BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu při jízdě
Cena vč. DPH1 957 800 Kč
VýkonAž 510k (375 kW)
Druh pohonuBenzínDiesel

THE X3 M

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu při jízdě

NOVÉ M MODELY BMW X3.

Cena vč. DPH1 957 800 Kč
VýkonAž 510k (375 kW)
Druh pohonuBenzínDiesel
THE X3 MNOVÉ M MODELY BMW X3.

BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i a BMW X3 M40d.

Adrenalinová radost z jízdy na každém povrchu: M modely BMW X3 M Vám zvýší pulz už jen svým výrazným designem. Ve skutečnosti ale jejich nezávislý a sportovní charakter definuje spojení exkluzivity a hospodárnosti. BMW X3 M inspiruje ryzím DNA motorsportu a úchvatnou jízdní dynamikou na mimořádné úrovni, kterou dále umocňuje model BMW X3 M Competition, který s výkonem 510 koní (375 kW) a vybranými M specifickými prvky představuje spojení maximálního výkonu a individuality. Modely BMW X3 M40i a BMW X3 M40d vynikají podobně sportovními charaktery a zaujmou dokonalým vyvážením mezi dynamikou, komfortem a hospodárností, které kombinují s neomezenou každodenní použitelností.

Více informací

SROVNÁNÍ M MODELŮ BMW X3 M.

Přehled nejdůležitějších parametrů jízdní dynamiky: pohon, podvozek a výkon motoru.

BMW X3 M Competition.

Maximální jízdní dynamika a exkluzivita.
 • Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo
 • Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem a 8stupňovou převodovkou M Steptronic s funkcí Drivelogic
 • Exkluzivní M Competition designové prvky v leskle černém provedení
 • 375 kW/510 k, 650 Nm, 0–100 km/h za 3,8 s
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zepředu

BMW X3 M.

Jízdní dynamika na nejvyšší úrovni.
 • Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo
 • Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem
 • 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic
 • 353 kW/480 k, 620 Nm, 0–100 km/h za 4,0 s
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) tříčtvrteční pohled zepředu

BMW X3 M40i.

Výjimečná rovnováha mezi výkonem a každodenní použitelností.
 • Zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo
 • Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive
 • 8stupňová automatická převodovka Steptronic
 • 265 kW/360 k, 500 Nm, 0–100 km/h za 4,9 s
BMW X3 M40i G01 LCI Facelift 2021 tříčtvrteční pohled zepředu

BMW X3 M40d.

Výkon a hospodárnost bez kompromisů.
 • Vznětový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo
 • Inteligentní pohon všech kol BMW xDrive
 • 8stupňová automatická převodovka Steptronic
 • 250 kW/340 k, 700 Nm, 0–100 km/h za 4,9 s
BMW X3 M40d G01 LCI Facelift 2021 tříčtvrteční pohled zepředu
 • BMW X3 M Competition.
 • BMW X3 M.
 • BMW X3 M40i.
 • BMW X3 M40d.


BMW X3 M COMPETITION – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

Jízdní dynamika a designové prvky BMW X3 M Competition.

BMW X3 M Competition ztělesňuje nejvyšší výkonnost M modelů BMW X3 M. Jeho vysokovýkonný zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo dosahuje výkonu 510 k (375 kW) a působivého točivého momentu 650 Nm. Kromě celé řady technologií pocházejících z motorsportu mu jeho silný motor umožňuje zrychlit z 0 na 100 km/h za pouhých 3,8 s a nabídnout radost z jízdy typickou pro M modely až na samotnou hranici limitů, to díky ryzímu X charakteru na každém povrchu. Díky svalnatým proporcím je BMW X3 Competition ryzím ztělesněním sportovního charakteru. Výsledný dojem dále posilují specifické designové prvky M Competition v leskle černém provedení a karbonové kryty zpětných zrcátek. Sportovní a zároveň exkluzivní atmosféra uvnitř je dílem výrazných M prvků zkombinovaných s luxusními detaily.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) ze tříčtvrtečního pohledu zezadu od země
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo detailní pohled

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje špičkovým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvod s proměnným časováním a zdvihem ventilů dohromady pomáhají k dosažení výjimečného výkonu 510 k (375 kW) a točivého momentu 650 Nm .
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) pohled zepředu při jízdě zatáčkou M specifický podvozek

M specifický podvozek.

M specifický adaptivní podvozek je navržen pro enormní dynamický potenciál tohoto vozu. Jízdní režim COMFORT snadno vyhladí dokonce i hrbolatý povrch. Režim SPORT je skvělý na okresní silnice anebo na ne úplně hladké závodní tratě. Nekompromisně přímý režim SPORT+ zajišťuje mimořádně přesné vedení vozu na hladkých okruzích.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) pohled zezadu od země při jízdě M xDrive

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenní jízdě, tak na závodním okruhu. Od BMW M vyvinutá technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi nastaveními 4WD a 4WD Sport.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 M karbonová výztuha detailní pohled na kryt motoru

M karbonová výztuha.

M karbonová výztuha zvyšuje tuhost přední části vozu a zlepšuje tak přesnost řízení a ovládání. Po zvednutí kapoty motoru tento prémiový, kvalitní a extrémně lehký díl vyrobený z karbonu vytváří nefalšovanou závodní atmosféru. Sportovní potenciál vozu se tímto způsobem ukazuje i navenek.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 středový tunel interiér 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic

8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický nebo výjimečně komfortní a jemný. Voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete buď řadit manuálně, nebo za pomoci funkce Drivelogic zvolit rychlost řazení automatické převodovky.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 M Servotronic palubní deska s M koženým volantem

M Servotronic.

Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M modely speciálně kalibrován a nabízí tři různé režimy, které lze volit přes M Setup.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 M dvoudílné brzdy s modrými třmeny detailní pohled

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Modře lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem vysokovýkonných M specifických brzd.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) M sportovní výfukový systém pohled zezadu

M sportovní výfukový systém.

M sportovní výfuk vytváří dynamický zvuk, který lze modifikovat pomocí integrované klapky v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Režimy SPORT a SPORT+ aktivované voličem jízdních režimů jsou doprovázeny ještě výraznějším zvukem motoru, zatímco v komfortních nastaveních je prioritou spíše tlumený zvukový projev.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) design přední části pohled zepředu

Design přední části.

Z přední části BMW X3 M Competition vyzařuje ohromný potenciál tohoto vysokovýkonného automobilu. Výrazná M maska chladiče ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami v leskle černém provedení v sobě nese logo modelu a vyzařuje z ní autoritativně sportovní styl. Kolem ní jsou umístěné světlomety s tenkými světelnými trubicemi s volitelnými laserovými moduly BMW Laserlight, které dále dokreslují již tak velmi dynamický vzhled. Rozměrné lichoběžníkové otvory pro přívod vzduchu s integrovanými vzduchovými clonami dokreslují celkově sportovní vzhled vozu.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) 21'' M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M v detailním pohledu

21" M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M Bicolour Jet Black s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M Bicolour Jet Black s kombinovanými pneumatikami, leštěná, rozměr kol vpředu 9,5J x 21 s pneumatikami 255/40 ZR21, rozměr kol vzadu 10J x 21 s pneumatikami 265/40 ZR21.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 M sportovní sedadla interiér

M sportovní sedadla.

M sportovní skořepinová sedadla s částečně integrovanými opěrkami hlavy a širokými možnostmi nastavení poskytují výjimečnou boční oporu Vám a vašemu spolujezdci vpředu. Individuálně lze nastavit i šířku jejich opěradel. Specifický design s osvětleným logem M zdůrazňuje sportovní vlastnosti vozu.

BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) design zadní části pohled zezadu

Design zadní části.

Zadní část BMW X3 M Competiton vyzařuje sílu, a to i díky širokým, nízko umístěným LED světlům s výrazným 3D designem a svisle umístěným odrazkám situovaným pod nimi. Volitelný karbonový difuzor a M sportovní výfukový systém se dvěma výraznými dvojitými koncovkami dokresluje geny motorsportu a dále posiluje dynamický vzhled tohoto vysokovýkonného automobilu.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 M kožený volant kokpit

M kožený volant.

M kožený volant s řadicími páčkami a vybráním na palce poskytuje bezprostřední zážitek ze sportovní jízdy a maximální úroveň kontroly nad vozem. Integrovaná multifunkční tlačítka umožňují ovládat celou řadu multimediálních a asistenčních systémů. Červená tlačítka M1/M2 lze použít k přístupu ke dvěma přednastaveným konfiguracím systému M Drive.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 v metalické barvě Frozen Marina Bay Blue (modrá) M karbonové kryty zpětných zrcátek

M karbonové kryty zpětných zrcátek.

M karbonové kryty zpětných zrcátek s M typickými dvojitými držáky zdůrazňují výkonnost a sportovní design vozu.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 Obložení interiéru Carbon Fibre

Obložení interiéru Carbon Fibre.

M obložení interiéru Carbon Fibre na palubní desce a dveřích s ozdobnými prvky Pearl Chrome.
BMW X3 M Competition F97 LCI Facelift 2021 Leskle černé provedení M Shadow Line

Leskle černé provedení M Shadow Line.

M Shadow Line obsahuje následující prvky karoserie v leskle černém provedení: lišty kolem bočních oken, spodní hrany oken, kryty, držáky a rámečky zpětných zrcátek, obložení B- a C-sloupků a vodicí lišty zadních bočních oken.

BMW X3 M – PŘEHLED VLASTNOSTÍ.

Jízdní dynamika a designové prvky BMW X3 M.

Jedinečný X charakter a sportovní jízdní dynamika největšího kalibru: BMW X3 M předvádí tyto atributy na každém kilometru, a to hlavně díky ryzímu DNA z motorsportu. Je vybaveno točivým vysokovýkonným zážehovým řadovým 6válcem BMW M TwinPower Turbo s výkonem 480 koní (353 kW), pohonem všech kol M xDrive a Aktivním M diferenciálem. Toto výjimečné Sports Activity Vehicle (SAV) zajišťuje adrenalinem posílenou radost z jízdy na silnicích i závodních tratích. Dynamický charakter tohoto X modelu je dokreslen svalnatými proporcemi a výraznými M designovými elementy. Uvnitř je sportovní a zároveň celkově exkluzivní dojem doplněn prvky jako je M sportovní volant, M volič převodovky a sportovní sedadla řidiče a spolujezdce vpředu.

BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) tříčtvrteční pohled zboku
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo detailní pohled

Vysokovýkonný zážehový řadový 6válec BMW M TwinPower Turbo.

Zážehový řadový 6válec M TwinPower Turbo se vyznačuje vysokým výkonem, kultivovaným chodem a sportovním zvukovým projevem. Dvojice jednokomorových turbodmychadel, přímé vstřikování paliva a plně variabilní rozvod s proměnným časováním a zdvihem ventilů dohromady pomáhají k dosažení výjimečného výkonu 480 k (353 kW) a působivých 620 Nm točivého momentu.

BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) M specifický podvozek pohled zepředu při jízdě v zatáčce

M specifický podvozek.

Specifický adaptivní M podvozek plně odpovídá enormnímu dynamickému potenciálu vozu. Jízdní režim COMFORT snadno vyhladí dokonce i hrbolatý povrch. Režim SPORT je skvělý na okresky anebo na ne úplně hladké závodní tratě. Nekompromisně přímý režim SPORT+ zajišťuje mimořádně přesné vedení vozu na hladkých okruzích.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě M xDrive Alpine White (bílá) pohled zboku pohled od země

M xDrive.

Pohon M xDrive s Aktivním M diferenciálem garantuje maximum trakce a jízdní dynamiky jak při každodenních cestách, tak na závodním okruhu. Technika BMW M technika kombinuje agilitu pohonu zadních kol s účinností pohonu všech kol. Můžete si vybrat mezi nastaveními 4WD a 4WD Sport.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic M volič převodovky interiér

8stupňová převodovka M Steptronic s funkcí Drivelogic.

8stupňová převodovka M Steptronic Drivelogic nabízí mnoho způsobů řazení: extrémně dynamický nebo výjimečně komfortní a jemný. Voličem převodovky nebo páčkami řazení na volantu můžete buď řadit manuálně, nebo za pomoci funkce Drivelogic zvolit rychlost řazení automatické převodovky.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 M Servotronic

M Servotronic.

Řízení M Servotronic se přizpůsobuje aktuální rychlosti a zajišťuje tak v každé jízdní situaci optimální účinek posilovače. Současně přináší ve všech rychlostech přímou a precizní zpětnou vazbu. Systém je pro M modely speciálně kalibrován a nabízí tři různé režimy, které lze volit přes M Setup.
BMW X3 M Competition F97 LCI 2021 M dvoudílné brzdy s červenými třmeny detailní pohled

M dvoudílné brzdy.

Díky kombinaci různých materiálů umožňují M brzdy s dvoudílnými kotouči dosahovat vynikajících hodnot zpomalení, jsou extrémně stabilní a vysoce odolné. Jsou také výrazně lehčí, což má pozitivní vliv na agilitu, dynamiku a akceleraci. Leskle červeně lakované třmeny s logy M jsou charakteristickým znakem tohoto vysokovýkonného M specifického brzdového systému.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) design přední části

Design přední části.

Hlavním designovým prvkem přední části je výrazná M maska ve tvaru ledvinek s dvojitými lamelami v leskle černém provedení. Působivě tenké světelné trubice s Adaptivními LED světlomety se opticky svažují směrem k typické M masce chladiče a dokreslují dynamický vzhled celku. Aby toho nebylo málo, celkovou působivost dále zlepšují lichoběžníkové přívody vzduchu s mřížkami, které současně poskytují dostatek chladicího vzduchu pro vysokootáčkový M motor.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White Uni (bílá) 20'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 764 M v detailním pohledu

20'' M kola z lehké slitiny Double-spoke 764 M Orbit Grey s kombinovanými pneumatikami.

21" M kola z lehké slitiny V-spoke 765 M v provedení Bicolour Jet Black, lesklá, s kombinovanými pneumatikami, rozměr předních kol 9,5 J x 21 s pneumatikami 255/40 ZR21, rozměr zadních kol 10 J x 21 s pneumatikami 265/40 ZR21.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) M vnější zpětná zrcátka

M vnější zpětná zrcátka.

Aerodynamicky optimalizovaná M vnější zpětná zrcátka jsou nedílnou součástí sportovního a dynamického M designu. S karoserií jsou spojena dvojitými držáky, podtrhují propracovaný design vozu a umocňují důraz na špičkové zpracování až do nejmenšího detailu. Přídavná LED směrová světla jsou dokonale integrována do dlouhého a tenkého prolisu.
BMW X3 M F97 LCI Facelift 2021 v barvě Alpine White (bílá) pohled zezadu

Design zadní části.

Progresivně tvarovaná záď BMW X3 M naznačuje potenciál tohoto vozidla. Sportovní vzhled zadní části dokreslují výrazná LED zadní světla v působivém 3D designu a vertikální odrazky pod nimi. Sportovní postoj vozu dotváří viditelný zadní difuzor a výrazné chromované dvojité koncovky výfuku M sportovního výfukového systému.