BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu při jízdě
Cena vč. DPH2 680 600 Kč
VýkonAž 375 kW (510 k)
Druh pohonuBenzínDiesel

THE X3 M

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu při jízdě

NOVÉ M MODELY BMW X3.

Cena vč. DPH2 680 600 Kč
VýkonAž 375 kW (510 k)
Druh pohonuBenzínDiesel
THE X3 MNOVÉ M MODELY BMW X3.

BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i a BMW X3 M40d.

Adrenalinová radost z jízdy na každém povrchu: M modely BMW X3 M vám zvýší pulz už jen svým výrazným designem. Ve skutečnosti ale jejich nezávislý a sportovní charakter definuje spojení exkluzivity a hospodárnosti. BMW X3 M inspiruje ryzím DNA motorsportu a úchvatnou jízdní dynamikou na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X3 M Competition, který s výkonem 375 kW (510 k) a vybranými M specifickými prvky představuje spojení maximálního výkonu a individuality. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d vynikají podobně sportovními charaktery a zaujmou dokonalým vyvážením mezi dynamikou, komfortem a hospodárností, které kombinují s neomezenou každodenní použitelností.

Více informací

SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW X3 M.

Přehled nejdůležitějších parametrů jízdní dynamiky: pohon, podvozek a výkon motoru.

BMW X3 M Competition

Maximální jízdní dynamika a exkluzivita.
 • Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo
 • Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem a 8stupňovou převodovkou M Steptronic s funkcí Drivelogic
 • Exkluzivní M Competition designové prvky v leskle černém provedení
 • 375 kW/510 k, 650 Nm, 0–100 km/h za 3,8 s
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

BMW X3 M

Jízdní dynamika na nejvyšší úrovni.
 • Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo
 • Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem
 • 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic
 • 353 kW/480 k, 620 Nm, 0–100 km/h za 4,0 s
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) tříčtvrteční pohled zepředu

BMW X3 M40i

Výjimečná rovnováha mezi výkonem a každodenní použitelností.
 • Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo
 • Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive
 • 8stupňová automatická převodovka Steptronic
 • 265 kW/360 k, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,9 s
BMW X3 M40i G01 LCI Facelift 2021 tříčtvrteční pohled zepředu

BMW X3 M40d

Výkon a hospodárnost bez kompromisů.
 • Vznětový řadový 6válec M TwinPower Turbo
 • Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive
 • 8stupňová automatická převodovka Steptronic
 • 250 kW/340 k, 700 Nm, 0–100 km/h za 4,9 s
BMW X3 M40d G01 LCI Facelift 2021 tříčtvrteční pohled zepředu
 • BMW X3 M Competition
 • BMW X3 M
 • BMW X3 M40i
 • BMW X3 M40d


BMW X3 M COMPETITION – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

Jízdní dynamika a designové prvky BMW X3 M Competition.

BMW X3 M Competition ztělesňuje nejvyšší výkonnost M modelů BMW X3 M. Jeho vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo dosahuje výkonu 375 kW (510 k) a působivého točivého momentu 650 Nm. Kromě celé řady technologií pocházejících z motorsportu mu jeho silný motor umožňuje zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3,8 s a nabídnout radost z jízdy typickou pro M modely až na samotnou hranici limitů, to díky ryzímu X charakteru na každém povrchu. Díky svalnatým proporcím je BMW X3 Competition ryzím ztělesněním sportovního charakteru. Výsledný dojem dále posilují specifické designové prvky M Competition v leskle černém provedení a karbonové kryty zpětných zrcátek. Sportovní a zároveň exkluzivní atmosféra uvnitř je dílem výrazných M prvků zkombinovaných s luxusními detaily.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zezadu od země
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo detailní pohled

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvod s proměnným časováním a zdvihem ventilů dohromady pomáhají k dosažení výjimečného výkonu 375 kW (510 k) a točivého momentu 620 Nm .

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) pohled zepředu při jízdě zatáčkou M specifický podvozek

M specifický podvozek.

M specifický adaptivní podvozek je navržen pro enormní dynamický potenciál tohoto vozu. Jízdní režim COMFORT snadno vyhladí dokonce i hrbolatý povrch. Režim SPORT je skvělý na okresní silnice anebo na ne úplně hladké závodní tratě. Nekompromisně přímý režim SPORT+ zajišťuje mimořádně přesné vedení vozu na hladkých okruzích.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) pohled zezadu od země při jízdě M xDrive

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenní jízdě, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi nastaveními 4WD a 4WD Sport.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 M karbonová výztuha detailní pohled na kryt motoru

M karbonová výztuha.

M karbonová výztuha zvyšuje tuhost přední části vozu a zlepšuje tak přesnost řízení a ovládání. Po zvednutí kapoty motoru tento prémiový, kvalitní a extrémně lehký díl vyrobený z karbonu vytváří nefalšovanou závodní atmosféru. Sportovní potenciál vozu se tímto způsobem ukazuje i navenek.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 středový tunel interiér 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic

8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický nebo výjimečně komfortní a jemný. Voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete buď řadit manuálně, nebo za pomoci funkce Drivelogic zvolit rychlost řazení automatické převodovky.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 M Servotronic palubní deska s M koženým volantem

M Servotronic.

Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M modely speciálně kalibrován a nabízí tři různé režimy, které lze volit přes M Setup.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 M dvoudílné brzdy s modrými třmeny detailní pohled

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Modře lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) M sportovní výfukový systém pohled zezadu

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvukový projev.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) design přední části pohled zepředu

Design přední části.

Z přední části BMW X3 M Competition vyzařuje ohromný potenciál tohoto vysokovýkonného automobilu. Výrazná M maska chladiče ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami v leskle černém provedení v sobě nese logo modelu a vyzařuje z ní autoritativně sportovní styl. Kolem ní jsou umístěné světlomety s tenkými světelnými trubicemi s volitelnými laserovými moduly BMW Laserlight, které dále dokreslují již tak velmi dynamický vzhled. Rozměrné lichoběžníkové otvory pro přívod vzduchu s integrovanými vzduchovými clonami dokreslují celkově sportovní vzhled vozu.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) 21'' M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M v detailním pohledu

21" M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M Bicolour Jet Black s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M Bicolour Jet Black s kombinovanými pneumatikami, leštěná, rozměr kol vpředu 9,5J x 21 s pneumatikami 255/40 ZR21, rozměr kol vzadu 10J x 21 s pneumatikami 265/40 ZR21.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 M sportovní sedadla interiér

M sportovní sedadla.

M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Specifický design s osvětleným logem M zdůrazňuje sportovní vlastnosti vozu.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) design zadní části pohled zezadu

Design zadní části.

Zadní část BMW X3 M Competiton vyzařuje sílu, a to i díky širokým, nízko umístěným LED světlům s výrazným 3D designem a svisle umístěným odrazkám situovaným pod nimi. Volitelný karbonový difuzor a M sportovní výfukový systém se dvěma výraznými dvojitými koncovkami dokresluje geny motorsportu a dále posiluje dynamický vzhled tohoto vysokovýkonného automobilu.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 M kožený volant kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s řadicími páčkami a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy a maximální úroveň kontroly nad vozem. Integrovaná multifunkční tlačítka umožňují ovládat celou řadu multimediálních a asistenčních systémů. Červená tlačítka M1/M2 lze použít k přístupu ke dvěma přednastaveným konfiguracím systému M Drive.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) M karbonové kryty zpětných zrcátek

M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek s M typickými dvojitými držáky zdůrazňují výkonnost a sportovní design vozu.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 Obložení interiéru Carbon Fibre

Obložení interiéru Carbon Fibre.

M obložení interiéru Carbon Fibre na palubní desce a dveřích s ozdobnými prvky Pearl Chrome.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 Leskle černé provedení M Shadow Line

Leskle černé provedení M Shadow Line.

M Shadow Line obsahuje následující prvky karoserie v leskle černém provedení: lišty kolem bočních oken, spodní hrany oken, kryty, držáky a rámečky zpětných zrcátek, obložení B- a C-sloupků a vodicí lišty zadních bočních oken.

BMW X3 M – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

Jízdní dynamika a designové prvky BMW X3 M.

Jedinečný X charakter a sportovní jízdní dynamika největšího kalibru: BMW X3 M předvádí tyto atributy na každém kilometru, a to hlavně díky ryzímu DNA z motorsportu. Je vybaveno točivým vysokovýkonným zážehovým řadovým 6válcem BMW M TwinPower Turbo s výkonem 353 kW (480 k), pohonem všech kol M xDrive a Aktivním M diferenciálem. Toto výjimečné Sports Activity Vehicle (SAV) zajišťuje adrenalinem posílenou radost z jízdy na silnicích i závodních tratích. Dynamický charakter tohoto X modelu je dokreslen svalnatými proporcemi a výraznými M designovými elementy. Uvnitř je sportovní a zároveň celkově exkluzivní dojem doplněn prvky jako je M sportovní volant, M volič převodovky a sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) tříčtvrteční pohled zboku
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo detailní pohled

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje vysokým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvod s proměnným časováním a zdvihem ventilů dohromady pomáhají k dosažení výjimečného výkonu 480 k (353 kW) a působivých 620 Nm točivého momentu.

BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) M specifický podvozek pohled zepředu při jízdě v zatáčce

M specifický podvozek.

Specifický adaptivní M podvozek plně odpovídá enormnímu dynamickému potenciálu vozu. Jízdní režim COMFORT snadno vyhladí dokonce i hrbolatý povrch. Režim SPORT je skvělý na okresky anebo na ne úplně hladké závodní tratě. Nekompromisně přímý režim SPORT+ zajišťuje mimořádně přesné vedení vozu na hladkých okruzích.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě M xDrive Alpine White (bílá) pohled zboku pohled od země

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Technika BMW M technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi nastaveními 4WD a 4WD Sport.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic M volič převodovky interiér

8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický nebo výjimečně komfortní a jemný. Voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete buď řadit manuálně, nebo za pomoci funkce Drivelogic zvolit rychlost řazení automatické převodovky.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 M Servotronic

M Servotronic.

Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M modely speciálně kalibrován a nabízí tři různé režimy, které lze volit přes M Setup.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 M dvoudílné brzdy s červenými třmeny detailní pohled

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Leskle červeně lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem tohoto vysokovýkonného M specifického brzdového systému.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) design přední části

Design přední části.

Hlavním designovým prvkem přední části je výrazná M maska ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami v leskle černém provedení. Působivě tenké světelné trubice s Adaptivními LED světlomety se opticky svažují směrem k typické M masce chladiče a dokreslují dynamický vzhled celku. Aby toho nebylo málo, celkovou působivost dále zlepšují lichoběžníkové přívody vzduchu s mřížkami, které současně poskytují dostatek chladicího vzduchu pro vysokootáčkový M motor.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White Uni (bílá) 20'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 764 M v detailním pohledu

20'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 764 M Orbit Grey s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, rozměr předních kol 9,5 J x 21 s pneumatikami 255/40 ZR21, rozměr zadních kol 10 J x 21 s pneumatikami 265/40 ZR21.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) M vnější zpětná zrcátka

M vnější zpětná zrcátka.

Aerodynamicky optimalizovaná M vnější zpětná zrcátka jsou nedílnou součástí sportovního a dynamického M designu. S karoserií jsou spojena dvojitými držáky, podtrhují propracovaný design vozu a umocňují důraz na špičkové zpracování až do nejmenšího detailu. Přídavná LED směrová světla jsou dokonale integrována do dlouhého a tenkého prolisu.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) pohled zezadu

Design zadní části.

Progresivně tvarovaná záď BMW X3 M naznačuje potenciál tohoto vozidla. Sportovní vzhled zadní části dokreslují výrazná LED zadní světla v působivém 3D designu a vertikální odrazky pod nimi. Sportovní postoj vozu dotváří viditelný zadní difuzor a výrazné chromované dvojité koncovky výfuku M sportovního výfukového systému.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 M kožený volant kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s řadicími páčkami a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy a maximální úroveň kontroly nad vozem. Integrovaná multifunkční tlačítka umožňují ovládat celou řadu multimediálních a asistenčních systémů. Červená tlačítka M1/M2 lze použít k přístupu ke dvěma přednastaveným konfiguracím systému M Drive.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 M sportovní sedadla interiér

M sportovní sedadla skořepinového typu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi manuálního nastavení, včetně nastavení podélné pozice sedadla a úhlu sklonu opěradla. Navíc pro řidiče: nastavení šířky opěradla. Zásluhou výraznějších bočnic sedáku i opěradel a jejich pečlivě definovaného tvaru zajišťují prvotřídní ergonomii a účinnou boční oporu.

BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 M volič převodovky

M volič převodovky.

Osvětlený M volič převodovky je navržen ve specifickém provedení a vyniká vynikající funkčností. V manuálním režimu S může řidič pomocí voliče převodovky nebo páček řazení řadit sám; v poloze D je změna převodů automatická. Přepínač funkce Drivelogic umožňuje zvolit jednu ze tří M specifických rychlostí řazení.

BMW X3 M40i a X3 M40d – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

Jízdní dynamika a designové prvky BMW X3 M40i a BMW X3 M40d.

Dobrodružný duch přichází do nové éry komfortu a hospodárnosti: díky exkluzivním prvkům exteriéru a interiéru, mezi něž patří například M aerodynamický paket nebo působivé technologické prvky, posilují modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d své sportovní geny a na každém povrchu poskytují vzrušující jízdní dynamiku.

BMW X3 M40i G01 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Malachite Green (zelená) tříčtvrteční statický pohled zepředu
BMW X3 M40i G01 LCI Facelift 2021 řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo

Řadové 6válce BMW M TwinPower Turbo.

BMW X3 M40i pohání zážehový řadový třílitrový 6válec s technologií M TwinPower Turbo. S výkonem 260 kW (354 k) a maximálním točivým momentem 500 Nm poskytuje sportovní jízdní dynamiku. Z 0 na 100 km/h zrychlí za pouhých 4,9 sekundy. BMW X3 M40d je vybaveno vznětovým řadovým 6válcem o výkonu 240 kW (326 k) a maximálním točivém momentu 700 Nm. Z 0 na 100 km/h zrychlí za pouhých 4,9 sekundy.

BMW X3 M40i G01 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Malachite Green (zelená) M sportovní podvozek pohled zepředu při jízdě

M sportovní podvozek.

M sportovní podvozek zaujme dynamičtějším odpružením s tužším nastavením tlumičů. Vyznačuje se mírně tvrdším nastavením pružin a pevnějšími stabilizátory. Kombinace těchto prvků společně přispívá k přímějšímu nastavení podvozku, který se ještě lépe hodí pro sportovní jízdní styl.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 8stupňová převodovka Steptronic Sport volič převodovky interiér

8stupňová automatická převodovka Steptronic Sport.

Osmistupňová automatická převodovka Steptronic Sport zajišťuje mimořádně sportovní řazení. To platí pro automatický i manuální režim, při němž se k řazení používá volič převodovky nebo řadicí páčky umístěné na volantu. Tím je zaručena jak klidná, tak mimořádně dynamická jízda. V režimu SPORT a s pákou voliče v levé poloze S/M je řazení zaměřeno na maximální dynamiku.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 variabilní sportovní řízení M kožený volant

Variabilní sportovní řízení.

Variabilní sportovní řízení s posilovačem Servotronic zajišťuje přímou a agilní odezvu řízení a současně vyžaduje méně fyzické námahy při otáčení volantem. V principu funguje tak, že mění převod řízení v závislosti na úhlu natočení volantu. Tím se zlepšuje ovládání vozidla při dynamičtějším stylu jízdy a omezuje se síla potřebná k otáčení volantu při parkování a zatáčení.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Malachite Green (zelená) M sportovní diferenciál pohled zezadu

M sportovní diferenciál.

M sportovní diferenciál zlepšuje trakci a jízdní stabilitu při změně jízdního pruhu nebo akceleraci ze zatáčky, při projíždění zatáček vysokými rychlostmi nebo na měnících se površích silnice. Trakci zlepšuje elektronicky regulovaná svornost diferenciálu, která omezuje rozdíly v rychlosti otáčení jednotlivých zadních kol.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Malachite Green (zelená) M sportovní brzdy detailní pohled na kolo

M sportovní brzdy.

M sportovní brzdy mají modře lakované (volitelně leskle červeně) čtyřpístkové pevné třmeny vpředu a jednopístkové plovoucí třmeny vzadu s logem M. Jsou vnitřně chlazené a mají zvětšené brzdové kotouče, zaručující mimořádný brzdný výkon.

BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Malachite Green (zelená) specifické designové prvky pohled zepředu

BMW X3 M40i a X3 M40d specifické designové prvky.

Design BMW X3 M40i a BMW X3 M40d vyzařuje čirou dynamiku a atletickou eleganci. Při pohledu zvenku je tohoto efektu dosaženo pomocí M specifických designových prvků, mezi něž patří M maska chladiče s M logem a dvojitými, leskle černými lamelami, černá M vnější zpětná zrcátka a volitelná 21palcová lesklá M kola z lehké slitiny – celek je pak dotvořen výraznými koncovkami výfuku v černě chromovaném stylu. Uvnitř je sportovní charakter dokreslen prvky jako je M sportovní volant s kontrastním prošíváním či sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Malachite Green (zelená) BMW Individual světlomety Shadow Line

Světlomety BMW Individual Shadow Line.

Světlomety M Shadow Line dodávají hlavním světlometům sportovní vzhled díky tomu, že jsou všechny původně chromované prvky vyvedené v černé barvě. Tmavé detaily dokonale pasují k volitelně dostupnému provedení M Shadow Line s rozšířeným obsahem.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Malachite Green 21'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M

21" M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M Bicolour Jet Black s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny Double-spoke 718 M Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami runflat, přední kola 8,5J x 21 s pneumatikami 245/40 R21, zadní kola 9,5J x 21 s pneumatikami 275/35 R21.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Malachite Green (zelená) M aerodynamický paket přední nárazník

M aerodynamický paket.

M aerodynamický paket se skládá z M specifických nárazníků a prahových lišt lakovaných v barvě karoserie a difuzoru v leskle černém provedení. Celek vyzdvihuje čistou dynamiku a sportovnost.
BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

Sportovní sedadla řidiče a spolujezdce se vyznačují širokými možnostmi manuálního nastavení podélné pozice či úhlu sklonu opěradla. Zásluhou zvýšených bočnic sedáku i opěradla a jejich pečlivě navrženého tvaru zajišťují prvotřídní ergonomii a účinnou boční oporu.

BMW X3 M40i M40d G01 LCI Facelift 2021 M kožený volant

M kožený volant.

Tříramenný M kožený volant s multifunkčními tlačítky, logem M, integrovaným airbagem řidiče a svislým otvorem ve spodním ramenu. Zásluhou věnce čalouněného černou kůží Walknappa s kontrastním prošíváním a vybráním na palce v M barvách poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy.

M MODELY BMW X3 M: MÍSTO ŘIDIČE & TECHNOLOGIE.

M specifický přístrojový panel, koncept ovládání, digitální služby a asistenční systémy M modelů BMW X3.

Nejmodernější mobilita a M zážitky na nejvyšší úrovni: M modely BMW X3 Vás během jízdy podpoří celou řadou inovativních technologií a současně zásluhou exkluzivních M specifických prvků poskytnou ještě intenzivnější nádech světa motorsportu. Prostřednictvím asistentu BMW Intelligent Personal Assistant si můžete užívat výhody inteligentních asistenčních systémů nebo komunikovat se svým BMW. Dostupná je i celá řada prvků konektivity a digitálních služeb, které Vám pro ještě pohodlnější digitální život poskytnou ideální spojení s Vaším BMW a okolním světem.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 palubní deska kontrolní displej
M modely BMW X3 F97 LCI Facelift 2021 M specifický přístrojový panel

M specifický přístrojový panel.

M specifický přístrojový panel* nabízí v režimech SPORT a TRACK zobrazení jednoznačně zaměřené na údaje relevantní k jízdě. Díky tomu máte dokonce i na závodní trati před očima hodnoty, jako například tlak turbodmychadel nebo pneumatik či teploty provozních kapalin. Ovládání a konfiguraci zajišťuje tlačítko M MODE na ovládacím panelu na středové konzole. *Dostupné pro BMW X3 M Competition a BMW X3 M.
M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional.

Součástí BMW Live Cockpit Professional s navigačním systémem jsou mimořádně kvalitní displeje. Kontrolní dotykový displej o úhlopříčce 12,3" doplňuje digitální přístrojový panel o úhlopříčce 12,3". BMW operační systém 7 lze ovládat také dotykovým ovladačem iDrive Touch.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 M Setup kontrolní displej

M Setup.

M Setup* umožňuje upravit různé parametry jízdní dynamiky. Konkrétně je řeč o nastavení charakteristiky motoru, podvozku a řízení, nastavení pohonu M xDrive nebo úrovně zásahů stabilizačního systému DSC podle vašich osobních požadavků. *Dostupné pro BMW X3 M Competition a BMW X3 M.
M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 BMW Head-Up Displej

BMW Head-Up Displej s M specifickými funkcemi.

Barevný BMW Head-Up Displej včetně M specifických funkcí* promítá všechny důležité informace o jízdě přímo do zorného pole řidiče. Stisknutím tlačítka můžete přepnout na zobrazení specifické pro modely M, které obsahuje ukazatel zařazeného rychlostního stupně, otáčky motoru v podobě dynamické křivky a rovněž řadicí světla pro indikaci optimálního okamžiku přeřazení. *M specifické funkce jsou dostupné pro BMW X3 M Competition a BMW X3 M.
M modely BMW X3 2021 F97 ovládací panel na středové konzole

Ovládací panel na středové konzole.

Obsah displeje lze změnit na snadno dostupném ovládacím panelu na středové konzole pomocí tlačítka M MODE*, umístěného pod tlačítkem Start/Stop. Tlačítko SETUP* nabízí ještě více možností nastavení vlastností vozidla. Otevírá možnosti individuálního nastavení prvků jízdní dynamiky. Další tlačítka jsou určena k individuálnímu vypnutí nebo zapnutí asistenčních systémů. * Funkce M MODE a SETUP k dispozici pro BMW X3 M Competition a BMW X3 M.
M modely BMW X3 2021 F97 G01 LCI Červené tlačítko Start/Stop

Červené tlačítko Start/Stop.

Červené tlačítko Start/Stop* umožňuje po odemknutí nastartování motoru bez použití klíče. Používá se také k vypnutí motoru. Klíč od vozu je automaticky rozpoznán a není jej třeba fyzicky používat. * Červené tlačítko Start/Stop mají modely BMW X3 M Competition a BMW X3 M.
M modely BMW X3 F97 G01 LCI 2021 Facelift Digitální klíč

BMW Digitální klíč.

BMW Digitální klíč změní Váš kompatibilní chytrý telefon* na klíč od vozidla. Odemčení provedete jednoduše tak, že podržíte svůj telefon u kliky dveří; před nastartováním Vašeho BMW uložte telefon do přihrádky na chytré telefony. Digitální klíč můžete navíc poslat až pěti přátelům.

*BMW Digitální klíč je kompatibilní pouze s vybranými telefony. Seznam kompatibilních telefonů je k dispozici na www.bmw.cz/digitalkey. Použití BMW Digitálního klíče vyžaduje výbavu Teleservices.

M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 Remote Software Upgrade Kontrolní displej

Remote Software Upgrade.

Tímto způsobem bude Vaše BMW vždy aktualizované. Aktualizace Remote Software Upgrades lze stáhnout pomocí aplikace My BMW nebo přímo ve vozidle a následně je nainstalovat.

M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 Integrace chytrého telefonu Kontrolní displej

Integrace chytrého telefonu.

Proč byste neměli ve Vašem BMW používat aplikace Vašeho telefonu, když je můžete ovládat tak, jak jste zvyklí? Výbava integrace telefonu Váš telefon bezdrátově propojí s vozem prostřednictvím Apple CarPlay nebo Android Auto. Díky tomu můžete ovládat různé funkce a aplikace přímo na kontrolním displeji.

M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 WiFi hotspot Kontrolní displej

WiFi hotspot.

Účastněte se videokonference na vašem tabletu nebo sdílejte poslední díl oblíbeného seriálu na Vašem chytrém telefonu. WiFi hotspot je cestou, jak se s pomocí SIM karty nainstalované ve voze připojit k internetu rychlostí LTE (pokud je dostupná). Vy a Vaši spolucestující mohou surfovat internetem až na deseti přístrojích.

M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 Paket Connected Professional Kontrolní displej

Paket Connected Professional.

Kombinovaná nabídka tří digitálních služeb. Využijte navigaci s informacemi v reálném čase, své oblíbené aplikace integrované v systému vozu a ještě příjemnější pobyt ve svém BMW zásluhou zvuků a lepší kvality vzduchu.

M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 WiFi hotspot Funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením

Rozšířené funkce telefonu s bezdrátovým nabíjením.

Telefonování s bezdrátovým dobíjením obsahuje podložku pro bezdrátové dobíjení. Připojení pomocí střešní antény zlepšuje příjem mobilního signálu. Pomocí technologie Bluetooth lze současně připojit dva mobilní telefony a audio přehrávač. Obsahuje i technické předpoklady k používání Wi-Fi hotspotu.
M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 Driving Assistant Professional Kontrolní displej

Driving Assistant Professional.

Driving Assistant Professional přináší větší míru komfortu a bezpečnosti v krizových nebo monotónních jízdních situacích. Kromě funkcí obsažených ve výbavě Driving Assistant zahrnuje také asistent řízení a udržování v jízdním pruhu, asistent nouzového zastavení a rovněž funkci zabraňující nechtěnému opuštění jízdního pruhu s ochranou před bočním nárazem.
M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 Intelligent Personal Assistant Kontrolní displej

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey, BMW, I`m hungry“. Váš BMW Intelligent Personal Assistant najde nejbližší restauraci a naplánuje k němu trasu. Ale umí toho mnohem více. Váš BMW Intelligent Personal Assistant Vám také pomůže s mnoha funkcemi vozu. Praktické vlastnosti Vám srozumitelně vysvětlí. Tím zajistí, že funkce svého BMW budete snadno a intuitivně využívat.

M modely BMW X3 F97 G01 LCI Facelift 2021 Parkovací asistent Plus Kontrolní displej

Parkovací asistent Plus.

Parking Assistant Plus usnadňuje parkování a manévrování s vozem. Kromě jiného obsahuje funkce Surround View, včetně pohledu z ptačí perspektivy Top View, Panorama View, Remote 3D View, pomoc s příčným parkováním, funkci nouzového brzdění Active Park Distance Control, automatický parkovací asistent s vodicími příčnými a podélnými linkami a couvací asistent.

TECHNICKÉ ÚDAJE M MODELŮ BMW X3.

BMW X3 M Competition a další modely.

Výkon motoru v kW (k) při 1/min

353 (480) / 6250

Max. točivý moment v Nm při 1/min:

620 / 2750-5450

Zrychlení 0–100 km/h v s:  

4

Kombinovaná spotřeba paliva v l/100 km:

11 - 10,8

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 technické údaje
BMW Kola a pneumatiky Detail evropského štítku pro označování pneumatik

BMW KOLA & PNEUMATIKY.

Pneumatiky používané na našich vozech musí splňovat až 50 různých náročných kvalitativních kritérií, což je významně více, než předepisuje evropská legislativa pro označování pneumatik standardizovanými štítky. Na těchto štítcích najdete všechny informace o vlastnostech pneumatik používaných BMW.
BMW X3 Individual F97 LCI Facelift 2021 v barvě Grigo Telesto (šedá) tříčtvrteční pohled zepředu
BMW X3 Individual F97 LCI Facelift 2021 v barvě Grigo Telesto (šedá) kolo z lehké slitiny v detailním pohledu
BMW Individual leskle černé obložení interiéru Piano Black na palubní desce BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021

BMW INDIVIDUAL PRO BMW X3 M.

BMW X3 M inspiruje sportovním designem zdůrazňujícím jeho vzhled a dechberoucí jízdní dynamiku. Exkluzivní možnosti výbavy od BMW Individual vám umožňují ještě více podtrhnout jedinečný charakter tohoto výjimečného vozidla. Vybrat si můžete z velkého množství zářivých laků BMW Individual, jako například zde zobrazenou šedou Grigio Telesto, dodávající vozu neobyčejně důstojný vzhled. V interiéru je sportovní a zároveň elegantní prostředí tvořeno hlavně M sportovními sedadly, například v celokoženém čalounění BMW Individual Merino Tartufo s částečnou perforací. Úžasný celkový dojem dokresluje vysoce kvalitní obložení interiéru BMW Individual Carbon Fibre s ozdobnými prvky v provedení Pearl Chrome.

M MODELY BMW X3 M: DÍLY BMW M PERFORMANCE PARTS.

Extra sportovní výbava pro BMW X3 M Competition a BMW X3 M.

BMW X3 M Competition a BMW X3 M vystupují z davu zejména díky svému extrémně sportovnímu a dynamickému designu. Díky kvalitní výbavě od BMW M Performance Parts je možné dále zvýraznit charakter vozu inspirovaný motorsportem a díky dalším M specifickým prvků ještě více vyzdvihnout jeho vysokovýkonnou náturu.

M Performance maska chladiče BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance karbonová maska chladiče ve tvaru ledvinek.

Předveďte svůj styl: M Performance rámeček masky chladiče ve tvaru ledvinek je vyroben z kvalitního karbonu. Pro extrémně elegantní, sportovní a individuální vzhled.
Přejít na produkt
M Performance přední karbonové nasávací otvory BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance přední karbonové nasávací otvory.

Jasná zpráva pro okolí: M Performance přední nasávací otvory jsou vyrobeny ze 100procentního karbonu a dodávají přední části vozu výrazný vzhled inspirovaný motorsportem.
Přejít na produkt
M Performance kryty zpětných zrcátek BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance karbonové kryty zpětných zrcátek.

M Performance kryty zpětných zrcátek jsou pečlivě vyráběny ručně ze 100procentního karbonu.
Přejít na produkt
M karbonový zadní difuzor BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M karbonový zadní difuzor.

M karbonový zadní difuzor vytváří ještě dynamičtější vzhled a současně posunuje svalnatý výraz vozu na novou úroveň.
Přejít na produkt
M Performance volant Pro BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance volant Pro.

Se svým působivým tvarem a oblastmi pro držení potaženými Alcantarou přináší tento volant do kokpitu nezaměnitelnou atmosféru motorsportu.
Přejít na produkt
M Performance aramidový kryt antény BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021

M Performance aramidový kryt antény.

Vizuální i funkční prvek střechy vozidla: M Performance aramidový kryt antény.
Přejít na produkt
BMW X3 2021 G01 LCI Facelift Malachite Green (zelená)

THE X3.

BMW X3 je Sports Avtivity Vehicle (SAV) mnoha schopností. Jako typický člen rodiny BMW X v sobě spojuje sportovnost a komfort s hospodárností, všestranností a inovativními technologiemi, takže je ideálním společníkem pro jakoukoliv příležitost.

CENY, FINANCOVÁNÍ A LEASING M MODELŮ BMW X3.

FINANCOVÁNÍ A LEASING M MODELŮ BMW X3.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 metalický lak BMW Individual Frozen Portimao Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu s modelem

Na míru připravené finanční služby od BMW Financial Services Vás rychle a flexibilně odvezou do vašeho cíle. Ať už financování nebo leasing – každá z našich nabídek se individuálně přizpůsobí Vašim potřebám a přáním. Zjistěte více o atraktivních možnostech financování nebo vhodných nabídkách leasingu pro Vaše BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i nebo BMW X3 M40d.

APLIKACE BMW BROCHURE.

Telefon s aplikací BMW Brochure

Zažijte svět BMW interaktivně ve Vašem chytrém telefonu nebo tabletu. Aplikace BMW Brochure obsahuje digitální brožury všech aktuálních modelů BMW. U Vámi vybraného BMW si užijte detailní informace o produktu, úžasné obrázky, pozoruhodná videa a fascinující příběhy ze zákulisí. A samozřejmě zde najdete i detaily z oblasti designu, možností výbav, služeb a technologií, týkající se BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i nebo BMW X3 M40d.

 

SLUŽBY A ASISTENCE PRO M MODELY BMW X3.

BMW zákaznický servis

CHCETE OSOBNÍ KONZULTACI?

Máte-li jakékoliv dotazy, požadujete další informace nebo máte zájem o konkrétní nabídku na BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i nebo BMW X3 M40d, prosím, kontaktujte svého BMW Autorizovaného Dealera ve svém okolí. Profesionálně vyškolení specialisté BMW vám rádi poskytnou konzultaci po telefonu nebo přímo na místě.

SLUŽBY BMW PRO M MODELY BMW X3.

Služby a pakety pro BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i a BMW X3 M40d.

Nabízenými službami stanovuje BMW nové standardy, je tu vždy pro Vás a pro Váš M model BMW X3. Díky BMW Asistenční službě jsou v případě poruchy nebo nehody naši experti vždy připraveni Vám pomoci – 365 dní v roce. Díky inovativní službě BMW Teleservices Váš M model BMW X3 automaticky oznámí Vašemu BMW Servisu potřebu údržby či chybnou funkci vozu, takže ten se vám může nezávisle ozvat. Se službou BMW Service Inclusive jsou tyto a všechny ostatní služby na Vámi určenou dobu finančně pokryty. S rozsáhlou nabídkou služeb od BMW jste vždy v bezpečí a zajistíte si více času pro důležitější věci Vašeho života. S širokou nabídkou příslušenství od BMW máte vždy jistotu kvalitního produktu a bezpečí.
BMW Service Inclusive žena před BMW dealerstvím

BMW Service Inclusive.

Nechte všechny starosti za sebou a soustřeďte se na to, co je skutečně důležité – užívat si sportovní jízdu s Vaším BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i nebo BMW X3 M40d.. Se službami BMW Service Inclusive můžete právě tohle udělat. Jednorázovou platbou získáte všechny zahrnuté služby a údržbové úkony na dobu dle Vašeho výběru.

Více informací
BMW Teleservices žena hledí do displeje chytrého telefonu a otevírá dveře svého BMW

BMW Teleservices.

S inovativními službami Teleservices od BMW ConnectedDrive Vám M modely BMW X3 pomohou udržet si čistou hlavu: pokud je třeba údržba nebo v případě poruchy vůz poskytne Vašemu preferovanému BMW Servisu všechna relevantní data. Vybraný servisní partner Vás poté kontaktuje a dohodne schůzku. Takže se můžete spolehnout na rychlou a přímočarou službu a nemusíte na všechno myslet sami. Jediná podmínka: musíte Vaše BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i nebo BMW X3 M40d zaregistrovat na portálu BMW ConnectedDrive a vybrat si BMW Servis. Objevte, jakým způsobem služby BMW Teleservices přinesou do Vašeho života více pohodlí.

Více informací
BMW Asistenční služba žena před BMW

Asistenční služba BMW Mobile care.

BMW Asistenční služba je zdarma a dostupná všem řidičům BMW nonstop, 365 dní v roce. Jeden telefonát – a naši specialisté jsou Vám k službám, ať už po telefonu nebo přímo na místě.

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO2 M modelů BMW X3.

BMW X3 M Competition:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,0–10,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 250–241

BMW X3 M:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,0–10,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 250–241

BMW X3 M40i:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,8
Emise CO2 v g/km (kombinované): 216–200

BMW X3 M40d:
Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,6
Emise CO2 v g/km (kombinované): 193–173

Uvedené údaje o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě energie byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. Údaje se vztahují k vozidlu v základním vybavení v Německu a uvedené rozpětí zohledňuje volitelnou výbavu a rozdíly v rozměrech zvolených kol a pneumatik, a mohou se během konfigurace lišit. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 existují hodnoty pouze podle WLTP. Kromě toho jsou hodnoty NEDC od 1. ledna 2023 na základě nařízení EK 2022/195 z osvědčení o shodě (COC listů) vymazány. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.cz/wltp


Další informace o oficiální spotřebě paliva a specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů lze získat z „Příručky spotřeby paliva, emisí CO₂ a spotřeby energie nových osobních automobilů“, která je k dispozici na všech prodejních místech a na Deutsche Automobil Treuhand GmbH (DAT), Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern-Scharnhausen, Germany, and under https://www.dat.de/co2

 

Více informací

Spotřeba paliva a emise CO2 M modelů BMW X3.

 • BMW X3 M Competition:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,0–10,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 250–241

  BMW X3 M:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 11,0–10,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 250–241

  BMW X3 M40i:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 9,5–8,8
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 216–200

  BMW X3 M40d:
  Spotřeba paliva v l/100 km (kombinovaná): 7,3–6,6
  Emise CO2 v g/km (kombinované): 192–173

  Uvedené oficiální údaje o spotřebě paliva, emisích CO2, spotřeby elektrické energie a dojezdu vozidla byly stanoveny podle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007 v platném znění. V případě dojezdu zohledňují údaje podle WLTP rozdíly způsobené volitelnou výbavou. U vozidel nově schválených od 1. 1. 2021 již nejsou k dispozici údaje podle NEDC, ale existují hodnoty pouze podle WLTP. Další informace o měřicích metodách NEDC a WLTP jsou k dispozici na adrese www.bmw.de/wltp