X2 sDrive20i

SHOP THE LOOK

X2 sDrive20i

BMW X2 U10 Konfigurieren 02

BMW X2 sDrive20i: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 6,5–6,0; emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 148–136

RADOST Z JÍZDY.

Nové BMW X2 – SUV nabízející dokonalou rovnováhu mezi luxusem, výkonností a všestranností. Objevte jeho výrazný design, který se vyznačuje svalnatými tvary a sportovním výrazem. Ponořte se do interiéru, který ohromuje nejen bohatou výbavou, ale také inovativními technologiemi a ergonomickým komfortem. Poznejte více informací o různých variantách se zážehovými a vznětovými motory, možnostech výbavy a cenách a přizpůsobte BMW X2 svému vkusu.

Technické údaje

VERZE.

   {popis.modelu}
   X2 sDrive20i

   Výkon[1]

    125 kW (170 k)

   Točivý moment[1]

   280 Nm

   0–100 km/h

   8,3 s

   Maximální rychlost

   213 km/h

   BMW X2 sDrive20i: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 6,5–6,0; emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 148–136

    

   [1] Kombinace 115 kW spalovacího motoru a až 14 kW elektrického pohonu.

   Pohled na exteriér BMW X2 sDrive20i v zeleném laku Capeyork Green v městském prostředí před kanceláří

   OHROMUJÍCÍ SCHOPNOSTI A DESIGN.

   Nové BMW X2 díky svému extrovertnímu designu s dynamickou siluetou kupé dodá každodennímu životu více vzrušení, sportovnosti i komfortu. Jeho elegantní interiér je vybaven volitelným velkým elektrickým skleněným střešním oknem a širokoúhlým BMW Prohnutým displejem. Zážehový model BMW X2 sDrive20i dosahuje působivého výkonu 125 kW (170 k)[1] a maximální rychlosti 213 km/h.

   KONFIGUROVAT

   VAŠE NOVÉ BMW X2.

    Místo pro obsah IngoI

    VYBRAT VZHLED

    ZVOLTE SI VZHLED VAŠEHO BMW X2.

    X2 sDrive18d
    X2 sDrive20i
    BMW X2 M35i xDrive

    X2 sDrive18d

    X2 sDrive20i

    BMW X2 M35i xDrive

    DESIGN EXTERIÉRU

    EXTROVERTNÍ X.

    INTELIGENTNÍ LED TECHNOLOGIE.

    Oslnivě jasné a výrazné: při stání i při jízdě svítí nejmodernější LED v předních světlometech, zadních světlech, světlech pro denní svícení a obrysových světlech.

    DESIGN INTERIÉRU

    EXCELENTNÍ PERSONIFIKOVANÝ KOMFORT.

    ZNÁTE TEN POCIT, ŽE SEDÍTE POD HVĚZDNOU OBLOHOU?

    Panoramatická prosklená střecha pocitově zvětšuje vnitřní prostor. Dovnitř proniká více světla a Vy si můžete na každém sedadle vychutnat atmosféru jako pod širým nebem.

    JÍZDNÍ DYNAMIKA.

    VÍCE RADOSTI Z JÍZDY. BEZ KONVENCÍ.

    TECHNOLOGIE

    INOVATIVNÍ ZÁBAVA.

    HRANÍ NA CESTÁCH.

    Hry AirConsole Games promění Vaše BMW v herní konzoli, ať už pro jednoho nebo více hráčů. Na BMW Prohnutém displeji během čekání překonejte své nejvyšší skóre nebo vyzvěte své spolucestující k souboji. Ovladačem je Váš telefon. Jednoduše naskenujte QR kód na ovládacím displeji a pusťte se do hraní.

    BMW X2 Funkce Digital Premium

    LEPŠÍ PROPOJENÍ.

    Vyzkoušejte paket BMW Digital Premium[2] s dalšími digitálními funkcemi a službami. Začněte bezplatnou testovací verzí:

    • Doplňkové funkce navigace BMW Maps obsahují dopravní informace v reálném čase (RTTI) pro celý region na mapě i v situaci, kdy není aktivováno navádění k cíli
    • Přístup k audio, zábavním a zpravodajským aplikacím, včetně potřebného objemu dat a průběžných aktualizací
    • S další personalizací pomůže BMW Intelligent Personal Assistant, který se naučí Vaše zvyky a v případě potřeby za Vás může převzít jednoduché úkoly

    INTELIGENTNĚ NA VAŠÍ STRANĚ.

    Vždy ve správném jízdním pruhu a se správným odstupem.

    Driving Assistant Professional udržuje až do rychlosti 120 km/h Váš vůz bezpečně v jízdním pruhu a se správným odstupem. Jeho přínos pocítíte zejména v hustém provozu. V nouzové situaci Vaše BMW zcela zastaví a automaticky se opět rozjede.

    Více kamer pro snazší parkování.

    Parkovací asistent Plus poskytuje během parkování dokonalý přehled o situaci. Jeho dodatečné kamery přenášejí 3D pohled na okolí vozu přímo na kontrolní displej. Okamžitě tak vidíte, kolik prostoru máte při manévrování k dispozici.

    Jezdíte s trvale zapnutými dálkovými světly.

    Neoslňující asistent dálkových světel Vašeho BMW odstíní světelný kužel Vašich světlometů tak, aby neoslnil ostatní účastníky provozu. Pro to nejlepší osvětlení tmavých silnic.

    Více než pouhý klíč.

    S BMW Digitálním klíčem Plus můžete používat svůj telefon jako klíč od vozu a digitálně ho sdílet až s 5 osobami. Jakmile se přiblížíte ke svému BMW, automaticky se za doprovodu světelného představení otevře. A v závislosti na zvoleném osobním profilu nastaví různé prvky interiéru podle Vašich preferencí.

    Registrujte mnohem více, než jen silnici

    Do svého cíle dojedete přesněji. BMW Head-Up Displej promítá důležité informace o jízdě přímo do Vašeho zorného pole. Pohled s rozšířenou realitou zobrazuje pokyny navigace přímo do živého obrazu prostoru před vozem zobrazovaného na kontrolním displeji nebo mezi hlavními přístroji.

    BMW X2 nsbídky a možnosti financování

    FINANCOVÁNÍ & LEASING

    BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X2.

    Čistě elektrické BMW X2 sDrive20i již od 11 990 Kč bez DPH měsíčně včetně pojištění a servisního balíčku[3]

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

    Poradenství & Servis

    PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW X2.

    Servis – přesně, když je potřeba.

    Vždy o krok napřed. Ať už je třeba provést servisní prohlídku nebo máte opotřebované pneumatiky: včas Vás kontaktujeme. Schůzku si můžete domluvit přímo prostřednictvím zprávy v aplikaci My BMW. A pak už můžete v klidu pokračovat v cestě.

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY NA NOVÉ BMW X2.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.

    BMW X2 sDrive20i: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 6,5–6,0; emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 148–136
     

    [1]Kombinace 115 kW spalovacího motoru a až 14 kW elektrického pohonu.
     

    [2]BMW Digital Premium je předplacená služba, některé její funkce vyžadují připojení k internetu. Součástí BMW Digital Premium nejsou nákupy v aplikacích.


    [3]Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW X2 sDrive20i s pořizovací cenou 1 047 937 Kč vč. DPH. Uvedená splátka operativního leasingu je určena pro podnikatele i nepodnikatele a je kalkulována pro délku nájmu 60 měsíců a roční nájezd 15 000 km a s DPH činí 14 508 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění skel a GAP. Detaily konfigurace, ceny vozu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné nawww.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2024. Uvedená fotografie je ilustrativní. Oficiální spotřeba paliva (kombinovaná): 6,6-6,1 l/100 km, Emise CO2 (kombinované): 150-139 g/km.
     

    Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98.

     

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.cz/wltp
     

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.