BMW X2 sDrive20i: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 6,5–6,0; emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 148–136

RADOST Z JÍZDY.

Nové BMW X2 – SUV nabízející dokonalou rovnováhu mezi luxusem, výkonností a všestranností. Objevte jeho výrazný design, který se vyznačuje svalnatými tvary a sportovním výrazem. Ponořte se do interiéru, který ohromuje nejen bohatou výbavou, ale také inovativními technologiemi a ergonomickým komfortem. Poznejte více informací o různých variantách se zážehovými a vznětovými motory, možnostech výbavy a cenách a přizpůsobte BMW X2 svému vkusu.

Technické údaje

VERZE.

   {popis.modelu}
   X2 sDrive20i

   Výkon[1]

    125 kW (170 k)

   Točivý moment[1]

   280 Nm

   0–100 km/h

   8,3 s

   Maximální rychlost

   213 km/h

   BMW X2 sDrive20i: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 6,5–6,0; emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 148–136

    

   [1] Kombinace 115 kW spalovacího motoru a až 14 kW elektrického pohonu.

   Pohled na exteriér BMW X2 sDrive20i v zeleném laku Capeyork Green v městském prostředí před kanceláří

   OHROMUJÍCÍ SCHOPNOSTI A DESIGN.

   Nové BMW X2 díky svému extrovertnímu designu s dynamickou siluetou kupé dodá každodennímu životu více vzrušení, sportovnosti i komfortu. Jeho elegantní interiér je vybaven volitelným velkým elektrickým skleněným střešním oknem a širokoúhlým BMW Prohnutým displejem. Zážehový model BMW X2 sDrive20i dosahuje působivého výkonu 125 kW (170 k)[1] a maximální rychlosti 213 km/h.

   KONFIGUROVAT

   VAŠE NOVÉ BMW X2.

    Místo pro obsah IngoI

    VYBRAT VZHLED

    ZVOLTE SI VZHLED VAŠEHO BMW X2.

    X2 sDrive18d
    X2 sDrive20i
    X2 M35i xDrive

    X2 sDrive18d

    X2 sDrive20i

    X2 M35i xDrive

    DESIGN EXTERIÉRU

    EXTROVERTNÍ X.

    INTELIGENTNÍ LED TECHNOLOGIE.

    Oslnivě jasné a výrazné: při stání i při jízdě svítí nejmodernější LED v předních světlometech, zadních světlech, světlech pro denní svícení a obrysových světlech.

    DESIGN INTERIÉRU

    EXCELENTNÍ PERSONIFIKOVANÝ KOMFORT.

    ZNÁTE TEN POCIT, ŽE SEDÍTE POD HVĚZDNOU OBLOHOU?

    Panoramatická prosklená střecha pocitově zvětšuje vnitřní prostor. Dovnitř proniká více světla a Vy si můžete na každém sedadle vychutnat atmosféru jako pod širým nebem.

    JÍZDNÍ DYNAMIKA.

    VÍCE RADOSTI Z JÍZDY. BEZ KONVENCÍ.

    TECHNOLOGIE

    INOVATIVNÍ ZÁBAVA.

    HRANÍ NA CESTÁCH.

    Hry AirConsole Games promění Vaše BMW v herní konzoli, ať už pro jednoho nebo více hráčů. Na BMW Prohnutém displeji během čekání překonejte své nejvyšší skóre nebo vyzvěte své spolucestující k souboji. Ovladačem je Váš telefon. Jednoduše naskenujte QR kód na ovládacím displeji a pusťte se do hraní.

    BMW X2 Funkce Digital Premium

    LEPŠÍ PROPOJENÍ.

    Vyzkoušejte paket BMW Digital Premium[2] s dalšími digitálními funkcemi a službami. Začněte bezplatnou testovací verzí:

    • Doplňkové funkce navigace BMW Maps obsahují dopravní informace v reálném čase (RTTI) pro celý region na mapě i v situaci, kdy není aktivováno navádění k cíli
    • Přístup k audio, zábavním a zpravodajským aplikacím, včetně potřebného objemu dat a průběžných aktualizací
    • S další personalizací pomůže BMW Intelligent Personal Assistant, který se naučí Vaše zvyky a v případě potřeby za Vás může převzít jednoduché úkoly

    INTELIGENTNĚ NA VAŠÍ STRANĚ.

    BMW X2 nsbídky a možnosti financování

    FINANCOVÁNÍ & LEASING

    BMW FINANCIAL SERVICES PRO BMW X2.

    Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním.

    Poradenství & Servis

    PROAKTIVNÍ PÉČE PRO NOVÉ BMW X2.

    ČASTO KLADENÉ OTÁZKY NA NOVÉ BMW X2.

    Spotřeba paliva a emise CO₂.

    BMW X2 sDrive20i: Spotřeba paliva, kombinovaná WLTP v l/100 km: 6,5–6,0; emise CO₂, kombinované WLTP v g/km: 148–136

     

    BMW Digital Premium je předplacená služba, některé její funkce vyžadují připojení k internetu. Součástí BMW Digital Premium nejsou nákupy v aplikacích.


    Údaje o výkonu zážehových motorů platí pro vozidla používající palivo s oktanovým číslem 98. Uvedené údaje o spotřebě paliva byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Jsou přípustná bezolovnatá paliva s oktanovým číslem 91 a vyšším s maximálním podílem etanolu 10 % (E10). BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 95. Pro vysokovýkonné modely BMW doporučuje bezolovnatý benzin s oktanovým číslem 98.

     

    Oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektřiny byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Hodnoty WLTP berou v potaz i volitelnou výbavu ovlivňující dojezd. Hodnoty WLTP berou při udávání dojezdu v úvahu i veškerou volitelnou výbavu (v tomto případě dostupnou na německém trhu). U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici oficiální hodnoty podle NEDC, ale pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o postupech měření WLTP a NEDC naleznete na www.bmw.de/wltp

    Více informací o oficiální spotřebě paliva a emisích CO₂ nových osobních automobilů lze nalézt v příručkách o spotřebě paliva (DAT), emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů, které získáte u všech prodejců a na adrese: DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Německo, a na https://www.dat.de/co2/.