BMW XM G09 PHEV pohled zepředu s tmavým okolím
XM
Shop The Look
Cena vč. DPH4 339 400 Kč
VýkonAž 653 k (480 kW)
Druh pohonuPlug-in Hybrid

THE XM

BMW XM G09 PHEV pohled zepředu s tmavým okolím

PRVNÍ BMW XM.

Cena vč. DPH4 339 400 Kč
VýkonAž 653 k (480 kW)
Druh pohonuPlug-in Hybrid
THE XMPRVNÍ BMW XM.

  PRVNÍ BMW XM.

  Exkluzivní, expresivní, elektrifikované: V novém BMW XM se spojuje působivý vzhled s vysokovýkonným charakterem BMW M a vyspělou plug-in hybridní technikou nejnovější generace.

   

  BMW XM*:

  Spotřeba paliva v l/100 km, kombinovaná: 1,6–1,5

  Emise CO2 v g/km, kombinované: 36–35

  Spotřeba elektřiny, kombinovaná, WLTP: 30,1–28,9

   

  *Předběžné hodnoty.

  Více informací

  PROZKOUMAT NOVÉ BMW XM.

  Pohon, podvozek a dynamika.

  BMW XM.

  Dokonalá kombinace vysokovýkonného charakteru BMW M a inovativnosti plug-in hybridního pohonu.
  • BMW M Hybrid, první elektrifikovaný vysokovýkonný M model
  • Vysokovýkonný zážehový motor V8 M TwinPower Turbo
  • Adaptivní M podvozek Professional pro nejvyšší úroveň dynamiky
  • M xDrive s M sportovním diferenciálem
  • 480 kW (653 k), točivý moment 800 Nm, zrychlení 0–100 km/h za 4,3 s (předběžné hodnoty)
  BMW XM G09 3/4 pohled zepředu

  EXTERIÉR BMW XM.

  BMW XM G09 prvky designu exteriéru
  BMW XM G09 exteriér pohled zepředu

  Design přední části.

  Ikonická přední část ve stylu modelů BMW Luxusní třídy zaujme typickým M provedením osvětlené masky ve tvaru ledvinek Iconic Glow a tenkých světel denního svícení. Luxus a exkluzivitu suverénně zdůrazňuje logo BMW XM a ozdobné prvky v barvě Night Gold na nepřehlédnutelné masce chladiče. Výrazně tvarovaná kapota motoru plynule předchází do dvojice zvýšených podélných prolisů, dodávajících vozu dojem neutuchající síly a výkonu.

  BMW XM G09 exteriér pohled z boku

  Pohled z boku.

  Výrazný charakter při pohledu z boku zdůrazňuje linie svým stylem připomínající kupé a současně nejvíce zatmavená boční okna ze všech modelů BMW. Kola z lehké slitiny s průměrem až 23” spolu s výraznou ozdobnou lištou na boku, která je unikátním prvkem BMW XM, vytvářejí zejména ve zlaté barvě Night Gold velmi exkluzivní celek.

  BMW XM G09 exteriér pohled zezadu

  Design zadní části.

  Vertikálně umístěné šestiúhleníkové koncovky výfuku společně se zlatě lakovanými ozdobnými prvky difuzoru a novým logem XM vytvářejí unikátní celek. Dvojice laserem gravírovaných log BMW umístěných v horních rozích zadního okna je odkazem na jediný model nabízený výhradně jako M, na slavné BMW M1. Robustní a rozkročený postoj BMW XM vytvářejí také jeho rozšířené blatníky a lemy zadních světel.

  DESIGN INTERIÉRU NOVÉHO BMW XM.

  BMW XM G09 prvky designu interiéru
  BMW XM G09 Interiér osvětlený strop

  Osvětlený strop.

  Strop osvětlený nepřímým světlem ohromí svojí trojrozměrnou prizmatickou strukturou. Výrazné vnitřní osvětlení zaujme mnoha světelnými designy, mezi něž patří i působivý uvítací scénář. Barvy lze přizpůsobit individuálním požadavkům a sladit je se zvoleným jízdním režimem a atmosférou interiéru.

  BMW XM G09 Interiér zadní sedadla M Lounge

  M Lounge.

  M Lounge ve stylu luxusního salónku vytváří v zadní části unikátní prostor. Jednodílná zadní sedadla zaujmou detaily, jako jsou struktury ve tvaru diamantů v hlavových opěrkách a vzory prošívání, které ztělesňují komfort a luxus. Společně s trojrozměrně tvarovaným stropem s nepřímým osvětlením, zatmavenými okny a komfortním polstrováním vytvářejí zcela nové vnímání prostoru.

  BMW XM G09 Interiér BMW Individual kůže Merino s exkluzivními prvky v provedení kůže Walknappa Vintage Coffee (hnědá)

  Exkluzivní kůže Vintage.

  Nový druh kůže fascinuje svojí přirozenou strukturou a „vintage“ charakterem, je elegantním doplňkem dveřních výplní a palubní desky. Tento druh kůže je poprvé použit exkluzivně v novém BMW XM, jeho speciální metoda zpracování a zušlechťování zajišťuje každému vozu jedinečný a individuální styl.

  JÍZDNÍ DYNAMIKA NOVÉHO BMW XM.

  BMW XM G09 přehled jízdní dynamiky
  BMW XM G09 V8 Plug-In hybrid jízdní záběr

  Plug-in hybridní 8válec.

  Plug-in hybridní motor V8 je zásluhou enormní síly a výrazného M zvuku zárukou ryzí radosti z jízdy. Osmiválec s objemem 4,4 litru vybavený dvojicí turbodmychadel, plně variabilním rozvodem Valvetronic a přímým vstřikováním paliva je dokonale sladěný s elektromotorem o výkonu 145 kW a společně ženou BMW XM nezadržitelně vpřed.

  BMW XM G09 V8 Plug-In hybrid pohled z boku

  Adaptivní M podvozek Professional.

  Adaptivní M podvozek Professional ohromuje sportovní obratností bez omezení v otázkách komfortu. Integrální aktivní řízení zlepšuje stabilitu ve vysokých rychlostech a současně zmenšuje poloměr otáčení. Adaptivní stabilizátory omezují pohyby karoserie a současně zlepšují jízdní dynamiku i komfort.

  BMW XM G09 jízdní záběr zezadu

  M sportovní diferenciál.

  M sportovní diferenciál dodá Vašemu vozu nejlepší možnou trakci na každém povrchu. Variabilně rozděluje hnací sílu mezi zadní kola, a tím zlepšuje trakci a jízdní stabilitu v různých situacích, jako je akcelerace ze zatáček a rychle projížděné zatáčky, nebo na povrchu s měnící se trakcí.

  PŘIPRAVOVANÝ SPECIÁLNÍ MODEL BMW XM RED LABEL.

  BMW XM G09 Label Red

  Od konce roku 2023 bude k dispozici nové BMW XM Label Red*:
   

  • Další zvýšení dynamiky zásluhou výkonu 550 kW (750 k) a točivého momentu 1000 Nm
  • Působivými prvky exteriéru jsou povrchy ve výrazné červené barvě Toronto Red kontrastující s matně černým lakem Frozen Carbon Black
  • Barevné schéma v červeno-černé kombinaci stejným stylem pokračuje i v interiéru, kde ve spojení s detaily navrženými přímo pro tuto edici účinně přitahuje pozornost

  * Předběžné informace a vyobrazení

  ELEKTRIZUJÍCÍ ZÁŽITKY Z JÍZDY V NOVÉM BMW XM.

  Inovativní technika pro ještě intenzivnější zážitky z elektrické jízdy a nabíjení.

  To nejlepší z obou světů: nové plug-in hybridní BMW XM

  • Dojezd na elektřinu až 82–88 km (WLTP) a inteligentní jízdní režimy pro maximální flexibilitu
  • Maximální radost z jízdy s maximální hospodárností
  • Hospodárný spalovací motor s výkonem 360 kW (489 k) a elektromotor BMW eDrive s výkonem 145 kW (197 k)
  BMW XM G09 PHEV jízda na elektřinu
  BMW XM G09 plug-in hybrid M Hybrid

  M Hybrid.

  Stiskem tlačítka lze přepínat mezi čistě elektrickým pohonem a hybridním režimem, který zaujme souhrou mezi elektromotorem a výkonným zážehovým motorem V8. Jízdní zážitky zintenzivňují inteligentní jízdní režimy.
  Více informací
  BMW XM G09 plug-in hybrid dojezd

  Nové BMW XM dokáže čistě na elektřinu ujet až 82–88 km.

  Mimořádně účinná poháněcí soustava BMW eDrive s výkonem 145 kW (197 k) umožňuje ujet až 82–88 km čistě na elektřinu. To znamená, že budete cestovat téměř bezhlučně a bez lokálně produkovaných emisí.

  Více informací
  BMW XM G09 plug-in hybrid BMW Charging

  BMW Charging.

  Doma nebo na cestách: BMW Charging nabízí na míru navržená řešení pro nabíjení v každé situaci. Můžete nabíjet po celé Evropě v jedné z největších a neustále se rozšiřujících sítí veřejných nabíjecích stanic. Pomocí aplikace My BMW můžete snadno zkontrolovat úroveň nabití baterie Vašeho BMW a naplánovat Vaši další cestu.
  Více informací

  PALUBNÍ DESKA A TECHNOLOGIE NOVÉHO BMW XM.

  BMW XM G09 palubní deska a technologie
  BMW XM G08 M specifický koncept zobrazení BMW Operačního systému 8

  M specifický koncept zobrazení BMW Operačního systému 8.

  BMW Operační systém 8 zjednodušuje obsluhu vozu například možností ovládání hlasem nebo dotykovým displejem. Charakteristickou vlastností je M specifická grafika: obsah zobrazovaný ve 2D podobě je snadno čitelný; v zobrazovaném obsahu je umístěno logo M. Dvojice režimů M Mode – ROAD a SPORT – vytváří individuálně přizpůsobené a velmi emotivní jízdní zážitky.

  BMW XM G09 BMW Prohnutý displej

  BMW Prohnutý displej.

  Jednodílný BMW Prohnutý displej prezentuje informace o vozidle přehledně a na velké ploše. Kombinuje 12,3" přístrojový panel se 14,9" dotykovým kontrolním displejem. Jeho obsluha je ergonomická a intuitivní. Prohnutý displej je stylově integrovaný do palubní desky a je její nepřehlédnutelnou dominantou.

  BMW XM G09 M Setup

  M Setup.

  M Setup umožňuje nastavit jízdní zážitky podle Vašich osobních preferencí. Můžete nastavit různé systémy ovlivňující jízdní dynamiku zcela podle individuálních představ. Přizpůsobit lze nastavení motoru, podvozku, řízení, brzd, rekuperace a pohonu všech kol M xDrive. Pomocí tlačítek M1 a M2 na volantu lze vyvolat uloženou kombinaci nastavení jednotlivých systémů.

  BMW XM G09 Osobní eSIM

  Osobní eSIM.

  Ať už se jedná o telefonní hovory nebo využívání dat, s Osobní eSIM můžete pro své BMW využívat i vlastní tarif s mobilním operátorem. Váš telefon vůbec nemusí být ve vozidle. Automatické využívání externí antény zajišťuje lepší příjem signálu. Více konektivity: Vaše BMW umožňuje pracovat s připojením 5G a nabízí Wi-Fi hotspot.

  Komfortní přístupový systém.

  Komfortní přístupový systém.

  Nebudete muset vzít klíček od vozu do ruky: S funkcí Komfortního přístupového systému se dveře Vašeho M vozu odemknou automaticky. Vozidlo Vás již z dálky rozpozná podle klíčku, který již nemusíte hledat v kapse. Kromě klasického klíčku můžete jako Digitální klíč nebo Digitální klíč Plus použít také kompatibilní telefon.

  BMW XM G09 Bezdrátová nabíječka

  Bezdrátová nabíječka.

  Více pořádku, více pohodlí: Bezdrátové nabíjení doplní Váš telefon energií bez použití kabelu, a tudíž mimořádně komfortně. Do zvětšené přihrádky, která je ve snadném dosahu, lze umístit i větší zařízení bez dodatečných krytů a zamotaných kabelů. To vše maximálně bezpečně: Vestavěné chlazení chrání Vaše zařízení před přehřátím.

  BMW XM G09 Driving Assistant Professional

  Driving Assistant Professional.

  Skutečně všestranný: Driving Assistant Professional nejenže udržuje požadovanou rychlost a vzdálenost od vozidla vpředu, ale také pomocí zásahů do řízení udržuje Vaše BMW v jízdním pruhu. Tím zejména na delších cestách snižuje nároky na řidiče. Další funkce Vám pomohou vyhnout se kolizím nebo překročení povolené rychlosti.

  BMW XM G09 Parkovací asistent Plus

  Parkovací asistent Plus.

  Parkovací asistent Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového zastavení Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.

  BMW XM G09 jízda bez držení volantu do rychlosti 60 km/h

  Jízda bez držení volantu do rychlosti 60 km/h.

  Driving Assistant Plus umožňuje na dálnicích do rychlosti 60 km/h sundat ruce z volantu. Pro zajištění bezpečnosti v každém okamžiku kontroluje úroveň pozornosti řidiče kamerový systém.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO NOVÉ BMW XM.

  S BMW Originálním příslušenstvím přizpůsobíte své BMW Vašim osobním přáním: produkty jsou svojí kvalitou, designem i vlastnostmi navrženy přímo pro BMW XM.

  BMW XM G09 BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro

  BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

  Systém BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro je tvořen vysoce kvalitními QHD a Full HD kamerami snímajícími oblast před a za vozidlem, a to i v případě, že je zaparkované. Pokud systém zaznamená vibrace nebo neobvyklé pohyby mimo vozidlo, pro zdokumentování možné nehody nebo (pokusu o) vloupání záběry automaticky uloží.

  Přejít na produkt
  BMW XM G09 Zadní držák kol Pro 2.0

  Zadní držák kol BMW Pro 2.0.

  Zadní držák kol BMW Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.

  Přejít na produkt
  BMW XM G09 BMW držák tabletů Pro

  BMW držák tabletů Pro.

  BMW bezpečnostní pouzdro (ochranný obal) spolehlivě drží tablety na místě. Držák, který lze nastavit do různých poloh a úhlů, se připevňuje k volitelnému systému Travel & Comfort nebo k základnímu držáku.

  Přejít na produkt

  TECHNICKÉ ÚDAJE NOVÉHO BMW XM.

  BMW XM.

  Celkový výkon v kW (k)/točivý moment v Nm:

  480 (653)/800

  Zrychlení 0–100 km/h v s:        

  4,3

  Spotřeba paliva, kombinovaná, WLTP, v l/100 km:    

  1,6-1,5

  Emise CO2, kombinované, WLTP, v g/km:        

   

   

  *Předběžné hodnoty.

  36-33

  BMW XM G09 tříčtvrteční pohled z boku statický

  CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING NOVÉHO BMW XM.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO NOVÉ BMW XM.