BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled z boku
Cena1 792 700 Kč
Dojezdaž do 461 km
Motor a druh palivaElektrická energie

THE iX3

BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled z boku

NOVÉ BMW iX3.

Cena1 792 700 Kč
Dojezdaž do 461 km
Motor a druh palivaElektrická energie
THE iX3NOVÉ BMW iX3.

Nové BMW iX3 je standardně vybaveno M sportovním paketem s novým designem, takže vypadá sportovněji než kdy dříve. Aerodynamické doplňky spolu s modrými ozdobnými prvky jasně poukazují na elektrický pohon tohoto modelu. Nezáleží na tom, zda se vydáte na krátkou nebo dlouhou cestu, dojezd až 461 km* a spotřeba elektřiny začínající na 18,5 kWh/100 km* zaručují, že BMW iX3 je vozem navrženým pro každý druh použití.

BMW iX3:
Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: 18,9–18,5
Emise CO2 v g/km (kombinované): 0,0

Více informací

SROVNÁNÍ VERZÍ BMW iX3.

MODEL IMPRESSIVE

100% elektrické. Volitelné provedení Impressive vychází ze standardního modelu Inspiring a zaměřuje se na další posílení exkluzivity a zvýšení komfortu vašeho BMW.
 • 20" aerodynamická kola z lehké slitiny 843 Bicolour
 • Harman Kardon Surround Sound System s funkcí BMW IconicSounds Electric
 • a mnoho další volitelné výbavy
BMW iX3 G08 2021 M Sport model Impressive metalický lak M Carbon Black (černá) tříčtvrteční pohled zepředu

MODEL INSPIRING

100% elektrické. Standardní provedení Inspiring obsahuje mnoho prvků výbavy zvyšujících komfort, bezpečnost a radost z jízdy. Patří mezi ně i tyto:
 • M sportovní kožený volant
 • 19" aerodynamická kola z lehké slitiny 842 Bicolour
 • BMW Live Cockpit Professional
 • Automatická 3zónová klimatizace s funkcí nezávislé klimatizace a topení
 • Panoramatické elektricky ovládané skleněné střešní okno
 • Driving Assistant Professional
BMW iX3 G08 2021 M Sport model Inspiring metalický lak Phytonic Blue (modrá) tříčtvrteční pohled zepředu
 • MODEL IMPRESSIVE
 • MODEL INSPIRING

PODÍVEJTE SE NA EXTERIÉR BMW iX3 V TOMTO VIDEU.

BMW iX3 G08 2021

EXTERIÉR BMW iX3.

BMW iX3 G08 2021 pohled zepředu

Design přední části.

Téměř zcela uzavřená BMW i maska ve tvaru ledvinek tvoří hlavní optický prvek působivé přední části vozu. Spolu s uspořádáním vstupů vzduchu ve tvaru písmene L, zvýrazněných modrou barvou BMW i Blue, zdůrazňuje elektrický charakter nového BMW iX3. Nízké Adaptivní LED světlomety s novým designem dodávají přední části BMW iX3 soustředěný výraz.
BMW iX3 G08 2021 pohled z boku

Pohled z boku.

Výrazné a mohutné výřezy blatníků sebevědomě vyplňují 20" M aerodynamická kola 890 M style v černé barvě Jet Black s hliníkovými ozdobnými prvky. Otvory na bocích za předními koly s BMW M designem zlepšují proudění vzduchu.
BMW iX3 G08 2021 pohled zezadu

Design zadní části.

V kombinaci s vertikálním aerodynamickými otvory vytvářejí nová LED zadní světla s trojrozměrným krycím sklem s grafikou připomínající kleště a horizontálními ukazateli směru maximálně soustředěný vzhled. Difuzory v modré barvě dotvářejí spodní část zádi. Mezi nimi je umístěno obložení v matně šedé barvě Frozen Grey působící mimořádně hodnotným dojmem.

INTERIÉR BMW iX3 VE VIDEU.

BMW iX3 G08 2021

INTERIÉR BMW iX3.

Kokpit BMW iX3 G08 2021

Palubní deska.

BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3" digitální přístrojový panel s 12,3" dotykovým kontrolním displejem. BMW Live Cockpit Professional kombinuje 12,3" digitální přístrojový panel s 12,3" dotykovým kontrolním displejem. Modré ozdobné prvky v barvě BMW i Blue, jako například na tlačítku start/stop, upozorňují na bezemisní pohon nového BMW iX3.
Panoramatická skleněná střecha BMW XiX3 G08 2021

Panoramatická skleněná střecha.

Po otevření naplňuje panoramatická prosklená střecha interiér příjemně prosvětlenou atmosférou a přívalem čerstvého vzduchu. Otevírá a zavírá se zcela automaticky stisknutím tlačítka nebo dálkově klíčkem od vozu. Je posuvná a je vybavena roletovou sluneční clonou a větrným deflektorem.
Sportovní sedadla BMW iX3 G08 2021

Sportovní sedadla.

Vysokou úroveň komfortu uvnitř BMW iX3 zajišťují sportovní sedadla s perforovaným jemným čalouněním Sensatec, která jsou součástí standardní výbavy. M kožený multifunkční volant a logem M má tříramenný design. Hliníkové obložení interiéru Aluminium Rhombicle Dark je dalším prvkem podtrhujícím sportovní styl.

BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW iX3.

19" BMW aerodynamické kolo Double-spoke 842 Bicolour BMW iX3 G08 2021

19" BMW aerodynamické kolo Double-spoke 842 Bicolour.

19" BMW aerodynamické kolo Double-spoke 842 Bicolour. Kompletní zimní kolo se systémem kontroly tlaku a pneumatikou runflat, rozměr kola 8 J x 19.
BMW Celoroční podlahové koberce, přední BMW iX3 G08 2021

BMW Přední gumové koberce.

Dokonale padnoucí BMW gumové koberce ochraňují prostor pro nohy cestujících vpředu před vlhkostí a špínou. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli s nápisem X3.
Zadní držák kol BMW Pro 2.0 BMW iX3 G08 2021

BMW Zadní držák kol Pro 2.0.

Lehký, stabilní BMW Zadní držák kol Pro 2.0 pro dvě kola/elektrokola Maximální zatížení je 60 kg, držák lze efektivně složit.

BMW iX3 S VÝKONEM 210 kW (286 k).

BMW iX3 G08 2021

ELEKTRIZUJÍCÍ JÍZDNÍ DYNAMIKA BMW iX3.

Dynamičtější, hospodárnější a inovativnější než kdy dříve: pátá generace technologie BMW eDrive použitá v BMW iX3. V kombinaci s nově vyvinutou vysokonapěťovou baterií a adaptivním podvozkem dokáže toto SAV nabídnout elektrizující jízdní dynamiku a zrychlení na každém metru.

Adaptivní podvozek BMW iX3 G08 2021

Adaptivní podvozek.

Adaptivní podvozek dovoluje přizpůsobit vlastnosti tlumiče tak, aby vyhovoval dané jízdní situaci, zvyšuje komfort pneumatik a jízdní dynamiku. Kromě standardního režimu COMFORT zajišťujícího vyšší jízdní komfort je k dispozici také režim SPORT se sportovní charakteristikou tlumičů.
Elektrický pohon BMW iX3 G08 2021

Elektrický pohon.

Vysoce integrovaná pohonná jednotka v hliníkovém obalu kombinuje elektromotor, převodovku a výkonovou elektroniku, což šetří prostor a hmotnost. Přímá, spontánní reakce na požadavek ke zrychlení zajišťuje pro BMW typickou radost z jízdy. Díky řízení bez vzácných surovin je elektrický motor mimořádně udržitelný.
Rekuperace BMW iX3 G08

Systém rekuperace.

Systém rekuperace převádí kinetickou energii generovanou během zpomalení a brzdění na elektřinu a dodává ji do vysokonapěťové baterie, čímž prodlužuje dojezd. Možnost nastavení úrovně rekuperace ve čtyřech úrovních umožňuje větší individualizaci a významné zvýšení pohodlí.
BMW IconicSounds Electric BMW iX3 G08 2021

BMW Iconic Sounds Electric.

Pomocí BMW IconicSounds Electric můžete dále posílit emotivnost jízdy s čistě elektrickým vozem. Speciálně navržené zvuky vám poskytnou okamžitou akustickou odezvu na různé jízdní situace. Zvuky pro interiér vytváří audiosystém vozu, pro exteriér jsou vytvářeny komponenty akustické ochrany chodců.

DOJEZD BMW iX3.

Poznejte, jak dlouhý dojezd má BMW iX3! Použijte možnosti nastavení a uvidíte, jak překvapivě daleko můžete dojet, pokud vezmete v úvahu jen několik faktorů.
Vybrat model
  • Proč se dojezdy liší?
  • Více detailů
  • Obecné údaje o dojezdu a konkrétní hodnoty dojezdu zobrazované ve vozidle
  • Jaké předpoklady se přiřazují jednotlivým udávaným hodnotám podle stylu jízdy?

  DOJEZD BMW iX3 AŽ 461 KM*.

  BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black jízdní záběr zepředu

  Díky souhře velmi účinného pohonu, aerodynamického designu a výkonné vysokonapěťové baterie dosahuje BMW iX3 dojezdu až 461 kilometrů*. Inovativní technologie, jako je rekuperace kinetické energie, pomáhají prodloužit dojezd a snížit spotřebu elektřiny na 18,9–18,5 kWh/100 km.

  ČASY NABÍJENÍ PRO DOJEZD 100 KM.

  S vaším BMW iX3 a službou BMW Charging budete moci využívat celou řadu na míru připravených možností pro nabíjení doma, na cestách i v zaměstnání, a to výkonem až 150 kW. Součástí standardní dodávky je nabíjecí výbava v podobě univerzální rychlonabíječky Flexible Fast Charger pro domácí nabíjení, ale také nabíjecí kabel určený pro použití na veřejných nabíjecích stanicích a nabíjecí karta BMW Charging Card.

  Domácí nabíjení pro 100 km jízdy.

  01:37 h – Nabíječka Wallbox (11 kW)

  01:37 h – Univerzální kabel Flexible Fast Charger (11 kW) z průmyslové zásuvky

  08:07 h – Standardní nabíjecí kabel nebo univerzální kabel Flexible Fast Charger (2,3 kW) z domácí elektrické zásuvky
  Pro informace o možnostech nabíjení kontaktujte svého dealera
  BMW iX3 G08 2021

  Nabíjení na 100 km jízdy na cestách.

  00:07 h – Vysokorychlostní nabíjecí stanice (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)

  00:20 h – Rychlonabíjecí stanice (50 kW)

  01:37 h – AC nabíječka (maximální možný nabíjecí výkon vozidla)
  Vypočítat trasu a dojezd

  Výpočet bere v potaz spotřebu a nabíjecí výkon. Hodnoty jsou získané při startu s baterií a okolím o teplotě 29–33 stupňů Celsia a určují se bez dalších doplňkových spotřebičů, jako je vyhřívání sedadel, displeje, klimatizace. Konkrétní spotřeba se může lišit (např. v závislosti na jízdním stylu, teplotě, okolních podmínkách), lišit se může také reálný nabíjecí výkon (např. v závislosti na stavu nabití baterie nebo činnosti klimatizace). Spotřeba je určována podle nejlepší hodnoty WLTP. Použitá hodnota nabíjecího výkonu je maximální možný nabíjecí výkon (v závislosti na typu nabíjení a vozidla).

  Více informací

  VEŘEJNÉ NABÍJENÍ S BMW CHARGING: 12 MĚSÍCŮ BEZ ZÁKLADNÍHO POPLATKU**.

  BMW iX3 G08 2021 elektrické SAV se nabíjí na veřejné vysokovýkonné nabíjecí stanici

  Nabíjecí karta BMW Charging Card, která je součástí standardní výbavy, umožní přístup k neustále se rozšiřující mezinárodní síti veřejných dobíjecích stanic. S tarifem Active můžete nabíjet za mimořádně atraktivních podmínek po celé Evropě a prvních 12 měsíců neplatit žádné paušální poplatky. S novým BMW iX3 navíc získáte balíček IONITY Plus na rok bez základního poplatku, který umožní používat vysokorychlostní nabíječky patřící do sítě IONITY.

  DIGITÁLNÍ SLUŽBY BMW iX3.

  BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled zezadu u vysokovýkonné nabíjecí stanice

  Inovativní služby aplikace My BMW a BMW Maps s funkcemi Connected Charging a Connected Navigation vám pomohou efektivně využít dojezd vašeho BMW iX3 a lépe plánovat vaše cesty. Tyto funkce jsou snadno dostupné pomocí komunikace s vaším BMW. Váš asistent BMW Intelligent Personal Assistant je neustále připraven pomoci vám prostřednictvím mluveného slova obsluhovat různé funkce vozu. Dostupné pouze v anglickém nebo německém jazyce.

  TECHNOLOGIE BMW iX3.

  Nové BMW iX3 je vybaveno širokou škálou digitálních služeb a inovativních asistenčních systémů. Komfort a bezpečnost na cestách zvyšují asistenční systémy, jako je třeba parkovací asistent či asistent s hlasovým ovládáním.
  BMW Intelligent Personal Assistant BMW iX3 G08 2021 kontrolní displej, interiér

  BMW Intelligent Personal Assistant.

  Prostřednictvím BMW Intelligent Personal Assistant můžete se svým BMW komunikovat. Pro pohodlné ovládání mnoha funkcí vozu stačí přirozeně vyslovit pokyny. Umí také vysvětlit vše, co se týká vozidla, a pomůže v situaci, kdy chcete vaše BMW lépe poznat. Dostupné pouze v anglickém nebo německém jazyce.
  Služby Connected Charging BMW iX3 G08 2020 kontrolní displej interiér

  Connected Charging.

  Digitální služby Connected Charging umožní v každé situaci maximálně efektivně využít dojezd vašeho modelu BMW i. Systém pomůže s vyhledáním veřejných dobíjecích stanic a dopředu vám o nich poskytne důležité informace. Aplikace poskytne přehled základních parametrů vozidla.
  Digitální klíč BMW iX3 G08 2020

  Digitální klíč.

  Digitální klíč vám dovoluje uzamknout nebo odemknout vaše BMW a dokonce i nastartovat motor. Zároveň můžete k používání vašeho BMW autorizovat až pět osob s kompatibilním telefonem iPhone. Kromě jiného je možné omezit výkon a maximální rychlost, například pro řidiče začátečníky.* *BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s některými modely iPhone. Seznam kompatibilních telefonů iPhone je dostupný na bmw.com/digitalkey.
  Driving Assistant Professional BMW iX3 G08 2021

  Driving Assistant Professional.

  Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
  Parkovací asistent BMW iX3 G08 2021

  Parkovací asistent.

  Parkovací asistent usnadňuje parkování. Zadní kamera poskytuje jasný výhled za vůz. Funkce Active Park Distance Control zajišťuje účinnější ochranu před poškozením vozu při parkování. Parkovací asistent zaparkuje vůz zcela automaticky podélně nebo kolmo k vozovce a nechá další podélná místa k parkování. Couvací asistent pomáhá řidiči při couvání, například v úzkých ulicích.
  Aktivní navádění BMW iX3 G08 2021

  Aktivní navádění.

  Aktivní navádění je rozšířenou funkcí řízení a vedení v jízdním pruhu. Dokáže navrhnout změnu jízdního pruhu tak, aby vůz optimálně sledoval trasu vedenou navigačním systémem. Jakmile systém v této situaci rozpozná vhodnou mezeru mezi vozidly ve vedlejším jízdním pruhu, vaši pozornost nasměruje na změnu jízdního pruhu.

  TECHNICKÉ ÚDAJE BMW iX3.

  Motor BMW iX3.

  Výkon motoru v kW (k) při 1/min:

  210 (286)

  Max. točivý moment v Nm:  

  400

  Zrychlení 0–100 km/h v s:

  6,8

  Elektrický dojezd v km (WLTP):

  až 461*

  Maximální nabíjecí výkon:  

  po 10minutovém nabíjení lze ujet až 90 km
  (vysokorychlostní nabíjecí stanice)

  BMW iX3 G08 2021 technické údaje
  BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

  BMW KOLA & PNEUMATIKY.

  Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.

  BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW iX3.

  BMW iX3 G08 2021 M Carbon Black pohled z boku zepředu

  Poznejte rychle a flexibilně všechny na míru navržené finanční produkty od BMW Financial Services. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek bude individuálně navržena podle vašich potřeb a přání. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro vaše nové BMW iX3.

  BMW SERVICE INCLUSIVE PRO BMW iX3.

  BMW iX3 G08 2021 zaměstnanec BMW Servisu se zdraví se zákazníkem

  #whateverhappens. Všestranně bezstarostné cestování: tento balíček nabízí 100% transparentnost a umožňuje snadné řešení servisních potřeb po zvolenou dobu trvání smlouvy nebo počet najetých kilometrů.

  • Kontrola vozu v souladu se směrnicemi BMW
  • Výměna mikrofiltru
  • Výměna brzdové kapaliny

  Spotřeba paliva a emise CO2 BMW iX3.

  • * Hodnoty jsou vypočítané podle metodiky WLTP

   ** Specifická nabídka pro daný trh platí pro nové vozy zakoupené v dealerstvích nebo zastoupeních BMW v Evropě pro nabíjecí síť BMW Charging Network.

   BMW iX3:
   Spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: 18,9–18,5
   Spotřeba elektřiny v kWh/100 km (kombinovaná): 0

   Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují oficiální specifikace pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp