BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalický lak Black Sapphire (černá) jízdní tříčtvrteční záběr zepředu Shop The Look
Cena1 436 500 Kč
VýkonAž 374 k (275 kW)
Motor a druh palivaBenzín

THE 2

BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalický lak Black Sapphire (černá) jízdní tříčtvrteční záběr zepředu

NOVÉ BMW M240i xDRIVE COUPÉ

Cena1 436 500 Kč
VýkonAž 374 k (275 kW)
Motor a druh palivaBenzín
THE 2NOVÉ BMW M240i xDRIVE COUPÉ

  Radikálně sportovní. Revoluční a nezávislé. Nové BMW M240i xDrive Coupé s dechberoucí dynamikou a temperamentní agilitou nabízí bezkonkurenční jízdní výkony. A tyto jízdní výkony jsou především čistou zábavou. Ať už zrychlujete, projíždíte zatáčkou nebo sprintujete po rovince – otáčkoměr se zvedá podle tepové frekvence a hladiny adrenalinu v krvi. Progresivně navržená tříprostorová karoserie zároveň každým svým aspektem zdůrazňuje nekompromisně sportovní ambice BMW M240i xDrive Coupé a dává je na odiv v tom nejlepším možném světle.


  BMW M240i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8.8–8.1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 200–185

  Více informací

  JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  Poháněcí soustava, podvozek a výkonnost.

  BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  Vzrušující jízdní dynamika a agilita s neomezenou použitelností v každodenním provozu.
  • Zážehový řádový 6válec BMW M TwinPower Turbo s výkonem 374 k
  • M Sport podvozek, M Sport diferenciál a M Sport brzdy
  • Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive
  • 275 kW (374 k), 500 Nm, 0–100 km/h za 4.3 sec
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalický lak Black Sapphire (černá) tříčtvrteční záběr zepředu

  BMW M240i xDRIVE COUPÉ – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

  Jízdní dynamika a design BMW M240i xDrive Coupé.

  Vzrušující výkony a úchvatný vzhled: BMW M240i xDrive Coupé nabízí dynamické zážitky z jízdy plné síly, agility a mimořádně přesného řízení. Jde o výsledek souhry zážehového řadového 6válce BMW M Twin Power Turbo o výkonu 374 koní (275 kW), Adaptivního M podvozku, M sportovního diferenciálu a variabilního sportovního řízení. Jeho vysoké sportovní ambice dále umocňuje M aerodynamický paket a paket M Technology. Sportovní vzhled posilují také specifické M designové prvky v šedé barvě Cerium Grey a exkluzivní doplňky interiéru.

  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalický lak Black Sapphire (černá) jízdní tříčtvrteční záběr zezadu
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo detailní pohled

  Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

  Vrcholový sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Díky technologiím Double-VANOS, Valvetronic, přímému vstřikování paliva High Precision Injection a dvoukomorovému turbodmychadlu TwinScroll nabízí excelentní výkon.
  Variabilní sportovní řízení BMW M240i xDrive Coupé G42 2021

  Adaptivní M podvozek a variabilní sportovní řízení.

  Adaptivní M podvozek lze kdykoliv elektronicky nastavit tak, aby odpovídal stavu vozovky a jízdním podmínkám. Kdykoliv můžete pomocí voliče jízdních režimů Driving Experience Control upravit vlastnosti podvozku také s ohledem na preferovaný styl jízdy. Nabídne vše od komfortního až po extrémně sportovní chování s výraznou agilitou. Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 podvozek M sportovní diferenciál

  M sportovní diferenciál.

  M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdního pruhu nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalický lak Black Sapphire (černá) tříčtvrteční pohled z boku převodovka Steptronic Sport

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT PLUS a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 M sportovní brzdy tmavě modré třmeny detail

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu ve tmavě modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, zaručující mimořádný brzdný výkon. Jsou přizpůsobeny velmi vysokému dynamickému potenciálu vašeho BMW i mimořádně sportovnímu jízdnímu stylu, zajišťují vynikající brzdný výkon za mokra.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalický lak Black Sapphire (černá) design přední části

  Design přední části.

  Přední část BMW M240i xDrive Coupé zaujme sportovně elegantním vzhledem a současně i sebevědomou nezávislostí: vyboulení kapoty motoru Powerdome mluví samo za sebe. Expresivní maska chladiče ve tvaru ledvinek má rámeček v šedé barvě Cerium Grey a novátorsky pojaté klapky, které se otevírají nebo zavírají podle potřeby chladicího vzduchu. Výrazné přední světlomety odkazují na legendární ikonické kupé modely BMW, jako je například BMW 2002, zatímco M specifický přední nárazník, který je součástí standardně dodávaného M aerodynamického paketu, s trojúhelníkovými krajními vstupy vzduchu v šedé barvě Cerium Grey podtrhuje působivou dynamiku tohoto M modelu.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalický lak Black Sapphire (černá) design zadní části

  Design zadní části.

  Zadní část BMW M240i xDrive Coupé má mimořádně sportovní vzhled. Kompaktní zadní světla umístěná až v samotných krajích zdůrazňují široký postoj vozu, zatímco standardně dodávaný zadní spoiler v barvě karoserie, který je výrazným designovým doplňkem, optimalizuje aerodynamiku, a tím zlepšuje jízdní vlastnosti. K tomuto efektu přispívá také M specifický zadní nárazník, který zaujme nápadným leskle černým difuzorem s výraznou šestiúhelníkovou vložkou. Celkový dynamický vzhled završují nepravidelně tvarované koncovky výfuku v šedé barvě Cerium Grey.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalický lak Black Sapphire (černá) design boků

  Pohled z boku.

  Boční pohled na BMW M240i xDrive Coupé odhaluje jeho radikálně sportovní siluetu klasického kupé. Dynamický tříprostorový tvar s prodlouženou kapotou, krátkými převisy a dozadu posunutým prostorem pro posádku působí mimořádně dravým dojmem. Negativně skloněná maska chladiče ve tvaru ledvinek, známá jako žraločí příď, bočnímu designu dodává další dávku dynamiky. M kryty zrcátek v šedé barvě Cerium Grey a plynule navržená boční linie vedoucí od předních světlometů až k zadním světlům jsou dalšími prvky zdůrazňujícími sportovní ambice vozu.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 M sportovní sedadla

  M sportovní sedadla.

  M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Jejich specifický tvar s černým logem M zdůrazňuje sportovní schopnosti vozu.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 M kožený volant detail

  M kožený volant.

  Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou věnce z černé kůže Walknappa s černým prošíváním a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 M obložení interiéru na výplni dveří detail

  M obložení interiéru.

  Osvětlené M obložení interiéru M jedinečným způsobem prezentuje klasické M barvy a vytváří celek, který jistě upoutá pozornost každého. Výplně dveří podsvícené v barvách M zdůrazňují exkluzivní sportovní charakter vozu, zatímco efekt plynulého ztlumení podtrhuje dynamiku, kterou je nejsilnější písmeno na světě proslulé.

  MÍSTO ŘIDIČE & TECHNOLOGIE.

  Způsob obsluhy, digitální služby a asistenční systémy BMW M240i xDrive Coupé.

  Extrémně soustředěné a nekompromisně dobře propojené: Uvnitř BMW M240i xDrive Coupé s palubní deskou nekompromisně zaměřenou na řidiče jste obklopeni nejmodernějšími technologiemi. Prostřednictvím asistentu BMW Intelligent Personal Assistant si můžete při jízdě nebo parkování užívat výhody inteligentních asistenčních systémů nebo komunikovat se svým BMW. Dostupná je i celá řada prvků konektivity a digitálních služeb, které vám poskytnou ideální spojení s vaším BMW a okolním světem. Tím je zajištěna mobilita na nejmodernější úrovni.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 BMW Live Cockpit Professional

  BMW Live Cockpit Professional.

  Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 10,25" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW Operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 BMW Intelligent Personal Assistant.

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Nebylo by skvělé, kdyby se vaše BMW stalo i vaším osobním expertem na váš vůz? Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat. Dostupné pouze v anglickém a německém jazyce.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Driving Assistant

  Driving Assistant.

  Bezpečnostní paket Driving Assistant obsahuje upozornění na nebezpečí čelního nárazu s brzdnou funkcí, asistent rychlostních limitů s ukazatelem rychlostních limitů, zákazů předjíždění a příchozích rychlostních omezení, stejně jako upozornění na vozidla přijíždějící vzadu ze strany. Varování před opuštěním jízdního pruhu, hlídání mrtvých úhlů zpětných zrcátek s aktivním navrácením do jízdního pruhu doplňuje funkce varování na náraz zezadu.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Parking Assistant Plus

  Parkovací asistent Plus.

  Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Integrace chytrého telefonu

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč se ve svém BMW obejít bez funkcí svého chytrého telefonu, když je můžete používat tak, jak jste zvyklí? Těsné propojení chytrého telefonu s vozidlem například zajišťuje bezdrátové fungování funkcí Apple CarPlay® a Android Auto®. To vám umožní ve vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Remote Software Upgrade

  Remote Software Upgrade.

  Nejnovější verze softwaru na palubě. S funkcí vzdálené aktualizace softwaru Remote Software Upgrade bude vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat. Tímto způsobem lze aktivovat i další funkce vašeho BMW.
  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 Integrace Amazon Alexa

  Integrace Amazon Alexa.

  „Alexo, přidej do nákupního seznamu čaj.“ „Alexo, jaké bude počasí v Mnichově?“ Se službou Amazon Alexa Car Integration je používání hlasové služby ve vašem voze snadné, stejně jako jste zvyklí z vašeho domu. Odpovědi Alexy jsou zobrazeny na kontrolním displeji vozidla ve formě vizuální zpětné vazby.
  Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

  275 (374)/5,500–6,500

  Max. točivý moment v Nm při 1/min:

  500/1,900–5,000

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  4.3

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  8.8–8.1

  BMW M240i xDrive Coupé G42 2021 metalický lak Black Sapphire (černá)
  BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

  BMW KOLA & PNEUMATIKY.

  Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO M MODELY BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  BMW M240i xDrive Coupé nabízí intenzivní jízdní dynamiku a mnoho prvků sportovní výbavy. BMW Originální příslušenství je připraveno splnit vaše speciální požadavky. Nabízíme celou řadu různých individuálních doplňků, které se k tomuto mimořádnému sportovnímu vozu hodí svojí kvalitou, designem a výkonností. Přinášejí maximální přidanou hodnotu, ať už tím máte na mysli cokoliv.

   

  M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek BMW řady 2 Coupé G42 2021

  M Performance Karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

  Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.
  Přejít na produkt
  M Performance zadní karbonový spoiler BMW řady 2 Coupé G42 2021

  M Performance zadní karbonový spoiler.

  M Performance zadní karbonový spoiler posiluje dojem prémiové kvality, umocňuje dynamický vzhled a současně zlepšuje aerodynamiku.
  Přejít na produkt
  M Performance zadní karbonový difuzor BMW řady 2 Coupé G42 2021

  M Performance zadní karbonový difuzor.

  M Performance karbonový zadní difuzor vytváří ještě modernější vzhled a současně posunuje sportovní výraz vozu na novou úroveň.
  Přejít na produkt
  20" M Performance kované kolo z lehké slitiny Y-spoke 795 M Jet Black matné BMW řady 2 Coupé G42 2021

  20" M Performance kované kolo Y-spoke 795 M v matném provedení Jet Black.

  20'' M Performance kovaná kola Y-spoke 795 M v matném provedení Jet Black. Kompletní letní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikami runflat.
  Přejít na produkt
  M Performance volant BMW řady 2 Coupé G42 2021

  M Performance volant.

  Pevně uchopitelná fakta: Díky místům úchopu čalouněným Alcantarou padne volant skvěle do ruky a neklouže. Poskytuje tak ještě sportovnější pocit z řízení.
  Přejít na produkt
  M Performance kryt zadní strany opěradla předního sedadla Alcantara/karbon BMW řady 2 Coupé G42 2021

  M Performance kryt zadní strany opěradla předního sedadla Alcantara/karbon

  M Performance kryt zadní strany opěradla předního sedadla v provedení karbon s otevřenými póry a Alcantary dodávají sedadlům dojem vysoké kvality a závodní vzhled.
  Přejít na produkt
  BMW Střešní box 320 černá/stříbrná Titanium BMW řady 2 Coupé G42 2021

  BMW Střešní box 320 černá/stříbrná Titanium.

  Uzamykatelný střešní box v provedení černá/stříbrná titanová je přístupný z obou stran, má objem 320 litrů a je kompatibilní se všemi systémy BMW střešních nosičů.
  Přejít na produkt
  Zadní držák kol BMW Pro 2.0 BMW řady 2 Coupé G42 2021

  BMW Zadní držák kol Pro 2.0.

  Lehký, stabilní BMW Zadní držák kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola Maximální zatížení je 60 kg, držák lze efektivně složit.
  Přejít na produkt
  BMW Gumové koberce vpředu BMW řady 2 Coupé G42 2021

  BMW gumové koberce.

  Dokonale padnoucí BMW Gumové koberce ochraňují přední prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli.
  Přejít na produkt
  BMW Ochranná podlaha zavazadlového prostoru BMW řady 2 Coupé G42 2021

  BMW Ochranná podlaha do zavazadlového prostoru.

  Černé, dokonale pasující a odolné koberce chrání prostor pro nohy před špínou a vlhkostí.
  Přejít na produkt
  19" M Performance kolo z lehké slitiny Y-spoke 898 M matně šedá Frozen Gunmetal Grey BMW řady 2 Coupé G42 2021

  19" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 898 M matně šedá Frozen Gunmetal Grey.

  19" M Performance kola z lehké slitiny Y-spoke 898 M v šedé barvě Frozen Gunmetal Grey. Kompletní sada letních kol se systémem kontroly tlaku v pneumatikách.
  Přejít na produkt
  BMW Advanced Car Eye 2 BMW řady 2 Coupé G42 2021

  Kamera BMW Advanced Car Eye 2.

  V případě narušení nebo mimořádného pohybu tato vysoce citlivá Full HD kamera automaticky zaznamená situaci před vozidlem a za ním.
  Přejít na produkt
  BMW řady 2 Coupé G42 2021 metalický lak Thundernight (fialová) tříčtvrteční pohled zepředu před skladem

  BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  Sportovně a elegantní BMW řady 2 Coupé nadchne svojí temperamentní dynamikou s pohonem zadních kol a moderními komfortními prvky v kvalitně navrženém interiéru.

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING M MODELŮ BMW ŘADY 2 COUPÉ.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  BMW řady 2 Coupé G42 2021 metalický lak Thundernight (fialová) tříčtvrteční pohled z boku před skladem

  Na míru připravené finanční služby od BMW Financial Services vás rychle a flexibilně odvezou do vašeho cíle. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí vašim potřebám a přáním. Zjistěte více informací o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro vaše nové BMW M240i xDrive Coupé.

  SERVIS A ASISTENCE PRO BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  Zaměstnanec BMW Servisu pomáhá zákazníkovi

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M240i xDrive Coupé, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW M240i xDRIVE COUPÉ.

  Zaměstnanec BMW Servisu se zdraví se zákazníkem

  #whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů.

  • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny

  Spotřeba paliva a emise CO2 BMW M240i xDrive Coupé.

  BMW M240i xDrive Coupé:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8,8–8,1
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 200–185

  Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP se používají pro vyměření daní a dalších poplatků souvisejících s vozidly, které se od 1. 1. 2021 vypočítávají na základě hodnot nové měřicí procedury WLTP. Další informace o zkušebních cyklech NEDC a WLTP naleznete na www.bmw.com/wltp.

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW M240i xDrive Coupé.

  • BMW M240i xDrive Coupé:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 8.8–8.1
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 200–185

   Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva a emisích CO2 byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP se používají pro vyměření daní a dalších poplatků souvisejících s vozidly, které se od 1. 1. 2021 vypočítávají na základě hodnot nové měřicí procedury WLTP. Další informace o zkušebních cyklech NEDC a WLTP naleznete na www.bmw.com/wltp.