SHOP THE LOOK

NOVÉ

X2

BMW M

NOVÉ BMW X2 M35i xDRIVE.

BMW X2 M35i xDrive: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,0–7,7; emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 181–174

RADOST Z JÍZDY.

Působivě výkonný motor a precizně naladěný podvozek a odpružení zajišťuje BMW X2 M35i xDrive fascinující jízdní projev, který se odráží i v designu tohoto M modelu. Zjistěte více informací o cenách, technických údajích a možnostech výbavy BMW X2 M35i xDrive a poznejte jedinečnou kombinaci sportovního charakteru a každodenní praktičnosti.

TECHNICKÉ ÚDAJE

VERZE.

   {popis.modelu}
   BMW X2 M35i xDrive

   Výkon

   221 kW (300 k)

   Točivý moment

   400 Nm

   0–100 km/h

   5,4 s

   Maximální rychlost

   250 km/h

   BMW X2 M35i xDrive: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,0–7,7; emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 181–174

   Pohled zepředu na BMW X2 M35i xDrive v matné barvě Frozen Portimao před kancelářskou budovou v městském prostředí

   NEZAMĚNITELNÉ M.

   Čtyři koncovky výfuku, volitelná M sportovní sedadla, M specifické aerodynamické díly – BMW X2 M35i xDrive dává na první pohled najevo, že je skutečným M modelem. Duch divize BMW M se projevuje také fascinujícími jízdními zážitky, které vytváří spojení zážehového motoru M TwinPower Turbo o výkonu 221 kW (300 k), adaptivního M podvozku a vysokovýkonnými M sportovními brzdami.

   VAŠE NOVÉ BMW X2 M35i xDRIVE.

    Místo pro obsah IngoI

    VÝKONNOST

    JEZDÍ JAKO M.

    VÝKONNÝ AŽ DO ZASTAVENÍ.

    Výkonné 19" M dvoudílné kotouče zajišťují působivé zpomalení i na mokrém povrchu. Odvrtávané kotouče s vnitřním chlazením vykazují extrémní odolnost vůči vysokým teplotám. Leskle šedé třmeny s logy M dávají vizuálně najevo mimořádné schopnosti této brzdové soustavy.

    PRVKY JÍZDNÍ DYNAMIKY.

    Výkonný motor a sportovní jízdní dynamika. Nové BMW X2 M35i xDrive kombinuje přesné jízdní vlastnosti a fascinující jízdní dynamiku.

    DESIGN

    NA PRVNÍ POHLED M.

    M PRO OČI A UŠI.

    M výfukový systém nabízí bohatý zvuk motoru ze čtyř koncovek výfuku. Ve spojení s M sportovním paketem Pro má systém koncovky s černými kryty.

    DESIGN EXTERIÉRU.

    PŮSOBÍ JAKO M.

    ALCANTAROVÝ REBEL.

    Váš styl, dokonale sladěný. Luxusní palubní deska zaujme působivým čalouněním v kombinaci Alcantary a Veganzy. Tento styl přechází až do dveří. Modré M švy doplňují palubní desku a prahy dveří. Můžete si také zvolit jiné čalounění. Potom je palubní deska čalouněná kvalitní Veganzou s prošíváním ve tvaru diamantů.

    VLASTNOSTI INTERIÉRU.

    TECHNOLOGIE

    INTELIGENTNÍ A INOVATIVNÍ.

    INTEGROVANÉ STREAMOVÁNÍ VIDEA.

    Skvělá zábava během čekání. Čekání ve Vašem BMW je nyní díky videím méně únavné. Využijte širokou nabídku obsahu specifickou pro daný trh. BMW své streamovací služby neustále rozvíjí. Proměňte své BMW ve svůj domov mimo domov.

    DIGITÁLNÍ VLASTNOSTI.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10 funkce Digital Premium

    LEPŠÍ PROPOJENÍ.

    Vyzkoušejte další digitální funkce obsažené ve výbavě BMW Digital Premium[1]. Začněte bezplatnou testovací verzí:

     

    • Doplňkové funkce navigace BMW Maps obsahují dopravní informace v reálném čase (RTTI) pro celý region na mapě i v situaci, kdy není aktivováno navádění k cíli
    • Přístup k audio, zábavním a zpravodajským aplikacím, včetně potřebného objemu dat a průběžných aktualizací
    • S další personalizací pomůže BMW Intelligent Personal Assistant, který se naučí Vaše zvyky a v případě potřeby za Vás může převzít jednoduché úkoly

    BEZSTAROSTNÉ CESTOVÁNÍ.

    Vždy ve správném jízdním pruhu a se správným odstupem.

    Driving Assistant Professional udržuje až do rychlosti 120 km/h Váš vůz bezpečně v jízdním pruhu a se správným odstupem. Jeho přínos pocítíte zejména v hustém provozu. V nouzové situaci Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede.

    Více kamer pro snazší parkování.

    Parkovací asistent Plus poskytuje během parkování dokonalý přehled o situaci. Jeho dodatečné kamery přenášejí 3D pohled na okolí vozu přímo na kontrolní displej. Okamžitě tak vidíte, kolik prostoru máte při manévrování k dispozici.

    Jezdíte s trvale zapnutými dálkovými světly.

    Neoslňující asistent dálkových světel Vašeho BMW odstíní světelný kužel Vašich světlometů tak, aby neoslnil ostatní účastníky provozu. Pro to nejlepší osvětlení tmavých silnic.

    Více než pouhý klíč.

    S BMW Digitálním klíčem Plus můžete používat svůj telefon jako klíč od vozu a digitálně ho sdílet až s 5 osobami. Jakmile se přiblížíte ke svému BMW, automaticky se za doprovodu světelného představení otevře. A v závislosti na zvoleném osobním profilu nastaví různé prvky interiéru podle Vašich preferencí.

    Registrujte mnohem více, než jen silnici

    Do svého cíle dojedete přesněji. BMW Head-Up Displej promítá důležité informace o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje pokyny navigace přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji nebo mezi hlavními přístroji.

    BMW X2 M35i xDrive SUV U10 možnosti leasingu a úvěru

    FINANCOVÁNÍ & LEASING

    BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X2 M35i xDRIVE.

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

    PORADENSTVÍ & SERVIS

    PROAKTIVNÍ PÉČE BMW X2 M35i xDRIVE.

    Servis – přesně, když je potřeba.

    Vždy o krok napřed. Ať už je třeba provést servisní prohlídku nebo máte opotřebované pneumatiky: včas Vás kontaktujeme. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY NA BMW X2 M35i xDRIVE.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.

    BMW X2 M35i xDrive: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 8,0–7,7; emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 181–174
     

    [1] BMW Digital Premium je předplacená služba, některé její funkce vyžadují připojení k internetu. Součástí BMW Digital Premium nejsou nákupy v aplikacích.


    Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98.

     

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.