VÁŠ SVĚT. <br> My BMW. </br>Objevte funkce nové aplikace My BMW*.

Aplikace My BMW se k Vám hodí stejně jako Vaše BMW. Je to přímé spojení s Vaším vozem a světem BMW, i když právě ve svém BMW nesedíte. Aplikace My BMW se se svým moderním designem, intuitivním uživatelským rozhraním a mnoha funkcemi stane Vaším každodenním společníkem na cestách. Své další trasy můžete plánovat přímo na cestě, nebo můžete další cíl do svého BMW poslat z obývacího pokoje. Zkontrolujte dojezd ještě před tím, než vyrazíte na cestu, před tím si také můžete vychladit nebo vyhřát interiér. Nejste si jisti, že jste své BMW po příjezdu zamkli? Zkontrolujte to v aplikaci a zamkněte ho na dálku. Aplikace My BMW má také mnoho mimořádně praktických funkcí navržených přímo pro Vaše elektrické nebo plug-in hybridní BMW. Snižte například spotřebu energie a náklady pomocí časovače nabíjení a klimatizace, a jakmile nastane čas další návštěvy servisu, aplikace Vás na to upozorní a umožní Vám ji napřímo domluvit s Vaším BMW Servisem, v případě dotazů můžete kontaktovat svého servisního poradce. Ať už to je kdykoliv a kdekoliv, aplikace My BMW zajistí bezstarostnou mobilitu a ještě více radosti z jízdy. Váš svět. My BMW.

Více informací

INFORMAČNÍ BROŽURA K MY BMW.

Všechny potřebné informace naleznete na jednom místě.

  5 funkcí nové aplikace My BMW.

  • 01 Okamžitý přístup ke stavu vozu a jeho funkcím
  • 02 Přímý přístup k Vašemu BMW Service
  • 03 Chytré služby pro snadnou a pohodlnou mobilitu
  • 04 Rozšířené funkce navigace a map pro plánování cest
  • 05 Pravidelné aktualizace a rozšiřování služeb

  SLUŽBY A FUNKCE NOVÉ APLIKACE My BMW.

  Aplikace My BMW spravuje stav vozu, obrazovka chytrého telefonu, muž s chytrým telefonem před BMW řady 2 Coupé
  Aplikace My BMW spravuje stav vozu, obrazovka chytrého telefonu

  SPRÁVA STAVU MÉHO VOZU.

  S aplikací My BMW máte neustále k dispozici všechny informace, aniž byste museli jít do svého BMW. Mám dostatečný dojezd pro spontánní výlet? Kolik to bylo kilometrů? Jsou všechny dveře uzamknuté?

  Aplikace My BMW vzdáleně ovládá můj vůz, žena potápějící se v ledové vodě
  Aplikace My BMW vzdáleně ovládá můj vůz, obrazovka chytrého telefonu

  VZDÁLENÁ OBSLUHA VOZU.

  Zamkl jsem dveře svého vozu a kde přesně je zaparkovaný? Služby Remote Services vám pomocí aplikace My BMW umožní vzdálený přístup k Vašemu vozu. Odkudkoliv lze na dálku pomocí chytrého telefonu aktivovat ventilaci Vašeho BMW.

  Vytvořte z Vašeho chytrého telefonu digitální klíč: V aplikaci My BMW si můžete vytvořit vlastní BMW Digitální klíč a uložit jej ve svém kompatibilním telefonu iPhone.

  Aplikace My BMW spravuje mé trasy a posílá je do vozu, muž v poušti
  Aplikace My BMW spravuje mé trasy a posílá je do vozu, obrazovka chytrého telefonu

  SPRÁVA MÝCH CEST.

  Aplikace My BMW zajistí, že každá cesta bude pohodovým a nestresujícím zážitkem. V aplikaci můžete vyhledat nové cíle nebo vaše oblíbené cíle a zaslat je přímo do Vašeho BMW. Případně můžete pracovat také s cíli z mapových aplikací, jako je Google Maps, které podporují funkci sdílení do Vaší aplikace My BMW.

  Aplikace My BMW usnadní návštěvu servisu, muž sedící na kapotě BMW
  Aplikace My BMW usnadní návštěvu servisu, obrazovka chytrého telefonu

  SPRÁVA NÁVŠTĚV SERVISU.

  Kdy bude Vaše BMW potřebovat další servis? Aplikace My BMW vždy přesně ví, co Vaše BMW potřebuje, a upozorní Vás, kdy bude potřeba navštívit servis. Aplikace My BMW je napřímo propojena také s Vaším autorizovaným BMW Service. Vše, od nalezení servisu po domluvení termínu návštěvy proběhne rychle, poholdně a bez zbytečného prodlení.

  Aplikace My BMW a elektrická jízda se sbíráním BMW Points, žena sedící na křesle před květinami
  Aplikace My BMW a elektrická jízda se sbíráním BMW Points, obrazovka chytrého telefonu

  SBÍRÁNÍ BODŮ BMW POINTS.

  S věrnostním programem BMW Points bude řidič vybraných plug-in hybridních modelů BMW sbírat za každý elektricky ujetý kilometr body. Jejich sbírání lze v kombinaci s Vaším účtem u BMW Charging aktivovat v aplikaci My BMW. K dispozici jsou odměny, zpočátku v rámci nabíjení od BMW Charging.

  Aplikace My BMW hlídá bezpečí mého vozu, BMW a muž z ptačího pohledu

  SPRÁVA BEZPEČÍ MÉHO VOZU.

  Kdykoliv se můžete podívat na okolí svého BMW, abyste si ověřili, že je vše v pořádku. Služby Remote Services a Remote 3D View prostřednictvím aplikace My BMW umožní, abyste se podívali na okolí svého vozu z jakéhokoliv úhlu pohledu nebo jej uzamkli.

  Aplikace My BMW Můj profil.

  MÉ PŘÍMÉ SPOJENÍ SE SVĚTEM BMW.

  Aplikace My BMW Vám zajistí přístup ke vzrušujícím informacím a odkazům na svět BMW. Můžete se nechat zásobit novinkami a speciálními nabídkami s využitím funkce Discover BMW. Najděte BMW Originální díly v BMW Online Shopu. Nebo zjistěte, jaké digitální produkty a služby z obchodu BMW ConnectedDrive Store se nejlépe hodí k Vašemu životu na cestách.  V případě, že jste zákazníkem BMW Financial Services, máte také přístup k detailům Vaší smlouvy, nebo se můžete jedním kliknutím spojit se zákaznickou linkou.

  Aplikace My BMW, žena s chytrým telefonem

  APLIKACE My BMW.

  Poznejte novou aplikaci My BMW: Váš snadný přístup k mnoha službám a funkcím BMW.

  APLIKACE My BMW.

  Poznejte novou aplikaci My BMW: Váš snadný přístup k mnoha službám a funkcím BMW.

  BMW CONNECTED DRIVE: DALŠÍ INFORMACE & ODKAZY.

  BMW Connected Charging My BMW App BMW Maps BMW Elektromobilita

  BMW CONNECTED CHARGING.

  Získejte více informací o digitálních službách BMW Connected Charging, určených pro elektrická nebo plug-in hybridní BMW.
  BMW ConnectedDrive Zákaznický servis

  BMW ZÁKAZNICKÁ PODPORA.

  V případě dotazů zaměřených na aplikaci My BMW nebo služby a produkty BMW ConnectedDrive jednoduše kontaktujte zákaznický servis BMW.

  *Aplikace My BMW je kompatibilní se všemi modely BMW od modelového roku 2014 dále ve spojení s výbavou ConnectedDrive Services a kompatibilním chytrým telefonem. Dostupnost a funkce aplikace My BMW se mohou lišit podle konkrétního trhu.

  Více informací