BMW řady 1 M135i xDrive (F40) v metalickém laku Sapphire Black (černá) Jedoucí záběr v městském prostředí
M135i xDrive Hatchback
Shop The Look
Cena vč. DPH1 310 400 Kč
VýkonAž 306 k (225 kW)
Druh pohonuBenzín

THE 1

BMW M135i xDRIVE.

BMW řady 1 M135i xDrive (F40) v metalickém laku Sapphire Black (černá) Jedoucí záběr v městském prostředí
Cena vč. DPH1 310 400 Kč
VýkonAž 306 k (225 kW)
Druh pohonuBenzín

BMW M135i xDrive nabízí vyšší výkon, více stylu a více radosti z jízdy. Není tu proto, aby někomu konkurovalo, je tu proto, aby stanovilo nová měřítka. Sportovní vzhled M135i xDrive to důrazně vyjadřuje výraznými detaily, jako je specifická maska chladiče ve tvaru ledvinek se speciální mřížkou, M zadní spoiler a dvě 100mm koncovky výfuku. I při jízdě však BMW M135i xDrive udává tón: kombinace standardně dodávaného M sportovního diferenciálu, BMW xDrive, převodovky Steptronic Sport a M sportovního řízení z něj dělá nejlepší vůz ve své třídě v otázkách agility a průjezdů zatáčkami. Tento sebevědomý M model BMW řady 1 poháněný vysokootáčkovým zážehovým 4válcem M TwinPower Turbo přináší výkony a jízdní dynamiku nové úrovně.

  LADÍ S JEHO SILNOU STRÁNKOU.

  Sportovní a progresivní design nového BMW M135i xDrive byl navržen tak, aby v rekordně krátkém čase na sebe přitáhl obdivné pohledy. Extrémně výrazná přední část s velkými vstupy vzduchu, výraznou dvojitou maskou ve tvaru ledvinek se specifickou mřížkou a skloněnými Adaptivními LED světlomety vytváří nezapomenutelný první dojem. Působivá 19" kola z lehké slitiny spolu s dynamickými tvary karoserie podtrhují celkově výrazně sportovní charakter vozu. Zadní části dominuje široký zadní nárazník se vzhledem difuzoru a dvě velké 100mm koncovky výfuku v šedé barvě Cerium Grey. Interiér BMW M135i xDrive nadchne stejně rychle: M sportovní sedadla, osvětlené obložení a velká panoramatická skleněná střecha vytvářejí mimořádně dynamickou a nenapodobitelně prémiovou atmosféru.

  Více informací

  DESIGN.

  Kvalitní výbava pro exteriér a interiér BMW M135i xDrive.

  BMW M135i xDrive (F40) metalický lak Black Sapphire (černá) BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem v šedé barvě Cerium Grey

  BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek s mřížkovaným designem.

  Maska chladiče BMW ve tvaru ledvinek v mřížkovaném designu v metalické barvě Cerium Grey má uvnitř propracovanou mřížku. Struktura mřížky, inspirovaná závody, propůjčuje přední části hloubku a svými detaily umocňuje vysokou kvalitu dynamického designu.
  BMW M135i xDrive (F40) metalický lak Black Sapphire (černá), pohled zezadu s M aerodynamickým paketem

  M aerodynamický paket.

  M aerodynamický paket se specifickým předním i zadním nárazníkem a nástavci prahů maximálně zdůrazňuje sportovní charakter a dynamický styl. Některé části obložení jsou lakované v barvě karoserie, jejich součástí jsou leskle černé ozdobné prvky.
  BMW M135i xDrive (F40) metalický lak Black Sapphire (černá), pohled zezadu M zadní spoiler

  M zadní spoiler.

  M zadní spoiler zdůrazňuje sportovní siluetu vozu a redukuje nechtěný aerodynamický vztlak. Spoiler vytváří aerodynamický přítlak na zadní nápravě, a tím zajišťuje větší stabilitu.
  BMW M135i xDrive (F40) metalický lak Black Sapphire (černá) pohled zezadu s levou a pravou koncovkou výfuku v barvě Cerium Grey.

  Koncovky výfuku.

  Exkluzivně pro M135i xDrive: levá a pravá koncovka výfuku v barvě Cerium Grey. Koncovky výfuku s průměrem 100 mm vizuálně efektně dokreslují sportovnost BMW M135i xDrive.
  BMW M135i xDrive (F40) interiér s M sportovními sedadly pro řidiče a spolujezdce vpředu

  M sportovní sedadla pro řidiče a spolujezdce vpředu.

  M sportovní sedadla s integrovanými hlavovými opěrkami, hlubokými sedáky, zvýšenými bočnicemi a výraznými horními bočními panely panely v oblasti ramen poskytují řidiči a spolujezdci vpředu lepší boční oporu těla, a to i při jízdě v rychle projížděných zatáčkách. A navíc, sedadlo se díky elektricky nastavitelné integrované bederní opěrce dokáže individuálně přizpůsobit velikosti těla.
  BMW M135i xDrive (F40 díly) interiér s M bezpečnostními pásy

  M bezpečnostní pásy.

  M bezpečnostní pásy jsou vybavené předpínači a omezovači tahu. Mají všitou exkluzivní M trikoloru a dokreslují vysoce kvalitní a sportovní vzhled interiéru.
  BMW M135i xDrive (F40) palubní deska s M koženým volantem

  M volant.

  Tříramenný M volant s multifunkčními tlačítky, logem M a integrovaným airbagem řidiče. Zásluhou pěnového věnce s vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

  BMW M135i xDrive (F40) interiér s osvětleným obložením Illuminated Boston

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Boston.

  Obložení interiéru v provedení Illuminated Boston s akcentními prvky Mesh na palubní desce a panelech dveří propůjčují interiéru progresivní vzhled a vypadají velmi hodnotně. Třpytivý vzor diskrétně podsvícených povrchových úprav vytváří ve vozidle nejen atraktivní, ale i příjemnou atmosféru.
  BMW M135i xDrive (F40) v modré barvě Misano Blue ve videu

  JÍZDNÍ DYNAMIKA.

  Prvky jízdní dynamiky BMW M135i xDrive.

  Zážehový 4válec M TwinPower Turbo v BMW M135i xDrive (F40)

  Motor BMW M135i xDrive.

  Vrcholový sportovec přinášející ryzí radost z jízdy: Zážehový 4válec M TwinPower Turbo BMW M135i xDrive je výjimečně výkonný zejména proto, že je vybaven novými písty, větším turbodmychadlem, upraveným vedením nasávaného vzduchu, vysokovýkonným chlazením a M výfukovým systémem s klapkou.
  BMW M135i xDrive (F40) s převodovkou Steptronic Sport

  Automatická převodovka Steptronic Sport.

  Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. V automatickém i manuálním režimu lze pro pohodovou komfortní jízdu i pro mimořádně dynamické svezení používat řadicí páčky na volantu nebo volič převodovky. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
  BMW M135i xDrive (F40) s M sportovním podvozkem

  M sportovní podvozek.

  M sportovní podvozek je snížený o přibližně deset milimetrů. Vyznačuje se také kratšími pružinami, tužšími tlumiči a rovněž tvrdšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který se ještě lépe hodí pro sportovní jízdní styl.
  BMW M135i xDrive (F40) s M sportovními brzdami

  M sportovní brzdy.

  M sportovní brzdy mají čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu v modrém provedení s logem M. Používají větší brzdové kotouče, a tak zaručují mimořádný brzdný výkon.
  BMW M135i xDrive (F40) metalický lak Black Sapphire (černá) s paketem M Performance tříčtvrteční pohled zepředu

  BMW M135i xDRIVE (F40) PAKET M PERFORMANCE.

  Paket M Performance posiluje sportovní potenciál vozidla. Snížení hmotnosti je dosaženo úpravami podlahy vozu, v interiéru a použitím kovaných 18" kol z lehké slitiny. Celek zajišťuje maximálně efektivní akceleraci a výrazné zvýšení jízdní dynamiky. Zároveň s tím je paket M Performance díky výrazným designovým prvkům v černém provedení, jako jsou například vnější zpětná zrcátka, BMW maska chladiče ve tvaru ledvinek v mřížkovaném designu a koncovky výfuku, zvenku snadno rozpoznatelný.

  INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE.

  Konektivita a digitální služby BMW M135i xDrive.

  Od Vašeho digitálního asistentu BMW Intelligent Personal Assistant přes přizpůsobitelný BMW Live Cockpit Professional až po komfortní Remote Software Upgrade: nejnovější technologie konektivity a inovativní digitální služby Vám ve Vašem BMW M135i xDrive nabízejí maximální propojení a komfort.
  BMW M135i xDrive (F40) s BMW Live Cockpit Professional

  BMW Live Cockpit Professional.

  Výbava BMW Live Cockpit Professional s navigací je tvořena dvojicí kvalitních displejů. Kontrolní displej s vysokým rozlišením a dotykovým ovládáním má úhlopříčku 10,25 palce, doplňuje jej 10,25'' digitální přístrojový panel. BMW Operační systém 7 lze kromě jiného ovládat i dotykovým ovladačem iDrive.
  BMW M135i xDrive (F40) s BMW Intelligent Personal Assistant

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  „Hey, BMW, I'm hungry“. Váš BMW Intelligent Personal Assistant najde nejbližší restauraci a naplánuje k němu trasu. Ale umí toho mnohem více. Váš BMW Intelligent Personal Assistant Vám také pomůže s mnoha funkcemi vozu. Praktické vlastnosti Vám srozumitelně vysvětlí. Tím zajistí, že funkce svého BMW budete snadno a intuitivně využívat.

  BMW M135i xDrive (F40) s Remote Software Upgrade

  Remote Software Upgrade.

  Tímto způsobem bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace Remote Software Upgrades lze stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo přímo ve vozidle a následně je nainstalovat.

  Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením BMW M135i xDrive (F40)

  Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

  Součástí rozšířených funkcí telefonu je také bezdrátová nabíjecí přihrádka a druhý mikrofon, který zajišťuje lepší kvalitu zvuku pro řidiče i spolujezdce. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Prostřednictvím technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Obsahuje také technickou výbavu pro Wi-Fi hotspot.
  BMW M135i xDrive (F40) s Integrací chytrých telefonů

  Integrace chytrého telefonu.

  Proč nastoupit do Vašeho BMW bez funkcí chytrého telefonu, když jej můžete obsluhovat tak, jak jste zvyklí? S výbavou integrace chytrého telefonu Vaše vozidlo podporuje Apple CarPlay a Android Auto a bezdrátově propojí Váš chytrý telefon se systémem vozu. To Vám umožní ve Vašem vozidle pohodlně používat známé funkce a různé aplikace.

  Remote Services v BMW M135i xDrive (F40)

  Remote Services.

  Kde je mé BMW a zamkl jsem ho? Funkce Remote Services na požádání ukáže, kde je Vaše BMW za parkované a jestli je zamčené. Z pohodlí svého domova můžete například obsluhovat klimatizaci nebo posílat do svého BMW cíl pro další cestu. Aplikace My BMW Vám zajistí pohodlný a bezpečný přístup k Vašemu vozu, ať jste kdekoli.

  BMW M135i xDrive (F40 MP) Digitální klíč

  BMW Digitální klíč

  BMW Digitální klíč změní Váš kompatibilní chytrý telefon* na klíč od vozidla. Odemčení provedete jednoduše tak, že podržíte svůj telefon u kliky dveří; před nastartováním Vašeho BMW uložte telefon do přihrádky na chytré telefony. Digitální klíč můžete navíc poslat až pěti přátelům a například omezit maximální rychlost, což je ideální pro řidiče začátečníky.

  *BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s vybranými telefony. Seznam kompatibilních telefonů je k dispozici na www.bmw.cz/digitalkey. Použití BMW Digitálního klíče vyžaduje výbavu Teleservices.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW M135i xDRIVE.

  BMW M135i xDrive.

  Výkon motoru v kW (k) :

  225 (306)

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  4,8

  Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

  7,4 - 7,8

  Kombinované emise CO2 v g/km: 

  168 - 179

  BMW M135i xDrive (F40), metalický lak Black Sapphire (černá), technické údaje

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING BMW M135i xDRIVE.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW M135i xDRIVE.

  BMW M135i xDrive (F40) metalický lak M Misano Blue (modrá), tříčtvrteční záběr zepředu parkující s dvojicí osob v popředí

  Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro vaše nové BMW M135i xDrive.

  BMW SLUŽBY.

  SERVIS A ASISTENČNÍ SLUŽBA PRO BMW M135i xDRIVE.

  BMW Service Inclusive

  BMW Service Inclusive.

  #whateverhappens: Bezstarostné cestování s elektrickými vozy: tento paket přináší 100% transparentnost a pohodlně snadné plánování. Zvolíte si dobu kontraktu 4 nebo 6 let, v případě využití financování činí tato doba 3 roky. Obsah servisního balíčku:
  • Prohlídka vozu
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny
  Zjistěte více o BMW Service Inclusive
  BMW Teleservices

  BMW Teleservices.

  S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám Vaše BMW pomůže udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data vozidla. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné, co je třeba: Musíte Vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat BMW Autorizovaný servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.

  Více informací o BMW Teleservices
  BMW Asistenční služba

  Asistenční služba BMW Mobile care.

  BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.

  Více informací o BMW Asistenční službě
  Zaměstnanec BMW si podává ruku se zákazníkem

  CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

  Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW M135i xDrive, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení zaměstnanci BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

  SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

  BMW M135i xDrive:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,9–7,4
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 178–168

  Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW M135i xDrive.

  BMW M135i xDrive:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4 - 7,8
  Emise CO₂ v g/km (kombinované): 168 - 179

  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

  Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW M135i xDrive.

  • BMW M135i xDrive:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,4 - 7,8
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 168 - 179

   Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp