Muž sedící v BMW zahajuje aktualizaci softwaru BMW Remote Software Upgrade

UDRŽUJTE VAŠE BMW VŽDY AKTUÁLNÍ.

Remote Software Upgrade – aktualizace softwaru od BMW.

Abyste udrželi vaše BMW po zakoupení vždy aktuální, můžete jeho software snadno aktualizovat. Aktualizace si můžete jednoduše stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo SIM karty nainstalované ve vozidle a poté je nainstalovat.

Více informací
UDRŽUJTE VAŠE BMW VŽDY AKTUÁLNÍ.Remote Software Upgrade – aktualizace softwaru od BMW.
  Video vysvětlující výhody Remote Software Upgrade

  REMOTE SOFTWARE UPGRADE A JEHO VÝHODY.

  Aktualizujte software vašeho vozidla bezpečně a pohodlně na dálku.

  Vždy vybavené nejnovější verzí softwaru. Vědět, že je vaše BMW aktualizované a že cestujete s nejnovějším softwarem, je vždy dobré a uklidňující. A to je přesně to, co Remote Software Upgrade nabízí – pohodlí bez stresu. Udržuje software vašeho vozu aktuální. Jediné, co musíte udělat, je aktualizace stáhnout prostřednictvím aplikace My BMW nebo vozidlu dovolit, aby si je stáhlo samo a poté nainstalovalo. Šetříte čas a současně bezplatně přijímáte vybrané aktualizace nebo nové funkce. Informace o všech provedených aktualizacích softwaru lze zobrazit na kontrolním displeji nebo v aplikaci My BMW.

  Více informací

  JAK FUNGUJÍ AKTUALIZACE REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

  Funkce Remote Software Upgrade

  Naučte se, jak aktualizovat software vašeho BMW pomocí Remote Software Upgrade.

  Jakmile bude pro vaše BMW k dispozici nový software, budete o něm informováni prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW – pokud je nainstalována ve vašem chytrém telefonu a propojena s vozidlem – nebo prostřednictvím kontrolního displeje vašeho vozidla. Aktualizace lze otevřít v aplikaci nebo ve vašem BMW a následně zjistit, který obsah má být aktualizován nebo které funkce mají být vylepšeny. Remote Software Upgrade vám nabízí dva způsoby stažení nového softwaru: buď prostřednictvím aplikace My BMW, nebo automaticky vaším vozidlem během jízdy. Po úspěšném dokončení stahování budete vyzváni k potvrzení instalace nového softwaru a jeho spuštění. Během instalace bude vaše auto po dobu asi 20 minut nepojízdné. O úspěšné instalaci aktualizací budete informováni před vaší další cestou. V případě potřeby můžete vyvolat a znovu zobrazit obsah aktualizací.

  POŽADAVKY NA REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

  To, zda je váš vůz kompatibilní s funkcí Remote Software Upgrade, závisí na instalované výbavě. Je nezbytný navigační systém Live Cockpit, Live Cockpit Plus nebo Live Cockpit Professional. Následující modely jsou aktuálně vybaveny Remote Software Upgrade: řada 1, řada 2 Grand Coupé, řada 3, plug-in hybridní řada 3, řada 3 Touring, řada 4 Coupé, řada 5, řada 5 Touring, M5, řada 6 GT, řada 7, řada 8 Cabrio, řada 8 Coupé, řada 8 (M) Gran Coupé, M8, X5 (M), X6 (M), X7, Z4, iX3.

  Abyste zjistili, zda je váš vůz kompatibilní s Remote Software Upgrade, můžete provést následující test. V menu vyberte následující:

  • „Moje vozidlo“
  • „Nastavení“
  • „Obecná nastavení“
  • „Remote Software Upgrade“

  Pokud se & quot; Remote Software Upgrade & quot; nezobrazují, vůz není s Remote Software Upgrade kompatibilní.

  Funkce Remote Software Upgrade je dodávána z výroby, zpětné dovybavení není možné z důvodu hardwarových omezení. Pokud vaše auto není kompatibilní, můžete si nejnovější software kdykoliv nechat nainstalovat u vašeho prodejce.

   

  Požadavky se mohou lišit v závislosti na zemi, modelu, výbavě a stavu vozidla.

  Podrobnosti o obsahu aktuálních a minulých aktualizací Remote Software Upgrade najdete v poznámkách:

  Více informací

  Jak připojit nový chytrý telefon ke staršímu modelu BMW.

  Chcete připojit svůj nový chytrý telefon ke staršímu modelu BMW? Systémy chytrých telefonů, hudebních přehrávačů a tabletů se neustále vyvíjejí. Abyste mohli ve vašem voze kdykoliv používat vaše mobilní zařízení, můžete své BMW aktualizovat na nejnovější verzi softwaru. Prosím, stáhněte si nový softwarový ovladač chytrého telefonu přes USB disk a přeneste jej do vašeho BMW.

  Více informací

  ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ.

  Společnost Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (Petuelring 130. 80809 Mnichov, „BMW AG“) zpracovává pouze vámi poskytnuté osobní údaje za účelem zodpovězení vašeho dotazu a za účelem cílených služeb. V případě potřeby společnost BMW AG zašle vámi poskytnuté údaje prodejcům BMW na vašem domácím trhu. Další podrobnosti o zpracování vašich osobních údajů společností BMW AG jsou k dispozici v zásadách ochrany údajů (https://www.bmw.com/en/footer/legal-disclaimer.html).

  Více informací

  BMW CONNECTED DRIVE: DALŠÍ INFORMACE & ODKAZY.

  BMW ConnectedDrive Store muž s chytrým telefonem sedí na gauči

  BMW CONNECTED DRIVE STORE.

  Navštivte online obchod BMW ConnectedDrive Store a objednejte si pro své BMW nové digitální služby, které můžete používat hned na další jízdě.
  Aplikace BMW Driver’s Guide je digitálním manuálem na chytrém telefonu

  BMW DRIVER’S GUIDE.

  BMW Driver's Guide je digitální příručkou pro vybrané modely BMW obsahující detaily o voze, jeho výbavě, vyhledávání podle fotografií a vysvětlující animace.
  Žena používá aplikaci My BMW od BMW ConnectedDrive na chytrém telefonu před bílým BMW X5

  APLIKACE My BMW.

  Aplikace My BMW vám mnoha chytrými funkcemi pomáhá před, během i na každodenních cestách.
  BMW ConnectedDrive přehled digitálních služeb žena s chytrým telefonem před BMW

  ZPĚT NA PŘEHLED.

  Chcete poznat další služby a produkty od BMW ConnectedDrive? Pro návrat na přehled klikněte sem.
  BMW ConnectedDrive Zákaznický servis

  BMW ZÁKAZNICKÝ SERVIS.

  V případě dotazů nebo potřebě dalších informací o službách a produktech BMW ConnectedDrive jednoduše kontaktujte zákaznický servis BMW.
  Otázky a odpovědi BMW ConnectedDrive žena s chytrým telefonem u okna

  OTÁZKY A ODPOVĚDI.

  Naše sekce otázek přináší odpovědi na často kladené otázky o službách a produktech BMW ConnectedDrive.