X3 30e xDrive

SHOP THE LOOK

X3 30e xDrive

BMW X3 30e

THE NEW

X3

BMW X3 Plug-in hybrid.

X3 30e xDrive[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 1,1 - 0,9; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 26 - 21; Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 24 - 22,3; Elektrický dojezd, WLTP v km: 81 - 90[2]

SHOP THE LOOK

Varianty a technické údaje.

   X3 30e xDrive
   {popis.modelu}

   Výkon[1][2]

   220 kW (299 k)

   0–100 km/h[1]

   6,2 s

   Maximální rychlost[1]

   215 km/h

   Elektrický dojezd[1][3]

   81 - 90 km

   X3 30e xDrive[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 1,1 - 0,9; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 26 - 21; Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 24 - 22,3; Elektrický dojezd, WLTP v km: 81 - 90[3]

   [1] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.


   [2] Zahrnuje spalovací motor (daná uvedená hodnota) a elektrický pohon (až do uvedené jmenovité hodnoty). Výkon elektrického pohonu závisí na stavu nabití baterie.

    

   [3] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

   BMW X3 SUV Plug-in-Hybrid Designový jazyk

   Stvořeno k tomu, aby prozkoumávalo svět.

   BMW X3 Plug-in hybrid nabízí kombinaci komfortu, každodenní použitelnosti a typické X jízdní dynamiky. Díky plug-in hybridnímu pohonu rovněž zajišťuje udržitelnou mobilitu při jízdách na krátké vzdálenosti. Inovativní funkce konektivity a asistenční systémy řidiče v BMW X3 přinášejí zcela novou úroveň funkcí, bezpečnosti a zábavy. Jeho design stanovuje měřítka, včetně speciálních prvků jako například nová mřížka chladiče BMW Iconic Glow. Seznamte se se všemi modelovými variantami, možnostmi výbavy a technickými údaji nebo si nakonfigurujte BMW X3 podle svých individuálních požadavků.

   Univerzální řešení pro vše, co Vám život přinese.

   BMW X3 SUV Plug-in-Hybrid Ikona AC nabíjecího výkonu

   7,4 (11) / -kW[1] AC nabíjecí výkon

   BMW X3 SUV Plug-in-Hybrid Ikona elektrického dojezdu

   81 - 90 km[1][2] elektrický dojezd, WLTP

   BMW X3 SUV Plug-in-Hybrid Ikona objemu zavazadlového prostoru

   460 - 1600 l objem zavazadlového prostoru

   Působivé z každého úhlu.

   Zvenku dává BMW X3 Plug-in hybrid najevo své rozměry a silný charakter. Rozsáhlé plochy a přesné kontury utvářejí monoliticky působící SUV – od impozantní přídě přes boční pohled s dlouhým rozvorem až po širokou záď. Mezi hlavní přednosti patří kompletně přepracovaná mřížka chladiče BMW s osvětlením obrysových linií a nový dvojitý světelný podpis v hlavních světlometech.

   Dokonalé prostředí pro jakoukoli cestu.

   Interiér BMW X3 Plug-in hybrid je moderní a komfortní. Vděčí za to prémiovým materiálům a minimalistickému pojetí. Kokpit vozidla je vybaven nejmodernějšími technologiemi a nabízí dokonale pohodlné ovládání díky 14,9" BMW Curved Display, dynamickému osvětlení a lištám BMW Smart bar a Light bar. BMW X3 Plug-in hybrid využívá v interiéru tkaninu z recyklovaného polyesteru. Působí teplým a komfortním dojmem a představuje zcela novou estetiku.

   Úžasný pocit prostornosti.

   Úžasný pocit prostornosti BMW X3 Plug-in hybrid si užijete i v zadní části vozidla. Maximální komfort, včetně zvětšeného prostoru pro nohy a prémiových materiálů, zde najdou až tři cestující.

   Digitální. Moderní.

   BMW X3 Plug-in hybrid stanovuje nová měřítka nejmodernějšími digitálními funkcemi. Díky funkci BMW Digital Key Plus můžete dveře svého BMW odemykat bezkontaktně pomocí smartphonu, stačí se jen přiblížit k vozidlu. Za jízdy můžete pohodlně ovládat hlavní funkce pomocí BMW Intelligent Personal Assistant a inteligentního hlasového ovládání. A během zastávek si můžete s paketem BMW Digital Premium užívat zábavu nebo hraní her na 14,9" BMW Curved Display. Prostřednictvím jediné aplikace získáte přístup k celé řadě streamovacích platforem.

   BMW X3 SUV Plug-in-Hybrid Streamování videa s BMW Digital Premium

   Skvělá zábava během čekání.

   Vychutnejte si pohodlné sledování videí na kontrolním displeji Vašeho BMW přes aplikaci YouTube. Dopřejte si zábavu, využijte integrovanou funkci a sledujte streamovaná videa ve vysokém rozlišení a čekání Vám uteče jako voda.

   Nová generace zábavního systému ve vozidle.

   Neomezená konektivita. Inteligentní bezpečnost.

   Více než pouhý klíč.

   Díky BMW Digital Key Plus můžete používat kompatibilní mobilní zařízení jako klíč vozidla. Navíc jej můžete digitálně sdílet až s pěti osobami. Když se přiblížíte ke svému BMW, automaticky se za doprovodu světelných efektů odemkne.

   Váš pozorný asistent.

   Driving Assistant Professional udržuje vozidlo v jízdním pruhu a v bezpečné vzdálenosti až do rychlosti 210 km/h. V případě potřeby Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede. Jeho přínos oceníte zejména v hustém provozu.

   Vaše BMW zaparkuje samo.

   Zaparkujte, aniž byste při tom museli sedět ve vozidle. Parkovací asistent Professional dokáže automaticky zaparkovat nebo vyparkovat Vaše BMW z parkovacího místa. Nejdříve proveďte jízdní manévr dlouhý až 200 m a poté jej uložte.

   Přijedete do cíle cesty s jistotou a jasnými pokyny.

   Rozšířená realita Vám přesně ukáže, kam máte jet. Přenáší skutečné okolí vozidla na kontrolní displej a doplní obraz o navigační pokyny. Šipka v živém náhledu jasně ukazuje, kam máte odbočit.

   Jízdní dynamika pro dobrodruhy.

   Výkonný spalovací motor spojený s inovativním elektrickým pohonem. Vychutnejte si sportovní výkon při prozkoumávání světa s X3 30e xDrive Plug-in hybrid. Můžete využít také čistě elektrický pohon zcela bez místních emisí.

   To nejlepší z obou světů.

   Elektromotor X3 30e xDrive zaregistrujete, jakmile položíte nohu na plynový pedál. Výjimečná jízdní dynamika je však jen jedním z mnoha benefitů hybridního pohonu, který v případě potřeby dokáže jezdit zcela bez místních emisí.

   BMW X3 SUV Plug-in-Hybrid Elektrická jízda a nabíjení
   BMW X3 SUV Plug-in-Hybrid Elektrická jízda

   Ohromí Vás za pouhých 6,2 s.

   Nenapodobitelný pocit z elektrické jízdy X3 30e xDrive Vás bude bavit od prvního rozjezdu. A také dlouho potom, díky inovativnímu pohonu s velkým akumulátorem a elektrickým dojezdem 81 - 90 km[1][2].

   BMW X3 SUV Plug-in-Hybrid BMW Charging

   Jednoduché nabíjení. Kdykoli.

   Pohodlné nabíjení doma nebo snadné a rychlé nabíjení na cestách prostřednictvím jedné z největších sítí nabíječek v Evropě. Vším potřebným je X3 30e xDrive již vybaveno.

   BMW X3 SUV Plug-in-Hybrid Financování a leasing

   Vaše nové BMW X3.

   Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

    

   Obsahuje vše. Do detailů promyšlená. BMW Financial Services

   Proaktivní péče v BMW X3.

   Servis – přesně, když je potřeba.

   Vždy o krok napřed. Ať už je třeba provést servisní prohlídku nebo máte opotřebované pneumatiky: včas Vás kontaktujeme. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

   Často kladené dotazy k BMW X3.

   Mohlo by se Vám také líbit.

   Spotřeba paliva a emise CO₂.

   X3 30e xDrive[1]: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 1,1 - 0,9; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 26 - 21; Spotřeba energie, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 24 - 22,3; Elektrický dojezd, WLTP v km: 81 - 90[2]

   [1] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.
   [2] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

   Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98.

   Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp

   Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.