BMW řady 6 Gran Turismo 640i xDrive G32 2020 Bernina Grey (šedá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu z ptačího pohledu zaparkované před budovou

THE 6

BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO: NABÍDKY & SLUŽBY

Vaše BMW řady 6 Gran Turismo je u nás v nejlepších rukách. Naše široká nabídka BMW Originálního příslušenství dodá vašemu BMW více osobitosti. Díly BMW M Performance Parts přinesou na běžné silnice skutečné pocity ze světa motorsportu. Široký rozsah služeb BMW zajišťuje kompletní ochranu v případě nouze, servisní služby a údržbu, takže se můžete plně soustředit na radost z jízdy.

Více informací
THE 6BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO: NABÍDKY & SLUŽBY

  BMW ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  Dodatečná výbava a doplňky designu pro BMW řady 6 Gran Turismo.

  Všichni řidiči BMW si užívají radost z jízdy jako standardní výbavu. BMW Originální příslušenství existuje proto, aby splnilo vaše speciální přání. Nabízí široký výběr individuálních doplňků a specialit, které se z hlediska kvality, designu a výkonu skvěle hodí k vašemu BMW řady 5 Sedan a nabízejí přidanou hodnotu, ať už tím máte na mysli cokoliv.

  BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 příslušenství
  21" BMW kolo z lehké slitiny V-spoke 687 Bicolor jedno přední kolo bez pneumatiky BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  21" BMW kolo z lehké slitiny V-spoke 687 Bicolor, jedno přední kolo bez pneumatiky.

  Prémiová 21" BMW kolo z lehké slitiny V-spoke 687 v lesklém provedení Bicolor Jet Black a s válcovaným ráfkem dodávají vozu zásluhou svého dvoubarevného lakování mimořádně exkluzivní vzhled. Jedno přední kolo, rozměr kola 8,5 J x 21, bez pneumatik.
  Zadní držák kol BMW Pro 2.0 BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  Zadní držák kol BMW Pro 2.0.

  Zadní držák kol BMW Pro 2.0 je lehký, avšak bytelný, a unese až 60 kg. Mimořádně snadno se montuje a uveze dvě jízdní kola nebo elektrokola (lze ho rozšířit na převoz až tří kol). Funkce sklápění usnadňuje přístup do zavazadlového prostoru.
  BMW střešní box 520 černá/stříbrná Titanium BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  BMW střešní box 520 černá/stříbrná Titanium.

  Moderní střešní box v černé barvě s bočními panely v titanově stříbrném provedení má objem 520 litrů a je kompatibilní se všemi systémy střešních nosičů BMW. Vzhledem k tomu, že jej lze otevřít z obou stran a má na každé straně trojité centrální zamykání, se snadno nakládá i vykládá a je chráněn před zloději.
  BMW gumové koberce, přední BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  BMW gumové koberce do každého počasí.

  Perfektně padnoucí, odolné gumové koberce do každého počasí se zvýšeným okrajem a elegantním designem chrání prostor pro nohy vpředu před vlhkostí a nečistotami. Jsou černé a mají vložku z nerezové oceli.
  BMW vana do zavazadlového prostor BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020

  BMW vana do zavazadlového prostoru.

  Odolná vkládaná vana z protiskluzového a nepromokavého materiálu má po celém obvodu zvýšenou hranu a chrání zavazadlový prostor proti znečištění a vlhkosti. Je navržena v černé barvě s vložkou z nerezové oceli a dokonale ladí s interiérem.
  Kryt pro bezdrátové nabíjení BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  Kryt pro bezdrátové nabíjení.

  Kryt pro bezdrátové nabíjení umožňuje indukční napájení telefonů Apple iPhone™ 5/5s/SE. Inovativní nabíjecí kryt pro telefony je plně kompatibilní se všemi zařízeními standardu Qi a navíc účinně ochrání telefon.
  Univerzální držák BMW pro bezpečnostní pouzdro, Travel & Comfort BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  Univerzální držák BMW pro bezpečnostní pouzdro, Travel & Comfort.

  Univerzální držák tabletů je nastavitelný pro různé velikosti zařízení a uchycuje se do základního držáku systému Travel & Comfort, který je dostupný samostatně. BMW bezpečnostní obal zaručuje bezpečné uchycení široké palety tabletů značek Apple a Samsung o úhlopříčkách 7" až 11". Lze jej naklápět, otáčet jím o 360° a zafixovat jej v požadované pozici.
  BMW ramínko na šaty, černé, Travel & Comfort BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  BMW ramínko na šaty, černé, Travel & Comfort.

  BMW ramínko na šaty umožňuje převážet oblečení na zadní straně opěradla sedadla. Nasazovací spojka byla testována pro případ nehody a spojuje se se samostatně dodávaným hlavním držákem systému Travel & Comfort. Ramínko má také hotelovou funkci (běžné ramínko s háčkem), takže jej lze používat i mimo vozidlo.

  Objevte více BMW příslušenství pro BMW řady 6 Gran Turismo rozděleného podle kategorií.

  BMW SERVIS PRO BMW ŘADY 5 GRAN TURISMO.

  Servisní balíčky, práce a partneři BMW řady 5 Gran Turismo.

  BMW nastavuje měřítka v oblasti servisu a je pro vás vždy k dispozici. Díky asistenční službě v případě poruchy a nehody jsou naši experti vždy připraveni vám pomoci – 365 dní v roce. Inovativní služba BMW Teleservices vašeho BMW automaticky oznámí vašemu BMW Servisu potřebu údržby či chybnou funkci vozu, takže ten se vám může nezávisle ozvat. Služba BMW Service Inclusive finančně kryje po určenou dobu všechny ostatní servisní práce. S rozsáhlou nabídkou servisních služeb od BMW jste vždy v bezpečí a zajistíte si více času pro důležitější věci vašeho života.

  Muž řídí BMW a dívá se vpřed přes čelní sklo

  BMW Service Inclusive.

  Nechte všechno za sebou a soustřeďte se na to, na čem skutečně záleží – užít si řízení. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkoly na dobu dle vašeho výběru.
  Žena vystupuje z BMW a dívá se na chytrý telefon

  BMW Teleservices.

  S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive vám vaše BMW pomůže udržet si čistou mysl: Když je potřeba údržba nebo v případě poruchy, poskytnou vámi preferovanému Autorizovanému servisu BMW všechna relevantní data o vozidle. Vybraný servisní partner vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediné požadavky: Musíte vaše vozidlo online zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat Autorizovaný servis BMW. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do vašeho života více pohodlí.
  Find out more
  Muž stojí za zavazadlovým prostorem BMW s chytrým telefonem a varovným trojúhelníkem


  Asistenční služba BMW Mobile care.

  Asistenční služba BMW Mobile care je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.
  Find out more

  DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS PRO BMW ŘADY 6 GRAN TURISMO.

  Sportovní výbava BMW řady 6 Gran Turismo.

  BMW řady 6 Gran Turismo kombinuje eleganci se sportovností a vysokou úrovní cestovního komfortu: Vysoce kvalitní díly z nabídky příslušenství BMW M Performance Parts podtrhují dynamický charakter tohoto fascinujícího Gran Turisma.

  BMW M Performance Parts BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 příslušenství
  Volant M Performance BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  Volant M Performance.

  Pevně uchopitelná fakta: Alcantara použitá v oblastech úchopu volantu M Performance zajistí jeho mimořádně příjemné a pevné držení takže přináší ještě přímější zážitek ze zatáčení. Jeho výrazné tvary a středová značka vyrobená z červené kůže dále posilují odkaz motorsportu.
  M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020 detail

  M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

  Výrazné kryty vnějších zpětných zrcátek M Performance jsou ručně vyrobeny z karbonu a podtrhují vysokou technickou úroveň vozidla. Jejich dynamický design posiluje celkovou přitažlivost a dodává vozu individuální dotyk sportovnosti.
  M Performance podlahové koberce BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020, detail

  M Performance podlahové koberce.

  Prémiový vzhled, neuklouzne ani o milimetr: M Performance podlahové koberce dodávají prostoru pro nohy více individuality. Je na nich umístěné logo M a nápis M Performance. Jejich prémiový vzhled dokresluje kožený lem s kontrastním dekorativním prošíváním a proužek s typickou trojicí barev M.
  M Performance matně černé polepy BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020, detail

  M Performance matně černé polepy.

  Sportovnost na palubě: Černo stříbrná nalepovací fólie M Performance posiluje individualitu a sportovní vzhled vozu. Je umístěna nad nástavci prahů a ladí s typickým designem a proporcemi.
  M Performance podlahové tašky na kola BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020, detail

  M Performance podlahové tašky na kola.

  Exkluzivní závodní pocit v garáži: M Performance tašky na kola chrání před ušpiněním řidiče i automobil. Masivní madla umožňují komfortní převoz kol. Zásluhou přesného označení je vždy jasné, jaké kolo kam patří. Sportovní M Performance design.
  M Performance pouzro na klíček Alcantara/karbon BMW řady 6 Gran Turismo G32 2020, detail

  M Performance pouzro na klíček Alcantara/karbon.

  Pouzdro na klíček kombinující karbon a Alcantaru je neobyčejně přitažlivé. Zásluhou šroubu v M modré barvě je klíček pevně spojený s pouzdrem. Nadčasová elegance a technická propracovanost jasně vyjadřují řidičovo nadšení pro motorsport.

  BMW CONNECTED DRIVE SLUŽBY & APLIKACE.

  Inovativní technologie a služby BMW řady 6 GRan Turismo.

  V obchodě BMW ConnectedDrive Store najdete spoustu inovativních aplikací a digitálních služeb, díky nimž propojíte vaše BMW s okolním světem. Klikněte na tlačítko dole a zobrazte si přehled široké nabídky služeb od BMW ConnectedDrive. Objevte praktické aplikace, jako například Real Time Traffic Information, poskytující neustále aktualizovaný přehled dopravní situace, nebo služby Remote Services, které vám umožní ovládat vaše BMW pomocí chytrého telefonu na dálku. Zjistěte, které ze služeb BMW ConnectedDrive jsou pro vaše vozidlo dostupné a které můžete obnovit. Co tím získáte? Dokonce i když už BMW vlastníte, můžete si do něj později přes BMW ConnectedDrive Store pohodlně objednat nové služby a aplikace.

  Více informací

  SPOTŘEBA PALIVA A EMISE CO2.

  BMW 640i xDrive Gran Turismo:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8–7,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 177–173


  Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit.


  Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.


  Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP a pro účely porovnání vozidel jsou přepočtené na hodnoty odpovídající klasifikaci NEDC. Hodnoty CO2 u těchto vozidel se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2, mohou lišit od hodnot zde uvedených.

  Více informací

  Spotřeba paliva a emise СО₂.

  • BMW 640i xDrive Gran Turismo:
   Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,8–7,6
   Emise CO2 v g/km (kombinované): 177–173

   Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu
   a Rady (ES) č. 715/2007 ve znění platném v době schválení typu vozidla. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení.

   Hodnoty jsou již založené na nové metodice WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure). U těchto
   vozidel, se pro účely daní nebo jiných poplatků souvisejících s vozidly, které se (mimo jiné) zakládají na hodnotě emisí CO2,
   mohou lišit hodnoty CO2 od hodnot zde uvedených.