BMW i4 2021 G26 čistě elektrické Gran Coupé elektrický vůz Stage foto 1

THE i4

BMW I

PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ

První čistě elektrické Gran Coupé poskytne mnoho radosti z jízdy s dojezdem více než 600 kilometrů*. Tento čtyřdveřový vůz zásluhou výkonu až 390 kW/530 k poskytne mimořádnou jízdní dynamiku, ale současně je zásluhou vynikajícího dojezdu ideálním společníkem také na dlouhé cesty.

Více informací
THE i4PRVNÍ ČISTĚ ELEKTRICKÉ GRAN COUPÉ

INTENZIVNÍ AKCELERACE A SOUČASNĚ SAMETOVĚ HLADKÝ CHARAKTER.

BMW i4 2021 G26 čistě elektrické Gran Coupé elektrický vůz Stage foto 2

Maximální výkon 390 kW/530 k zajistí BMW i4 fascinující dynamiku. Gran Coupé zrychlí z klidu na 100 km/h během pouhých čtyř sekund, a přesto ohromí svým sametově hladkým projevem. Pro tento vůz specificky navržené tlumiče dodají jistotu, že i během zrychlení podobného výstřelu z katapultu je vůz neustále dokonale pod kontrolou bez sebemenšího náznaku nejistoty.

VYNIKAJÍCÍ KOMFORT NA DLOUHÝCH CESTÁCH S DLOUHÝM DOJEZDEM.

BMW i4 2021 G26 čistě elektrické Gran Coupé elektrický vůz Stage foto 3

Když vezmeme v potaz schopnost zrychlení a cestování na dlouhé vzdálenosti, jízdy po městě nebo po zatáčkovitých otevřených silnicích, tak toto čistě elektrické Gran Coupé s dojezdem až 600 kilometrů* (WLTP) je zárukou potřebné přizpůsobivosti a praktičnosti pro každodenní život. Téměř neslyšný pohon a propracovaný podvozek slibují bezstarostné zážitky z lehkosti pohybu a suverénní plynulosti na všech cestách, a to i ve vysokých rychlostech nebo na površích, které opravdu kloužou.

PŘESNÉ A DYNAMICKÉ PRŮJEZDY ZATÁČEK.

BMW i4 2021 G26 čistě elektrické Gran Coupé elektrický vůz Stage foto 4

Nový druh automobilu s propracovanou aerodynamikou a ideálním rozložením hmotnosti nabízí vysokou úroveň agility a přesnosti. To vše je podtrženo pohonem do nejmenších detailů sladěným s komponenty podvozku. Použitá kombinace pružin a tlumičů zajistí enormní kontakt s vozovkou a současně působivou stabilitu v zatáčkách.

PROGRESIVNÍ KONCEPT A MAXIMÁLNÍ KOMFORT.

BMW i4 2021 G26 čistě elektrické Gran Coupé elektrický vůz Stage foto 5

BMW i4 je plně pětimístný vůz, poskytující vynikající komfort a značnou nabídku místa pro hlavu i nohy na zadních sedadlech. Sportovně elegantní tvar modelu Gran Coupé od BMW je kromě jiného dán dlouhým rozvorem, krátkými převisy karoserie a plynule se svažující linií střechy.

* měřeno podle metodiky WLTP

Více informací