BMW řady 7 Protection G73 se signálními světly ve tmě 1/3 pohled z boku

NOVÁ ŘADA 7 PROTECTION.

Vítejte v nové éře ochrany.

NOVÁ ŘADA 7 PROTECTION.Vítejte v nové éře ochrany.

BMW řady 7 Protection: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km[1][2]: 14,6[3]; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km[1][2]: 328,1[3]

Více informací

NOVÁ ŘADA 7 PROTECTION.

Nové BMW řady 7 Protection představuje 6. generaci obrněných vozů BMW postavených na luxusním sedanu BMW řady 7. Můžete očekávat nejvyšší úroveň ochrany, komfortu a výkonnosti, specificky navržených pro Vaše bezpečnostní požadavky.

Více informací

NOVÉ STANDARDY OCHRANY.

BMW řady 7 Protection G73 se signálními světly pohled zepředu parkující

Nové BMW řady 7 Protection je navrženo pro osoby se speciálními nároky na osobní ochranu, ale současně splňuje nejvyšší standardy z pohledu elegance a estetiky. Zásluhou zcela nové bezpečnostní koncepce má například neproniknutelné pancéřování. Nicméně jeho tvary a design jsou téměř identické s běžnými modely BMW řady 7, takže poskytují nadstandardní prostor pro relaxaci. Dokonce i dveře, které jsou v pravém slova smyslu pancéřové, lze bez námahy ovládat a automaticky zavírat zevnitř prostřednictvím dotykového displeje integrovaného ve dveřích. My této technologii, která je zvenku neviditelná, říkáme „bezstarostné dveře“. Takže i když je nové BMW řady 7 Protection obrněným vozem, okamžitě, jakmile usednete dovnitř a začnete si užívat jeho mimořádnou prostornost, na tento fakt zapomenete.

JÍZDNÍ DYNAMIKA.

Když na to přijde, tak zrychlení a rychlost mohou být rozhodujícími vlastnostmi. Zásluhou snížené hmotnosti a nejnovější generace motorů BMW (V8) stanovuje jízdní dynamika nového BMW řady 7 Protection ve své třídě zcela nové standardy. 

Více informací
BMW řady 7 Protection G73 1/2 pohled zepředu na dálnici 

KONCEPCE OCHRANY.

BMW řady 7 Protection G73 1/3 pohled z boku balistické testování

OCHRANNÉ JÁDRO.


Nové BMW 7 Protection nabízí nejvyšší úroveň ochrany proti balistickým útokům nebo výbuchům, která byla ověřena rozsáhlými a náročnými studiemi a oficiálně potvrzena německým balistickým úřadem. Pokud byste však v případě nouze museli vůz opustit, všechny dveře pro cestující mohou být vybaveny funkcí nouzového opuštění vozu.

Více informací
BMW řady 7 Protection G73 2/3 pohled zepředu

NAVRŽENO, ABY ZŮSTALO V POHYBU.


Nezastavení v nebezpečných situacích je pro přežití zásadní. Proto je vše v novém BMW řady 7 Protection navrženo tak, aby i v nejvypjatějších situacích bylo schopné pohybu, a to i v případě, že by došlo k jeho poškození nebo zásahu.

Více informací

OCHRANNÁ VÝBAVA.

Nové BMW řady 7 Protection je vybaveno mnoha vnějšími ochrannými prvky. Například: Sundávací modré majáky a blikající světla v masce ve tvaru ledvinek, druhé zpětné zrcátko (digitální) a dodatečná balistická ochrana. Volitelně jsou k dispozici držáky na vlajky pro obě strany vozu.
BMW řady 7 Protection G73 plaketa Protection Core

BMW PROTECTION CORE.

Základem pro extrémně vysokou úroveň ochrany je již samotné bezpečnostní jádro struktury karoserie nového BMW řady 7 Protection. Označujeme jej: PROTECTION CORE. Toto masivně pancéřované vnitřní jádro obklopuje celý prostor pro cestující a neviditelně poskytuje cestujícím nebývalou míru ochrany. Nízká hmotnost ochranného jádra PROTECTION CORE současně zlepšuje jízdní dynamiku. Zároveň je navrženo tak, aby ve srovnání se standardními verzemi neomezovalo vnitřní prostor. To znamená, že si v novém BMW řady 7 Protection užijete stejný prostorový komfort jako v BMW řady 7.

BMW řady 7 Protection G73 Palubní deska BMW Prohnutý displej

BMW Protection Systém dotykové obsluhy.

Inovativní dotyková obsluha speciálních bezpečnostních funkcí přináší více komfortu, současně je moderní, diskrétní a nabízí možnosti individualizace.

BMW řady 7 Protection G73 20" BMW kola z lehké slitiny s technologií runflat

20" BMW kola z lehké slitiny s technologií runflat.

Speciálně pro nové BMW řady 7 Protection byla vyvinuta kola PAX. Přinášejí kratší brzdnou dráhu, lepší akceleraci a příčnou dynamiku. Díky výztužným kruhům zesílené bočnice pneumatik runflat umožňují jízdu i po ztrátě vzduchu.

BMW řady 7 Protection G73 Systém nouzového opuštění vozu pro všechny dveře

Systém nouzového opuštění vozu pro všechny dveře.

Připraveno na mimořádné události: Všechny dveře mohou být vybaveny funkcí nouzového opuštění vozu. Pro případ, že potřebujete vozidlo co nejrychleji opustit.

BMW řady 7 Protection G73 držák vlajek

BMW Držák vlajek.

Nové BMW řady 7 Protection působí nenápadně a elegantně, pokud si ovšem nepřejete něco jiného: pro obzvláště reprezentativní účely může být vybaveno držáky vlajek (k dispozici pro obě strany vozu).

BMW řady 7 Protection G73 střešní majáky

BMW Blikající světla a majáky.

Sundávací modré majáky lze objednat s akustickými signály (podle evropské či americké normy). Kromě toho jsou pro příď a záď k dispozici modrá a červená blikající světla, ve zpětných zrcátkách mají tato světla modrou barvu.

DESIGN EXTERIÉRU.

BMW řady 7 Protection G73 bezstarostné otevírání dveří řidičem

BMW Automatické dveře.

Dokonce i dveře, které jsou v pravém slova smyslu pancéřové, lze zásluhou elektrického ovládání jemně a zcela automaticky zavírat.

BMW řady 7 Protection G73 interiér palubní deska a volant

BMW Integrální aktivní řízení.

Ještě agilnější a snadněji ovladatelné zásluhou BMW Integrálního aktivního řízení. Ve vysokých rychlostech zvyšuje jízdní stabilitu.

BMW řady 7 Protection G73 pohled zepředu

BMW Parkovací asistent Plus.

Lepší výhled při parkování a manévrování: Díky panoramatickému a 3D pohledu na okolí vozidla můžete bez problémů manévrovat i ve stísněných prostorech. Předejdete tak poškozením při parkování a srážkám v nepřehledných situacích.

BMW řady 7 Protection G73 detail BMW maska ve tvaru ledvinek a přední maják

BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow.

Vizuální zvýraznění vzhledu: Osvětlený rámeček Iconic Glow zvýrazňuje BMW masku ve tvaru ledvinek jak při stání, tak za jízdy. Pokud není rozsvícený, není vidět.

BMW řady 7 Protection G73 detail Krystalické světlomety BMW Iconic Glow

Krystalické světlomety BMW Iconic Glow.

Ikonický design přídě: Krystalické světlomety BMW Iconic Glow dodávají Vašemu BMW speciální auru a vzhled.

BMW řady 7 Protection G73 pohled z boku

K dispozici jsou i další prvky standardní a volitelné výbavy.

K dispozici jsou i další prvky standardní a volitelné výbavy, pro více detailů nás prosím kontaktujte.

VLASTNOSTI INTERIÉRU.

BMW řady 7 Protection G73 interiér sluneční clona

BMW Sluneční clona.

Vítejte do exkluzivního soukromého salónku, možná do nejzabezpečenějšího a nejkomfortnějšího místa, kde jste v životě byli. Zde si užijete především jednu věc - prostor. Můžete ho využít k odpočinku, nebo v případě potřeby k přípravě na další povinnosti. Nebo pokud budete chtít něco neviditelně pozorovat venku: Jednoduše použijte horizontální žaluzie, nabízejí polohu s malou mezerou, a tedy jakousi „špionážní funkci“.

BMW řady 7 Protection G73 BMW Multifunkční sedadla vpředu i vzadu

BMW Multifunkční sedadla vpředu i vzadu.

Vysoká úroveň komfortu sezení: BMW Multifunkční sedadla vpředu i vzadu nabízejí rozšířené možnosti nastavení. Díky elektrickému nastavení šířky opěradla, zalomení horní části opěradla a výšky posunu hlavové opěrky můžete sedadla optimálně přizpůsobit svým potřebám. V případě nehody mohou aktivní opěrky hlavy snížit riziko zranění.

BMW řady 7 Protection G73 Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround s označením na reproduktoru

BMW Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround.

BMW Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem vytváří fascinující audio zážitky zásluhou výkonu 1265 W tvořeného 28 výškovými, středovými a basovými reproduktory doplněnými shakery.

BMW řady 7 Protection G73 interiér BMW Zadní sedadla Executive Lounge

BMW Zadní sedadla Executive Lounge.

Opřete se a užívejte si: Při cestování na zadním sedadle Vám zadní sedadla BMW Executive Lounge poskytnou komfortní polohu vleže s podložkou pro nohy. Pro další zvětšení prostoru v zadní části lze sedadlo předního spolujezdce posunout až o 110 mm dopředu.

BMW řady 7 Protection G73 BMW Systém Travel & Comfort držák tabletů pro zadní sedadla

BMW Systém Travel & Comfort.

BMW Systém Travel & Comfort s USB-C porty je ideálním základem pro bezpečné připevnění Vašeho osobního tabletu na zadních stranách předních sedadel. Flexibilní řešení, které harmonicky zapadá do celkového vyznění interiéru.

BMW řady 7 Protection G73 BMW Chladicí box pro zadní sedadla

BMW Chladicí box.

BMW Chladicí box je elegantně umístěn mezi zadními sedadly. Skvělé osvěžení nápoji a jídlem je neustále v dosahu.

TECHNICKÉ ÚDAJE NOVÉ ŘADY 7 PROTECTION.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min[1]:

390 (530)/5500[3]

Zrychlení 0–100 km/h v s[1]:

6,6[3]

Spotřeba paliva kombinovaná v l/100 km(1)(2)[1][2]:

14,6[3]

Kombinované emise CO₂ v g/km[1][2]:

328,1[3]

Rozměry DxŠxV v mm:

5 391 x 1 974 x 1 557

Rozměry BMW řady 7 Protection G73

Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW řady 7 Protection: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km[1][2]: 14,6[3]; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km[1][2]: 328,1[3]

Více informací