BMW řady 7 Protection G73 se signálními světly ve tmě 1/3 pohled z boku

BMW 7 PROTECTION.

Vítejte v nové éře ochrany.

BMW 7 PROTECTION.Vítejte v nové éře ochrany.

BMW řady 7 Protection: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km[1][2]: 14,6[3]; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km[1][2]: 328,1[3]

Více informací

BMW 7 PROTECTION.

BMW řady 7 Protection představuje 6. generaci obrněných vozů BMW postavených na luxusním sedanu BMW řady 7. Můžete očekávat nejvyšší úroveň ochrany, komfortu a výkonnosti, specificky navržených pro Vaše bezpečnostní požadavky.

Více informací

NOVÉ STANDARDY OCHRANY.

BMW řady 7 Protection G73 se signálními světly pohled zepředu parkující

Model BMW 7 Protection je určen pro osoby vyžadující speciální ochranu, avšak stanovuje také měřítka po stránce elegance a estetiky. Například díky zcela přepracované bezpečnostní koncepci nabízí neproniknutelné pancéřování. Tvary a design se však téměř neliší od běžného BMW řady 7, proto nabízí více prostoru pro odpočinek. Dveře, které jsou rovněž pancéřované, lze pohodlně ovládat a automaticky zavírat zevnitř vozu pomocí kontrolních displejů integrovaných ve dveřních panelech. Této technologii říkáme „Effortless Door“ a pro vnější pozorovatele zůstává zcela neviditelná. Přestože je BMW 7 Protection pancéřovaným vozidlem, na tuto skutečnost zapomenete, jakmile usednete do jeho prostorného interiéru.

JÍZDNÍ DYNAMIKA.

V kritických situacích může být zrychlení a rychlost faktorem rozhodujícím o přežití. Po stránce výkonu stanovuje BMW 7 Protection nová měřítka v dané třídě, za což vděčí snížené hmotnosti a také nejnovější generaci motorů BMW (V8).  

Více informací
BMW řady 7 Protection G73 1/2 pohled zepředu na dálnici 

KONCEPCE OCHRANY.

BMW řady 7 Protection G73 1/3 pohled z boku balistické testování

OCHRANNÉ JÁDRO.BMW 7 Protection nabízí nejvyšší úroveň ochrany proti střelbě nebo výbuchům, což dokazují komplexní a náročné studie a oficiálně to potvrzuje německá balistická zkušebna Beschussamt. Pokud byste však v případě nouze potřebovali opustit vozidlo, mohou být všechny dveře pro cestující vybaveny funkcí nouzového opuštění vozu.

Více informací
BMW řady 7 Protection G73 2/3 pohled zepředu

NAVRŽENO, ABY ZŮSTALO V POHYBU.V nebezpečných situacích je zásadní nezastavovat. Proto je vše v BMW 7 Protection navrženo a zkonstruováno tak, abyste mohli i za extrémně nepříznivých podmínek pokračovat v jízdě, i když bylo vozidlo zasaženo nebo poškozeno.

Více informací

OCHRANNÁ VÝBAVA.

BMW řady 7 Protection je vybaveno mnoha vnějšími ochrannými prvky. Například: Odnímatelné modré majáčky a záblesková světla v mřížce chladiče, druhé zpětné zrcátko (digitální) nebo dodatečnou balistickou ochranu. Volitelně jsou k dispozici držáky vlajek pro obě strany vozu.
BMW řady 7 Protection G73 plaketa Protection Core

BMW PROTECTION CORE.

Základem unikátní ochranné architektury BMW 7 Protection je konstrukce jádra. Tuto technologii označujeme jako: PROTECTION CORE. Toto těžce pancéřované vnitřní jádro obklopuje celý prostor pro cestující a zajišťuje neviditelnou bezprecedentní ochranu osob uvnitř. Nízká hmotnost PROTECTION CORE přispívá ke skvělým jízdním výkonům. Zároveň je navrženo tak, aby jeho rozměry v porovnání se standardním vozidlem nijak neomezovaly prostor v interiéru. V novém BMW 7 Protection vás proto čeká stejně prostorný a komfortní interiér jako v BMW řady 7. 

BMW řady 7 Protection G73 Palubní deska BMW Prohnutý displej

BMW Protection Systém dotykové obsluhy.

Inovativní dotyková obsluha speciálních bezpečnostních funkcí přináší více komfortu, současně je moderní, diskrétní a nabízí možnosti individualizace.

BMW řady 7 Protection G73 20" BMW kola z lehké slitiny s technologií runflat

20" BMW kola z lehké slitiny s technologií runflat.

Speciálně pro nové BMW řady 7 Protection byla vyvinuta kola PAX. Přinášejí kratší brzdnou dráhu, lepší akceleraci a příčnou dynamiku. Díky výztužným kruhům zesílené bočnice pneumatik runflat umožňují jízdu i po ztrátě vzduchu.

BMW řady 7 Protection G73 Systém nouzového opuštění vozu pro všechny dveře

Systém nouzového opuštění vozu pro všechny dveře.

Připraveno na mimořádné události: Všechny dveře mohou být vybaveny funkcí nouzového opuštění vozu. Pro případ, že potřebujete vozidlo co nejrychleji opustit.

BMW řady 7 Protection G73 držák vlajek

BMW Držák vlajek.

BMW 7 Protection může vypadat nenápadně a elegantně, budete-li chtít: pro zvláště reprezentativní požadavky může být vybaven držáky vlajek (k dispozici pro obě strany). 

BMW řady 7 Protection G73 střešní majáky

BMW Blikající světla a majáky.

Sundávací modré majáky lze objednat s akustickými signály (podle evropské či americké normy). Kromě toho jsou pro příď a záď k dispozici modrá a červená blikající světla, ve zpětných zrcátkách mají tato světla modrou barvu.

DESIGN EXTERIÉRU.

BMW řady 7 Protection G73 bezstarostné otevírání dveří řidičem

BMW Automatické dveře.

Dokonce i dveře, které jsou v pravém slova smyslu pancéřové, lze zásluhou elektrického ovládání jemně a zcela automaticky zavírat.

BMW řady 7 Protection G73 interiér palubní deska a volant

BMW Integrální aktivní řízení.

Ještě agilnější a snadněji ovladatelné zásluhou BMW Integrálního aktivního řízení. Ve vysokých rychlostech zvyšuje jízdní stabilitu.

BMW řady 7 Protection G73 pohled zepředu

BMW Parkovací asistent Plus.

Lepší výhled při parkování a manévrování: Díky panoramatickému a 3D pohledu na okolí vozidla můžete bez problémů manévrovat i ve stísněných prostorech. Předejdete tak poškozením při parkování a srážkám v nepřehledných situacích.

BMW řady 7 Protection G73 detail BMW maska ve tvaru ledvinek a přední maják

BMW maska ve tvaru ledvinek Iconic Glow.

Vizuální zvýraznění vzhledu: Osvětlený rámeček Iconic Glow zvýrazňuje BMW masku ve tvaru ledvinek jak při stání, tak za jízdy. Pokud není rozsvícený, není vidět.

BMW řady 7 Protection G73 detail Krystalické světlomety BMW Iconic Glow

Krystalické světlomety BMW Iconic Glow.

Ikonický design přídě: Krystalické světlomety BMW Iconic Glow dodávají Vašemu BMW speciální auru a vzhled.

BMW řady 7 Protection G73 pohled z boku

K dispozici jsou i další prvky standardní a volitelné výbavy.

K dispozici jsou i další prvky standardní a volitelné výbavy, pro více detailů nás prosím kontaktujte.

VLASTNOSTI INTERIÉRU.

BMW řady 7 Protection G73 interiér sluneční clona

BMW Sluneční clona.

Vítejte do exkluzivního soukromého salónku, možná do nejzabezpečenějšího a nejkomfortnějšího místa, kde jste v životě byli. Zde si užijete především jednu věc - prostor. Můžete ho využít k odpočinku, nebo v případě potřeby k přípravě na další povinnosti. Nebo pokud budete chtít něco neviditelně pozorovat venku: Jednoduše použijte horizontální žaluzie, nabízejí polohu s malou mezerou, a tedy jakousi „špionážní funkci“.

BMW řady 7 Protection G73 BMW Multifunkční sedadla vpředu i vzadu

BMW Multifunkční sedadla vpředu i vzadu.

Vysoká úroveň komfortu sezení: BMW Multifunkční sedadla vpředu i vzadu nabízejí rozšířené možnosti nastavení. Díky elektrickému nastavení šířky opěradla, zalomení horní části opěradla a výšky posunu hlavové opěrky můžete sedadla optimálně přizpůsobit svým potřebám. V případě nehody mohou aktivní opěrky hlavy snížit riziko zranění.

BMW řady 7 Protection G73 Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround s označením na reproduktoru

BMW Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond Surround.

BMW Audiosystém Bowers & Wilkins Diamond s prostorovým zvukem vytváří fascinující audio zážitky zásluhou výkonu 1265 W tvořeného 28 výškovými, středovými a basovými reproduktory doplněnými shakery.

BMW řady 7 Protection G73 interiér BMW Zadní sedadla Executive Lounge

BMW Zadní sedadla Executive Lounge.

Opřete se a užívejte si: Při cestování na zadním sedadle Vám zadní sedadla BMW Executive Lounge poskytnou komfortní polohu vleže s podložkou pro nohy. Pro další zvětšení prostoru v zadní části lze sedadlo předního spolujezdce posunout až o 110 mm dopředu.

BMW řady 7 Protection G73 BMW Systém Travel & Comfort držák tabletů pro zadní sedadla

BMW Systém Travel & Comfort.

BMW Systém Travel & Comfort s USB-C porty je ideálním základem pro bezpečné připevnění Vašeho osobního tabletu na zadních stranách předních sedadel. Flexibilní řešení, které harmonicky zapadá do celkového vyznění interiéru.

BMW řady 7 Protection G73 BMW Chladicí box pro zadní sedadla

BMW Chladicí box.

BMW Chladicí box je elegantně umístěn mezi zadními sedadly. Skvělé osvěžení nápoji a jídlem je neustále v dosahu.

TECHNICKÉ ÚDAJE NOVÉ ŘADY 7 PROTECTION.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min[1]:

390 (530)/5500[3]

Zrychlení 0–100 km/h v s[1]:

6,6[3]

Spotřeba paliva kombinovaná v l/100 km(1)(2)[1][2]:

14,6[3]

Kombinované emise CO₂ v g/km[1][2]:

328,1[3]

Hladina hluku v klidu v dB(A)/1/min[4]:

–/–[3]

Hluk při průjezdu v dB(A)[4]:

[3]

Rozměry DxŠxV v mm:

5 391 x 1 974 x 1 557

Rozměry BMW řady 7 Protection G73

Spotřeba paliva a emise CO₂.

BMW řady 7 Protection: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km[1][2]: 14,6[3]; Emise CO₂, kombinované WLTP v g/km[1][2]: 328,1[3]

Více informací