BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled z boku
iX3
Shop The Look
Cena vč. DPH1 810 900 Kč
DojezdAž 461 km
Druh pohonuElektrická energie

THE iX3

BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled z boku

OD 20 990 KČ MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ.[1]
NYNÍ SE STÁTNÍ DOTACÍ 200 000 KČ A ÚVĚREM JIŽ OD 0 % P.A.

Cena vč. DPH1 810 900 Kč
DojezdAž 461 km
Druh pohonuElektrická energie
THE iX3OD <B>20 990 KČ</B> MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ.<sup>[1]</sup><BR>NYNÍ SE STÁTNÍ DOTACÍ 200 000 KČ A ÚVĚREM JIŽ OD 0 % P.A.

  Nové BMW iX3 je standardně vybaveno M sportovním paketem s novým designem, takže vypadá sportovněji než kdy dříve. Aerodynamické doplňky spolu s modrými ozdobnými prvky jasně poukazují na elektrický pohon tohoto modelu. Nezáleží na tom, zda se vydáte na krátkou nebo dlouhou cestu, dojezd až 461 km* a spotřeba elektřiny začínající na 17,6 kWh/100 km* zaručují, že BMW iX3 je vozem navrženým pro každý druh použití.

  Více informací

  BMW iX3 JIŽ OD 20 990 KČ
  VČETNĚ POJIŠTĚNÍ. [1]

  iX3

  Nyní se státní dotací 200 000 Kč a úvěrem již od 0 % p.a.

  V případě zájmu se obraťte na svého BMW Autorizovaného Dealera.

  SROVNÁNÍ VERZÍ BMW iX3.

  MODEL IMPRESSIVE.

  Volitelné provedení Impressive vychází ze standardního modelu Inspiring a zaměřuje se na další posílení exkluzivity a zvýšení komfortu Vašeho BMW.
  • 20" aerodynamická kola z lehké slitiny 843 Bicolour
  • Harman Kardon Surround Sound System s funkcí BMW IconicSounds Electric
  • A mnoho další volitelné výbavy
  BMW iX3 G08 2021 M Sport model Impressive metalick&yacute; lak M Carbon Black (čern&aacute;) tř&iacute;čtvrtečn&iacute; pohled zepředu

  MODEL INSPIRING.

  100% elektrické. Standardní provedení Inspiring obsahuje mnoho prvků výbavy zvyšujících komfort, bezpečnost a radost z jízdy. Patří mezi ně i tyto:
  • M sportovní kožený volant
  • 19" aerodynamická kola z lehké slitiny 842 Bicolour
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Automatická 3zónová klimatizace s funkcí nezávislé klimatizace a topení
  • Panoramatické elektricky ovládané skleněné střešní okno
  • Driving Assistant Professional
  BMW iX3 G08 2021 M Sport model Inspiring metalick&yacute; lak Phytonic Blue (modr&aacute;) tř&iacute;čtvrtečn&iacute; pohled zepředu
  • MODEL IMPRESSIVE.
  • MODEL INSPIRING.

  PODÍVEJTE SE NA EXTERIÉR BMW iX3 V TOMTO VIDEU.

  BMW iX3 G08 2021

  EXTERIÉR BMW iX3.

  BMW iX3 G08 2021 pohled zepředu

  Design přední části.

  Téměř zcela uzavřená BMW i maska ve tvaru ledvinek tvoří hlavní optický prvek působivé přední části vozu. Spolu s uspořádáním vstupů vzduchu ve tvaru písmene L, zvýrazněných modrou barvou BMW i Blue, zdůrazňuje elektrický charakter nového BMW iX3. Nízké Adaptivní LED světlomety s novým designem dodávají přední části BMW iX3 soustředěný výraz.
  BMW iX3 G08 2021 pohled z boku

  Pohled z boku.

  Výrazné a mohutné výřezy blatníků sebevědomě vyplňují 20" M aerodynamická kola 890 M style v černé barvě Jet Black s hliníkovými ozdobnými prvky. Otvory na bocích za předními koly s BMW M designem zlepšují proudění vzduchu.
  BMW iX3 G08 2021 pohled zezadu

  Design zadní části.

  V kombinaci s vertikálním aerodynamickými otvory vytvářejí nová LED zadní světla s trojrozměrným krycím sklem s grafikou připomínající kleště a horizontálními ukazateli směru maximálně soustředěný vzhled. Difuzory v modré barvě dotvářejí spodní část zádi. Mezi nimi je umístěno obložení v matně šedé barvě Frozen Grey působící mimořádně hodnotným dojmem.

  INTERIÉR BMW iX3 VE VIDEU.

  BMW iX3 G08 2021

  INTERIÉR BMW iX3.

  Kokpit BMW iX3 G08 2021

  Palubní deska.

  BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3" digitální přístrojový panel s 12,3" dotykovým kontrolním displejem. BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3" digitální přístrojový panel s 12,3" dotykovým kontrolním displejem. Modré ozdobné prvky v barvě BMW i Blue, jako například na tlačítku start/stop, upozorňují na bezemisní pohon nového BMW iX3.
  Panoramatick&aacute; skleněn&aacute; střecha BMW XiX3 G08 2021

  Panoramatická skleněná střecha.

  Krásné světlo, svěží vzduch. Když je zavřená, vytváří panoramatická skleněná střecha v interiéru přátelskou, jasnou a prosvětlenou atmosféru. Můžete ji elektricky a plynule nastavit podle svých potřeb. Vždy přivádí dovnitř proud čerstvého vzduchu, ať už je vyklopená nebo doširoka otevřená. Větrný deflektor automaticky zabraňuje nepříjemnému průvanu.

  Sportovn&iacute; sedadla BMW iX3 G08 2021

  Sportovní sedadla.

  Vysokou úroveň komfortu uvnitř BMW iX3 zajišťují sportovní sedadla s perforovaným jemným čalouněním Sensatec, která jsou součástí standardní výbavy. M kožený multifunkční volant s logem M má tříramenný design. Hliníkové obložení interiéru Aluminium Rhombicle Dark je dalším prvkem podtrhujícím sportovní styl.

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW iX3.

  19&quot; BMW aerodynamick&eacute; kolo Double-spoke 842 Bicolour BMW iX3 G08 2021

  19" BMW aerodynamické kolo Double-spoke 842 Bicolour.

  19" BMW aerodynamické kolo Double-spoke 842 Bicolour. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikou runflat, rozměr kola 8 J x 19.
  BMW Celoročn&iacute; podlahov&eacute; koberce, předn&iacute; BMW iX3 G08 2021

  BMW Přední gumové koberce.

  Dokonale padnoucí BMW gumové koberce ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli s nápisem X3.
  Zadn&iacute; drž&aacute;k kol BMW Pro 2.0 BMW iX3 G08 2021

  BMW Zadní držák kol Pro 2.0.

  Lehký, stabilní BMW Zadní držák kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola. Maximální zatížení je 60 kg, držák lze efektivně složit.

  BMW iX3 S VÝKONEM 210 kW (286 k).

  BMW iX3 G08 2021

  ELEKTRIZUJÍCÍ JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW iX3.

  Dynamičtější, hospodárnější a inovativnější než kdy dříve: pátá generace technologie BMW eDrive použitá v BMW iX3. V kombinaci s nově vyvinutou vysokonapěťovou baterií a adaptivním podvozkem dokáže toto SAV nabídnout elektrizující jízdní dynamiku a zrychlení na každém metru.

  Adaptivn&iacute; podvozek BMW iX3 G08 2021

  Adaptivní podvozek.

  Více komfortu, více jízdní dynamiky. Adaptivní podvozek přizpůsobuje charakteristiku tlumičů konkrétní situaci. Základní režim COMFORT zajišťuje mimořádně vysokou úroveň jízdního komfortu.

  Elektrick&yacute; pohon BMW iX3 G08 2021

  Elektromotor BMW eDrive.

  Vysoce integrovaná pohonná jednotka v hliníkovém obalu kombinuje elektromotor, převodovku a výkonovou elektroniku, což šetří prostor a hmotnost. Přímá, spontánní reakce na požadavek ke zrychlení zajišťuje pro BMW typickou radost z jízdy. Díky řízení bez vzácných surovin je elektrický motor mimořádně udržitelný.
  Rekuperace BMW iX3 G08

  Systém rekuperace.

  Systém rekuperace převádí kinetickou energii generovanou během zpomalení a brzdění na elektřinu a dodává ji do vysokonapěťové baterie, čímž prodlužuje dojezd. Možnost nastavení úrovně rekuperace ve čtyřech úrovních umožňuje větší individualizaci a významné zvýšení pohodlí.
  BMW IconicSounds Electric BMW iX3 G08 2021

  BMW Iconic Sounds Electric.

  BMW IconicSounds Electric jsou zvuky elektrické radosti z jízdy. Vaši jízdu doprovází zvuky z vnitřních a vnějších reproduktorů. Podle zvoleného jízdního režimu jsou relaxační nebo naopak intenzivní. Mnohovrstevnaté skladby navržené speciálně pro modely BMW i pochází od oscarového skladatele filmové hudby Hanse Zimmera.

  DOJEZD BMW iX3 AŽ 461 KM*.

  BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black jízdní záběr zepředu

  Díky souhře velmi účinného pohonu, aerodynamického designu a výkonné vysokonapěťové baterie dosahuje BMW iX3 dojezdu až 461 kilometrů*. Inovativní technologie, jako je rekuperace kinetické energie, pomáhají prodloužit dojezd a snížit spotřebu elektřiny na 18,0–17,6 kWh/100 km.

  ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM.

  Se svým vozem BME iX3 a službou BMW Charging můžete využívat řadu nabídek na míru pro nabíjení doma, na cestách i v práci a působivý nabíjecí výkon vozidla až 150 kW. Součástí vozidla je standardní nabíjecí sada sestávající z flexibilní rychlé nabíječky pro flexibilní a mobilní nabíjení doma, dále nabíjecího kabelu pro veřejné nabíjení a nabíjecí karty BMW Charging.

  BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) se nabíjí nabíječkou BMW Wallbox

  Domácí nabíjení pro 100 km jízdy.

  01:37 h - Nabíječka Wallbox

  01:37 h - Univerzální kabel Flexible Fast Charger (11 kW) z průmyslové zásuvky

   

  08:07 h - Standardní nabíjecí kabel nebo univerzální kabel Flexible Fast Charger (2,3 KW) z domácí elektrické zásuvky

  Pro informace o možnostech nabíjení kontaktujte svého dealera
  BMW iX i20 2021 elektrické SUV BMW iX xDrive50 Aventurin Red (červená) se nabíjí na veřejné vysokovýkonné nabíjecí stanici

  Nabíjení na cestách na ujetí 100 km

  00:10 h - Vysokorychlostní nabíjecí stanice (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)

   

  00:20 h - Rychlonabíjecí stanice (50 kW)

   

  01:37 h - AC nabíječka (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)

   

   

  Vypočítat trasu a dojezd

  K výpočtu se používají údaje o spotřebě a nabíjecím výkonu. Hodnoty jsou získané při startu s baterií a okolím o teplotě 29–33 stupňů Celsia a určují se bez dalších doplňkových spotřebičů, jako je vyhřívání sedadel, displeje, klimatizace. Konkrétní spotřeba se může lišit (např. v závislosti na jízdním stylu, teplotě, okolních podmínkách), lišit se může také reálný nabíjecí výkon (např. v závislosti na stavu nabití baterie nebo činnosti klimatizace). Spotřeba je určována podle nejlepší hodnoty WLTP. Použitá hodnota nabíjecího výkonu je maximální možný nabíjecí výkon (v závislosti na typu nabíjení a vozidla).

  Více informací

  PROZKOUMAT DOJEZD NOVÉHO BMW iX3.

  Poznejte, jak dlouhý dojezd má BMW iX3! Použijte možnosti nastavení a uvidíte, jak překvapivě daleko můžete dojet, pokud vezmete v úvahu jen několik faktorů.
  Vybrat model
   • Proč se dojezdy liší?
   • Více detailů
   • Obecné údaje o dojezdu a konkrétní hodnoty dojezdu zobrazované ve vozidle
   • Jaké předpoklady se přiřazují jednotlivým udávaným hodnotám podle stylu jízdy?

   DOJEZD BMW iX3 AŽ 461 KM*.

   BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black jízdní záběr zepředu

   Díky souhře velmi účinného pohonu, aerodynamického designu a výkonné vysokonapěťové baterie dosahuje BMW iX3 dojezdu až 461 kilometrů*. Inovativní technologie, jako je rekuperace kinetické energie, pomáhají prodloužit dojezd a snížit spotřebu elektřiny na 18,9–18,5 kWh/100 km.

   ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM.

   S Vaším BMW iX3 a službou BMW Charging budete moci využívat celou řadu na míru připravených možností pro nabíjení doma, na cestách i v zaměstnání, a to výkonem až 150 kW. Součástí standardní dodávky je nabíjecí výbava v podobě univerzální rychlonabíječky Flexible Fast Charger pro domácí nabíjení, ale také nabíjecí kabel určený pro použití na veřejných nabíjecích stanicích a nabíjecí karta BMW Charging Card.

   Výpočet bere v potaz spotřebu a nabíjecí výkon. Hodnoty jsou získané při startu s baterií a okolím o teplotě 29–33 stupňů Celsia a určují se bez dalších doplňkových spotřebičů, jako je vyhřívání sedadel, displeje, klimatizace. Konkrétní spotřeba se může lišit (např. v závislosti na jízdním stylu, teplotě, okolních podmínkách), lišit se může také reálný nabíjecí výkon (např. v závislosti na stavu nabití baterie nebo činnosti klimatizace). Spotřeba je určována podle nejlepší hodnoty WLTP. Použitá hodnota nabíjecího výkonu je maximální možný nabíjecí výkon (v závislosti na typu nabíjení a vozidla).

   Více informací

   VEŘEJNÉ NABÍJENÍ S BMW CHARGING: 12 MĚSÍCŮ BEZ ZÁKLADNÍHO POPLATKU**

   BMW iX3 G08 2021 elektrick&eacute; SAV se nab&iacute;j&iacute; na veřejn&eacute; vysokov&yacute;konn&eacute; nab&iacute;jec&iacute; stanici

   Nabíjecí karta BMW Charging Card, která je součástí standardní výbavy, umožní přístup k neustále se rozšiřující mezinárodní síti veřejných dobíjecích stanic. S tarifem Active můžete nabíjet za mimořádně atraktivních podmínek po celé Evropě a prvních 12 měsíců neplatit žádné paušální poplatky. S novým BMW iX3 navíc získáte balíček IONITY Plus na rok bez základního poplatku, který umožní používat vysokorychlostní nabíječky patřící do sítě IONITY.

   DIGITÁLNÍ SLUŽBY BMW iX3.

   BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled zezadu u vysokov&yacute;konn&eacute; nab&iacute;jec&iacute; stanice

   Inovativní služby aplikace My BMW a BMW Maps s funkcemi Connected Charging a Connected Navigation Vám pomohou efektivně využít dojezd Vašeho BMW iX3 a lépe plánovat Vaše cesty. Tyto funkce jsou snadno dostupné pomocí komunikace s Vaším BMW. Váš asistent BMW Intelligent Personal Assistant je neustále připraven pomoci Vám prostřednictvím mluveného slova obsluhovat různé funkce vozu. Dostupné pouze v anglickém nebo německém jazyce.

   TECHNOLOGIE BMW iX3.

   Nové BMW iX3 je vybaveno širokou škálou digitálních služeb a inovativních asistenčních systémů. Komfort a bezpečnost na cestách zvyšují asistenční systémy, jako je třeba parkovací asistent či asistent s hlasovým ovládáním.
   BMW Intelligent Personal Assistant BMW iX3 G08 2021 kontroln&iacute; displej, interi&eacute;r

   BMW Intelligent Personal Assistant.

   „Hey, BMW, I`m hungry“. Váš BMW Intelligent Personal Assistant najde nejbližší restauraci a naplánuje k němu trasu. Ale umí toho mnohem více. Váš BMW Intelligent Personal Assistant Vám také pomůže s mnoha funkcemi vozu. Praktické vlastnosti Vám srozumitelně vysvětlí. Tím zajistí, že funkce svého BMW budete snadno a intuitivně využívat.

   Služby Connected Charging BMW iX3 G08 2020 kontroln&iacute; displej interi&eacute;r

   BMW Maps - Connected Charging.

   Digitální služby Connected Charging kdykoliv umožní maximálně efektivně a současně flexibilně využít elektrický dojezd vašeho vozu BMW i. Systém Vám pomůže s vyhledáním veřejné nabíjecí stanice a s předstihem o nich poskytne důležité informace. Aplikace Vám také poskytne přehled důležitých informací o vozidle.

   Digit&aacute;ln&iacute; kl&iacute;č BMW iX3 G08 2020

   Digitální klíč.

   Klíče od vozu nechte doma. Díky BMW Digitálnímu klíči můžete místo klasického klíče použít svůj telefon. Pro odemknutí stačí pouze přiložit telefon ke klice dveří. Před nastartováním jej následně položte na určenou přihrádku. Chcete se o své BMW podělit s ostatními? Jednoduše pošlete Digitální klíč až pěti lidem.

   Driving Assistant Professional BMW iX3 G08 2021

   Driving Assistant Professional.

   Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
   Parkovac&iacute; asistent BMW iX3 G08 2021

   Parkovací asistent.

   Parkovací asistent usnadňuje parkování a manévrování. Díky senzorům měřícím vzdálenost, funkci nouzového brzdění a couvací kameře budete schopni využít i ta nejmenší parkovací místa. Nebo můžete jednoduše nechat své BMW zaparkovat za Vás. Pokud je místo těsné, může Couvací asistent sám odcouvat posledních 50 metrů.

   Aktivn&iacute; nav&aacute;děn&iacute; BMW iX3 G08 2021

   Aktivní navádění.

   Aktivní navádění je rozšířenou funkcí řízení a vedení v jízdním pruhu. Dokáže navrhnout změnu jízdního pruhu tak, aby vůz optimálně sledoval trasu vedenou navigačním systémem. Jakmile systém v této situaci rozpozná vhodnou mezeru mezi vozidly ve vedlejším jízdním pruhu, Vaši pozornost nasměruje na změnu jízdního pruhu.

   TECHNICKÉ ÚDAJE BMW iX3.

   Motor BMW iX3.

   Výkon v kW (k):

   210 (286)

   Točivý moment v Nm:

   400

   Zrychlení 0–100 km/h v s:

   6,8

   Elektrický dojezd v km (WLTP):

   461-471*

   Maximální nabíjecí výkon:  

   po 10minutovém nabíjení lze ujet až 90 km
   (vysokorychlostní nabíjecí stanice)

   BMW iX3 G08 2021 technick&eacute; &uacute;daje
   BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

   BMW KOLA & PNEUMATIKY.

   Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

   BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW iX3.

   BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled z boku zepředu

   Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle Vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše nové BMW iX3.

   BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW iX3.

   BMW iX3 G08 2021 zaměstnanec BMW Servisu se zdrav&iacute; se z&aacute;kazn&iacute;kem

   #whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů.

   • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW.
   • Výměna mikrofiltru.
   • Výměna brzdové kapaliny.

   Spotřeba paliva a emise CO₂ BMW iX3.

   * Hodnoty jsou vypočítané podle metodiky WLTP

   ** Specifická nabídka pro daný trh platí pro nové vozy zakoupené v dealerstvích nebo zastoupeních BMW v Evropě pro nabíjecí síť BMW Charging Network.

    

   BMW iX3:
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 18,0–17,6
   Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 0

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp

   Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

    

   [1]Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW iX3 s pořizovací cenou 1 814 812 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro délku úvěru 60 měsíců s ročním nájezdem 15 000 km, akontací 544 444 Kč a poslední navýšenou splátkou 409 666 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru Select jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 18,9-18,5 kWh/100 km, Emise CO2 (kombinované): 0 g/km.

   Více informací

   Spotřeba paliva a emise CO2 BMW iX3.

   • * Hodnoty jsou vypočítané podle metodiky WLTP

    ** Specifická nabídka pro daný trh platí pro nové vozy zakoupené v dealerstvích nebo zastoupeních BMW v Evropě pro nabíjecí síť BMW Charging Network.

    BMW iX3:
    Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km (kombinovaná): 18,9–18,5
    Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 0

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp

   • [1]Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW iX3 s pořizovací cenou 1 825 612 Kč vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km a s DPH činí 27 818 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a GAP. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 31.3.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 18,9-18,5 kWh/100 km, Emise CO2 (kombinované): 0 g/km.