výraznými bočnicemi opěradel poskytují řidiči a spolujezdci lepší boční držení těla, a to i v rychle projížděných zatáčkách. A navíc, sedadlo řidiče a v závislosti na výbavě i spolujezdce se díky možnosti nastavení šířky opěradla dokáže přizpůsobit individuálním proporcím těla.

  BMW Z4 G29 2022 Vnitřní osvětlení

  Vnitřní nepřímé osvětlení.

  Prostorové osvětlení vytváří v interiéru pohodovou atmosféru. K dispozici je jedenáct předem stanovených designů osvětlení v šesti různých barvách s obrysovým a prostorovým osvětlením na přístrojové desce, obložení dveří a středové konzole.

  BMW Z4 G29 2022 Audiosystém Harman Kardon s prostorovým zvukem

  Audiosystém Harman Kardon s prostorovým zvukem.

  Mimořádný audiosystém Harman Kardon Surround Sound se vyznačuje sedmikanálovým digitálním zesilovačem o výkonu 408 W a dvanácti reproduktory. Jeho propracovaný zvuk dokonale vyplní prostor interiéru. Ekvalizér specifický pro daný vůz a fungující v závislosti na rychlosti přesně kompenzuje veškerý hluk v pozadí.

  INOVACE A DYNAMIKA V BMW Z4 ROADSTER.

  BMW Z4 Roadster svému řidiči poskytuje sportovní charakter, agilitu a inteligentní asistenční systémy. Nejmodernější technika a inovativní systémy pohonu a podvozku jsou schopné zajistit působivé dynamické vlastnosti. Digitální technologie zvyšují komfort a bezpečnost jízdy v tomto roadsteru.

  Více informací

  JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW Z4 ROADSTER.

  BMW Z4 G29 2022 M sportovní diferenciál

  M sportovní diferenciál.

  M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při rychlých změnách směru jízdy nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakce je optimalizována za pomoci elektronicky regulované svornosti diferenciálu, který omezuje rozdíly v rychlostech otáčení jednotlivých zadních kol.

  BMW Z4 G29 2022 M sportovní brzdový systém

  M sportovní brzdový systém.

  M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon. 

  BMW Z4 G29 2022 Variabilní sportovní řízení

  Variabilní sportovní řízení.

  Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.

  ASISTENČNÍ SYSTÉMY BMW Z4 ROADSTER.

  BMW Z4 G29 2022 Driving Assistant

  Driving Assistant.

  Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje kamerové systémy upozornění na nebezpečí kolize s brzdnou funkcí, ukazatel rychlostních limitů s indikací zákazu předjíždění a systém varování při opuštění jízdního pruhu. A navíc systém radarů pro varování před projíždějícími vozidly při couvání, systém varování při změně jízdního pruhu a systém prevence nárazu zezadu.

  BMW Z4 G29 2022 Parkovací asistent

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky na parkovacích místech, která jsou umístěna podélně nebo příčně k vozovce. Zároveň umí vyparkovat z podélných parkovacích míst. Ovládá se multifunkčními tlačítky na volantu nebo výběrem zpátečky na voliči převodovky. Systém poté převezme veškerou práci související s řízením, jízdou a brzdami a Vy pouze dohlížíte na proces parkování.

  BMW Z4 G29 2022 BMW Head-Up Displej

  BMW Head-Up Displej.

  Plnobarevný BMW Head-Up Displej zobrazuje všechny důležité jízdní informace přímo do zorného pole řidiče a umožňuje mu tak plně se soustředit na řízení. Head-Up Displej zobrazuje informace o aktuální rychlosti a v závislosti na výbavě navigační pokyny, informace o omezení rychlosti včetně upozornění na zákaz předjíždění, telefonní seznam nebo seznamy skladeb.

  DIGITALIZACE A KONEKTIVITA BMW Z4 ROADSTER.

  BMW Z4 G29 2022 BMW Intelligent Personal Assistant

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebylo by skvělé, kdyby se Vaše BMW stalo i Vaším osobním expertem na Váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete Vaše BMW lépe poznat.

   

  *Hlasové ovládání není aktuálně k dispozici v českém jazyce.

  Více informací
  BMW Z4 G29 2022 BMW Operační systém 7

  BMW operační systém 7.

  Inovativní koncept ovládání s BMW operačním systémem 7 umožňuje ještě snadnější a intuitivnější obsluhu funkcí vozu pomocí mluveného slova, dotykového displeje a ovladače iDrive. Zdokonalena byla i funkčnost ovladače iDrive. Nyní lze například do menu Aplikace vstoupit přímo.

  Více informací
  BMW Z4 G29 2022 Connected Music

  Connected Music.

  Poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jste kdekoliv na cestách. Klasickou hudbu při jízdě po dálnici, jazz během dopravní špičky a při klidné projížďce třeba pop. Connected Music se Spotify znamená, že prostřednictvím hudebního partnera BMW Spotify můžete bez jakýchkoliv omezení přímo streamovat mnoho milionů skladeb, a to pomocí SIM karty nainstalované ve Vašem voze.

  Více informací

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW Z4 ROADSTER.

  BMW Z4 sDrive20i.

  Výkon v kW (k):

  145 (197)

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  6,8

  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km:

  7,4–7,1

  Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km:

  167–159

  BMW Z4 G29 2022 technické údaje kresby

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW Z4 ROADSTER.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW Z4 ROADSTER.

  BMW Z4 G29 2022 financial services

  Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

  Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW Z4 Roadster, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW Vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  Spotřeba paliva a emise CO₂.

  BMW Z4 Roadster sDrive20i:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 7,4–7,1
  Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 167–159

  BMW Z4 Roadster sDrive30i:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 7,4–7,1
  Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 167–159

  BMW Z4 Roadster M40i:
  Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,1–7,9
  Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 184–179

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO2.

  • BMW Z4 Roadster sDrive20i*:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,2–6,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 165–155

   BMW Z4 Roadster sDrive30i*:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,9
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 166–157

   BMW Z4 Roadster M40i*:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,0–7,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 182–177

   *Předběžné údaje

   Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp