THE NEW

i4

BMW i

NOVÉ BMW i4 GRAN COUPÉ.

Již od 13 990 Kč

BEZ DPH

MĚSÍČNĚ [4]

i4 eDrive40 Gran Coupé[1] [2]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 19,1 - 16,1; Elektrický dojezd, WLTP v km: 492 - 590

 

[4] Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW i4 eDrive35 s pořizovací cenou 1 358 712 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru Select je určena pro podnikatele-plátce DPH a je kalkulována pro délku úvěru 60 měsíců s ročním nájezdem 15 000 km, akontací 407 714 Kč a poslední navýšenou splátkou 400 229 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění a pojištění skel. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru Select jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.9.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba elektřiny (kombinovaná): 18,6-15,1 kWh/100 km, Emise CO2 (kombinované): 0 g/km.

i4

0% ÚROK. 100% BMW.

JIŽ OD 13 990 KČ MĚSÍČNĚ VČETNĚ POJIŠTĚNÍ.[4]

Nyní se státní dotací 200 000 Kč a úvěrem již od 0 % p.a.

V případě zájmu se obraťte na svého BMW Autorizovaného Dealera.

RADOST Z JÍZDY.

Nové BMW i4 Gran Coupé zaujme sportovním designem a 100% elektrickým pohonem. Zanechá dlouhotrvající dojem, ale žádné emise. Přepracovaná přední část zdůrazňuje sportovní charakter tohoto modelu. Elegantní zadní světla dodávají zadní části atraktivní vzhled. Moderní atmosféru dotváří nový volant nebo efektní ambientní osvětlení interiéru. Objevte všechny modelové varianty nového BMW řady 4 Gran Coupé, možnosti jeho výbavy, technické údaje a rozmanité možnosti leasingu a financování.

Technické údaje

VERZE.

   i4 eDrive40 Gran Coupé
   i4 eDrive40 Gran Coupé

   Výkon [2]

   250 kW (340 k)

   0–100 km/h [2]

   5,6 s

   Maximální rychlost [2]

   190 km/h

   Dojezd[1] [2]

   492 - 590 km

   i4 eDrive40 Gran Coupé[1] [2]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 19,1 - 16,1; Elektrický dojezd, WLTP v km: 492 - 590

    

   [1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

    

   [2] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.

   BMW i4 Gran Coupé Designový jazyk exteriéru

   UNIKÁTNÍ ELEKTROMOBIL. ELEGANTNÍ.

   Každý aspekt nového i4 eDrive40 Gran Coupé odhaluje jeho sportovní charakter. Díky výkonnému elektrickému pohonu zrychlí z 0 na 100 km/h za 5,6 s [2]. A zásluhou dojezdu 492 - 590 km se pohodlně dostanete do cílového místa[1] [2]. Dvoubarevná kola a štíhlé přední světlomety zaručeně zanechají trvalý dojem. V interiéru zaujmou sportovní sedadla M PerformTex v černém provedení. Modernizované výdechy ventilace pak zajistí příjemnou a svěží atmosféru. S digitálními službami jako BMW Intelligent Personal Assistant zůstanete ve spojení i na cestách.

   i4 eDrive40 Gran Coupé[1] [2]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 19,1 - 16,1; Elektrický dojezd, WLTP v km: 492 - 590

    

   [1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

    

   [2] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.

   VAŠE NOVÉ BMW i4 GRAN COUPÉ.

    Místo pro obsah IngoI

    DOJEZD & NABÍJENÍ

    100% ELEKTRICKÁ RADOST Z JÍZDY.

    SNADNÉ NABÍJENÍ. KDYKOLI.

    Více informací

    Dojezd

    Nezbytné zastávky pro nabíjení

    To je pravděpodobný počet zastávek pro nabíjení, které budete na své trase potřebovat.

     

    V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí stanice (k 25. dubnu 2023) co nejblíže trasy a počáteční nabití akumulátoru na 100 %.

     

    Upřednostňují se vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože jsou schopné nabíjet Váš vůz jeho nejvyšším možným nabíjecím výkonem.

    Celková doba nabíjení

    Celkový čas, který budete muset pravděpodobně strávit na své cestě nabíjením. V úvahu se berou pouze skutečně existující nabíjecí stanice (k 25. dubnu 2023) co nejblíže trasy a počáteční nabití baterie na 100 %.

     

    Upřednostňují se vysokovýkonné nabíjecí stanice (např. ze sítě IONITY), protože jsou schopné nabíjet Váš vůz jeho nejvyšším možným nabíjecím výkonem.

    Celková doba cesty vč. nabíjení

    Uvedená celková doba cesty je součtem odhadované doby jízdy a pokud bude potřeba nabíjet, tak také doby strávené u nabíjecích stanic.

     

    Předpokládá se, že jedete nejrychlejší trasou bez dopravních kolon nebo jiných zdržení.

    Info icon Heading

    Info icon Text

    Info icon Heading

    Info icon Text

    Nabíjecí výkon závisí na úrovni nabití, okolní teplotě, individuálním stylu jízdy a používání dalších spotřebičů, jakož i na aktuálně zvoleném vozidle. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Uvedené hodnoty jsou příklady pro základní konfiguraci vybraného modelu. Hodnoty se mohou lišit, pokud má stejné vozidlo různou výbavu.

     

    S aplikací My BMW máte kdykoli a odkudkoli přehled o dojezdu a stavu nabití akumulátoru. Jednoduše naplánujte trasy optimalizované pro nabíjení a odešlete je do svého vozidla. Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte si ji v demo režimu.

     

    Jak byly tyto hodnoty vypočítány?

     

    Ukázkové trasy poskytují odhad předpokládané doby jízdy , včetně případných nutných zastávek na nabíjení při počáteční úrovni nabití baterie na 100 %. Předpokládají, že nabíjecí místa jsou volná a funkční, a ukazují nejrychlejší variantu trasy bez jakýchkoli dopravních kolon nebo jiných zdržení. Informace o přestávkách na nabíjení a jejich délce předpokládají, že k nabíjení dorazíte s nejméně 10 % kapacity baterie.

     

    Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu a používání doplňkových spotřebičů. Doby nabíjení platí pro okolní teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.

     

    Na jakých předpokladech je tento výpočet založen?

     

    Výsledek výpočtu dojezdu je pouze orientační a nelze jej považovat za zaručenou informaci. Skutečný dojezd a doba nabíjení závisejí na dalších faktorech, jako je stav nabití akumulátoru, teplota akumulátoru, okolní teplota, stabilita napětí, způsob jízdy a další.

     

    Všechny výpočty jsou založeny na teoretických hodnotách, průměrných hodnotách a předpokladech a slouží pouze pro orientační účely. Údaje související s dojezdem jsou založené na hodnotách WLTP, které jsou realističtější.

    Více informací

    Loading Time

    Nabíjecí časy pro

    Nabíjení na cestách

    Vysokovýkonná nabíjecí stanice

    Své BMW i4 Gran Coupé můžete obzvláště rychle nabít na vysokovýkonné nabíjecí stanici (např. v síti IONITY). Stejnosměrný proud (DC) poskytovaný na těchto stanicích nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou vysoce výkonné nabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Na displeji vidíte minimální dobu potřebnou k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím maximálního nabíjecího výkonu vozu. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny vysokovýkonné nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22.03.2023) (Platí k 22.03.2023)

    Rychlonabíjecí stanice

    Pokud potřebujete rychle nabít ve městě nebo na cestách, jsou rychlonabíjecí stanice tou správnou volbou. To proto, že jimi dodávaný stejnosměrný proud (DC) nabízí výrazně vyšší nabíjecí výkon než střídavý proud (AC), který se používá například v domácích zásuvkách. Proto jsou rychlonabíjecí stanice, jako jsou tyto, vhodné zejména pro nabíjení na cestách. Zobrazena je minimální doba potřebná k nabití z 10 na 80 % úrovně nabití akumulátoru s využitím nabíjecího výkonu až 50 kW. V tomto rozsahu je nabíjení nejrychlejší a zároveň šetří baterii. Pohled na mapu Vám ukáže všechny rychlonabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22.03.2023) (Platí k 22.03.2023)

    AC nabíjecí stanice (střídavý proud)

    Veřejné nabíjecí stanice se střídavým proudem (AC) najdete téměř všude. Jsou vhodné zejména pro pravidelné nabíjení po delší dobu, jako například přes noc nebo když jste v práci. Graf zobrazuje minimální čas nabíjení akumulátoru 0–100% s maximálním výkonem nabíjení 11 kW. Pohled na mapu vám ukáže všechny AC nabíjecí stanice v rámci sítě BMW Charging. (Platí k 22. 3. 2023)

    Nabíjení doma

    Wallbox/Flexible Fast Charger

    Doma můžete své BMW i4 Gran Coupé nabíjet pomocí wallboxu nebo nabíječky Flexible Charger (Mode 2). Obě používají střídavý proud (AC). Wallbox nabízí maximální nabíjecí proud 22 kW, v závislosti na vozidle, zvláštní výbavě a zemi prodeje. Flexible Charger (Mode 2) nabízí maximální nabíjecí proud 11 kW. Schéma zobrazuje minimální čas nabíjení akumulátoru 0–100% pomocí nabíjecího výkonu 11 kW.

    Filter charging stations

    Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití akumulátoru, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu, používání doplňkových spotřebičů a konkrétním modelu vozidla. Doby nabíjení platí pro okolní teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání. Uvedené hodnoty jsou pouze příklady pro základní konfiguraci vybraného modelu. Tyto údaje se mohou u vozidel s jinými specifikacemi výbavy lišit.

     

    Aplikace My BMW vám kdykoli a kdekoli poskytne přehledné informace o dojezdu a stavu nabíjení akumulátoru. Umožňuje také snadno plánovat trasy optimalizované pro nabíjení a odesílat je přímo do vozidla. Stáhněte si aplikaci a vyzkoušejte si ji v demo režimu.

    NABÍJENÍ. JAKKOLI A KDEKOLI CHCETE.

    DESIGN EXTERIÉRU

    DYNAMICKÉ PO VŠECH STRÁNKÁCH.

    SPOUSTA VÝBAVY. SPOUSTA M.

    M sportovní paket dodá Vašemu BMW sportovnější vzhled a také přesnější řízení. Kombinuje M aerodynamický paket s výrazně sportovními prvky výbavy M.

    DESIGN INTERIÉRU

    STYLOVÉ SEZENÍ NA KAŽDÉM SEDADLE.

    0:00
    0:00 /  0:00
    BMW i4 Gran Coupé Zavazadlový prostor a víko zavazadlového prostoru

    DOKONALÝ PŘEHLED DÍKY JASNÉMU USPOŘÁDÁNÍ.

    Pojme vše potřebné a vše bude snadno po ruce. Inovativní úložné schránky v zavazadlovém prostoru umožňují uložení nezbytného příslušenství. S tak přehledným uspořádáním už nikdy nic neztratíte.

    TECHNOLOGIE

    INOVATIVNÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY.

    BMW i4 Gran Coupé BMW iDrive OS 8.5

    PŘÍSTUP KE VŠEM FUNKCÍM JE JEŠTĚ PŘÍMOČAŘEJŠÍ.

    Nová úvodní obrazovka se seznamem oblíbených položek. S BMW Operačním systémem 8.5 máte zábavu a kontakty na dosah ruky.

    LEPŠÍ PROPOJENÍ.

    Vždy ve správném jízdním pruhu a se správným odstupem.

    Driving Assistant Professional udržuje až do rychlosti 190 km/h Váš Vůz bezpečně v jízdním pruhu a se správným odstupem. Jeho přínos pocítíte zejména v hustém provozu. V nouzové situaci Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede.

    Více kamer pro snazší parkování.

    Parkovací asistent Plus poskytuje během parkování dokonalý přehled o situaci. Jeho dodatečné kamery přenášejí 3D pohled na okolí vozu na kontrolní displej. Okamžitě tak vidíte, kolik prostoru máte při manévrování k dispozici.

    Jezděte neustále se zapnutými dálkovými světly.

    Vaše BMW s neoslňujícím asistentem dálkových světel BMW Selective Beam se automaticky postará o to, abyste ostatní účastníky silničního provozu neoslňovali. Nemusíte ručně přepínat dálkové světlomety. A silnice před Vámi bude vždy optimálně osvětlená.

    Klíče od vozidla nechejte klidně doma.

    Kompatibilní mobilní zařízení se stane vaším digitálním klíčem BMW Digital Key. K odemknutí a nastartování svého BMW můžete použít smartphone nebo chytré hodinky. Digital Key můžete také sdílet až s pěti osobami.

    Vše podstatné dobře na očích.

    BMW Head-Up Displej promítá informace navigace a o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje navigační pokyny přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji a na přístrojovém panelu.

    BMW řady 4 Gran Coupé Financování a leasing

    FINANCOVÁNÍ A SLUŽBY

    VAŠE NOVÉ BMW i4 GRAN COUPÉ.

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

     

    Obsahuje vše. Do detailů promyšlené. BMW Financial Services

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY NA NOVÉ BMW i4.

    DALŠÍ MOŽNOSTI VÝBAVY

    MOHLO BY SE VÁM TAKÉ LÍBIT.

    Spotřeba paliva a emise CO2.

    i4 eDrive40 Gran Coupé[1] [2]: Spotřeba elektřiny, kombinovaná WLTP v kWh/100 km: 19,1 - 16,1; Elektrický dojezd, WLTP v km: 492 - 590

     

    [1] Dojezd závisí na různých faktorech jako jsou zejména individuální jízdní styl, charakteristika trasy, okolní teplota, využívání topení/klimatizace a temperování interiéru před odjezdem.

    [2] Předběžné údaje; všechny chybějící údaje nebyly v době zveřejnění k dispozici.
    [3]
     Nabíjecí výkon závisí na stavu nabití baterie, okolní teplotě, individuálním jízdním stylu a používání doplňkových spotřebičů. Uvedené dojezdy jsou vypočítány podle metodiky WLTP. Doby nabíjení platí pro teplotu 23 °C při zahájení nabíjení těsně po jízdě a mohou se lišit v závislosti na způsobu používání.

     

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. ledna 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp

     

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO2 nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.