Zcela nové BMW řady 1 má sportovní a sebevědomý design. Jeho nápadný vzhled ho na první pohled odlišuje od ostatních. Špičkové technologie pohonu a podvozku zaručují dynamiku a agilitu, zatímco inovativní technologie a asistenční systémy přinášejí maximální bezpečnost a komfort.

Pohon BMW řady 1 stanovuje standardy ve třídě kompaktních vozů. Souhra mezi hospodárnými motory BMW TwinPower Turbo, pohonem předních kol a precizně sladěnými technologiemi podvozku vytváří vysokou úroveň jízdní dynamiky a agility, podpořenou důsledným konceptem lehké konstrukce a hospodárnost zlepšujícími opatřeními BMW EfficientDynamics, mezi něž patří standardně nabízený režim ECO PRO. Dostupné asistenční systémy a digitální služby nabízejí současně maximální bezpečnost a komfort.

Progresivní design karoserie zcela nové řady 1 se vyznačuje mimořádnými prvky, které podtrhují sportovní charakter vozu. Cestující uvítá prémiová kvalita a prostorný interiér, zatímco na řidiče orientovaný kokpit je výzvou k dynamické jízdě. Nové BMW řady 1 je dostupné v modelových variantách M Sport, Sport Line, Luxury Line a Advantage. Široká nabídka designových prvků výbavy, komponentů pohonu a podvozku spolu s inovativními technologiemi umožňuje další individualizaci tohoto sportovního kompaktního BMW.

Ať už hledáte nové nebo ojeté BMW řady 1, zde naleznete všechny informace, testy a finanční nabídky včetně leasingu. A samozřejmě také prodejce, s nímž si domluvíte testovací jízdu.

Více informací