ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

Otázky a odpovědi na BMW TeleServices.

Máte dotazy k BMW TeleServices? Zde naleznete často kladené dotazy a odpovědi k tomuto tématu.

Více informací
 • Kolik mě tyto služby budou stát?

  Využití BMW TeleServices (6AE) je v kombinaci s volitelnou výbavou služeb ConnectedDrive Services (6AK) nebo Tísňovým voláním (6AC) zdarma. V tomto případě lze služby využívat prostřednictvím pevně zabudované SIM karty doma i v zahraničí.

 • Pro které modely BMW jsou BMW TeleServices k dispozici?

  Pro každé BMW, vybavené ConnectedDrive Services (6AK) nebo Tísňovým voláním (6AC), je k dispozici také BMW TeleServices (6AE).

  Pro detailní informace se zeptejte svého servisního partnera BMW.

 • Se kterým servisním partnerem BMW se BMW TeleServices standardně spojuje?

  Vaše vozidlo posílá data přímo do BMW. Přístup k těmto datům má Váš preferovaný servisní partner BMW. Standardně je jako Váš servisní partner BMW zadáván autorizovaný partner, u kterého jste svůj vůz kupovali.

 • Mohu změnit preferovaného servisního partnera BMW?

  Změna servisního partnera BMW je možná kdykoliv. Např. v případě, že se stěhujete a přejete si změnit servisního partnera, kontaktujte, prosím, zákaznický servis BMW.

 • Jak se ujistím, že v mém ojetém vozidle mohu využívat služby BMW TeleServices, a že můj BMW servisní partner bude informován?

  Služby BMW TeleServices musejí být ve vozidle aktivovány a přiřazeny k Vašemu preferovanému servisnímu partnerovi BMW. Pro další informace se, prosím, obraťte na servisního partnera BMW, kterému důvěřujete.

 • Na co si musím dát pozor při následném prodeji vozidla?

  Informujte kupujícího o funkci BMW TeleServices. Informace k tomuto tématu naleznete na: www.bmw.com/teleservices. Upozorněte ho také na formulář, kterým může zažádat o změnu preferovaného servisního partnera BMW.

 • Jak se dají aktivovat ve vozidle služby BMW TeleServices?

  Standardně jsou služby BMW TeleServices aktivovány už při dodání. V případě nejasností se, prosím, obraťte na svého servisního partnera BMW.

 • Jak deaktivují BMW TeleServices v mém vozidle?

  Deaktivace BMW TeleServices je možná kdykoliv. BMW TeleServices se dají deaktivovat jen prostřednictvím kompletní deaktivace síťových služeb ve vozidle. To znamená, že při deaktivaci těchto služeb se deaktivuje i zabudovaná SIM karta. Díky tomu nebude aktivní ani inteligentní tísňové volání v zahraničí.

  Více informací o deaktivaci získáte na www.bmw.cz/connecteddrive