BMW Intelligent Personal Assistant na kontrolním displeji

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Váš osobní asistent a automobilový expert, ať jste kdekoliv.

S BMW Intelligent Personal Assistant máte svého osobního asistenta vždy po ruce. Můžete s ním mluvit intuitivně, klást otázky nebo hovořit o svých náladách a potřebách. Zároveň Vám umožňuje komunikovat s Vaším BMW zcela novým způsobem: nechte jej vysvětlit funkce vozu, zeptejte se ho na stav vozu nebo mu dávejte hlasové pokyny. BMW Intelligent Personal Assistant ví, kdo jste, a postupně se bude čím dál lépe a lépe přizpůsobovat Vašim preferencím a požadavkům – umožní Vám dokonale se spojit s Vaším BMW a poskytne Vám příjemnější zážitek z jízdy.

*Hlasové ovládání není aktuálně k dispozici v českém jazyce.

Více informací
BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.Váš osobní asistent a automobilový expert, ať jste kdekoliv.
  Další informace o BMW Intelligent Personal Assistant a jeho funkcích naleznete v našem videu.

  DALŠÍ INFORMACE O BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT A JEHO FUNKCÍCH NALEZNETE V NAŠEM VIDEU.

  FUNKCE A VÝHODY BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

  Osobní asistent, odborník na vozidlo, pozorný spolucestující – BMW Intelligent Personal Assistant Vám během cesty pomáhá mnoha chytrými funkcemi.

  BMW Intelligent Personal Assistant expert na automobil žena řídící BMW

  Expert na automobil.

  S asistentem BMW Intelligent Personal Assistant nezůstane žádná otázka bez odpovědi. Je to ultimativní odborník na Vaše BMW, zná každý jeho detail. Od požadavků na údržbu, přes hlídání hladiny paliva až po funkce výbavy Vašeho vozu: Cokoliv potřebujete vědět o svém BMW, kdykoliv potřebujete pomoc: je tu pro Vás a pomůže Vám lépe poznat Váš vůz.

  BMW Intelligent Personal Assistant osobní asistent

  Osobní asistent.

  Unikátní vlastností asistentu BMW Intelligent Personal Assistant je porozumění Vašim potřebám a zajištění nejlepší možné pomoci za každé situace. Stačí jen rychlé vyslovení „Hej BMW, jeď domů“ a najde cestu domů, nebo „Hej BMW, mám hlad“ a doporučí restauraci – dokonce i tu s nejlepšími recenzemi, pokud chcete. Podobně může také aktivovat vyhřívání sedadel nebo přehrát Vaši oblíbenou hudbu. BMW Intelligent Personal Assistant si pamatuje Vaše osobní preference, a postupně Vás lépe a lépe poznává.
  *Hlasové ovládání není aktuálně k dispozici v českém jazyce.

  BMW Intelligent Personal Assistant automatizace mých zvyklostí obrazovka kontrolního displeje

  Automatizace zvyklostí.

  Chcete vždy, když je zima, nastavit vyhřívání sedadel na třetí úroveň? Nebo stáhnout okénko na cestě do práce, abyste otevřeli závoru na parkoviště? Funkce automatizace zvyklostí umožňuje nastavit pravidla pro používání různých funkcí, automobil se je poté naučí a bude je aktivovat automaticky. Tímto způsobem si můžete užívat jízdu, zatímco BMW se stará o příjemné prostředí uvnitř. Další automatizované funkce budou přibývat postupně.
  Žena při jízdě mluví s BMW Intelligent Personal Assistant

  Přirozená interakce.

  BMW Intelligent Personal Assistant – jednoduše s ním začněte mluvit. Jde o samotnou duši Vašeho BMW, připravenou Vám kdykoliv pomoci. Pro komunikaci s asistentem nemusíte mačkat tlačítko ani čekat na potvrzovací tón. Ani vy si nemusíte dát přestávku, naslouchá Vám okamžitě. Zeptejte se ho například: „Hej BMW, kdo jsi?“ Nebo byste možná chtěli asistentovi dát jiné jméno? Pokud ano, řekněte: „Hey BMW, změň aktivační slovo.“
  *Hlasové ovládání není aktuálně k dispozici v českém jazyce.

  TECHNICKÉ POŽADAVKY PRO BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

  Technickým požadavkem pro použití BMW Intelligent Personal Assistant je BMW operační systém 7 (nebo vyšší) s hlasovým rozpoznáváním a ovládáním, stejně jako volitelná výbava BMW Live Cockpit Professional (6U3) nebo BMW Live Cockpit Plus (6U2).

  Abyste měli jistotu, že jsou funkce Vašeho BMW Intelligent Personal Assistant aktuální, měl by být software vozidla pravidelně aktualizován.

  Více informací

  BMW CONNECTED DRIVE: DALŠÍ INFORMACE & ODKAZY.

  Otázky a odpovědi BMW ConnectedDrive žena s telefonem u okna

  OTÁZKY A ODPOVĚDI.

  Naše sekce otázek přináší odpovědi na často kladené otázky o službách a produktech BMW ConnectedDrive.
  BMW ConnectedDrive Zákaznický servis

  BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

  V případě dotazů nebo potřebě dalších informací o službách a produktech BMW ConnectedDrive jednoduše kontaktujte zákaznický servis BMW.
  BMW ConnectedDrive přehled digitálních služeb žena s telefonem před BMW

  ZPĚT NA PŘEHLED.

  Chcete poznat další služby a produkty od BMW ConnectedDrive? Pro návrat na přehled klikněte sem.