BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled z boku
XM
Shop The Look
Cena vč. DPH1 810 900 Kč
DojezdAž 461 km
Druh pohonuElektrická energie

THE iX3

BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled z boku

TECHNOLOGIE SE MĚNÍ, ZÁŽITEK ZŮSTÁVÁ.

Cena vč. DPH1 810 900 Kč
DojezdAž 461 km
Druh pohonuElektrická energie
THE iX3TECHNOLOGIE SE MĚNÍ, ZÁŽITEK ZŮSTÁVÁ.

Nové BMW iX3 je standardně vybaveno M sportovním paketem s novým designem, takže vypadá sportovněji než kdy dříve. Aerodynamické doplňky spolu s modrými ozdobnými prvky jasně poukazují na elektrický pohon tohoto modelu. Nezáleží na tom, zda se vydáte na krátkou nebo dlouhou cestu, dojezd až 461 km* a spotřeba elektřiny začínající na 18,5 kWh/100 km* zaručují, že BMW iX3 je vozem navrženým pro každý druh použití.

BMW iX3:
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: 18,9–18,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0,0

Více informací

SROVNÁNÍ VERZÍ BMW iX3.

MODEL IMPRESSIVE.

Volitelné provedení Impressive vychází ze standardního modelu Inspiring a zaměřuje se na další posílení exkluzivity a zvýšení komfortu Vašeho BMW.
 • 20" aerodynamická kola z lehké slitiny 843 Bicolour
 • Harman Kardon Surround Sound System s funkcí BMW IconicSounds Electric
 • A mnoho další volitelné výbavy
BMW iX3 G08 2021 M Sport model Impressive metalický lak M Carbon Black (černá) tříčtvrteční pohled zepředu

MODEL INSPIRING.

100% elektrické. Standardní provedení Inspiring obsahuje mnoho prvků výbavy zvyšujících komfort, bezpečnost a radost z jízdy. Patří mezi ně i tyto:
 • M sportovní kožený volant
 • 19" aerodynamická kola z lehké slitiny 842 Bicolour
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Automatická 3zónová klimatizace s funkcí nezávislé klimatizace a topení
 • Panoramatické elektricky ovládané skleněné střešní okno
 • Driving Assistant Professional
BMW iX3 G08 2021 M Sport model Inspiring metalický lak Phytonic Blue (modrá) tříčtvrteční pohled zepředu
 • MODEL IMPRESSIVE.
 • MODEL INSPIRING.

PODÍVEJTE SE NA EXTERIÉR BMW iX3 V TOMTO VIDEU.

BMW iX3 G08 2021

EXTERIÉR BMW iX3.

BMW iX3 G08 2021 pohled zepředu

Design přední části.

Téměř zcela uzavřená BMW i maska ve tvaru ledvinek tvoří hlavní optický prvek působivé přední části vozu. Spolu s uspořádáním vstupů vzduchu ve tvaru písmene L, zvýrazněných modrou barvou BMW i Blue, zdůrazňuje elektrický charakter nového BMW iX3. Nízké Adaptivní LED světlomety s novým designem dodávají přední části BMW iX3 soustředěný výraz.
BMW iX3 G08 2021 pohled z boku

Pohled z boku.

Výrazné a mohutné výřezy blatníků sebevědomě vyplňují 20" M aerodynamická kola 890 M style v černé barvě Jet Black s hliníkovými ozdobnými prvky. Otvory na bocích za předními koly s BMW M designem zlepšují proudění vzduchu.
BMW iX3 G08 2021 pohled zezadu

Design zadní části.

V kombinaci s vertikálním aerodynamickými otvory vytvářejí nová LED zadní světla s trojrozměrným krycím sklem s grafikou připomínající kleště a horizontálními ukazateli směru maximálně soustředěný vzhled. Difuzory v modré barvě dotvářejí spodní část zádi. Mezi nimi je umístěno obložení v matně šedé barvě Frozen Grey působící mimořádně hodnotným dojmem.

INTERIÉR BMW iX3 VE VIDEU.

BMW iX3 G08 2021

INTERIÉR BMW iX3.

Kokpit BMW iX3 G08 2021

Palubní deska.

BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3" digitální přístrojový panel s 12,3" dotykovým kontrolním displejem. BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3" digitální přístrojový panel s 12,3" dotykovým kontrolním displejem. Modré ozdobné prvky v barvě BMW i Blue, jako například na tlačítku start/stop, upozorňují na bezemisní pohon nového BMW iX3.
Panoramatická skleněná střecha BMW XiX3 G08 2021

Panoramatická skleněná střecha.

Po otevření naplňuje panoramatická prosklená střecha interiér příjemně prosvětlenou atmosférou a přívalem čerstvého vzduchu. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.
Sportovní sedadla BMW iX3 G08 2021

Sportovní sedadla.

Vysokou úroveň komfortu uvnitř BMW iX3 zajišťují sportovní sedadla s perforovaným jemným čalouněním Sensatec, která jsou součástí standardní výbavy. M kožený multifunkční volant a logem M má tříramenný design. Hliníkové obložení interiéru Aluminium Rhombicle Dark je dalším prvkem podtrhujícím sportovní styl.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW iX3.

19" BMW aerodynamické kolo Double-spoke 842 Bicolour BMW iX3 G08 2021

19" BMW aerodynamické kolo Double-spoke 842 Bicolour.

19" BMW aerodynamické kolo Double-spoke 842 Bicolour. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikou runflat, rozměr kola 8 J x 19.
BMW Celoroční podlahové koberce, přední BMW iX3 G08 2021

BMW Přední gumové koberce.

Dokonale padnoucí BMW gumové koberce ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli s nápisem X3.
Zadní držák kol BMW Pro 2.0 BMW iX3 G08 2021

BMW Zadní držák kol Pro 2.0.

Lehký, stabilní BMW Zadní držák kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola Maximální zatížení je 60 kg, držák lze efektivně složit.

BMW iX3 S VÝKONEM 210 kW (286 k).

BMW iX3 G08 2021

ELEKTRIZUJÍCÍ JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW iX3.

Dynamičtější, hospodárnější a inovativnější než kdy dříve: pátá generace technologie BMW eDrive použitá v BMW iX3. V kombinaci s nově vyvinutou vysokonapěťovou baterií a adaptivním podvozkem dokáže toto SAV nabídnout elektrizující jízdní dynamiku a zrychlení na každém metru.

Adaptivní podvozek BMW iX3 G08 2021

Adaptivní podvozek.

Adaptivní podvozek dovoluje přizpůsobit vlastnosti tlumiče tak, aby vyhovoval dané jízdní situaci, zvyšuje komfort pneumatik a jízdní dynamiku. Kromě standardního režimu COMFORT zajišťujícího vyšší jízdní komfort je k dispozici také režim SPORT se sportovní charakteristikou tlumičů.
Elektrický pohon BMW iX3 G08 2021

Elektromotor BMW eDrive.

Vysoce integrovaná pohonná jednotka v hliníkovém obalu kombinuje elektromotor, převodovku a výkonovou elektroniku, což šetří prostor a hmotnost. Přímá, spontánní reakce na požadavek ke zrychlení zajišťuje pro BMW typickou radost z jízdy. Díky řízení bez vzácných surovin je elektrický motor mimořádně udržitelný.
Rekuperace BMW iX3 G08

Systém rekuperace.

Systém rekuperace převádí kinetickou energii generovanou během zpomalení a brzdění na elektřinu a dodává ji do vysokonapěťové baterie, čímž prodlužuje dojezd. Možnost nastavení úrovně rekuperace ve čtyřech úrovních umožňuje větší individualizaci a významné zvýšení pohodlí.
BMW IconicSounds Electric BMW iX3 G08 2021

BMW Iconic Sounds Electric.

Pomocí BMW IconicSounds Electric můžete dále posílit emotivnost jízdy s čistě elektrickým vozem. Speciálně navržené zvuky Vám poskytnou okamžitou akustickou odezvu na různé jízdní situace. Zvuky pro interiér vytváří audiosystém vozu, pro exteriér jsou vytvářeny komponenty akustické ochrany chodců.

DOJEZD BMW iX3 AŽ 461 KM*.

BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black jízdní záběr zepředu

Díky souhře velmi účinného pohonu, aerodynamického designu a výkonné vysokonapěťové baterie dosahuje BMW iX3 dojezdu až 461 kilometrů*. Inovativní technologie, jako je rekuperace kinetické energie, pomáhají prodloužit dojezd a snížit spotřebu elektřiny na 18,9–18,5 kWh/100 km.

Poznejte, jak dlouhý dojezd má BMW iX3! Použijte možnosti nastavení a uvidíte, jak překvapivě daleko můžete dojet, pokud vezmete v úvahu jen několik faktorů.
Vybrat model
 • iX3

  453 - 461 km WLTP 0 g/km CO2

Jízdní profil
Okresní silniceDálnice
Venkovní teplota
-10°35°
BMW Konfigurátor a cenyTechnické údaje

Jízdní profil
Okresní silniceDálnice
Venkovní teplota
-10°35°
BMW Konfigurátor a cenyTechnické údaje

Používáním Google Mapy uživatelé webových stránek podléhají dodatečným smluvním podmínkám služby Google Mapy / Google Earth (včetně zásad ochrany osobních údajů společnosti Google).
Další smluvní podmínky služby Google Mapy / Google Earth a Zásady ochrany osobních údajů Google .

 • Proč se dojezdy liší?
 • Více detailů
 • Obecné údaje o dojezdu a konkrétní hodnoty dojezdu zobrazované ve vozidle